p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید
دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده Dreamotion Inc.
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.0.280.738
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی

بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی یک بازی هیجان انگیز با قدرت و ‌عملکردهای متفاوت می باشد که به منظور ارائه نوع جدیدی از سرگرمی های جنگی برای بازیکنان ساخته شده است. هدف از ارائه این بازی جالب فراهم ساختن یک بازی متفاوت با موضوع و قابلیت های متنوع می‌باشد که بازیکنان امروزه کمتر با آن سروکار داشته اند..

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید

بازی Ronin : The Last Samurai در سبک اکشن ساخته شده و به منظور جذب کاربران به ادامه مراحل و انجام چالش ها، از محور داستانی و سایر ویژگی های مربوط به کاراکترها نیز برخوردار است. به دلیل مواجه بازیکن با برخی از صحنه و ویژگی های جنگی انجام رونین لاست سامورایی برای افراد بالای 16 سال توصیه می شود. جهت استفاده یادگیری مهارت های لازم برای انجام بازی می توانید به مطالعه قابلیت و ویژگی های بازی در ادامه مطلب بپردازید.

 

اجرای بازی Ronin آنلاین است و به اینترنت نیاز دارد!

بازی Ronin هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios به صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت در دسترس کاربران می باشد. استفاده از برخی قابلیت ها در بازی رایگان است. بعضی از قابلیت های اختصاصی بازیکن و اقلام ویژه به صورت پرداخت درون برنامه قابل خرید بوده و امکان استفاده از آن در چالش ها وجود دارد.

https://www.p30plus.org/wp-content/uploads/2021/01/Ronin-The-Last-Samurai-Official-Trailer.mp4

در صورتی که نمی خواهید به خرید و استفاده از این اقلان بپردازید، به راحتی خریدهای درون برنامه ای را در داخل تنظیمات دستگاه مسدود نمایید. دیگر ویژگی های بازی رونین مربوط به اتصال به اینترنت و انجام بازی به صورت آنلاین می باشد. با استفاده از این حالت قابلیت های بیشتری نیز در اختیار شما قرار گرفته و امکان ساخت حساب کاربری شخصی نیز برای شما وجود دارد. از افراد مختلف گذر کنید و به پیروزی های بی شمار دست یابید.

بازی Ronin از گرافیک و صداگذاری هیجان انگیز برخوردار است!

بازی Ronin توسط شرکت Dreamotion inc طراحی و به بازار بازی ها عرضه گشته است. این سرگرمی هیجان انگیز در مدت زمان کوتاهی تاکنون توسط بیش از یک میلیون نفر دانلود شده است. نتایج رضایت و آرای افرادی که به در گوگل پلی نظرات خود را اعلام کرده اند موجب شده است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 به آن اختصاص یابد. دیگر قابلیت و ویژگی های این سرگرمی جذاب مربوط به طراحی جذاب و فوق العاده تمامی قسمت های بازی می باشد.

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید

در بازی Ronin ساخت مناطق مختلف، کاراکترها، طراحی سایر بخش و گزینه های مورد استفاده بازیکن با انتخاب طرح های مناسب سبک آن از عملکردهایی می باشد که سازندگان بازی به انجام آن پرداخته اند. صداگذاری منحصر به فرد بازی بر روی چالش ها با توجه به نبردهای پیش آمده از دیگر ویژگی های تاثیرگذار بازی رونین بر روی بازیکن است که در هر قسمت تغییر می یابد.

 

بازی Ronin از محور داستانی جذاب برخوردار است!

بازی Ronin قابلیت انجام بازی به صورت آنلاین و مهمان را نیز فراهم ساخته است. همانطور که در ابتدای مطالب گفته شد این بازی سرگرم کننده از محور داستانی جذاب و فوق العاده ای برخوردار است. داستان و کاراکترهای استفاده شده برای بازی از افراد و نژاد سامورایی برگرفته شده است. تمامی قابلیت و امکانات مورد استفاده توسط بازیکن نیز با توجه به بومی بودن سبک بازی در دسترس قرار گرفته شده است.ظرافت در ساخت بازی رونین و ایجاد سبک نقاشی بر روی تمامی قسمت ها موجب محبوبیت بیشتر بازیکنان به این سرگرمی لذت بخش شده است. صحنه های اکشن و نبردهای خیره کننده توسط شما در حالت نقاشی و با ظرافتی کامل در مناطق مختلف ارائه می شود. طراحی و حالت نقاشی بازی با جوهر و سایر ابزار در دسترس بازیکنان قرار گرفته است که زیبایی متفاوتی دارد.

 

در بازی Ronin : The Last Samurai انتقام خود را از دشمنان بگیرید!

بازی Ronin امکان مواجه با انواع افراد با قابلیت های متفاوت را به شما ارائه داده است. دشمنان شما از قدرت های متفاوت و بزرگی برخوردار هستند که باید مهارت کافی برای شکست آن ها در چالش های پیچیده و مختلف را داشته باشید. داستان اصلی بازی از این قرار است که شما به عنوان آخرین سامورایی به انجام نبرد با مخالفان و افراد شرور می پردازید.در بازی Ronin (رونین) ارباب شما که فرمانده تمامی سامورایی ها بود در دوران جنگ با سایر سرباز و یاران شما کشته شده است. این سامورایی بازمانده از ویرانی ها با از دست دادن ارباب خود در نبرد پیشین، با خشم و ناراحتی فراوان می خواهد انتقام خود را از آن ها گرفته و تمامی دشمنان خود را از بین ببرد. شما در نقش این سامورایی بازمانده باید بازی کنید و به او در گرفتن انتقام خود کمک نمایید.

 

در بازی Ronin از قابلیت و توانایی های جدید برای نبرد استفاده کنید!

بازی رونین امکان بالا بردن سطح خود و استفاده از قابلیت های بیشتر را در طول مراحل برای شما فراهم ساخته است. باید از توانایی های جدید به منظور گرفتن انتقام خود برای ارباب خود استفاده کنید. سطح خود را همواره بالا ببرید، تجهیزات مختلف را جمع آوری نمایید و برای قوی تر شدن بیشتر تلاش کنید. بالا بردن سطح با مهارت و تمرکز بالا در استفاده از قابلیت ها امکان پذیر است.دیگر قابلیت های شما در بازی Ronin شامل کسب توانایی های جدید می باشد، با بالا رفتن سطح و برنده شدن در طول چالش ها امکان پذیر است. برای انجام قابلیت های جدید به مراحل پیچیده تر دست یابید و افراد بیشتری را از بین ببرید. در ابتدای بازی رونین ممکن است تنها از قابلیت های نبرد با دست استفاده کنید. برای ادامه چالش به دریافت قابلیت های مربوط به پا و حمله های بزرگتر دست یابید.

 

از قابلیت ها و امکانات جدید بازی رونین برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید!

بازی Ronin قابلیت پیروزی و دفاع از خود را با فراهم ساختن گزینه های کم و در این حال پرکاربرد برای شما امکان پذیر نموده است. در صورتی که بخواهید به نبرد بپردازید، گزینه هایی با اشکال مختلف شمشیر، قدرت های جادویی، زنجیرهای سنگین و کشنده و سایر سلاح های سرد با قدرت های بالا در صفحه اصلی بازی رونین برای استفاده توسط بازیکن قرار دارد.

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید

در بازی Ronin این امکانات همواره افزایش یافته و وسایل و ابزار جدیدتری برای نبرد با دشمنان در اختیار شما قرار می گیرد. دکمه Attack گزینه ای است که به شما در تداعی حملات دشمن، مشاهده دفاع خود و سایر موارد کمک می نماید. به دلیل وجود دشمنان قدرتمند با سرعت حمله و دفاعی بالا، تمامی گزینه و قابلیت های شما باید در لحظه انتخاب شده و ‌مورد استفاده قرار گیرد. در صورت شکست و کشته شدن توسط دشمن چالش از ابتدا شروع خواهد شد.

 

در بازی Ronin فصل های جدید با دشمنان جدید و قدرتمند برای شما بازگشایی می شود!

بازی Ronin در هر فصل و چالش جدید شما را با دشمنان و افراد جدید رو به رو می سازد که با قدرت بسیار بالا و پیچیده تری به نبرد می پردازند. دست کم گرفتن دشمنان موجب کشته شدن شما توسط آن ها می شود. تمام قوا و دقت خود را برای استفاده از امکانات درست در نبرد به کار گیرید و فرماندهان و افراد با امکانات و قدرت های عجیب را نیز از پای در آورید.

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید

در بازی Ronin این افراد هر کدام از الگوی جنگی منحصر به فرد خود برای نبرد برخوردارند. شما باید استراتژی لازم را برای مهار کردن حملات و آسیب رساندن به آن ها را کسب نمایید. هنگام انجام چالش ها در بازی رونین برای دریافت تمامی خدمات بازی باید مجوزهایی را تایید کنید. این مجوزها شامل تایید عکس، ویدیو و سایر مواردی می باشد که از سوی بازی برای شما ارسال می شود.

 

در بازی رونین مناطق و مکان های مبارزه همواره تغییر می یابد!

بازی Ronin : The Last Samurai مناطق و مکان های مختلفی را به منظور مواجه با دشمن طراحی نموده و هر قسمت را با طرح های جدید بازگشایی می نماید. طراحی درختان در حالت و شکل های متفاوت، زمین بازی و سایر عوامل موجود در آن از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد.

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید

در بازی رونین سادگی این مناطق و ایجاد فضاهای متفاوت برای بازیکن در میدان نبرد موجب محبوبیت بیشتر بازیکنان به این بازی جدید شده است. تمامی قسمت ها و مناطق بازی در طول چالش و فصل های بالاتر تغییر یافته و شکل و حالت مکان ها همواره عوض خواهد شد.

 

در بازی Ronin به دریافت جوایز و غنیمت های بی شمار بپردازید!

بازی Ronin قابلیت دریافت غنیمت های بی شمار را با بالا رفتن سطح و دست یابی به چالش های پیچیده تر را برای بازیکنان فراهم ساخته است. به منظور دریافت پول و دارایی فراوان باید به دریافت منابع گرانبها در طول چالش ها نیز بپردازید. با برنده شدن در هر مرحله جوایز و امتیازات زیادی به شما تعلق می گیرد که می توانید از آن ها برای دریافت امکانات بیشتر بهره ببرید.

زمان دریافت جوایز و افزایش دارایی خود می توانید امکانات و ابزار خود را به روز رسانی نمایید و قدرت آن ها را بیشتر کنید. برای دریافت لباس و سایر تجهیزات مورد نیاز در بازی می توانید از جوایز دریافت شده برای خریداری آن ها نیز استفاده نمایید.

پیشنهادی:در دستهبازی های اکشن، بازی Zombies & Puzzles و دانلود daisho را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

 

ویژگی های بازی Ronin اندروید

 • امکان انجام نبرد با دشمنان در بازی Ronin
 • وجود محور داستانی برای ادامه چالش های بازی
 • قابلیت دریافت تجهیزات و سلاح های مختلف برای نبرد
 • دارای انواع مناطق با طراحی های منحصر به فرد و نقاشی
 • وجود دشمنان با قدرت های بالا در فصل های پیچیده تر
 • امکان انجام بازی از ابتدا زمان کشته شدن توسط دشمن
 • توانایی دریافت جوایز و پول بی شمار زمان برنده شدن
 • قابلیت به روز رسانی قدرت و امکانات خود با جوایز
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Ronin : The Last Samurai رونین لاست سامورایی برای اندروید
 • شرکت سازنده : Dreamotion Inc.
 • حجم فایل : 207 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 5 سپتامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!