super-mario

 

بی شک همتون بازی فوق العاده قارچ خور را یادتونه چون با اون بزرگ شدیم.همانطور که میدونید بازی قارچ خور با شخصیت سوپر ماریو طرفداران زیادی داشت و با محیطی زیبا علاقه مندان زیادی رو به خود جذب کرده است،حالا ما این بازی فوق العاده را برای اندروید اماده کردیم. پس با ما باشید تا پایان توضیحات.

super mario “سوپر ماریو” یا “قارچ خور” بخشی از کودکی همه ی ماست. نسخه ای که بر روی کنسول بازی “میکرو یا NES” عرضه شد بدون گرافیک و جلوه های ویژه ی خاص در میان بازیکنان محبوب و جاودانه شد. ممکن است قدیمی بودن بازی یا ظاهر دو بعدی و ساده ی آن باعث شود که تمایلی به دوباره تجربه کردن آن نداشته باشید یا اصلا دستگاهی که بتواند بازی را اجرا کند در اختیار نداشته باشید.

در بازی Super Mario شما باید از سد قارچ ها و پرندگان در حال حرکت فرار کنید و وارد قلعه شوید، سپس مسیر خود را به سمت اژدها پیدا کنید و با کشتن او، پرنسس را نجات دهید.

در طول این مسیر با برداشتن سکه ها میتوانید جان اضافه بگیرید. همچنین با خوردن قارچ های خندان میتوانید رشد کنید.

تمام سعی ما فراهم کردن شرایطی است تا شما بتوانید خاطرات شیرین کودکی تان را دوباره تجربه کنید آن هم با بازسازیِ مو به موی نسخه ی قدیمی ماریو با گرافیک HD و سه بعدی. تغییرات انجام شده در ظاهر و گرافیک بازی علاوه بر بچه های قدیم و جوان های امروز ، می تواند بچه های جدید را هم ترغیب به تجربه کردن “قارچ خور” روی تلفن های هوشمندشان کند.

 

 

مهم ترین ویژگی های بازی Super Mario:

– گرافیک مشابه نسخه اصلی
– تعداد بسیار زیاد مراحل
– کنترل بسیار خوب روی کاراکتر
– حجم کم بازی
– قابلیت بازی با کیبورد در شبیه ساز های کامپیوتر

– فارسی شده 

-محیط کاربری مناسب

6+