p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید برای اندروید
دانلود بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید برای اندروید
بریم به لینک دانلود

5 /5

5 / 5. 2

2 رای
 • سازنده Nuverse
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 0.12.0
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید برای اندروید

جدید
تصویر معرفی بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید

بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهامر لاست کروسید نوعی بازی پیچیده و در عین حال جذاب می باشد که برای افراد علاقه مند به سرگرمی های جنگی ساخته شده است. این بازی جالب در سبک استراتژیک طراحی شده و با هدف ارائه امکانات و قابلیت های متفاوت برای بازیکنان فراهم گشته است. 

اسکرین شات حمله گروهی به مواضع کهکشان ها بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید

صداگذاری منحصر به فرد بازی Warhammer 40,000 از دیگر ویژگی های فوق العاده ای می باشد که زمان انجام چالش ها فضاسازی متفاوت و تاثیر بیشتری را بر روی مخاطب قرار می دهد. کسانی که به انجام نبرد در حالت های متفاوت علاقه دارند، می توانند از موضوع و سبک جذاب این بازی بهره مند شوند. با وجود اینکه سبک بازی جنگی است، به دلیل نداشتن خشونت های زیاد و ایجاد فضایی مناسب برای تمامی رده های سنی، از محدودیت برخوردار نیست و انجام چالش ها برای تمامی کاربران از رده سنی بالای سه سال امکان پذیر است.

در بازی Warhammer 40,000 به انجام نبرد در کهکشان ها بپردازید!

بازی Warhammer 40,000 (وارهمر) هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios و همچنین با قابلیت های مختلف به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد. این سرگرمی فوق العاده توسط استودیوی Nuverse طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. تاکنون تعداد کاربرانی که به دانلود و نصب بازی پرداخته اند به بیش از صد هزار نفر رسیده است. 

با توجه به نظرات کاربران از استفاده خود در گوگل پلی امتیاز 4.2 از 5.0 به آن اختصاص یافته است. دیگر ویژگی منحصر به فرد بازی Warhammer 40,000 مربوط به گرافیک خلاقانه در دنیایی تخیلی می باشد. گیم پلی بازی در اوایل ممکن است پیچیده به نظر برسد اما به تدریج با آشنایی بیشتر می توانید مهارت های خود را تقویت نموده و هیجان بسیار زیادی دریافت کنید. فضایی متفاوت در کهکشان ها و نبرد در چنین مناطقی موجب تازگی برای بازیکنان شده است.

در بازی Warhammer 40,000 گرگ کهکشان به نبرد با سایر بازیکنان در سراسر جهان بپردازید!

بازی وارهمر (گرگ کهکشان) قابلیت انجام چالش ها را در حالت آنلاین برای بازیکنان فراهم ساخته است. پیوستن با سایر افراد در سراسر جهان، گفتگو و ارسال پیام و سایر قابلیت های موجود در بازی را با اتصال به اینترنت انجام دهید. مجموعه کاملی از انواع قابلیت و ویژگی های اتحاد را در این بازی هیجان انگیز مشاهده نمایید. در گروه های اتحاد با سایر بازیکنان چت کنید و از این گپ ها برای بالا بردن قدرت و مهارت خود بهره کامل ببرید.

اسکرین شات ارتقاء سطح ساختمان ها بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید

همانطور که در ابتدای بازی Warhammer 40,000 به آن اشاره شد، وظیفه شما در این چالش ها نبرد با سایر بازیکنان می باشد. فضایی که به جنگ با سایر افراد می پردازید کاملا متفاوت بوده و مناطقی در کهکشان ها برای نبرد توسط بازیکنان فراهم شده است. داشتن نیروی دریایی و سایر قابلیت های دریایی در بین سیارات و فضا سرگرمی جدید می باشد که برای بازیکنان امکان پذیر است.

در بازی وارهمر از امکانات اولیه خود برای نبرد با دشمنان استفاده کنید!

بازی Warhammer 40,000 به بازیکنان این امکان را می دهد تا در حالت آنلاین به ناخدا شدن در نیروی دریایی فضا بپردازند. در این بازی شما باید به عنوان یک فرمانده از ابتدای بازی به بزرگ کردن قلمرو خود، نبرد، نظارت و بررسی تمامی قسمت ها، استفاده از استراتژی منحصر به فرد خود و تفکر در مورد تمامی عوامل بپردازید. 

اسکرین شات لحظه حمله بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید

در ابتدای بازی وارهمر شما باید به آشنایی با بیشتر ویژگی ها، قابلیت های خود و امکانات فراهم شده برای خود بپردازید. در صورتی که تسلط کافی بر روی تمامی قسمت های منطقه داشته باشید و آموزش های اولیه را سریع یاد بگیرید، به راحتی می توانید سطح خود را با سرعت بیشتری بالا ببرید. تمامی امکانات خود را زیر نظر داشته باشید و از آن ها برای نبردهای نخست استفاده کنید. جهت آشنایی با سایر قابلیت های خود در ادامه بازی، می توانید مطلب زیر را مطالعه نمایید.

در بازی Warhammer 40,000 قهرمانان و نیروهای نخبه را استخدام کنید!

بازی وارهمر (گرگ کهکشان) قابلیت هایی را برای بازیکنان فراهم ساخته است که به آن ها در جهت افزایش قدرت خود کمک کند. مهم ترین قابلیت شما انتخاب و سازماندهی افرادی می باشد که شما را در نبردها ساری می دهند. شما به عنوان یک امپراطور در نیروی دریایی فضا باید سعی کنید نیروهای نخبه و موجودات پر قدرت را برای نظارت بر روی سایر گروه ها و مکان های مختلف استخدام کنید.

دیگر قابلیت های بازی Warhammer 40,000 مربوط به انتخاب قهرمانان افسانه ای و به خدمت گرفتن غول و جنگجویان مختلف می باشد. در صورتی که بتوانید قهرمانان افسانه ای را با یکدیگر متحد سازید، امکان شکست دادن تیم های بزرگ و از بین بردن آشوب های بزرگ برای شما وجود خواهد داشت. با پیروزی توسط این قهرمانان قسمت مناسب و مشخصی از کهکشان را برای خود فراهم سازید و با قدرت بالای خود فرمانروای منطقه مورد نظر خود شوید.

در بازی وارهمر 40,000 به آموزش قهرمانان و اتحاد با سایر بازیکنان بپردازید!

بازی Warhammer 40,000 قابلیت استفاده از افراد و نیروهای نخبه را برای تربیت و ساخت تیم قوی فراهم نموده است. این نیروها به شما در آموزش قهرمانان و بالا بردن قدرت و مهارت آن ها به شما کمک می نماید. استفاده از هر هیرو در قسمتی از جنگ و به کار بردن ویژگی های مختلف آن ها در هر بخش شما را در داشتن استراتژی خود یاری می دهد.

در بازی وارهمر شما می توانید علاوه بر استفاده از توانایی و قابلیت های قهرمانان خود، به اتحاد با سایر بازیکنان زمان انجام نبرد بپردازید. متحد شدن با سایر افراد و برنامه ریزی با آن ها در جهت برنده شدن در جنگ ها موجب می شود نیروهای قدرتمند و بزرگ نیز قابلیت رو به رو شدن با شما را نداشته و پیروزی شما در چالش ها حتمی گردد. از قابلیت های متفاوت بازیکن متحد خود برای مواقع ضروری بهره مند شوید.

اسکرین شات ارتقاء و اتحاد بازیکنان بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید

بازی Warhammer 40,000 به منظور ارائه خدمات و جمع آوری امکانات بیشتر برای بازیکنان، قابلیت کاوش و جستجوی مناطق مختلف را برای بازیکنان فراهم ساخته است. جمع آوری منابع، تسخیر حملات و هرج و مرج های موجود در فضا و سایر موارد در اختیار بازیکنان قرار دارد. این قابلیت ها به شما در افزایش امکانات و میزان نفوذ خود به سایر مکان ها کمک می کند.

در صورتی که بتوانید معادن ارزشمند و گرانبهای موجود در کهکشان را به دست آورید و جستجوی خود را ادامه دهید، امکان ثروتمند شدن و بالا بردن سطح امکانات شما در وارهمر 40,000 افزایش می یابد. از این منابع ارزشمند برای خریداری ابزار جدید و پیشرفته استفاده کنید. تعداد قهرمانان خود را افزایش دهید و احتیاجات آن ها را برای انجام نبردی پرقدرت فراهم سازید. از تمامی بخش های کهکشان دیدن نموده و به تحقیق درباره موارد پیدا شده در این مناطق بپردازید.

در بازی Warhammer 40,000 به ارتقا سطح امکانات و ساختمان های خود بپردازید!

بازی Warhammer 40,000 (گرگ کهکشان) مناطق و نیروهایی را در هر قسمت طراحی نموده است. یکی از این منطقه ها مربوط به شما بوده و توسط شما اداره می شود. نیروی دریایی موجود در فضا که مورد نظارت شما قرار گرفته است، از ساختمان ها با تشکیلات و تجهیزات کامل در دست شما هستند. در این بازی وظیفه شما بالا بردن سطح این قلمرو و پیشرفته تر ساختن نیروی دریایی خود می باشد.

اسکرین شات حمله به کهکشان ها بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید

در بازی وارهمر 40,000 بتوانید منابع کافی زمان کاوش و جستجوی مناطق به دست آورید، امکان بالا بردن سطح ساختمان های خود و ارتقا آنها در بازی برای شما وجود دارد. جوایز و امکاناتی که زمان غارت منابع دشمن به شما تعلق می گیرد را نیز برای به روز رسانی و ارتقا سطح امکانات و نیروی دریایی خود استفاده نمایید. با به روز رسانی منابع و ساختمان ها می توانید از قدرت بیشتری در نبرد با دشمن بهره ببرید.

در بازی Warhammer 40,000 به جمع آ‌وری و به روز رسانی اسلحه های خود بپردازید!

بازی وارهمر در ابتدای چالش ها امکانات و ابزار کمتری را در اختیار بازیکن قرار می دهد. با پیشرفت بازیکن در مراحل و نبردهای پی در پی امکان به روز رسانی ابزار و قابلیت های مختلف وجود خواهد داشت. یکی از این امکانات نیز مربوط به اسلحه های جنگی، موشک، توپ های منفجر کننده، ربات های تیرانداز، تفنگ های پرقدرت و سایر موارد می باشد که در طول بازی افزایش می یابد.

زمان انجام نبرد میزان و سطحی از طول عمر هر طرفین در بالای آن ها نشان داده می شود. به طور مثال شما می توانید به از بین بردن نیروی جنگی دشمن تا زمانی که طول عمر ساختمان، منابع خود و نیروهای جنگی تان به پایان نرسیده است، بپردازید. از قابلیت ها و افراد جدید بازی Warhammer 40,000 برای وارد شدن به میدان و از بین بردن دشمن در چنین مواقعی استفاده کنید و مقاومت آنها را به پایان برسانید.

پیشنهادی: در دسته بازی های استراتژیک اندروید ، بازی Warpath را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Warhammer 40,000 اندروید؛

 • انجام نبرد در کهکشان ها به صورت آنلاین با سایر بازیکنان
 • قابلیت فرمانروایی بر روی قلمرو خود در بازی Warhammer 40,000
 • وجود مناطق مختلف برای کاوش و جستجوی منابع ارزشمند
 • امکان غارت منابع گرانبهای سایر بازیکنان زمان نبرد
 • دارای انواع اسلحه های پرقدرت و امکان ارتقا سطح آن ها
 • به روز رسانی ساختمان های خود و بالا بردن میزان مقاومت آن ها
 • امکان استخدام و آموزش نیروهای نخبه و قهرمانان افسانه ای

آموزش نصب دیتای بازی؛

 • فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
 • فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. (استخراج کردن فایل)
 • پوشه ی com.orcacorp.wargame را در مسیر Obb کپی کنید.
 • بازی را اجرا کنید و لذت ببرید! (به هیج وجه قبل از نصب دیتای بازی، فایل نصبی اصلی را اجرا نکنید)
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Warhammer 40,000 : Lost Crusade وارهمر لاست کروسید برای اندروید
 • شرکت سازنده : Nuverse
 • حجم فایل : 87 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 19 ژانویه 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!