p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » آموزش ترفند بازی و برنامه های اندروید » بازیابی رمز عبور ادمین در ویندوز
لینک های دانلود

بازیابی رمز عبور ادمین در ویندوز

آموزش بازیابی رمز عبور ادمین در ویندوز سون

در کمترین زمان بدون نیاز به پسورد قبلی

اگر برای ورود به سیستم تان رمز عبوری برای adminstrator تعریف کرده و بعد از مدتی آن را فراموش کرده اید نگران بازیابی آن نباشید روش های زیادی جهت بازیابی آن وجود دارد که مهم ترین و آسان ترین راه حل را پیشنهاد می کنیم چون نیازی به نصب نرم افزارهای جانبی نیست و خود CD/DVD نصب ویندوز می تواند پسورد را بازیابی کند. ولی همیشه به یاد داشته باشید بعد از بازیابی رمز عبور، دیسک بازیابی رمز عبور تعیین کنید که در صورت فراموشی رمز عبور، به راحتی پسوردتان را بازیابی کنید.بدون شک ممکن است که رمز عبور سیستم خودتان را فراموش کنید و یا حتی در برخی از مواقع برایمان پیش می آید که به باگی ویندوز بر میخورد که نیاز است تا شما رمز عبور ادمین در ویندوز را تغییر بدهید که در ادامه با وب سایت پی سی پلاس همراه باشید تا مراحل آنرا به شما بگوییم.

 

آموزش بازیابی رمز عبور ورود به ویندوز سون

این روش مخصوص مهندسین شبکه و شرکت ها می باشد که اطلاعات خیلی مهمی در سیستم خود دارند. در ابتدا CD/DVD نصب را در سیستم قرار داده و سپس ریستارت کنید. سیستم شما شروع به بوت شدن خواهد کرد. بعد از مشاهده پیغام زیر، اینتر را بزنید تا در مرحله ی نصب ویندوز قرار بگیرید.

  1. اگر سی دی نصب ویندوز خود را ندارید وارد ADVANCED BOOT OPTION شوید و گزینه REPAIR YOUR COMPUTER را بزنید.
  2. صفحه ی مشابه زیر را مشاهده خواهید کرد که باید فرمت، زبان و زمان را مشخص کرده و دکمه ی بعدی یا NEXT را بزنید. در صورت داشتن سی دی ویندوز بعد از بوت کردن، گزینه ی Repair your computer ر بزنید.
  3. توجه داشته باشید باید system restore و restore point فعال و در سیستم تعریف کرده باشید.
  4. سپس از صفحه ی system recovery option سیستم عاملی که می خواهید رمز عبور آن را بازیابی کنید انتخاب کنید.
  5. در صفحه ی بعدی روی system restore کلیک کرده و restore point را انتخاب کنید. در صورت عدم انتخاب قبل از بازیابی مرحله ناموفق خواهد بود.
  6. در ویندوز XP در صورت فراموش کردن رمز عبور، بعد از بالا آمدن صفحه (خوش آمد) دو بار کلیدهای Alt+Ctrl+Delete را بزنید. صفحه ای از کاربرهای بالا خواهد آمد که در قسمت login name یا نام کاربر administrator تایپ کرده و در پسورد چیزی تایپ نکنید. می توانید به سادگی وارد محیط ویندوز شوید.

بازیابی رمز عبور ادمین در ویندوزr

پس ما به شما دوستان و همراهان پیشنهاد می کنیم از سایر آموزش های کامپیوتر ما دیدن فرمایید.

ADS DOWNLOAD
بازیابی رمز عبور ادمین در ویندوز
  • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 26 نوامبر 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!