s-d-1-p30plus

 

کسانی که در طول روز فایل های زیادی را copy , paste می کنند باید آن ها را ترتیب بندی کنند تا بتوانند به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند و یکی دیگر از راه های جستوجوی فایل ها و دسترس سریع به آن ها در ویندوز های ۷ و ۸ و… استفاده از قسمت search libraries پنجره ی windows explorer است که به طور پیش فرض در task bar قرار دارد.

در این گزینه می توانید نام فایل مورد نظر را تایپ کرد و آن را جستوجوی سریع کرد اما یکی دیگر از راه های پیدا کردن فایل ها براساس حجم و تاریخ (پی سی پلاس) است. در این آموزش به شما یادمی دهیم که فایل مورد نظر خود را در محدوده تاریخ خاصی یا آن ها براساس حجم پیدا کنید.

آموزش پیدا کردن فایل ها براساس تاریخ

_ برای این کار شما باید وارد قسمت windows explorer شوید ودر قسمت مربوطه عبارت datemodified: را تایپ کنید . همان طور مشاهده می کنید بلافاصله تقویم نمایش داده خواهد شد که می توانید برروی روز یا تاریخ مورد نظر کلیک کنید تا آن فایل هایی راکه درآن در تاریخ واردکرده اید را در اختیار شما قرار دهد یا می توانید فایل ها در فاصله زمانی مشخصی پیدا کنید برای اینکار باید درگ درب کنید یا دکمه shift را نگه دارید.

به طور کلی اگر کلمه کلیدی خاصی مورد نظرتان است را وارد کنید.

کلمه های کلیدی پیش از یک تاریخ به صورت datamodified:<[date]

کلمه کلیدی پس از یک تاریخ به صورت datemodified:>[date

وارد کنید.

کلمه کلیدی بین دوتاریخ

[datemodified:[first date]..[second date]

 

آموزش پیدا کردن فایل ها بر اساس حجم آن ها

_ برای اینکار کافی است در قسمت search libraries پنجره ی windows explorer عبارت size: را تایپ کنید. همان طور مشاهده می کنید حجم فایل براساس اندازه قرار داده می شود که به صورت کوچک تا بزرگ است که با کلیک برروی هر کدام فایل مربوط به آن محدوده در اختیار شما قرار داده می شود.

برای جستجوی فایل های خارج از آن محدوده می توانید از کلمه ی کلیدی بعد از عبارت مشخص شده استفاده کنید که به دو صورت است:

کلمه کلیدی برای فایل های کوچکتر از یک مقدار از size:<[size]

کلمه کلیدی برای فایل های بزرگتر از یک مقدار از  size:>[size]

برای جستجوی فایل های بین دو مقدار خاص از کلمه ی کلیدی:

size:[first size]..[second size]

را تایپ کنید تا برای شما جستوجو کند.

 

telegram

 

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
2+