Blufftitler-shakhes

 

نرم افزار  Bluff Titler v 12.3.0 یکی از نرم افزار های بسیار جالب در زمینه ی ایجاد متن های سه بعدی می باشد . این نرم افزار کاربرد های بسیار فراوانی دارد که از جمله ایجاد انمیشن های زیبا برای تابلو های روان است. در این نرم افزار افکت هایی تعبیه شده است که می توانید متن های سه بعدی با حرکت های بسیار زیبا ایجاد کنید.

نرم افزار بلاف تاتیر دارای ابزار های حرفه ای می باشد که کار با آن ها بسیار ساده است. هر ابزار کار خاصی و جذابی را انجام میدهد که قطعا از استفاده کردن از آن خسته نخواهید شد.

این برنامه ی پرطرفدار دارای نمونه کار ها یا پروژه های آماده است که قفط کافی است ، متن ها یا حتی می توانید رنگ ، فونت ، افکت ، اندازه و هر آنچه که در آن بکار رفته است را تغییر دهید. در این نرم افزار ، ابزار  نور پردازی برروی متن وجود دارد که متوانید هر چه بیشتر متن خود را به واقعیت تبدیل کنید.

از این نرم افزار برای کسب درآمد نیز میتوانید استفاده کنید یعنی شما با ایجاد تیز های تبلیغاتی سه بعدی می توانید به کسب و کار بپردازید.

نمونه کار پایین را مشاهده کنید خواهید دید که این نرم افزار چه توانایی های خاصی دارد . توجه کنید هر آنچه که در این تیزر یا بنر تبلیغاتی به کار رفته است در خود نرم افزار وجود دارد.

کیفیت خروجی آن را خودتان تعیین می کنید یعنی می توانید فرمت های متفاوتی با فریم های مختلف تعیین کنید و در اصل کیفیت آن HD  می باشد.

درتب فایل (File) همانند دیگر برنامه های گرافیکی می توانید بعضی از فایل ها را import و یا بعضی ها را export کنید.اما تنظیمات اصلی پروژه شما در این بخش مشخص می گردد مثلاً اندازه ی صفحه یا وضوح آن در قسمت set  show resolution وجود دارد . اگر می خواهید  کار شما full hd باشد مقدار آن را برروی HD 1920 * 1080 قرار دهید.

و در همین تب شما می توانید از کار خود خروجی فیلم یا تصویر بگیرید . Export as video یا Export as picture . تصویر زیر نمونه ای خروجی تصویر با کیفیت HD می باشد.

P30PLUS-LEARN-BLUFF TITLERدر تب edit شما میتوانید تغیراتی همگانی در پروژه انجام دهید. مثلا تمام فونت ها یا تمام افکت ها را به صورت یکجا تغییر دهید.

در اتاق فرمان یا تب control ، می توانید پیش نمایش پروژه ی خودرا به دوحالت full screen (تمام صفحه) یا play windowed (در پنجره ی پیش فرض) تماشا کنید.

در این تب همچنین کار های مربوط به تازه سازی یا اعمال تغییرات (refresh) و توقف و دیگر موارد وجود دارند.

تب LAYER ، مرکز کنترل لایه هایی است که برروی هم قرار گرفته و تصویر شما را ساخته اند.شما می توانید لایه های مختلف اضافه کنید و تعداد آن محدود نیست.

لایه ها زیاد هستند ولی کاربردی ترین آن ها : CAMERA (حرکت دوربین) ، PLASMA (نور های دائمی) ، TEXT LAYER (لایه متن) ، SCROLLER LAYER (متن متحرک) ،Add picture ( وارد کردن تصویر) ، add video (وارد کردن فیلم) ، add particel layer ( وارد کردن پارتیکلار های آماده) و …

تب MEDIA بسیار کاربردی است زیرا در آن هر آنچه مربوط به عکس ، متن ، صدا ، افکت و مدل ها است در آن قسمت می توانید تغییر دهید.

تا این قسمت شما با تب های بالای بلاف تایتلر آشنا شده شده اید و قطعاً اگر کمی وقت برای ان بگذارید با دیگر قسمت های آن آشنا خواهید شد و حرفه ای تر برروی آن کار خواهید کرد.

اما اگر شما این نرم افزار را اجرا کنید می بینید که از دو پنجره ی پیش فرض تشکیل شده است یکی از پنجره ها ، محل اجرای کار یا همان پیش نمایش کار شما است.

دیگر پنجره باریک است و دارای دستگیره ها و ابزار هایی است که به دین شرح است:

Blufftitler

  • new show : ابزار ایجاد پروژه ی جدید است.
  • open show: اگر پروژه ای را قبلاً ذخیره کرده باشید برای بارگذاری یا قاطی کردن آن با پروژه ی دیگر از این قسمت استفاده می شود.
  • set resolution show: ابزار تغییر ضوح و اندازه ی پروژه است (کیفیت show شما را تعیین می کند.)
  • set show duration : ابزار تعیین زمان کار شما است یعنی زمان کار شما را تعیین می کند.
  • save show : ایزار ذخیره سازی پروژه است.
  • Export as video : ابزار ذخیره کردن کار شما به صورت فیلم یا ویدیو است.
  • add plasma layer : وارد کردن لایه های نوری است.

دیگر ابزار های وارد کردن لایه ها که در بالا شرح داده شده است در این پنجره وجود دارد.

ابزار هایی که با حرف L  نشان داده شده اند کار های مربوط به لایه ها را ناجام می دهند . مثلآً  Add attach particles ، با یک L سه دایره ای مشخص شده است. با این ابزار پارتیکلار ها را وارد می کند.

اما یک ابزار کشوی مانند وجود دارد که نام لایه هایی که استفاده کرده اید ، متن هایی که نوشته اید وجود دارند . وقتی این ابزار برروی هرکدام از لایه ها بسته شود ، در کنار آن دستگیره هایی وجود دارد که با تغییر دادن آن ها ، تغییرات دلخواه شما ایجاد خواهد شد.

اگر سوالی داشتید ، می توانید در پایین صفحه در قسمت دیدگاه ها آن را ثبت کنید!

telegram-p30plus-org

 

 

6+