p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن بایا Baya – برنامه بایا باید بود برای اندروید
دانلود اپلیکیشن بایا Baya – برنامه بایا باید بود برای اندروید
4 /5

4 / 5. 93

93 رای
 • سازنده baya
 • اندروید مورد نیاز 4.0 و بالاتر
 • نسخه 1.07
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن بایا Baya – برنامه بایا باید بود برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی اپلیکیشن بایا برنامه Baya

برنامه و اپلیکیشن بایا Baya جامع ترین و بزرگ ترین نرم افزار خرید اینترنتی سایت baya.ir خرید و فروش کالا و خدمات می باشد که به منظور ایجاد راهی آسان تر برای مشتریان فراهم شده است. در گذشته خرید و فروش محصولات و کالاهای مورد نیاز تنها به صورت حضوری بوده و امکانات ناچیزی در اختیار مشتریان بوده است. این عامل موجب به وجود آمدن مشکلات زیادی برای افراد می شد.

صرف وقت بیشتر برای خرید کالاها، هزینه بیشتر برای حمل و نقل زمان رفت و آمد و خستگی پس از پایان خرید از دیگر دلایلی می باشد که باید راه جدیدی برای حل آن پیدا می شد. همانطور که می دانید دنیا روز به روز در حال تغییر است و همواره روش های جدیدتر برای رفع نیاز افراد فراهم می گردد.

از اپلیکیشن بایا برای کسب درآمد استفاده نمایید!

اپلیکیشن Baya علاوه بر مشتریان به تولیدکنندگان بزرگ نیز فرصت درآمدزایی را فراهم می نماید. فروشندگان و تامین کنندگان نیاز مردم در گذشته از طریق مبادله و دادوستد با مشتریان معامله می کردند. با توجه به پیشرفت عوامل مختلف، کسب و کار فروشندگان نیز تغییر یافته و از تاثیرات زیادی برخوردار است.

تصویر خدمات اپلیکیشن بایا برنامه Baya

امروزه به دلیل وجود علم و آگاهی بیشتر در زمینه های مختلف، پیشرفت در عرصه اقتصادی دشوار است. با دست آوردن موفقیت در این زمینه نیازمند سعی و تلاش بیشتر و همچنین ایده های جدیدتر می باشد. به دست آوردن امکانات و اعتبار بیشتر موجب داشتن فروش بهتر برای تولیدکنندگان می شود.

 

از روش های جدید اپلیکیشن Baya برای رفع نیاز های خود استفاده کنید!

اپلیکیشن بایا روش های جدیدتری را برای تولیدکنندگان فراهم نموده است. همانطور که می دانید امروزه دنیای دیجیتالی با پیشرفت و قدرت زیادی در حال کار می باشد. فروشندگان و تولیدکنندگان موجود در بازار کار در صورتی که بتوانند خود را با شرایط اینترنتی و دیجیتالی وفق دهند، به راحتی می توانند در زمینه امور کاری موفق شوند.

تصویر محیط برنامه اپلیکیشن بایا Baya

استفاده از روش های قدیمی و حضوری موجب می شود ضرر و زیان های زیادی به فروشندگان وارد شده و در شرایط سخت کنونی از سایر همکاران خود عقب بمانند. دنیای دیجیتال امکاناتی را برای تمامی افراد اعم از فروشنده و خریدار ایجاد کرده است که در آن تمامی مشکلات و دشواری های خرید و فروش حضوری در آن حل شده است. این روش های جدید موجب کسب زمان و سود بیشتر برای دو طرفین می شود.

 

از مشاوران و فروشندگان بایا برای اطمینان از خرید خود مشاوره بگیرید!

اپلیکیشن Baya وبسایتی بزرگ می باشد که امکان استفاده از آن برای افراد در سراسر کشور و حتی خارج از کشور وجود دارد. نرم افزارهای منتشر شده توسط شرکت های مختلف با هدف ارائه خدمات به مشتریان طراحی شده اند. این برنامه منحصر به فرد امکانات و زمینه ای را جهت به فروش رسیدن محصولات و کالاهای تولیدکنندگان فراهم نموده است. هدف از ساخت این اپلیکیشن فوق العاده توسعه کسب و کار فروشندگان به صورت دیجیتالی می باشد.

کلمه بایا در لغت به معنی واجب می باشد. وبسایت بایا راهی جهت برقراری ارتباط فروشندگان با مشتریان را ارائه داده است. این ویژگی جذاب اپلیکیشن موجب شده است علاوه بر سود فروشندگان، مشتریان نیز از خرید خود تجربه بی نظیری داشته باشند. در صورتی که مشتریان بتوانند زمان ثبت سفارش از فروشنده مشاوره بگیرند، از خرید خود رضایت کامل خواهند داشت.همه میدانیم که این روزها کسب و کارها به شدت در شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، اینستاگرام ، اینستا ایکس و غیره فعال هستند و کسب درآمدهای خوبی دارند اما بابا قصد داشت تا تمامی کسب و کارها چه خریدار و چه فروشنده در بایا مشغول شوند که متاسفانه با شکست مواجه شد!

 

از قیمت های باور نکردنی اپلیکیشن Baya بهره ببرید!

اپلیکیشن بایا توسط شرکت دانش پارسیان طراحی شده است. این شرکت با سرمایه گذاری و پیاده نمودن راهکارهای جدید فروش و‌ثبت سفارشات تمامی امورد مربوط با راه اندازی این نرم افزار پرکاربرد را برعهده گرفته است. این شرکت از سال 82 به ارائه و تأسیس نرم افزارهای پیشرفته پرداخته و پروژه های بزرگی را در سطح ملی به انجام رسانده است.

تصویر امکانات اپلیکیشن بایا برنامه Baya

این اپلیکیشن جالب هم اکنون منتشر نشده است و در مراحل آخر انتشار می باشد. شما می توانید جهت استفاده از آن به سایت اصلی baya.ir رفته و از فروشگاه اینترنتی آن برای خرید و فروش محصولات با کیفیت در قیمت های مناسب بهره لازم را ببرید.

شرکت سازنده این نرم افزار سعی نموده است با طراحی فوق العاده و هماهنگی تمامی اجزا با یکدیگر، شیوه ای جدید و راحت را برای افراد فراهم سازد.

 

در اپلیکیشن بایا استعداد و هنرهای زیادی کشف خواهد شد!

اپلیکیشن Baya فرصتی برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور می باشد. خیاطی، نجاری، کارهای دست ساز، تزئین و طراحی دکوراسیون، آشپزی، هنرهای مربوط به پخت کیک و شیرینی، فروشندگی انواع لوازم مورد نیاز افراد، مشاور املاک و همچنین فروشندگی وسایل نقلیه از جمله این شغل ها هستند.

ایده طراحی این اپلیکیشن با هدف کسب درآمد بیشتر و همچنین کشف استعدادهای بزرگ می باشد.

افرادی که قابلیت و مهارت لازم برای کمک به خریداران را دارند، به راحتی می توانند از آن برای رفع نیازهای افراد استفاده کنند. فعالیت های دانش بنیان، کارآفرینان و سایر افرادی که از خلاقیت برای ساخت و طراحی ایده های جدید برخوردارند می توانند در این سیستم جامع و بزرگ ثبت نام کنند و از این راه به درآمد زیادی برسند.

 

از بخش خدمات رسانی آنلاین اپلیکیشن Baya استفاده نمایید!

اپلیکیشن بایا از فعالیت های خدمات رسانی نیز برخوردار است. مراقبت های بهداشتی، ویزیت آنلاین، پزشک مادر و کودک، سالمندان، پرونده الکترونیک سلامت و همچنین گردشگری سلامت از جمله موارد مورد استفاده برای بیماران به صورت آنلاین می باشد. فعالیت های آموزشی نیز در این اپلیکیشن شامل آموزش کلیه مقاطع تحصیلی از اول دبستان تا دوران دانشگاه و همچنین مهارت های مربوط به فنی حرفه ای و هنر است.

تصویر سبد خرید اپلیکیشن بایا برنامه Baya

آموزش های مربوطه به صورت خصوصی و گروهی تشکیل می شود. حساب کاربری بنیادهای نیکوکار و مؤسسه های خیریه نیز در اپلیکیشن baya به منظور پرداخت راحت تر برای کاربران خیر خواه قرار گرفته شده است. محصولات کشاورزی و طبیعی نیز نیز از جمله کالاهای موجود در برنامه می باشد. انواع لبنیات مورد نظر خود را از طریق این نرم افزار جالب پیدا نموده و خریداری کنید.

 

به دریافت وام و نقدینگی از سوی شرکای بانکی برنامه بایا بپردازید!

اپلیکیشن Baya از سایر شغل ها و کارهای تجاری نیز به صورت کامل پشتیبانی نموده و فرصت کسب درآمد را برای تمامی اقشار جامعه فراهم می سازد. شما می توانید جهت آشنایی با سایر امور موجود در این نرم افزار، به دانلود آن پرداخته و از مزایای بی نظیر هر کدام بهره ببرید. از دیگر قابلیت های اپلیکیشن امکان استفاده از شرکای بانکی آن برای تامین امور مالی می باشد.

تصویر فروشگاه های اپلیکیشن baya برنامه بایا

زمانی که یکی از کاربران به نقدینگی نیاز داشته باشد، می تواند با مراجعه به شرکای بانکی اپلیکیشن بایا به دریافت وام و مقدار پول مورد نیاز خود بپردازد. این ویژگی از مزایا و فواید زیادی برخوردار است.

رفت و آمد زیاد برای گرفتن وام های سنگین در بانک های مختلف کشور و همچنین صرف زمان زیاد برای گرفتن آن موجب خستگی و فشار زیاد بر روی افراد می شود. گرفتن نقدینگی از این اپلیکیشن بسیار راحت تر است.

 

در اپلیکیشن Baya به معاوضه کالا با محصولات سایر کاربران بپردازید!

اپلیکیشن بایا به شما این قابلیت را می دهد که کالای خود را با کالای سایر کاربران مبادله نمایید. معاوضه کالا و خدمات از قدیم در بین افراد جامعه وجود داشت. این قابلیت موجب می شود دو طرفین از معامله رضایت داشته و نیازهای خود را تامین کنند.

با استفاده از این اپلیکیشن پرکاربرد شما می توانید محصول خود را با مشخصات کامل بر روی سایت قرار داده و با کالای مورد نیاز خود تعویض نمایید.

تصویر معرفی خدمات آنلاین اپلیکیشن بایا برنامه Baya

از دیگر قابلیت های پرکاربرد اپلیکیشن baya، امکان خرید لوازم مورد نیاز به روش قسطی می باشد. خدمات ارائه شده در این اپلیکیشن به منظور کمک به اقشار کم درآمد جامعه، به صورت قسطی نیز فراهم است. یکی از نکات مهم برای ثبت نام تولیدکنندگان، دریافت مجوز در زمینه کاری خود از سوی انجمن صنفی می باشد. در صورتی که از مجوز مورد نظر برخوردار نباشند، ثبت نام برای آن ها امکان پذیر نیست.

 

اپلیکیشن بایا از کارشناسان و پشتیبانان متخصص استفاده می کند!

اپلیکیشن Baya از تعداد نفرات بسیار زیادی با تخصص های متفاوت در جهت پیش بردن امور استفاده می نماید. کارشناس، ارزیاب، پشتیبان و سایر کارکنان موجود در پشت پرده اپلیکیشن سعی در ارائه بهترین خدمات را برای کاربران دارند.

دلیل استفاده از پشتیبانان و کارشناسان فراوان در سطح کشور، کاهش بیشتر هزینه ها خدمات رسانی بهتر از سوی کسب و کارهای کوچک، بزرگ، تولیدکنندگان، مراکز توزیع و سایر موارد می باشد.

تصویر معرفی مشاوران اپلیکیشن بایا برنامه Baya

وظیفه این اپلیکیشن ارائه سرویس مناسبی از مشاوره و پشتیبانی، تهیه محتوا، سرویس های حمل و نقل و همچنین تبلیغات اختصاصی است. درآمد بایا نیز در این قسمت از سود خدمات و درآمد سایر فروشندگان کسر می شود. 1 تا 5 درصد هزینه هر فروش متعلق به وبسایت بایا می باشد که در مقایسه با درآمد به وجود آمده برای تامین کنندگان مقدار بسیار ناچیزی است.

اگر میخواهید اپلیکیشن های مربوط به بایا را جداگانه دانلود کنید روی لینک های زیر کلیک کنید:

 1. دیجی کالا
 2. ترب
 3. مو تن رو
 4. ایمالز
 5. پینکت

ویژگی های اپلیکیشن بایا اندروید؛

 • قابلیت استفاده از اپلیکیشن به عنوان تامین کننده نیاز کاربران
 • امکان فروش و خریداری لوازم مختلف
 • وجود انواع مشاغل و خدمات در اپلیکیشن بایا
 • دارای وام و نقدینگی با مزایای فراوان
 • حضور پشتیبانان و کارشناسان برای کمک به کاربران
 • امکان خرید لوازم مورد نیاز خود به صورت اقساطی
 • قابلیت مبادله کالا با کالا و تعویض محصولات خود
 • کسر سود بسیار ناچیز از هزینه خدمات و لوازم خریداری شده توسط Baya

 

چرا کاربران از بایا راضی نیستند!

تا این لحظه سعی کردیم تا فواید دانلود و نصب برنامه بایا را برای شما شرح دهیم اما شاید برایتان جالب باشد که بسیاری از کاربران از نصب بایا ناراضی هستند که ما برخی از ناراضایتی ها و معایب این اپلیکیشن را خواهیم گفت.

 1. بزرگترین ایراد این برنامه این است که در همان ابتدای کار هزینه ی ثبت نام میگیرند.
 2. برنامه کاملا ناقص بوده و بسیاری از بخش ها هنوز تکمیل نشده است.
 3. قطعی بسیار زیاد
 4. پشتیبانی بسیار ضعیف
 5. ارور زیاد مبنی بر قیمت حارج از محدوده!

 

جمع بندی + دانلود رایگان اپلیکیشن بایا:

دانلود اپلیکیشن بایا Baya - برنامه بایا باید بود برای اندروید

همانطور که در این مقاله مشاهده کردید ، ما به معرفی و بررسی دقیق اپلیکیشن بایا پرداختیم.سپس در قدم بعدی ویژگی ها و امکانات این اپ از جمله امکان خرید و فروش کالا ، دارا بودن وام ، خرید کالا بصورت اقساطی و غیره را بررسی کردیم.باز هم در سخنان پایانی بهتر است این مورد را متذکر شویم که هدف از ایجاد بایا و تبلیغات گسترده ی آن برای استفاده از این اپلیکیشن حذف واسطه گراها و دسترسی مستقیم خریدار به فروشنده بوده و از این جهت میتوان به خوبی قیمت بسیاری از کالا ها را کنترل کرد.

 

البته توجه فرمایید که بایا به این سرعت راه اندازی نشده و تقریبا از سال 1395 در جهت آماده سازی زیر ساخت این برنامه قدرتمند فعالیت خود را آغاز کرده بوده است.این را هم به عنوان نکته ی پایانی خدمتتان عرض کنیم که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و هم چنین راحتی کار و کاهش آلودگی هوا تیم پی سی پلاس به شما عزیزان پیشنهاد میکند که تا حد امکان از خرید ها و سفارش های آنلاین استفاده کرده تا بتوانیم در مسیرهایی همچون حفظ محیط زیست ، کاهش آلودگی ، حذف واسطه گر ها و کنترل قیمت کالاها گامی را برداشته باشیم.

 

در پایان این صفحه بعد از نصب و راه اندازی این اپلیکیشن میتوانید نظز خود را برای ما کامنت کنید.

ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود اپلیکیشن بایا Baya – برنامه بایا باید بود برای اندروید
 • شرکت سازنده : baya
 • حجم فایل : 8M
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 15 آگوست 2022
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • مرجان جمعه 25 ژوئن 2021

  هنوز بایا اون چیزی که باید باشه نیست اینهمه بشین دانلود کن نصب کن آخرش میبینی چیز خاصی نداره.بنظرم فایده نداره نثب کردنش

  پاسخ دهيد جالب بود 1
 • غزل محمدی چهارشنبه 16 ژوئن 2021

  والا اون اوایل رایگان بود کلی مشتری جذب کرد خوب بود بعد یهو اومد نوشت دانلکد رایگان بایا ولی پولیش کرد یا موقع نصب و راه اندازی و ایجاد فروشگاه گفت باید پول بدید که منم کلا خوشم نیومد دیگه

  پاسخ دهيد جالب بود 1
  • فخرالدین شادآور چهارشنبه 16 ژوئن 2021

   با سلام خدمت شما.ممنونم از نظر شما

   جالب بود 1
 • امیرعلی صفاری چهارشنبه 3 مارس 2021

  ورژن اندرويد : 9

  خوب است

  پاسخ دهيد جالب بود 1