co6740

یکی قابلیت های جالب تلگرام ، امکان توسعه کارایی و افزایش قدرت عمل کرد آن است ، یعنی این شبکه ی اجتماعی محدود ثابت نیست بلکه روز به روز توسط ربات ها و نرم افزار های مکمل رو به گسترش است . در این آموزش یکی از قابلیت های جالب تلگرام که توانایی تبدیل متن به گفتار است را به شما معرفی میکنیم .

قطعاً همه ی ما دوست داریم که در کارهای روزمره ی خود تنوع ایجاد کنیم تا از تکرار و خستگی دور باشیم ، در تلگرام نیز امکانات روز بروز افزایش پیدا میکنند و شور و ذوق کاربران را برای استفاده از آن بیشتر میکند . ممکن است در یک ساعت چندین میلیون پیام توسط این نرم افزار رد و بدل شود و اگر تنوعی در آن نباشد قطعا کاربران به سایر نرم افزارها و شبکه های اجتماعی روی می آورند.

تلگرام ربات جدیدی به نام آریانا ساخته که قابلیت تبدیل متن به گفتار به دو صدای زن و مرد را دارد. این ربات بسیار ساده و کار با آن بسیار راحت است. در این آموزش نحوه ی استفاده از آن را برای شما بازگو خواهیم کرد.

آموزش تبدیل متن به گفتار در تلگرام

ابتدا عبارت @AgpArianaBot را تایپ کنید و برروی آن کلیک کنیدتا وارد محیط ربات شوید یا اینکه در آدرس مرورگر خود عبارت

http://www.telegram.me/AgpArianaBot

را تایپ کنید. سپس برروی start کلیک کنید

co6741

سپس متن فارسی خود را آمده و ارسال کنید . اگر میخواهید ربات آن را دقیق و با تلفظ زیبا برای شما بخواند اعراب گذاری دقیق انجام دهید.

 

co6742

خواهید دید که پیام صوتی بلافاصله برای شما آماده و ارسال میگردد، شما نیز میتوانید شمان پیام را گوش دهید ، ذخیره کنید یا برای دوستان خود ارسال کنید.

co6743

صدای پیشفرضی که برای شما میفرستد صدای خانم است اگر میخواهید آن را به صدای آقا تغییر دهید عبارت speakmale/ را ارسال کنید .

اکنون در پاسخ متن فارسی که نوشته بودید را دوباره ارسال کنید تا آن را با صدای مرد برای شما بفرستد .

co6744

 

telegram-p30plus

 

7+