p30plus SPONSERS
یکتانت

پاتوق دوست یابی

پاتوق رو نصب کن - مشهور شو!

پاتوق دوست یابی

پاتوق رو همین الان دانلود کن!
خانه » بازی اندروید » دانلود بازی Merge Villa مرج ویلا برای اندروید
تصویر لوگوی بازی Merge Villa مرج ویلا
3.8 /5

3.8 / 5. 16

16 رای
 • سازنده Lion Studios
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.20.185
بریم به لینک دانلود ADS DOWNLOAD            
افزودن به علاقه مندی ها        

دانلود بازی Merge Villa مرج ویلا برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Merge Villa مرج ویلا

بازی Merge Villa مرج ویلا یک بازی جالب و با کیفیت می باشد، این بازی با به چالش کشیدن ذهنتان شما را وارد چالش و رقابت های ذهنی مختلف می کند، در این بازی رکن اساسی آن دقت دادن به اشیا و هم ردیف کردن آنها با یکدیگر می باشد، شما باید اشیا های گوناگون را در مراحل پیدا کنید و آن هایی را که به هم شبیه هستند را متصل کنید سپس به همین شیوه بازی را ادامه دهید و مراحل را جلو ببرید.

اسکرین شات منظم کردن وسایل ویلا بازی Merge Villa مرج ویلا

داستان بازی Merge Villa مربوط به دختری است که وارد خانه سیل زده پدر بزرگ و مادربزرگ خود میشود در ابتدای بازی و ورود به خانه همه جا فلک زده می باشد،سپس به همین ترتیب شما به این دختر جوان کمک خواهید کرد که اشیا های گمشده و پخش شده در خانه را پیدا نمایید،این اشیا ها اقسام مختلفی دارند که هر کدامشان را باید مرحله به مرحله جستجو و پیدا کرد .

در بازی Merge Villa مراحل بیشتری انجام دهید و اتاق های بیشتر را بازگشایی کنید! 

همانطور که بیان شد در ابتدای بازی Merge Villa هال پذیرایی و بسیاری از اتاق ها غرق در خاموشی و ویرانی مطلق می باشد،سپس شما با پیدا کردن اشیا های بیشتر وارد مکان های مختلف خواهید این مکان ها شامل آشپزخانه، اتاق نشیمن گاه،حمام،اتاق زیر شیروانی اتاق مطالعه و کتابخوانی ،اتاق خواب و چندیدن مکان دیگر خواهند شد. که همان طور که بیان شد به مرور زمان و پیدا کردن اشیا های مختلف آن ها را بازگشایی و نوسازی خواهید کرد.

اسکرین شات حل کردن پازل های فکری بازی Merge Villa مرج ویلا

در بازی مرج ویلا در هر مرحله به شما دستوراتی را از جمله پیدا کردن اشیا مورد نظر را میدهد، برای مثال به شما میگوید که بایستی یک چکش فلزی را باید پیدا کنید،سپس شما گزینه برگشت به خانه را میزنید و وارد وسایل های مختلف خواهید شد در این پنجره که برای شما بازگشایی خواهد شد انواع تجهیزات مختلف از جمله دستکش میله های فلزی جعبه کاربراتوری و چندين وسایل دیگر وجود دارد.

بازی مرج ویلا دارای گرافیک و کیفیت خیره کننده ای است!

بازی Merge Villa جالب و باکیفیت را شرکت استودیویی معروف و موفق Lion Studios میباشد،که میتوان گفت این شرکت در ساخت این بازی کیفیت گرافیکی بسزایی را به خرج داده است،این استودیوی گیمینگی موفق در بسیار از بازی های دیگر خود کیفیت زیادی را استفاده کرده است از جمله بازی های آن میتوان به  happy glass،slap king،voodoo doll اشاره نمود این بازی ها نیز مانند این بازی از کیفیت یکسانی و یکدستی برخوردار می باشند.

اسکرین شات خانواده بازی Merge Villa مرج ویلا

گرافیک بکار رفته در بازی مرج ویلا بسیار جالب و خیره کننده است و در ساخت کاراکتر و فضای گرافیکی و HD آن دقت و ظرافت بسیاری شده است،کاراکتر های آن از جمله دختر و اعضای دیگر خانواده و فضای خانه و دور بر آن همچنین فضای طراحی آن بسیار جالب و شوکه کننده است و میتواند در صدر جدول بازی های پرطرفدار قرار بگیرید، و به همین دلیل این بازی محبوبیت زیادی برای خود پیدا کرده است.

در بازی Merge Villa وسایل مورد نظر پیدا کنید و مراحل را با آن طی کنید!

در مراحل بازی مرج ویلا همانطور که گفته شد وسایل زیادی وجود دارد که هر کدامشان مربوط به تجهیزات مختلف و گوناگونی می باشد، شما با استفاده از فرصتی که بازی در اختیار شما قرار میدهد میتواند آن ها را رفته رفته به هم متصل سازید تا محصول و وسایلی که بازی به شما گفته بود که در بین وسایل های بهم ریخته دنبالش بگردید را پیدا کنید، سپس با پیدا کردن وسیله مورد نظر ماموریت های بیشتری برای شما خواهند آمد.

اسکرین شات پیدا کردن وسایل مورد نیاز بازی Merge Villa مرج ویلا

در بازی Merge Villa شما می توانید با رفتن به لیست تجهیزات ولوازم های پیدا شده ماموریت های جستجویی خود را پیدا کنید، این ماموریت ها علاوه بر آنکه پس از پایان آن ها دوباره سری های دیگری را جایگزین خود می کنند به شما ستاره های مختلف خواهند داد این ستاره ها را میتوان برای خرید و زود تر تمام کردن مراحل یا وسیله پنهان شده استفاده کرد بنابراین می توان آن ها را جزو منابع با ارزش در بازی نامید.

در بازی مرج ویلا برای پیدا کردن سریعتر وسایل از ابزار جستجو استفاده کنید!

در بازی Merge Villa برای پیدا کردن وسایل های بیشتر و پنهان شده در لیست مختلف مراحلی میتوانید از آنها برای زود تر پیدا کردن یا گرفت راهنمایی استفاده کنید یا حتی از آن ها برای پیدا کردن مستقیم وسیله استفاده کرد، این کمک ها و راهنما ها در بازی تعداد محدودی دارند ولی شما میتوانید با استفاده از دیدن ویدیو های تبلیغاتی و Ads کمک های بیشتری برای خودتان دریافت نمایید، همچنین می توانید از ستاره ها نیز برای پیدا کردن وسایل استفاده کنید.

اسکرین شات منظم کردن وسایل ویلا و کسب جایزه بازی Merge Villa مرج ویلا

در بازی مرج ویلا برای مشاهده کمک های مراحل در بخش پایینی صفحه  همچنین بالا صفحه علامت های ذره بین را مشاهده خواهید کرد همانطور که بیان شد ممکن است تعداد آنها بیشتر از 5 تا نباشد به همین دلیل باید در استفاده از آنها صرفه جویی کرد، علاوه بر اینها همانطور که گفته شد می توانید با استفاده از ویدیو های تبلیغاتی و همچنین خرید درون برنامه ای در بازی راهنما و جستجوگر های بیشتر را به عنوان جایزه بگیرید!

در بازی Merge Villa بازه داستانی مهیجی را دنبال کنید!

همانطور که بیان شد داستان بازی مرج ویلا مربوط می شود به دختری که ماموریت می یابد به خانه اجداد خودش برود و در آنجا به تعمیر خانه سیل زده و ویران شده پدر بزرگ و مادر بزرگ خود بپردازد، این توطئه پس از سونامی ویرانگر ، که به عمارت اجداد این دختر نیز ضربه زده ، انجام خواهد شد. برای از بین بردن عواقب یک بلایای طبیعی و بازگرداندن املاک ،شما باید همان ابزارها را ترکیب کند.

اسکرین شات تهیه لباس برای گربه و ارتقاء آن بازی Merge Villa مرج ویلا

در بازی Merge Villa به تدریج اتاق ها و محل ها را به شکل اولیه خود و نوسازی کامل برگرداند در طول راه، با این کار، دختر جوان قادر به کشف بسیاری از اسرار مربوط به خانواده و خانه قهرمان خواهد بود،سپس به تدریج وبازسازی خانه سونامی زده فرایند تکمیل می شود و زندگی آرام و شادتری به خانه مادر بزرگ و پدربزرگ خودش خواهد بخشید اما با این حال او از این به بعد با آنها زندگی خواهد کرد.

در بازی مرج ویلا از فضای گیمینگ و سرگرم کننده ای استفاده شده است!

بازی مرج ویلا جالب و باحال با وجود سبک معمایی و پازلی میتواند در صدر بازی های پرطرفدار و گیمری قرار بگیرد و به همین دلیل فضای گیمری و گیمینگی ان بسیار جالب و متنوع می باشد،و باتوجه به تاریخ انتشار آن در بازار گوگل و بازار های مختلف بازی و سرگرمی  APk توانسته محبوبیت بیش از حد انتظاری برای خود از طرف کاربران گوگل بدست اورد. 

اسکرین شات پیدا کردن سریع وسایل و دریافت امتیاز بازی Merge Villa مرج ویلا

بازی Merge Villa در بازار گوگل پلی استور در رتبه 4.4 از 5.0 قرار گرفته است و همچنین به دلیل محبوبیت آن در بین افراد و کاربران گیمر تعداد کامنت و نظرات حدود 1.748 تا رقم خورده اند،علاوه بر همه اینها تعدا دفعات نصب آن 100.000 بار میباشند علاوه بر همه اینها این بازی در رده سنی بالای 3 سال عرضه میشود و این یعنی برای همه سنین مناسب خواهد بود.

پیشنهادی: در سبک بازی های معمایی اندروید ، بازی Match Tile 3D را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های مهم و اصلی بازی Merge Villa اندروید؛

 • برخورداری از گرافیک و کیفیت بالا و HD
 • برخورداری از فضای گیمری محبوب و سرگرم کننده معمایی 
 • وجود بازه داستانی مختلف و سرگرم کننده
 • وجود وسایل های مختلف برای پیدا کردن
 • وجو مراحل مختلف و گوناگون بازی

 دانلود بازی Merge Villa مرج ویلا برای اندروید

همانطور که در این بخش مشاهده کردید بازی merge villa یا مرج ویلا ، یکی از انواع بازی اندروید است که توسط تیم پی سی پلاس بعنوان یکی از بزرگترین وب سایت های ایرانی در زمینه ی دانلود رایگان بازی در وب فارسی معرفی شده است.بازی مرج ویلا برای کسانی که علاقه مند به چیدمان و دکوراسیون منزل هستند بسیار مناسب می باشد چرا که در این بازی شما نقش آلیس را داشته که با مراجعه به خانه ی پدر بزرگ و مادر بزرگ خود ، با یک خانه ی بهم ریخته مواجه می شوید و بایستی این خانه را همچون حل معما و پازل ، به شکل اول و به سلیقه ی خودتان دربیاورید.توجه فرمایید که هر وسیله ای که در این خانه یافت می شود را میتوانید شخصی سازی کنید حتی حیوان خانگی آنجا را.بازی merge villa را هم اکنون میتوانید از طریق لینک های زیر دانلود کرده و چنانچه نظری درمورد این بازی داشتید میتوانید در همین صفحه برای ما کامنت کنید.

                     

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD

Password

www.p30plus.org
دانلود بازی Merge Villa مرج ویلا برای اندروید
 • شرکت سازنده : Lion Studios
 • حجم فایل : 77 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 13 آگوست 2021
 • منبع : پی سی پلاس
 
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سحر دوشنبه 30 آگوست 2021

  سلام میخواستم بدونم اون غذاهایی که تو مرحله trip to japan معرفی میکنه رو چطور باید درست کنیم همش گل میده نمیدونم چجوری غذاها رو درست کنم لطفا کمکم کنید

  پاسخ دهید جالب بود 1
  • sarina جمعه 8 اکتبر 2021

   بزن روی قابلمه . نشون میده به چی احتیاج داری . باید همون مدل گل و اماده کنی و بذاری روی قابلمه تا بهت میگو و مواد غذایی بده

   جالب بود 0
 • Narges شنبه 12 ژوئن 2021

  مودش شده شو ندارین

  پاسخ دهید جالب بود 8
  • فخرالدین شادآور شنبه 12 ژوئن 2021

   با سلام خدمت شما. حتما به زودی در سایت قرار میدیم.پیشنهاد می شود پیج اینستاگرام مارو دنبال کنید تا از انتشار آخرین بازی ها مطلع بشید.با تشکر

   جالب بود 8
Logo