p30plus SPONSERS
خانه » بازی اندروید » دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید
تصویر لوگوی بازی Girl Genius گرل جنیوس
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده Lion Studios
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.0.7
افزودن به علاقه مندی ها        

دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید

جدید
تصویر معرفی بازی Girl Genius گرل جنیوس

بازی Girl Genius گرل جنیوس نوعی سرگرمی جذاب و هیجان انگیز می باشد که با قابلیت و ویژگی های متفاوت در اختیار بازیکنان قرار گرفته شده است. این بازی فوق العاده در سبک پازل بوده و از قابلیت های جدید در مقایسه با سایر سرگرمی های معمایی برخوردار می باشد. ترکیب سبک پازل با موضوعات و ماجراهای مختلف موجب جذب کاربران زیادی به انجام چالش ها شده است.

دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید

به دلیل وجود ماجرا و داستان های مختلف در موضوعات متفاوت امکان انجام بازی Girl Genius برای تمامی سنین وجود ندارد. قابلیت انجام بازی برای افراد بالای 12 سال امکان پذیر می باشد. انجام چالش ها و کشف معماهای طراحی شده در طول مراحل تغییر یافته و شما می توانید تمامی این مهارت ها را به تدریج یاد بگیرید. جهت آشنایی با سایر ویژگی های بازی گرل جنیوس ادامه مطلب را مطالعه کنید.

در بازی Girl Genius با قدرت و مهارت های مختلف خود به کشف اسرار بپردازید!

بازی Girl Genius شما را در نقشی کاملا متفاوت و جذاب در چالش ها قرار می دهد. شما باید به عنوان یک زن مهربان و خیرخواه که در حق کسی کار بدی انجام نمی دهد به چالش ها بپردازید. در بین این ماجراها کسی نمی داند که شما جاسوس بوده و از قدرت های ویژه با هوش و قابلیت های متفاوت برخوردار هستید. قدرت بوییدن، چشم قوی، تفکر در مورد مسائل مختلف، یافتن راه های فراوان برای پیدا کردن سرنخ ها و سایر موارد از مهارت های شما است.

دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید

در صورتی که علاقه زیادی به کشف اسرار و داستان های مختلف دارید، می توانید به راحتی با استفاده از این بازی جذاب به انجام چالش ها پرداخته و برای یافتن حقیقت تمامی موارد به مکان های مختلف سفر کنید. ابتدای بازی گرل جنیوس با ازدواج این کاراکتر زن شروع شده و ماجراهای هیجان انگیزی در چالش های بعدی اتفاق می افتد.

در بازی گرل جنیوس هر مرحله با توضیحات و راهنمایی فراهم می باشد!

بازی Girl Genius هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس شما قرار گرفته شده است. امکان انجام تمامی چالش ها و مراحل به صورت رایگان وجود دارد. این سرگرمی فوق العاده توسط استودیوی Lion Studios طراحی شده و به بازار عرضه گشته است.

تاکنون بیش از ده میلیون کاربر در سراسر جهان به دانلود و نصب بازی گرل جنیوس پرداخته اند. با توجه به میزان رضایت و نتیجه استفاده بازیکنان از این بازی بی نظیر امتیاز 4.0 از 5.0 به آن اختصاص یافته است. این بازی جذاب از گیم پلی روان برخوردار است. آموزش های مختلف آن با توضیحات و نوشته های کامل در اختیار شما قرار می گیرد.

در بازی Girl Genius با خواندن گفتگوی بین افراد از ماجراها مطلع گردید!

بازی Girl Genius از گرافیک خلاقانه برخوردار می باشد. این سرگرمی بی نظیر با داشتن طراحی منحصر به فرد خود در تمامی قسمت ها محبوبیت بیشتری را از سوی بازیکنان به دست آورده است. ساخت عوامل و وسایل مختلف در هر مرحله و همچنین طراحی کاراکترهای مختلف با استایل و شکل های انیمیشنی از دیگر ویژگی های آن می باشد. رنگ های مختلف و در عین حال هماهنگ در هر چالش به کار برده شده است.

دیگر ویژگی های بازی Girl Genius مربوط به گفتگوی بین افراد می باشد. تمامی موضوعات و بحث های موجود در چالش ها به عنوان پیام بین شخصیت ها رد و بدل می شود. شما می توانید زمان حرف زدن کاراکترها با خواندن پیام های بالای سر آن ها به فهمیدن ماجراها و کمک به حل هر چالش بپردازید. فهمیدن حرف های بین آن ها جذابیت بیشتری را به داستان می بخشد.

هر مرحله از بازی Girl Genius با چالش های پیچیده تر شروع می شود!

بازی Girl Genius با ارائه صداگذاری حرفه ای و افزایش هیجانات چالش ها قابلیت تجربه بازی بی نظیر را برای بازیکنان فراهم ساخته است. در هر مرحله موزیک های جالب همراه با طنز و حالت های متفاوت برای شما پخش خواهد شد. ممکن است در هر منطقه و مکان بازی اتفاقات و حوادث مختلف در انتظار شما باشد. هر سطح سناریو با چالش های پیچیده و سخت، متوسط و همچنین ساده در این بازی فراهم شده است.

در بازی گرل جنیوس چالش های ساده تر با توضیحات و راهنمایی های بیشتر در اوایل بازی به شما داده می شود. شما باید آن ها را دقت و تمرکز کافی حل کنید. در طول چالش ها و به تدریج مراحل پیچیده تر شده و از حالت متوسط نیز به سخت تغییر می یابد. افراد باهوش به راحتی و با کمی تفکر در مورد معما می توانند کار نهایی را انجام داده و برنده شوند.

در بازی Girl Genius اتفاقات مختلف به صورت طبیعی و همچنین توسط افراد رخ می دهد!

بازی Girl Genius اتفاقات طبیعی، کارهای انجام شده توسط شخصیت های مختلف شامل دوستان، آشنایان، افراد غریبه و سایر موارد را در بین چالش ها افزوده است. اتفاقات طبیعی شامل خراب شدن و پیش آمدن عامل های مختلف در هر منطقه می باشد. یکی از این اتفاقات در ابتدای بازی برای راحت تر بودن مراحل اول به شما ارائه می شود. 

در بازی گرل جنیوس در این مرحله با وارد شدن عروس و داماد به سالن عروسی لوستر بزرگ بالای سر آن ها به پایین افتاده و موجب زخمی شدن آن ها می شود. در این حالت وظیفه شما استفاده از هوش و قابلیت خود برای جلوگیری از این اتفاق می باشد. شما باید با کشیدن خط مانعی برای نگه داشتن لوستر سنگین قرار دهید. در این حالت لوستر بر روی مانع قرار می گیرد.

در بازی گرل جنیوس به طراحی لباس در مدل و رنگ های متنوع بپردازید! 

بازی Girl Genius قابلیت استفاده از لباس های مختلف را برای کاراکتر مورد استفاده شما فراهم ساخته است. استایل و سبک لباس ها متفاوت بوده و شما می توانید از هر کدام به صورت دلخواه برای ادامه مراحل استفاده کنید. لباس عروس در مدل های متنوع زمانی که فرد مورد علاقه خود به شما پیشنهاد ازدواج می دهد، برای شما فراهم می گردد. سایر لباس ها با رنگ های متنوع و به صورت اسپرت و مجلسی در دسترس شما می باشد. 

دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید

سایر امکانات موجود در بازی گرل جنیوس شامل عینک های قوی و لیزری برای دیدن داخل مکان ها، ذره بین، قدرت تغییر حالت و برخی از قسمت های هر منطقه برای حل معماها می باشد. قابلیت پاکن نیز از دیگر ویژگی هایی می باشد که به شما ارائه می شود. این قدرت زمان پاک کردن برخی عوامل یا آشکار ساختن نمای داخلی خانه و اتفاقات پیش آمده فراهم می گردد.

در بازی Girl Genius در طول چالش ها با افراد و شخصیت های جدید آشنا شوید!

بازی Girl Genius اتفاقات روزمره زن جاسوس را برای شما به تصویر می کشد. آشنایی او با افراد جدید، عشق، دوستان قدیمی، فامیل، اطرافیان در مکان های مختلف از شخصیت هایی می باشد که در طول مراحل وارد بازی شده و در ماجراهای جدید نقش خواهند داشت. ممکن است در برخی از چالش ها حالت ها و رفتار اطرافیان برای شما مشکوک بوده و بخواهید سرنخ های لازم را برای دانستن حقایق پیدا کنید.

دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید

در بازی گرل جنیوس در طول مراحل پسرهایی سر راه شما قرار می گیرد که به شما پیشنهاد دوستی می دهند. برخی از آن ها و همچنین دوستانتان با رفتارهای بد و خیانت در حق شما بدی می کنند. خیانت این افراد با هوش و ذکاوت شما آشکار شده و شما باید برای دانستن آن ها تحقیق نمایید. پس از دانستن این اتفاقات و بدی هایی که به شما شده است، به گرفتن انتقام از این افراد بپردازید.

در بازی Girl Genius به دریافت جوایز و سکه بی نهایت بپردازید!

بازی گرل جنیوس به شما این امکان را می دهد تا با برنده در طول چالش ها و حل هر پازل، جوایز و سکه های بی شمار دریافت کنید. در هر مرحله با توجه به میزان پیچیده بودن معما و همچنین مهارت شما در حل سریع پازل سکه های فراوان تعلق می گیرد. شما می توانید آن ها را جمع آوری نموده و برای دریافت امکانات بیشتر برای خود استفاده کنید.

در بازی Girl Genius دیگر قابلیت های شما برای دریافت جوایز بیشتر مربوط به مشاهده فیلم های کوتاه برای مقدار زیادی سکه می باشد. دیگر امکاناتی که می توانید با مشاهده این فیلم ها دریافت کنید شامل انواع حیوانات خانگی، وسایل و امکانات برای خانه و همچنین لباس های زیبا برای خود می باشد.

در بازی گرل جنیوس به تعمیر و خرید وسایل جدید برای خانه خود بپردازید!

بازی Girl Genius قابلیت استفاده از ویلا و خانه ای بزرگ را می دهد. این خانه بزرگ به دلیل قدیمی بودن آن از وسایل قدیمی برخوردار بوده و همچنین با ساخت قدیمی آن نیاز به تعمیر زیاد دارد. تمامی اتاق ها، حمام، دستشویی، سالن پذیرایی و آشپزخانه شکاف های بزرگ و همچنین قسمت های پوسیده ای دارد که می توانید به آن ها رسیدگی کنید.

شما می توانید جوایز و سکه های دریافت شده در طول هر مرحله را جمع آوری کنید و برای تعمیر ویلای قدیمی خود از آن استفاده نمایید. پس از ساخت و ساز تمامی قسمت ها می توانید به خرید وسایل جدید با مدل های متفاوت بپردازید. به زیباسازی ویلای خود بپردازید. سایر اتاق های این خانه بزرگ در طول مراحل و با بالا رفتن سطح شما بازگشایی خواهد شد.

پیشنهادی: در دسته بازی های معمولی ، بازی Stick Clash را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Girl Genius اندروید؛

 • امکان حل پازل و معماهای مختلف در بازی Girl Genius
 • مناطق و مکان های مختلف برای رفتن و کشف حقایق
 • قابلیت انتخاب لباس های مختلف برای کاراکتر خود
 • وجود شخصیت های جدید برای آشنایی در طول چالش ها
 • توانایی دریافت جوایز و سکه های بی شمار در هر مرحله
 • امکان تعمیر و تغییر دکوراسیون ویلای قدیمی خود
                     

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD ADS DOWNLOAD

Password

www.p30plus.org
دانلود بازی Girl Genius گرل جنیوس برای اندروید
 • شرکت سازنده : Lion Studios
 • حجم فایل : 100 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 17 فوریه 2021
 • منبع : پی سی پلاس
 
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!

Logo