p30plus-blue-satcks

بسیاری از همراهان خوب پی سی پلاس در کانال و سایت ، سوال می کنند که چطور میتونیم موبوگرام رو برروی کامپیوتر اجرا کنیم؟ یا سوال می کنند ، آیا موبوگرام کامپیوتر وجود دارد؟

این آموزش را برای شما آماده کردیم که جواب سوالات شما داده شود و بتوانیم مشکل شما را حل کنیم و این برای ما مایه ی افتخار است.

فراموش نشود که این مطلب را هم یکی از دوستان درکانال درخواست کردند و از آن بزرگوار بابت همراهی و همکاری که کردند بسیار سپاس گزاریم.

    {حتماً ببینید : موبوگرام کامپیوتر (نسخه ویندوز) به صورت کاملاً رایگان از پی سی پلاس رسید برای دانلود وارد کانال تلگرامی ما شوید}

 

 

برای افزایش اعضای کانال و تلگرام خود کلیک کنید

 

 

آموزش نصب برنامه ی اندرویدی موبوگرام برروی کامپیوتر یا لپتاب

برای نصب موبوگرام برروی کامپیوتر یا این که بتوانیم موبوگرام را برروی ویندوز اجرا کنیم ، قصد داریم از نرم افزار blue stacks استفاده کنیم .

برای اینکه بتوانید مراحل را به درستی طی بکنید ، ابتدا نرم افزار بلواستکس را از پایین صفحه دانلود کنید . سپس برنامه ی موبوگرام اندروید را در  documents سیستم کپی کنید.

حالا که نرم افزار بلواستکس را دانلود کردید آن را نصب کنید . (حتماً سیستم خود را یکبار ریستارت کنید)

حالا برروی آیکون نرم افزار بلو استکس که در دسکتاپ قرار دارد کلیک کنید تا نرم افزار اجرا شود . در سمت وسط نرم افزار ، یک آیکون دایره شکل منو مانند گوشی  وجود دارد که در تصویر زیر مشخص شده است ، برروی آن کلیک کنید ، سپس برروی import windows files کلیک کنید و برروی proceed کلیک کنید.

new-blue-stacks-in-p30plus-org

new-blue-stacks-in-p30plus-org-2

 

حالا به documents که موبوگرام را در آن کپی کرده بودید بروید و موبوگرام را وارد بلواستکس کنید.

 

new-blue-stacks-in-p30plus-org3

سپس نرم افزار root explorer که در داخل بلو استکس وجود دارد را اجرا کنید و به پوشه ی sdcard بروید و در آنجا نیز پوشه ی windows را باز کنید .

new-blue-stacks-in-p30plus-org-3

new-blue-stacks-in-p30plus-org-4

new-blue-stacks-in-p30plus-org-5

 

چون گفتیم که موبوگرام اندروید را در documents کپی کنید باید پوشه ی documents را باز کنید و می بینید که موبوگرام داخل پوشه وجود دارد پس همانند گوشی آن را نصب کنید.

new-blue-stacks-in-p30plus-org-6

new-blue-stacks-in-p30plus-org-7

اگر موبوگرام نصب شد یک پیام از طرف ویندوز برای شما نمایان می شود . (مانند تصویر زیر)

 

mobogram for pc

حالا در منو نرم افزار بلواستکس برنامه ی موبوگرام وجود دارد . برروی آن کلیک کنید تا اجرا شود .

 

p30plus-blue-satcks3

 

بعد از اجرا شدن برنامه می بینید که مراحل نصب آن همانند گوشی موبایل است ! پس برروی شروع پیام رسانی کلیک کنید و کشور خودرا انتخاب کنید

 

 

1

سپس شماره تلفن خود را وارد کنید ، تا برای شما کد بفرستد اما توجه کنید که کامپیوتر یا لپتاب شما باید اینترنت داشته باشد. بعد از دریافت کد برروی تیک موجود در بالای صفحه کلیک کنید تا مراحل به پایان برسد.

 

2

شما توانستید با موفقیت نرم افزار موبوگرام را برروی کامپیوتر خود نصب کنید و نه تنها موبوگرام بلکه هر برنامه ی اندرویدی دیگر را که بخواهید میتوانید به راحتی برروی سیستم خود اجرا کنید.

 

 

p30plus-blue-satcks4

 

 


«برای دانلود رایگان موبوگرام کامپیوتر در کانال تلگرامی ما عضو شوید (کلیک کنید)»


برای عضو شدن در کانال ما وبهره بردن از مطالب مفید آن بر روی بنر زیر کلیک کنید

telegram

 

60+