p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Narcos : Cartel Wars . Build an Empire 1.45.05 with Strategy نارکوس کارتل وارز برای اندروید
دانلود بازی Narcos : Cartel Wars . Build an Empire 1.45.05 with Strategy نارکوس کارتل وارز برای اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده Tilting Point
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.45.05
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Narcos : Cartel Wars . Build an Empire 1.45.05 with Strategy نارکوس کارتل وارز برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Narcos : Cartel Wars نارکوس کارتل وارز

بازی Narcos : Cartel Wars . Build an Empire with Strategy نارکوس کارتل وارز شباهت زیادی به بازی های مانند  بوم بیچ، کلش آف کلنز،کلش اف زامبی  و….. دارد در این بازی شما بایستی دهکده خود را قوی کنید آن هم با استفاده از امکانات موجود  مانند برج های دفاعی توپ ها و همچنین اضافه کردن شخصیت های قهرمان در محوطه  حریم زمین های شما، که همگی آنها می تواند مدرکی برای اثبات شباهت این بازی به بسیاری از بازی های معروف استراتژیک باشد.

اسکرین شات کسب امتیاز و ایجاد ارتش آنلاین بازی Narcos : Cartel Wars نارکوس کارتل وارز

فضای گرافیکی استراتژیک بازی Narcos : Cartel Wars و واقعی به نظر رسیدن بسیاری از آیتم های این بازی از نظر شخصیت های قهرمان، سربازها و خلاصه دیگر وسایل های موجود در این بازی توانسته این بازی را به عنوان بهترین بازی از لحاظ گرافیک با کیفیت عالی آن بشناسند و انقلابی نو از لحاظ گرافیک در بین بازی های استراتژیک باشد.

در بازی Narcos : Cartel Wars سازه های دفاعی بسازید از حریم خود دفاع کنید!

سازه ها و build های مختلف در بازی Narcos : Cartel Wars وجود دارد و شما می توانید  با ساخت آنها در محوطه حریم دهکده خود به دفاع از دارایی خود  و برقراری امنیت بپردازید هر کدام از این سازه های دفاعی که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند میتوانند به نوعی و با شکل خاصی از منطقه تان دفاع کنند، و جلوی حملات دشمن ها را بگیرند.

اسکرین شات حمله به سرزمین ها بازی Narcos : Cartel Wars نارکوس کارتل وارز

در بازی نارکوس کارتل وارز با بالا بردن سطح ‏تان هال یا ساختمان اصلی سازه های بیشتری برای شما بازگشایی می شود  با مراجعه به بخش شاپ یا مارکت و انتخاب گزینه سازه های دفاعی میتوانید آنها را انتخاب کرده و در جای مورد نظر و مکان مورد نظر بسازید از جمله این سلاح می توان به( مورتار ها ،برج های  دفاعی،لیزر انداز ها ،تیربار های بدون سرنشین،مین های مخفی و بمب ها)و چندین نوع لوازم موجود اشاره کرد. 

بازی Narcos : Cartel Wars از گرافیک شبیه به واقعیت برخوردار است!

بازی Narcos : Cartel Wars یک بازی جالب و سرگرم کننده است که توسط شرکت معروف Tilting point تولید و عرضه شده است،این بازی با سبک استراتژیک توانسته است محبوبیت خاصی در بین کاربران گوگل برای خود پیدا کند و بتواند به عنوان بهترین بازی سبک استراتژیک و دفاعی شناخته شود و علاقه مندی گیمرهای زیادی را جذب کند!

 رتبه و امتیاز بازی نارکوس کارتل وارز گوگل پلی استور 4.5 از 5.0 می باشد این به این دلیل است که حدود 329.679 کاربر به این بازی نظر و ستاره داده اند این نشان از خوب بودن کیفیت بازی می باشد همچنین علاوه بر همه این ها به دلیل وجود تا حدودی خشونت در این بازی در رده بندی سنی ۱۲ سال به بالا عرضه می شود اما با این حال هم نزدیک به ده میلیون بار بارگیری شده است.

در بازی نارکوس کارتل وارز سازه های منابع بسازید و دارایی خود را افزایش دهید!

همزمان با ساخته سازه های دفاعی برای دفاع از سرزمینتان باید شما برای به دست آوردن چوب ها و همچنین  پول بیشتر وغیره سازه‌های جمع آوری منابع برای افزایش هر یک از آنها اقدام کنید همچنین مهمترین دارایی با ارزش ترین چیز در بازی Narcos : Cartel Wars شمش های طلا هستند ارزش آن ها برابر است با الماسهای موجود در بازی کلش آف کلنز یعنی شما باید در نگه داشتن آنها تلاش به خرج بدهید.

اسکرین شات ارتقاء سرزمین ها و کسب غنیمت های جنگی بازی Narcos : Cartel Wars نارکوس کارتل وارز

 در بازی نارکوس کارتل وارز همانگونه که باید برای ساخت سازه های دفاعی به قسمت شاپ برویدنیز برای ساخت سازه‌های منابع به این قسمت مراجعه کرده و با انتخاب گزینه مربوط به سازه های  دارایی وارد قسمت ساخت آنها شوید  در این قسمت  سازه های منابع مختلفی وجود دارد  مانند( بانک ها، کارخانه چوب سازی،  باغ برای تولید میوه و…… )در این قسمت موجود هستند که با انتخاب هر کدام از آنها می توانید آن را در جای مورد نظر و به دور از چنگال دشمن قرار دهید.

در بازی Narcos : Cartel Wars به سرزمین های دیگر حمله کنید و غنائم جنگی بدست آورید!

با آموزش سربازها در بخش کمپ نیروگاه و آماده سازی آنها برای جنگ که انواع مختلفی از سربازها در بازی Narcos : Cartel Wars وجود دارند  میتوانید به سرزمین های دور و بر خود حمله کنید و پول،چوب، غذا،و وسایل های دیگر را با فتح هر کدام از این سرزمین ها دریافت کنید، همچنین می توانید با خرج  مقداری از پول تان سرزمین های بیشتری را بازگشایی کنید که برای فتح هر کدام جایزه های متنوعی خواهید گرفت.

در بازی نارکوس کارتل وارز نحوه استراتژیک حمله در این بازی شباهت زیادی به فضای استراتژیک حمله در بازی بوم بیچ دارد یعنی شما ابتدا با  فرمان دادن سربازها به مکان مورد نظر و  پرتاب موشک ها به منطقه جنگی حمله می کنید رفته رفته سازه های دفاعی دشمن و منابع آن را از بین میبرد تا آنکه به ساختمان اصلی یان تان هال برسید و سرزمین دشمن را با خاک یکسان کنید البته برای زودتر تمام کردن میتوانید با نابودی ساختمان اصلی سرزمین را زود تصرف کنید.

در بازی نارکوس کارتل وارز به صورت آنلاین با دوستان خود ارتش جنگی تشکیل دهید و به میدان مبارزه بروید!

در بازی Narcos : Cartel Wars جالب شما می توانید  مانند سایر بازی های دیگر به تیم ها و قبیله های مختلف بپیوندیدو با هم قبیله های خود چت و گفتگو داشته باشد علاوه بر آنها مبارزه های دوستانه انجام دهید، سرباز اهدا کنید، همچنین می توانید در جنگ های قبیله ای شرکت نمایید و جایزه های مختلف دریافت کنید و سطح قبیله خود را افزایش دهید.

اسکرین شات لحظه حمله ارتش به سرزمین ها و درگیری نیروها بازی Narcos : Cartel Wars نارکوس کارتل وارز

 در بازی نارکوس کارتل وارز با رسیدن سطح ۵ تالار اصلی و سازه اصلی امکان پیوستن به گروه ها و قبایل مختلف وجود دارد همچنین با زدن روی سازه ای که در ساحل بر روی اسکله وجود دارد و حرف انگلیسی سی بر روی آن است که به معنی کارترز یا قبایل هست وارد منوی تیم ها با سطوح و تعداد عضو های مختلف شوید، همچنین میتوانید با دوستان خود قبیله خود را تشکیل دهید که برای این کار روی گزینه create cartels کلیک می کنید.

در بازی Narcos : Cartel Wars جایزه های ارزشمند دریافت کنید!

شما میتوانید در بازی Narcos : Cartel Wars ریوارد های روزانه دریافت کنید این جایزه ها که شامل شمش های طلا پول و غیره می شوند  می‌توانید روز به روز یکی از آنها را دریافت کنید و به دارایی خود بیافزایید، همچنین با کامل کردن چالش های روزانه که این ویژگی در سایر  بازی های استراتژیک وجود می توانید جوایز های نامحدود و بی شمار دریافت نمایید.

هر کدام از این چالش ها مربوط به طرح خاصی می باشد برای مثال به شما می گوید این تعداد سازه ها را بسازید یا به این سرزمین حمله کنید یا اینکه ساختمان اصلی را به روز رسانی یا آپگرید کنید و در نتیجه به شما می گوید با کامل کردن این ها به شما 500 اسکناس می‌دهد، همچنین با انجام دادن چالش های ثابت بازی نارکوس کارتل وارز که با علامت سه ستاره در سمت می باشد می توانید جایزه دریافت کنید.

در بازی Narcos : Cartel Wars پیشرفت های خود را در حساب GMAIL خود ذخیره کنید!

با بالا رفتن هرچه بیشتر است یا ساختمان اصلی و سطح اصلی اکانت خود در بازی Narcos : Cartel Wars می توانید برای خود اسم بگذارید و به سرزمین های آنلاین و غیر کامپیوتری حمله کنید که در آنها هم نیز میتوانید جوایز متعدد و بیشمار دریافت کنید که البته ممکن است نحوه استراتژیک حمله شما کمی بیشتر به چالش کشیده شود.

 با رسیدن سطح تان هال به سه میتوانید برای بازی نارکوس کارتل وارز و اکانت خود اسم بگذارید و با وارد کردن جیمیل آن را دخیره کنید این یعنی اینکه در ابتدای بازی امکان انجام چنین کاری وجود ندارد و شما باید سرزمین و حریم خود را سر و سامان بیشتری بدهید، هر چند که این بازی آنلاین است اما با این تفاوت که شما نمی توانید به سرزمین های آنلاین حمله کنید.

بازی Narcos : Cartel Wars از فضای گیمینگ عالی و سرگرم کننده برخوردار است!

همانطور که در مورد کیفیت گیمینگ باز صحبت شد بازی Narcos : Cartel Wars دارای فضای گیمری خاصی میباشد که میتواند به شدت اعتیاد آور و سرگرم کننده باشد  برای همین محبوبیت آن بسیار زیاد از حد به چشم بیاید ،زیرا این بازی نیز مانند سایر بازی های معروف و استراتژیک میباشد که شما را تا ساعت ها به خود مشغول میکند که این می تواند به نشان از جالب بودن این بازی به شمار آید.

نکته بعدی و قابل توجه دیگر این بازی امکان ذخیره سازی آن بر روی اکانت جیمیل میباشد و شما میتواند برای حفاظت از پیشرفت هایی که در بازی کرده اید استفاده کنید و آن ها را بر روی ایمیل حساب اکانت خودتان سیو یا ذخیره کنید اما این بازی حساب ذخیره سازی داخلی ندارد که بتوان با آن بازی را ذخیره کرد یعنی همانطور که شرکت سوپرسل برای بازی های خود این ویژگی را فراهم نموده است.

پیشنهادی: در سبک بازی های استراتژیک ، بازی Dino Bash را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Narcos : Cartel Wars اندروید

 • برخورداری از گرافیک عالی و خیره کننده
 • امکان پیوستن به تیم ها و گروه های مختلف بین المللی
 • امکان حمله به سرزمین‌های آفلاین و آنلاین 
 • امکان ساخت هر نوع سازه برای دفاع از سرزمین
 • وجود هر نوع سازه منابعی برای افزایش دارایی های خود
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Narcos : Cartel Wars . Build an Empire 1.45.05 with Strategy نارکوس کارتل وارز برای اندروید
 • شرکت سازنده : Tilting Point
 • حجم فایل : 124 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 10 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!