p30plus SPONSERS

تاس و تخت

پاتوق رو نصب کن لذت ببر!

پاتوق دوست یابی

پاتوق رو نصب کن - مشهور شو!

پاتوق دوست یابی

پاتوق رو همین الان دانلود کن!
خانه » بازی اندروید » دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 – بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید
لوگوی بازی قیصر Gheysar
4.1 /5

4.1 / 5. 57

57 رای
 • سازنده gheysar
 • اندروید مورد نیاز 4.0 و بالاتر
 • نسخه 2.43
بریم به لینک دانلود ADS DOWNLOAD            
افزودن به علاقه مندی ها        
اینستاگرام پی سی پلاس

دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 – بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید

جدید
معرفی بازی قیصر Gheysar

بازی قیصر Gheysar.games شبکه جم نوعی سرگرمی جنگی می باشد. این بازی جذاب از داستان فیلم قیصر برگرفته شده است. این فیلم جالب و پرطرفدار که در دوران قبل از انقلاب اسلامی ساخته شده است، سعی نموده است شخصیت های لات و خشن را بیشتر به نمایش بکشاند. قیصر اصلی ترین نقش این فیلم را بر عهده داشت که در ادامه این داستان اگر به یاد داشته باشید پس از اتفاقاتی برادر قیصر توسط برادران کریم منگل آب کشته می شود.

تریلر بازی قیصر

همانطور که از نام قیصر پیداست، شخصیت این فرد روایتگر فردی شجاع می باشد که به فکر انتقام می باشد. او نمی خواهد خون برادرش پایمال شود و می خواهد تمامی این افراد را به سزای اعمالشان برساند. قهرمان داستان این بازی نیز با ننام قیصر بوده و نقش شما به این عنوان در بازی می باشد.

بازی قیصر با صداگذاری های مخصوص فیلم طراحی شده است!

بازی قیصر Gheysar توسط استودیوی تیله طراحی شده است. این بازی جذاب ایرانی با توجه به داشتن سبک منحصر به فرد خود و استفاده از نقش جالب قیصر، از ویژگی های متفاوتی نیز برخوردار می باشد. یکی از این ویژگی ها شامل صداگذاری های بازی است. در فیلم نیز از جملات و ضرب المثل هایی استفاده می کرد که موجب جذابیت بیشتر داستان می شد. سایت سازنده

دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 - بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید

این جملات تیکه دار شامل «این روزگاره دایی. نزنی میزننت»، «کی واسه من قد یه نخود مردونگی رو کرد تا من واسش یه خروار رو کنم؟» و مواردی دیگر می باشد. صداگذاری منحصر به فرد بازی موجب شده است این سخنان قیصر را در طول مراحل بشنوید و به عمق ماجراها کشیده شوید. 

در بازی Gheysar.games به انتقام پرداخته و دشمنان خود را از بین ببرید!

بازی قیصر تمامی ویژگی های این شخصیت خشن را برای مراحل استفاده نموده است. لباس های قدیمی و استایل ها در فیلم ها در بازی نیز تقلید شده و برای کاراکتر طراحی شده است. در اوایل بازی از لباس ها و تجهیزات کمتری برخوردار است. شما می توانید در ادامه مراحل از وسایل بیشتری بهره مند شوید و امکانات خود را افزایش دهید.

دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 - بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید

لباس های بیشتر، اسلحه ها و همچنین کسب پول و ثروت از جمله امکاناتی می باشد که باید جمع آوری نمایید. شخصیت قیصر باید در طول مراحل از موانع مختلف عبور کند و افراد کریم منگل آب را از سر راه خود بردارد. کشتن آن ها موجب جمع آوری پول و امکانات بیشتر برای بازیکنان می شود.

از جهت بالا و پایین برای پرش از روی موانع استفاده کنید!

بازی Gheysar در حالت دو بعدی طراحی شده است. شما می توانید از دو جهت بالا و پایین موجود در صفحه نمایش بازی برای حرکت کردن استفاده نمایید. قیصر در بازی به صورت خودکار حرکت می کند. وظیفه شما استفاده از حالت پارکور بازی برای رد شدن از موانع می باشد. زمانی که به سکوها، لوله های آب، پله ها و سایر مکان های مرتفع می رسید، از جهت رو به بالا برای پرش استفاده کنید.

دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 - بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید

در برخی از مراحل ممکن توسط دشمن کشته شوید. در این بخش به دلیل این که اصلی ترین شخصیت بازی یعنی قیصر کشته می شود، جمله «تو آدمو مایوس میکنی» توسط قیصر گفته می شود. ممکن است این جملات باعث خورد شدن اعصاب بازیکن شده و موجب شود مانند آن به رگ غیرت شما برخورد. پس بازی را دوباره شروع نمایید و با قدرت و مهارت بیشتر به نابودی افراد بپردازید.

در حالت مرحله ای بازی قیصر به مناطق مختلف سفر کنید!

بازی قیصر Gheysar از دو بخش اصلی برای انجام مراحل تشکیل شده است. این دو بخش شامل بازی مرحله ای و رقابتی می باشد. در حالت مرحله ای 5 فصل از بازی در مناطق و مکان های مختلف طراحی شده است. در این 5 فصل شما می توانید علاوه بر تنوع مکان های جنگی، از چالش های مختلفی که در هر قسمت تغییر می یابد نیز لذت ببرید. 

این عامل موجب می شود احساس تکراری بودن را نسبت به حالت مرحله ای نداشته باشید. در این حالت مدت زمانی برای شما مشخص می شود که می توانید چند مرحله را به پایان برسانید. برای مثال مراحل 1 تا 6 بازی در چند دقیقه ارائه می شود که به شما این امکان را می دهد تا از موانع عبور نمایید و همچنین وظایف خود را در این مدت زمان انجام دهید.

در بخش رقابتی بازی Gheysar بیشترین امتیاز را کسب نمایید!

بازی قیصر از بخش رقابتی نیز برخوردار می باشد. در این حالت شما باید کنترل یک شخصیت را داشته باشید و چالش را حل کنید. وظیفه شما در حالت رقابتی حرکت کردن در مسیری بدون پایان می باشد. در این مسیر چالش ها و موانع زیادی سد راه شما می شود که با توجه به مهارت خود ممکن است از آن ها عبور نمایید. این چالش ها ادامه پیدا خواهند کرد تا زمانی که بالا ترین امتیاز را از آن خود کنید.

دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 - بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید

در صورتی که امتیاز کافی را دریافت نکرده اید، می توانید دوباره به انجام بازی پرداخته و بیشترین رکورد را به دست آورید. سازندگان جهت افزایش جذابیت آن عناصر نقش آفرینی دیگری را تیز وارد بازی کرده اند. این افراد شامل همان شخصیت های قدرتمند موجود در فیلم قیصر هستند. 

در بازی قیصر سکه های موجود در مراحل را برای امکانات و شخصیت های بیشتر جمع آوری کنید!

بازی قیصر به شما این امکان را می دهد تا از شخصیت های نقش آفرینی دیگر با استفاده از میزان امکانات خود استفاده نمایید. این ویژگی موجب می شود که مانع کشته شدن شخصیت اصلی خود شوید. شما می توانید بیش از 6 کاراکتر دیگر را برای انجام مراحل بعدی استفاده کنید. سلاح های سرد و گرم، سپر، آهنربا و قابلیت دو برابر نمودن قدرت ها از دیگر امکانات بازی می باشد.

دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 - بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید

لباس های مختلف در استایل و رنگ های سفید و سیاه از دیگر امکاناتی هستند که می توانید برای شخصیت های خود مهیا سازید.این امکانات را می توانید با استفاده از سکه های موجود در مراحل بازی خریداری نمایید. سکه ها در مناطق مختلف بازی به صورت پراکنده پخش شده اند. شما می توانید با هدایت کردن قیصر به این مکان ها و برخورد به سکه ها، آن ها را جمع آوری نمایید.

پیشنهادی: در سبک بازی های شبکه جم ، بازی wiwo را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی قیصر اندروید؛

 • برگرفته شده از فیلم پرطرفدار قیصر و با داستانی جذاب
 • امکان گرفتن انتقام از افراد شرور کریم منگل آب 
 • قابلیت استفاده از کاراکتر و صداگذاری مربوط
 • وجود سکه های فراوان در طول مراحل برای جمع آوری
 • امکان استفاده از 5 فصل با مناطق و چالش های متفاوت
 • وجود دو حالت مرحله ای و رقابتی در بازی Gheysar
 • قابلیت استفاده از سکه ها برای دریافت امکانات بیشتر
 • امکان ارتقای سطح سلاح ها، لباس و افزودن شخصیت های بیشتر
 • پرش از روی موانع و ارتفاعات با استفاده از جهات
                     

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD

Password

www.p30plus.org
دانلود بازی قیصر Gheysar 2.43 – بازی طهران قدیم بازیگران مشهور شبکه جِم برای اندروید
 • شرکت سازنده : gheysar
 • حجم فایل : 35 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 10 دسامبر 2020
 • منبع : پی سی پلاس
 
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!
Logo