p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی برای اندروید
دانلود بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی برای اندروید
5 /5

5 / 5. 2

2 رای
 • سازنده Panteon
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.17
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی

بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی هیجان انگیز، سرگرم کننده و جالب با محتوای پرواز و رکورد زنی میباشد شما در این بازی با استفاده از هواپیمای در دستتان به آسمان پرواز میکنید و تا جایی که میتوانید،و قدرت موتور ها اجازه می دهد خود را به بیشترین مسافت قابل طی کردن میرسانید،نکته جالب بعدی این بازی وجود یک کش پرقدرت برای پرواز هواپیماست این یعنی در ایستگاه اصلی، هواپیما را با کش خواهید کشید و سپس آن را ها تا هواپیما با بیشترین سرعت به آسمان برود.

اسکرین شات گرافیک عالی و هیجان بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی

نقش اصلی شما در بازی Sling Plane 3D کشیدن طناب در مرحله اولیه و انتخاب جهت صحیح برای راست رفت هواپیما و در مرحله بعد کنترل هواپیما در آسمان و فرود در مسافت طولانی تر و جا های مخصوصی که بر روی پهپاد ها وجود دارند،در کل بازی یک می تواند بیشتر جنبه رکورد زنی و پیشرفتی به خود بگیرد،که شما را سرگرم خودش سازد.

در بازی Sling Plane 3D با هواپیما های گوناگون پرواز کنید!

یکی از ویژگی های جالب و عالی بازی Sling Plane 3D وجود هواپیما ها و بال دار های گوناگون است، که هر کدام آن ها طراحی و اشکال منحصر به فرد خود را دارند، از جمله این هواپیما ها میتوان به (پهپاد بدون سرنشین،هواپیما کاغذی،جت جنگی،هواپیما های قدیمی و غیره)اشاره کرد،که هر کدامشان دارای قدرت های خاص در پرواز و طی کردن مسافت ها هستند.

اسکرین شات پرواز هواپیما در شهر بازی بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی

برای خرید هواپیما های دیگر در منوی بازی سلینگ پلن تری دی گزینه اسکین را لمس و وارد آن میشوید سپس در آنجا لیست های زیادی از هواپیما های گوناگون را مشاهده میکنید،,همچنین برای خرید آنها و نحوه انجام آن لازم است از دارایی سکه ها یا ویدیو های تبلیغاتی این کار را انجام دهید،نحوه انتخاب و خرید هواپیما ها به صورت لاکی اسپین بوده و بازی به صورت شانسی هواپیمایی را برای شما خرید و انتخاب می کند.

بازی Sling Plane 3D دارای گرافیک عالی و کیفیت HD است!

بازی Sling Plane 3D را شرکت برنامه نویسی PANTHON طراحی و درست کرده است،این استودیوی موفق بازی های جالب دیگری که همخوانی زیادی با کیفیت و گرافیک این بازی دارند عرضه نموده است،از جمله بازی های ساخته شده این استودیو می توان به home restoration،ball rail 3d میتوان اشاره کرد،تمامی بازی های این شرکت کیفیت 3D را دارا میباشند که این موضوع می تواند برای کیفیت بازی ها ویژگی مثبتی به نظر آید.

ساخت هواپیما ها و بدنه آن ها، رنگ بندی و فضای جغرافیایی دور بر از جمله شهر ها دشت ها چمن زار ها و همچنین پهباد های مختلف در سر راه بسیار با کوالیتی بالا ساخته شده اند که تا حد زیادی طبیعی و شبیه سازی به نظر می رسند، علاوه بر کیفیت سه بعدی در بازی سلینگ پلن تری دی می تواند بازی را محبوب تر سازد و در کل قضیه میتوان گفت که کیفیت بازی بسیار عالی و خیره کننده است.

در بازی سلینگ پلن برای افزایش رکورد خود بر روی پهپادها فرود آیید!

یکی دیگر از ویژگی های جالب بازی Sling Plane 3D وجود پهباد های رکوردی در بازی میباشد،هنگامی که شما در آسمان هستید پهباد های مختلفی را مشاهده میکنید که در سر راهتان قرار دارد که دارای رنگ های مختلفی خطی متفاوتی هستند و برای دو برابر کردن شمارش رکورد و بالا بردن میزان مسافت طی شده به کار میروند،همچنین هر چقدر جلوتر بروید پهباد های بیشتری با ضریب بالا تر جلوی شما ظاهر میشوند.

اسکرین شات فرود آمدن هواپیما برروی باندها بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی

در ابتدای بازی سلینگ پلن چون هواپیمای شما کمی تقویت شده است شما میتوانید فقط تا چند صد متری جلو بروید و در نهایت به دلیل تمام شدن سوخت در هواپیما سقوط میکند و ارتفاع تان کم کم کاهش پیدا میکند،شما در این لحظه می توانید بر روی یک از پهپاد ها یا کشتی های سر راهی  فرود آیید،رنگ های مختلفی با ضریب های گوناگون ارقامی بر روی آن ها وجود دارد برای مثال 3X،2X،1X و به همین شیوه تعدادشان افزایش می یابد.

در بازی Sling Plane 3D رکورد بزنید و در سطح بالا رتبه های جهانی قرار بگیرید!

در بازی Sling Plane 3D با افزایش میزان رکوردها و مسافت بیشتر شما رکورد بیشتری را می توانید در سطح جهانی و کشوری خود به نام خودتان کنید، البته لازم است برای قرار گرفتن رکورد های شما در لیست رتبه های جهانی یا کشوری به اینترنت متصل باشید سپس بیشترین مسافت را طی نموده و آن را به دنیا نشان دهید،همچنین هر سال یک بار در این بازی دوره چند هفته ای لیگ شروع میشود که بازیکنان در آن در صورت اول شدن جایزه های فراوان می گیرند.

برای دیدن رتبه خود در جهان بایستی در همان قسمت منوی اصلی بازی سلینگ پلن گزینه لیگ را لمس و وارد آن شوید، سپس در آنجا با سه لیست مختلف روبرو میشوید که از جمله آن ها به LEAGUE میزان لیگ شما،REGION سطح شما در منطقه یا کشور،WORLD سطح شما در جهان اشاره کرد در هر کدام از لیست ها در قسمت پایینی صفحه میزان رتبه شما گذاشته شده است.

در بازی Sling Plane 3D هواپیمای خود را تقویت کنید و مسافت های بیشتری را طی کنید!

در بازی Sling Plane 3D برای افزایش قدرت موتور ها و سطح کش پرتابی هواپیمای خود لازم است آن را تقویت کنید و ارتقا دهید، شما میتوانید با افزایش قدرت موتورهای هواپیما مسیر بیشتری را با آن پشت سر بگذارید، این سطوح تا 500 تا بیشتر هم خواهد رفت و بستگی به میزان دارایی شما یعنی سکه های موجود دارد، علاوه بر تقویت موتور هواپیما میتوانید کش و طنابی که در ابتدای بازی با آن هواپیما را پرتاب می کنید را تقویت دهید.

اسکرین شات پرواز هواپیما از لابلای موانع در بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی

برای ارتقا و تقویت آن ها در قسمت منو اصلی بازی سلینگ پلن سه گزینه در اختیار شما قرار دارد که یکی مربوط به موتور هواپیماست،کش و طناب،و میزان افزایش دهی گرفتن سکه، شما با کلیک کردن بر روی کردن یکی از آنها می توانید سطح آن ها را افزایش دهید هر چه قدر آنها را ارتقا دهید میزان LEVEL شان بیشتر و سکه مورد نیاز برای ارتقا افزایش پیدا میکند.

در بازی Sling Plane 3D خرید درون برنامه ای انجام دهید و از ویژگی های برتر بازی لذت ببرید!

 در بازی Sling Plane 3D یکی دیگر از نکات جالب این بازی استفاده از روش خرید درون برنامه ای و حذف تبلیغات یا ADS می باشد، تبلیغات ها در هنگام اتصال به اینترنت میتوان بسیار مزاحم باشد و علاوه بر کندی در سرعت بازی می تواند هزینه های بیشتری برای خرج اینترنتتان اعمال شود اما با این حال شما میتوانید با استفاده از روش خرید درون برنامه و خرج مقداری پول واقعی به ارزش 5 دلار می توانید از شر ویدیو های تبلیغاتی مزاحم خلاص شوید.

در بازی Sling Plane 3D برای انجام این کار باز در همان قسمت منوی بازی گزینه Special offer را لمس و وارد گزینه درگاه پرداختی اینترنتی شوید که علاوه بر حذف تبلیغات می توانید مقدار زیادی سکه دریافت نمایید،که بعد از انجام روش خرید درون برنامه به شما الحاق میگیرد،و شما با این ویژگی از بازی لذت بیشتری و عالی تری را خواهید برد.

در بازی Sling Plane 3D میزان سطح گرفتن سکه را افزایش دهید و طلاهای بیشتری دریافت نمایید!

در بازی Sling Plane 3D میزان سطح گرفتن سکه را افزایش دهید و طلاهای بیشتری دریافت نمایید! علاوه بر تقویت موتور هواپیما و کش طناب می توانید با تقویت سازی سطح باز پسی پول از سکه های بیشتری برخوردار شوید، این یعنی زمانی که شما مسافت بیشتری را طی می کردید و سکه های کمی می گرفتید اینبار با ارتقای بیشتر آن این میزان سکه را با مسافت کمتر طی شده خواهید گرفت برای مثال اگر مسافت طی شده 100 متر بوده باشد و بازی به شما 500 سکه بدهد اینبار با مسافت 100 متر 3 هزار سکه میگیرد.

در بازی سلینگ پلن برای تقویت و آگاهی از سطح و میزان سکه هایتان در همان قسمت اصلی در بین ارتقا های دیگر هواپیما گزینه Income را مشاهده خواهید کرد برای ارتقای آن می توانید مانند دیگر ارتقای های دیگر بر روی آن کلیک و مقدار پولی از دارایی شما کاسته شود، اما با این حال با انجام بازی دیگری دو برابر آن به شما تعلق خواهد گرفت.

بازی Sling Plane 3D دارای فضای گیمری و متنوعی می باشد!

کیفیت و فضای گیمری و همچنین داشتن سبک و ژانر شبیه سازی و توجه به این سبک و همخوانی آن با بازی Sling Plane 3D باعث شده که از محبوبیت زیادی برخوردار باشد،همچنین به دلیل فضای کیفیتی سه بعدی آن همانطور که اشاره شد،این بازی در لیست بازی های با کیفیت و گرافیکی قرار میگیرد،اختیارات اصلی شما در بازی فقط کنترل جهات مختلف و استفاده از نیتروژن با لمس صفحه میباشد که شما میتوانید همزمان با حرکت دادن به جهات مختلف انتقال داده شوید.

این بازی جالب در گوگل پلی استور در رتبه 3.4 از 5.0 قرار دارد و همچنین به دلیل داشتن فضای محتوایی عالی میزان و حدود دفعات نصب و بکارگیری آن توسط کاربران گوگل پلی استور 1.000.000 رقم خورده است علاوه بر اینها تعداد نظرات آن به دلیل تازه وارد شدن بازی 9 عدد میباشد که تا الان در گوگل ثبت شده است،همچنین این بازی در رده بندی سنی 3 سال به بالا عرضه می شود.

پیشنهادی: در سبک بازی های شبیه سازی اندروید ، بازی University Empire Tycoon را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های مهم و اصلی بازی Sling Plane 3D اندروید؛

 • برخورداری از کیفیت و گرافیک عالی سه بعدی  
 • داشتن فضای گیمری ساده و سرگرم کننده 
 • امکان تقویت موتور هواپیما و کش پرتابی
 • امکان تقویت اینکام برای گرفتن سکه های بیشتر
 • وجود هواپیما های گوناگون در بازی
 • امکان پیوستن به لیگ ها و رتبه های جهانی و کشوری 
 • وجود پهباد ها برای افزایش ضریب رکورد مسافتی طی شده
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Sling Plane 3D‏ سلینگ پلن تری دی برای اندروید
 • شرکت سازنده : Panteon
 • حجم فایل : 92 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 9 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!