آموزش بازیابی رمز عبور ادمین در ویندوز سون

در کمترین زمان بدون نیاز به پسورد قبلی

 

اگر برای ورود به سیستم تان رمز عبوری برای adminstrator تعریف کرده و بعد از مدتی آن را فراموش کرده اید نگران بازیابی آن نباشید روش های زیادی جهت بازیابی آن وجود دارد که مهم ترین و آسان ترین راه حل را پیشنهاد می کنیم چون نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی نیست و خود CD/DVD نصب ویندوز می تواند پسورد را بازیابی کند. ولی همیشه به یاد داشته باشید بعد از بازیابی رمز عبور، دیسک بازیابی رمز عبور تعیین کنید که در صورت فراموشی رمز عبور، به راحتی پسوردتان را بازیابی کنید.

آموزش بازیابی رمز عبور ورود به ویندوز سون

این روش مخصوص مهندسین شبکه و شرکت ها می باشد که اطلاعات خیلی مهمی در سیستم خود دارند. در ابتدا CD/DVD نصب را در سیستم قرار داده و سپس ریستارت کنید. سیستم شما شروع به بوت شدن خواهد کرد.

بعد از مشاهده پیغام زیر، اینتر را بزنید تا در مرحله ی نصب ویندوز قرار بگیرید.

اگر سی دی نصب ویندوز خود را ندارید وارد ADVANCED BOOT OPTION شوید و گزینه REPAIR YOUR COMPUTER را بزنید.

صفحه ی مشابه زیر را مشاهده خواهید کرد که باید فرمت، زبان و زمان را مشخص کرده و دکمه ی بعدی یا NEXT را بزنید. در صورت داشتن سی دی ویندوز بعد از بوت کردن، گزینه ی Repair your computer ر بزنید.

توجه داشته باشید باید system restore و restore point فعال و در سیستم تعریف کرده باشید.

سپس از صفحه ی system recovery option سیستم عاملی که می خواهید رمز عبور آن را بازیابی کنید انتخاب کنید.

در صفحه ی بعدی روی system restore کلیک کرده و restore point را انتخاب کنید. در صورت عدم انتخاب قبل از بازیابی مرحله ناموفق خواهد بود.

در ویندوز XP در صورت فراموش کردن رمز عبور، بعد از بالا آمدن صفحه (خوش آمد) دو بار کلیدهای Alt+Ctrl+Delete را بزنید. صفحه ای از کاربرهای بالا خواهد آمد که در قسمت login name یا نام کاربر administrator تایپ کرده و در پسورد چیزی تایپ نکنید. می توانید به سادگی وارد محیط ویندوز شوید.

پیدا کردن پسورد ویندوز XPr

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
1+