p30plus SPONSERS
خانه » بازی اندروید » دانلود بازی Tank Hero – Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید
تصویر لوگوی بازی Tank Hero تانک هیرو
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده Betta Games
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.7.4
بریم به لینک دانلود

           
افزودن به علاقه مندی ها        

دانلود بازی Tank Hero – Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Tank Hero تانک هیرو

بازی Tank Hero – Awesome tank war games‏ تانک هیرو به عنوان یک بازی جدید با موضوع تیراندازی و اکشن  که توسط شرکت معروف Betta Games طراحی و در بازار گوگل پلی ارائه شده است این بازی به ترتیب سبک  های اکشن  و تیراندازی می باشد هدف از ساخت بازی ارائه نوعی از بازی های جنگ بین تانک ها  با هدف سرگرمی  کاربران می باشد.

مراحل بازی به گونه ای است که ابتدا شما باید فصل نخست را به پایان برسانید هر فصل شامل ۶۰ مرحله می باشد همچنین با رد کردن کردن هر یک از مرحله ها  به شما سه گزینه از انواع سلاح می‌دهد که شما با اختیار و سلیقه خود یکی را انتخاب می کنید و به بازی ادامه میدهید.

دانلود بازی Tank Hero - Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

بازی Tank Hero امتیاز بالای 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص داده است. علاوه بر آن به علت محبوبیت بیش از حد آن و جذب کاربران گیمر حدود یک میلیون بارگیری را به همراه داشته است همچنین رتبه‌بندی سنی آن از۳ سال به بالا می باشد پس می توان گفت برای هر نوع از قشر جامعه سرگرم کننده به حساب می آید.

این بازی محبوب علاوه بر کیفیت خوب آن محیطی سرگرم کننده و اعتیاد آوری دارد. وظیفه اصلی شما در بازی تانک هیرو انجام مراحل به مراحل با گذشت از موانع مختلف است شما بایستی از موانع عبور کنید  با تانک های دشمن بجنگید و آنها را نابود کنید امتیاز بگیرید.

محیط گیمینگ بازی Tank Hero بسیار سرگرم کننده و جذاب است!

در بازی Tank Hero بارد کرد هر ۱۰ مرحله با استاد روبرو می شوید و با شکست استاد جایزه های ویژه دریافت می کنید همچنین شما با گذشت از هر مرحله بازی برایتان سخت تر سخت تر می شود و توانایی های شما بیشتر به چالش کشیده می‌شود. در صورتی که ببازید باید دوباره فصل را از اول شروع کنید پس از نهایت تکنیک های استراتژیک و گیمری تان استفاده کنید تا پیروز شوید و به فصل های بعد بروید. 

در بازی تانک هیرو بعد از گرفتن جوایز از هر مرحله شما می توانید تانک خود را تقویت کنید و با استفاده از جوایز های مختلفی که در پایان هر فصل و همچنین پایان هر مرحله از استاد ابر تانک ها می‌توانید تانک خود را به ( موشک سپر و سلاح های گرم دیگر مجهز کنید).

دانلود بازی Tank Hero - Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

به علاوه می توانید با استفاده از دارایی تان هر یک از این سلاح های کمکی را هم ارتقا دهید که برای قوی تر شدن آنها بسیار خوب است. علاوه بر تقویت تانک و مجهز کردن آن شما می توانید در طول اتمام فصل ها تانک های جدید با ویژگی های جدید را دریافت کنید هر کدامشان به سلاح های گرم و متفاوتی مجهز هستند. 

در بازی تانک هیرو از تانک های گوناگون برای رد کردن مراحل استفاده کنید! 

در بازی Tank Hero علاوه بر تقویت تانک و مجهز کردن آن شما میتوانید در طول اتمام فصل ها تانک های جدید با ویژگی های جدید را دریافت کنید هر کدامشان به سلاح های گرم و متفاوتی مجهز هستند و برای روبرو شدن با دشمنان از تکنیک ها و سلاح های پیشرفته ای استفاده میکنند البته راه های دیگری برای بازگشایی این تانک ها هست یکی دیگر از این راه ها باز کردن صندوق های جایزه ای است که در بعد از کشتن و نابود کردن استاد به شما میدهد این صندوق ها به صورت شانسی می توانند یکی از این تانک ها را برای شما بازگشایی کنند.  

دانلود بازی Tank Hero - Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

در بازی تانک هیرو استفاده از رنگ ها و اشکال مختلف و به علاوه طراحی جالب تانک ها  و بدنه آن ها و همچنین کار کردن بر روی  وسایل های مختلف  اعم (از موشک ها، سپرها و جنس تانگ غیره ) به بازی محبوب با گرافیک خیره کننده تبدیل شده است. نوع فیلمبرداری بازی هوایی است که این امر موجب دیده بیشتر بازیکن به فضای دور می شود و به همین دلیل از فضای گیمینگ زیبا و خیره کننده برخوردار شده است در بازی تانک هیرو بر کیفیت فضای منویی و همچنین صدای محیط اطراف در هنگام انجام مراحل به شدت کار شده است.

محیط گیمینگی بازی Tank Hero مشابه بسیاری از بازی های استراتژیک است!

 بازی Tank Hero دارای کیفیت خیره کننده و گرافیک بالایی است، در بازی از ظرافت با چیدمان خاصی برای گرافیک بازی در نظر گرفته شده است که می‌تواند مورد قبول باشد و محیط گیمینگی این بازی شباهت زیادی به بازی کلش رویال دارد یعنی شما در یک Arena یا میدان به جنگ با تانک ها و دشمنان خود خواهید پرداخت و با استفاده از فرمانی که بازی در اختیار شما قرار داده حرکت میکنید از گلوله ها جاخالی میدهید و دشمنان را مورد هدف گلوله و موشک قرار خواهید داد و به مرحله بعدی با دشمنان و موانع چالش برانگیز و سخت تر رو به رو می شوید.

دانلود بازی Tank Hero - Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

در بازی تانک هیرو چنانچه پس از پایان هر فصل جایزه دریافت می کنید با استفاده خرید های درون برنامه ای که در داخل برنامه انجام میگیرد میتوانید جوایز های با ارزش ترو بهتری را کسب کرده واز آن ها برای تقویت تانک های خود استفاده نمایید البته این نوع ویژگی در بسیاری از بازی های آنلاین دیگر موجود می باشد همانطور که در بازی های مانند کلش رویال و پابجی و یا فور تنایت و غیره وجود دارد که این بازی نیز از این ویژگی مستثنا نیست و شما می‌توانید با خرج مقداری از پول حساب خود را وی آی پی کنید و حساب کار خود را با پلیرهای دیگر جدا کنید. 

بازی Tank Hero دارای سطح های مختلف سخت و آسان می باشد !

در بازی تانک هیرو هنگام بازی می توانید در بین مسیر که مراحل را رد می کنید به پیش تعمیر کار رفته و سلامتی تانک تان را پر کنید.و مواظب باشید سلامتی تانک تان کاهش می یابد و استاد ها و ابر تانک ها با سلاح های قوی و مختلف و عجیب  با شما روبرو خواهند شد که بازی را برای شما بسیار سخت خواهند کرد و شما را به چالش خواهند کشید.

در بازی Tank Hero به علاوه آن رد کردن مراحل و بالا رفتن سطح مرحله مانع های سخت در پیش رویتان قرار خواهند گرفت .دشمنان دیر تر نابود می شوند و شما باید توانایی های بیشتری را به خرج بدهید تا بتوانید مراحل را به پایان برسانید شما با نابود کردن هر دشمن مقداری از پول به دارایی تان اضافه خواهد شد به علاوه شما با کشتن دشمنان سطح خود را بالا خواهید برد.

در بازی تانک هیرو با استاد های قدرتمند و مراحل سخت روبرو خواهید شد!

همانطور که اشاره شد در بازی Tank Hero در مسیر پایان هر فصل شما با استاد و ابر تانک های مختلف روبرو خواهید شد که باید آنها را شکست دهید و برای شکست هرکدام از آنها باید از تمام تکنیک ها و آموزش های استراتژیک خود استفاده کنید تا بتوانید به مراحل بالاتر صعود کنید در بازی تانک هیرو با خرید درون برنامه ای جوایز های شگفت آور دریافت کنید!

دانلود بازی Tank Hero - Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

در بازی تانک هیرو مواظب میزان سلامتی تانک تان باشید چنانچه تانک تان درصد سلامتی اش کم باشد شما توان مقابله با ابر تانک های استاد را نخواهید داشت و شکست خواهید خورد و ابتدای بازی فصلی که در آن هستید باز خواهید گشت پس قبل از رسیدن به مرحله استاد سعی کنید سطح سلامتی تانک تان بالا باشد. 

در بازی Tank Hero پیشرفت های خود را در گوگل ذخیره کنید!

در بازی Tank Hero شما میتوانید با استفاده حساب جیمیل تان پیشرفتتان را در حساب گوگل (GMAIL) ذخیره سازی کنید و علاوه بر آن با گرفتن دستاورد هایی که از طرف گوگل پلی گیمز به شما میرسد پول و صندوق های شانسی را دریافت کنید همچنین شما میتوانید با خرج الماس های تان  صندوق های بزرگ و افسانه ای دریافت کنید.

 به علاوه هر روز یک بار بازی تانک هیرو به شما یک اسپین ( گردونه شانس) میدهد که جوایز های مختلفی در آن وجود دارد  که اگر خوش شانس باشید جوایز های خوبی را دریافت خواهید کرد که می توان از آن از آنها استفاده های متنوعی کرد.

در بازی تانک هیرو امکان شخصی سازی تنظیمات حرکتی وجود دارد!

 با وارد شدن به قسمت تنظیمات بازی تانک هیرو شما می توانید اندازه جوی استیک یا فرمان  حرکتی خود را تعیین کنید همچنین می توانید پررنگ بودن یا کمرنگ بودن جوی استیک را تعیین کنید همچنین می توانید جایگاه گزینه های موشک پرتاب کردن و استفاده از سپر ها را تعیین کنید.

دانلود بازی Tank Hero - Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید

 این نوع تنظیمات بستگی به نوع سلیقه شما در بازی کردن دارد جوی استیک یا فرمان در بازی به شما امکان حرکت به هربه هر سو و به هر کجا را خواهد داد امکان شلیک گلوله تانک در تانک وجود ندارد اما می‌توانید ازموشک‌های خود هروقت که دلتان بخواهد استفاده کنید اما به یاد داشته باشید که باید موشک خود را ذخیره کرده و بیشتر برای روبرو شدن با استاد همراه داشته باشید.

پیشنهادی: در سبک بازی های نقش آفرینی ، بازی Leturn را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Tank Hero اندروید؛

 • امکان استفاده از تانک های گوناگون
 •  امکان تقویت تانک ها با مجهز کردن آنها به وسایل و تجهیزات
 •  داشتن استاد های سخت و ابر تانک ها
 •  امکان ذخیره سازی بازی در گوگل پلی گیمز
 • داشتن گرافیک جالب و خیره کننده
 •  دارا بودن بازی از محیط گیمینگ جالب و سرگرم کننده 
                     

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD ADS DOWNLOAD

Password

www.p30plus.org
دانلود بازی Tank Hero – Awesome tank war games‏ تانک هیرو برای اندروید
 • شرکت سازنده : Betta Games
 • حجم فایل : 63+138 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 19 مارس 2021
 • منبع : پی سی پلاس
 
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!

Logo