p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 3.5 Mud Racing مود ریسینگ برای اندروید
دانلود بازی 3.5 Mud Racing مود ریسینگ برای اندروید
4 /5

4 / 5. 4

4 رای
 • سازنده playducky.com
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 3.5
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 3.5 Mud Racing مود ریسینگ برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Mud Racing مود ریسینگ

بازی Mud Racing مود ریسینگ بسیار عالی و جذاب با موضوع و سبک مسابقه ای میباشد، و برای علاقه مندان به گیم های ژانر مسابقه ای و ماشین سواری طراحی شده است، شما در این بازی هیجان انگیز با استفاده از ابر ماشین های غول پیکر تان از موانع گل و لای عبور می کنید و خود را به آخرین نقطه میرسانید،ماشینتان را تقویت نمایید.

اسکرین شات مسابقات ماشین در گل و لای بازی Mud Racing مود ریسینگ

در بازی Mud Racing ماشین های دیگر بخرید،و خلاصه میتوانید همه کار های موجود مربوط به تقویت و شخصی سازی را انجام دهید،و هر بار با چالش ها و مسیرهای مسابقه ای سخت تر روبه رو شوید،و از بازی نهایت لذت و هیجان را تجربه کنید، با ماشین های دیگر مسابقه دهید و آن ها را به چالش بکشانید همچنین با استفاده از گزینه های مختلف قدرت و بدنه ماشین را افزایش دهید.

در بازی Mud Racing با گاز دادن و کنترل دقیق ماشین از میان گل و لای عبور کنید!

در هنگام شروع مسابقه تماشاگران شما را تشویق میکنند و لذت بازی Mud Racing بیشتر می شود شما میتوانید با استفاده از لمس صفحه گاز بدهید و ماشین را به حرکت در آورید گل ولای زیادی در مسیرتان قرار میگیرد که شما باید با استفاده از تکنیک های گوناگون برای عبور از موانع استفاده کنید، برای افزایش گاز یا کاهش آن با کشیدن و لمس صفحه به بالا سرعت را زیاد و با پایین کشیدن سرعت را کاهش دهید.

اسکرین شات ارتقاء ماشین و پرش از گل بازی Mud Racing مود ریسینگ

در بازی مود ریسینگ در زمان افتادن در موانع باید سرعت را کم کنید تا بتوانید به آرامی از آنجا بیرون بیاید، در صورتی که در آنجا بمانید بازی را خواهید باخت، اما اگر از موانع عبور کردید و به خط پایان رسیدید بازی را خواهید برد، همچنین بعد از در هر مرحله صفحه ای مانند نوار سرعت در پیش رویتان قرار میگیرد و به شما میگوید که صفحه را چندین بار لمس کنید تا سرعت را به آخرین درجه برسانید و سپس ماشین با تمام قدرت حرکت خواهد کرد و هر چه قدرت زیاد باشد به اعداد بیشتری می رسد و….

بازی Mud Racing دارای گرافیک عالی و سرعت عمل استاندارد می باشد!

این بازی Mud Racing جالب را شرکت استودیویی برنامه نویس Play Ducky .com طراحی نموده است و در بازار گوگل پلی عرضه و انتشار داده است و هم اکنون به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است،در ساخت این بازی این استودیو از گرافیک خاصی بهره برده است که توانسته محبوبیت خاصی را در بین کاربران ایجاد نمایید.

گرافیک بازی مود ریسینگ بالا بوده و علاوه بر تصویر کیفیت صدا گذاری آن مطابق با حال هوای دورن بازی بسیار یکسان و متمایز می باشد،و برای فضای گیمری خاصی از سبک بازی های مسابقه ای به بازیکن القا میشود، علاوه بر این ها ساخت بدنه ماشین ها و کیفیت موانع بسیار دیدنی و خیره کننده است و می تواند بسیار جالب به نظر بیایید.

در بازی مود ریسینگ ماشین خود را شخصی سازی کنید و از رانندگی لذت ببرید!

شما در بازی مود ریسینگ می توانید از امکانات گسترده ای از جمله تغییر نوع بدنه ماشین و استفاده از لاستیک های گوناگون با سطح های مختلف و استفاده از موتور هایی که هر کدام از مدل ها در افزایش سرعت و قدرت ماشین دارند استفاده کنید، شما میتوانید با انجام مسابقات بیشتر و برنده شدن در آن ها تایر و یا بدنه های ماشینی مختلف هدیه بگیرید.

اسکرین شات رقابت در میدان مسابقات ماشین بازی Mud Racing مود ریسینگ

در بازی Mud Racing انواع بدنه با مدل ها و رنگ های مختلف در این بازی ریخته شده اند که البته هر کدامشان به طریق مختلف بازگشایی خواهند شد، برای مثال جمع آوری کلید های بازگشایی قفل که برای هر کدام به سه تا کلید نیاز دارید، استفاده از گزینه تماشای ویدیو تبلیغاتی و بازگشایی شانسکی یکی از آنها برای خود یا خرج پول های موجود در دارایی ها و غیره.

در بازی مود ریسینگ لوازم های ماشین خود را تقویت کنید تا سریعتر از میان گل و لای عبور کنید!

در بازی Mud Racing شما میتوانید علاوه بر انتخاب موتور،بدنه و لاستیک ماشین، می توانید هر کدامشان را سطح های مختلفی تقویت نمایید و ارتقا دهید، ارتقای هر چه بیشتر لاستیک ها میتواند به عبور بهتر از موانع کمک کند، با تقویت موتور ماشین سرعتتان و کشش ماشین افزایش پیدا میکند، با تقویت بدنه مقاومت ماشین در برابر آسیب ها در هنگام مسابقات بیشتر می شود.

اسکرین شات غرق شدن ماشین مسابقات در گل و لای بازی Mud Racing مود ریسینگ

در بازی مود ریسینگ برای ارتقای هر کدامشان کافی است با پولی که از برد در مسابقات دریافت میکنید، تقویت ها را انجام دهید و برای تقویت کردن گزینه موجود در منوی صفحه بازی که دارای سه علامت مربوط به ماشین، بدنه و لاستیک هستند در اختیار شما قرار می گیرند، برای تقویت هر کدام میزان بهایی که لازم است بپردازید را مشاهده میکنید، بازدن تقویت آن سطح موتور افزایش پیدا میکند و درصورتی که پولتان تمام شد نیز میتوانید برای تقویت بعدی ویدیو تماشا کنید یا بازی را ادامه دهید.

در بازی Mud Racing ویدیو های تبلیغاتی تماشا کنید و دارایی خود را چند برابر کنید!

همانطور که بیان شد بعد از رسیدن به خط پایان بازی Mud Racing شما نموداری سرعتی مواجه میشوید که بازی به شما میگوید صفحه را پشت سر هم لمس کنید تا سرعت به نقطه آخر و سرخ برسد،و بعد از ماشین با تمام قدرت گاز می دهد و از پرتگاه می پرد یا از ارتفاع به بالا میرود و از اعداد مختلف که هر کدامشان نشان دهنده میزان پولی است که به شما داده می شود عبور می کنید.

در بازی مود ریسینگ هر چه قدر در ابتدای سرعت دادن گاز بیشتری را داده باشید ماشین مسیر بیشتری را طی می کند و پول بیشتر برای شما کسب خواهد شد بعد از پایان به شما پیشنهاد داده می شود که میتوانید میزان دریافتی پول خود را دو برابر کنید، برای مثال اگر شما 150 تا دلار بگیرید با دو برابر کردن 250 تا خواهید گرفت یا با سه برابر کردن بیشتر میگیرد و… که البته برای انجام این کار هم بایستی به اینترنت متصل و ویدیو های تبلیغاتی گوگل را تماشا نمایید.

بازی Mud Racing دارای فضای گیمینگ هیجان انگیز و جذاب است!

این بازی Mud Racing جالب دارای فضای گیم و گیمینگ بسیار محبوبی است و توانسته طرافداران زیادی را برای خود جمع آوری کند.در کل قضیه میتوان گفت بازی دارای ژانر و سبک مسابقه ای میتواند به عنوان یکی از بازی های جالب و اعتیاد آور معرفی شود و خود را در عرصه بازی های پرچمدار مسابقه ای Truck یا Monster Truck ها قرار دهد و از محبوبیت خاصی برخوردار باشد.

اسکرین شات بالارفتن ماشین از تپه ی گل و لای بازی Mud Racing مود ریسینگ

در گوگل پلی استور این بازی جالب و هیجان انگیز در رتبه 3.9 قرار دارد و علاوه بر اینها تعداد کاربران نظر داده و کامنت نویس به این بازی حدود 7.224نفر می باشد،همچنین به دلیل داشتن فضای ساده گیمری بازی در رده بندی سنی 3 سال به بالا و مناسب برای همه عرضه شده است،با این حال تعداد دفعات نصب آن از طرف کاربران 500.000 هزار بار رقم خورده است.

پیشنهادی: در سبک بازی های مسابقات ماشین اندروید ، بازی گودال یاماچ را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های مهم بازی Mud Racing اندروید

 • برخورداری از گرافیک و کیفیت HD راضی کننده
 • امکان شخصی سازی ماشین با خرید تجهیزات گوناگون و مختلف
 • امکان تقویت لوازم انتخاب شده در بازی 
 • برخورداری از فضای گیمری متناسب با سبک بازی
 • امکان استفاده از کلید های دستوری مانند گاز دادن و غیره
 • امکان دریافت و بدست آوردن گیفت و جایزه ها بعد از اتمام مراحل و ……
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی 3.5 Mud Racing مود ریسینگ برای اندروید
 • شرکت سازنده : playducky.com
 • حجم فایل : 82 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 9 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!