2016-03-19-11-12-11-639640624دانشجویان ودانش آموزان کنکوری اگر میخواهید در رشته ی هنر شرکت کنید و نمیدانید باید چه کتاب هایی را بخوانید یا کدام ضرایب درسی نسبت به بقیه بالاتر هستند؟ در این این بخش شما یاد می گیرید که ، کنکور هنر کدام شرایط را داراست و از کدام منابع درسی سوالات می آیند!

کسانی که میخواهند از رشته های تجربی و ریاضی وارد رشته هنر شوند و در زیر شاخه های آن مثل گرافیک ، بازیگری،کارگردانی تلویزیون وغیره تحصیل کنند  و میخواهند به هدف خودشون برسند قطعا باید هایی وجود دارد که یکی از آن ها مطالعه ی کتاب های درسی هنر است . درست است که کتاب های عمومی ضریب بالایی دارند اما کتب اختصاصی همان کتاب هایی هستند که یک هنرجو باید بر آن ها و محتوی آن ها تسلط کافی داشته باشد.

 

 

برای افزایش اعضای کانال و تلگرام خود کلیک کنید

 

 

 

تمامی کتاب های کنکور هنر

عمومی :همان کتاب های دوران دبیرستان هستند مثل دین و زندگی ، زبان فارسی،ادبیات فارسی،عربی و زبان انگلیسی هستند .

ضرایب بالایی دارند و مطالعه این قسمت از کتاب ها تاثیر چشم گیری دارند دررتبه ی شما.

در تصویر زیر کتاب های عمومی همراه با ضرایبشان نوشته شده اند.

دروس عمومی هنر-ضریب

نکته : ضرایب هر کدام از مواد امتحانی عمومی برای تمام زیر گروه ها یکسان است!

کتب اختصاصی نیز به شکل مجموعه کتاب هایی هستند که این کتاب ها ضریب یکسانی نسبت به هم و ضریب متفاوتی نسبت به زیر گروه های متفاوت دارند .

مثلا درک عمومی هنر یک مجموعه کتاب است که همه ی آن ها در زیر گروه های متفاوت ضریب یکسان باهم و ضریب متفاوت در هرکدام از زیر گروه ها دارند مثلا درک عمومی هنر شامل کتاب های:

سیر هنر در تاریخ۱ – سیر هنر درتاریخ ۲ – آشنایی با میراث فرهنگی وهنری ایران-آشنایی با صنایع دستی ایران۱-تاریخ هنر ایران – تاریخ هنر جهان- عکاسی۱ -عکاسی۲-کارگاه طراحی نقوش سنتی

۱ – آشنایی با بنا های تاریخی – هنر وادب فارسی – آشنایی با مکاتب نقاشی – مایه واصول صفحه آرایی – خوش نویسی – خط در گرافیک – کارگاه نقاشی – کارگاه هنر۱-کارگاه هنر۲- حجم سازی ۱ – کارگاه چا دستی ۱ – آشنایی باهنر های تجسمی .

کتاب های خلاقیت تصویری وتجسمی:

مبانی هنر های تجسمی – طراحی۱-طراحی۲ -مبانی تصویرسازی- خط در گرافیک – پایه واصول صفحه آرایی – انسان و فضا

دروس اختصاصی هنر-ضریب

توسط سازمان سنجش منابع درسی معرفی شده در لیست زیر قرار دارند که شما به عنوان یک کنکوری باید اول این منابع درسی را فول کنید سپس به بقیه ی منابع درسی وآزاد بپردازید.

منابع درسی کنکور هنر -سازمان سنجش

مجموعه کتاب های لازم برای کنکور هنر برای شما به صورت ۳ پارت یا قسمت برای شما آماده کرده ایم که میتوانید از جعبه دانلود در پایین همین صفحه دانلود کنید.

در تصویر زیر، مجموعه ای از رشته ها را قرار داده ایم که کتاب های درسی از لحاظ ضریب در هر زیر گروه باهم برابر اند.

مجموعه رشته هایی که ضریب درسی آن ها یکسان است

همراهان خوب پی سی پلاس برای شما سوالات کنکور ۹۴ رشته ی هنر را برای شما آماده کرده ایم که در آن پاسخ نامه نیز وجود دارد(کلیدی وتشریحی)

telegram

35+