vector

 

شاید شما از هم جمله کسانی باشید که علاقه ی زیادی به بازی های اندروید دارند و مسلما بازی های گرافیکی و ماجراجویی و جذاب بیشتر به چشم آنها میخوره.خب ما اومدیم یک بازی به شما معرفی کنیم که با دانلود بیش از ۵۰۰۰۰۰۰۰ بار توانسته به عنوان یکی از مهیج ترین بازی های اندروید شناخته بشه.پس با ما باشید تا پایان توضیحات.

 

اگر از طرفداران ورزش پارکور هستید هرگز بازی Vector را از دست ندهید! این بازی را می توان بهترین بازی اکشن پارکور دانست که در مارکت گوگل وجود دارد. طراحی این بازی توسط یک شرکت روسیه ای با نام NEKKI انجام گرفته است و تمامی سعی خود را کرده اند که بازی را بسیار شبیه به واقعیت بسازند و تمامی اصول پارکور را در این بازی رعایت کنند. حتماً شما هم کسانی را در تلویزیون و یا خیابان دیده اید که حرکات نمایشی انجام می دهند و با اسکیت یا هر چیز دیگری روی میله ها، نرده ها و مکان های وهم انگیز خود نمایی می کنند، به این حرکات نمایشی پارکور می گویند.

در بازی Vector Full 1.3.0 شما به عنوان یک تبهکار بسیار خطرناک هستید که به دلایلی پلیس شما را دنبال می کند و شما باید با حرکات تکنیکی و بسیار حرفه ای از دست پلیس فرار کنید، بازی پارکور بصورت سه بعدی و با گرافیک بالا طراحی شده است، در ورژن جدید بازی پارکور تعدادی مراحل و حرکات نمایشی اضافه شده است، در این بازی تمامی کنترل بازی به دست شما می باشد و شما باید سرعت، پرش کوتاه و بلند و فرار از موانع را در اختیار بگیرید . حرکات این بازی الهام و الگو گرفته از اصول و تمارین پارکور است که توانسته بازی را به یکی از مهیج ترین بازی های این سبک تبدیل کند . این بازی با بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون دانلود یکی از پرمخاطب ترین بازی های سیستم عامل اندروید می باشد.

 

برخی از ویژگی های بازی vector:

سازنده گیم پلی بازی، همان سازنده بازی های فیس بوک است

برگرفته از حرکت های واقعی پارکور همراه با انیمیشن های زیبا

وجود بیش از ۳۰ مرحله هیجان انگیز که زیاد تر هم می شود!

یادگیری سریع و به چالش کشیدن دوستان خود

گرافیک بسیار مناسب با توجه به حجم کم آن

 

 

برای عضو شدن در کانال پی سی پلاس روی بنر زیر کلیک کنید.

telegram

 

4+