p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید
دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید
3.8 /5

3.8 / 5. 20

20 رای
 • سازنده MehdiRabiee
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.5
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

جدید
تصویر معرفی بازی Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس

بازی Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس یک بازی هیجان انگیز می باشد که با هدف شبیه سازی مسابقات در دنیای خیالی طراحی شده است. این سرگرمی فوق العاده در سبک رقابتی و مسابقه ای برای افراد علاقه مند به موتورسواری و قابلیت های مربوط به آن ساخته شده است. انجام ورزش های موتورسواری در بیشتر مواقع برای تمامی افراد امکان پذیر نیست. 

در بازی اکستریم موتور بایکس می توانید به راحتی به انجام مسابقه محبوب خود بپردازید. یکی از ویژگی های مهم این بازی جالب گرافیک منحصر به فرد آن و استفاده از طراحی مناسب برای کاربران می باشد. گیم پلی روان بازی و انجام ساده قابلیت های مختلف در طول مسابقه لذت انجام سرگرمی را برای بازیکنان چند برابر نموده است. شما می توانید جهت آشنایی با تمامی امکانات و قابلیت های خود در بازی اکستریم موتور بایکس ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

در بازی اکستریم موتور بایکس به انجام مسابقات موتورسواری بپردازید!

بازی Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس شما کاربران عزیز قرار دارد. این بازی فوق العاده توسط تیم فوق العاده MehdiRabiee طراحی شده و به بازار بازی های مسابقه ای عرضه شده است. این بازی جالب تاکنون توسط بیش از صد هزار نفر دانلود شده است. 

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

با توجه به نظرات و نتایج ارائه شده از سوی کاربران امتیاز 4.5 از 5.0 به بازی Xtreme Motorbikes اختصاص یافته است. قابلیت انجام بازی برای افراد در رده های سنی مختلف امکان پذیر بوده و محدودیتی ندارد. تجربه انجام مسابقات موتورسواری در بازی اکستریم موتور بایکس امکان اجرای مسابقات در سبک آزاد و استفاده از امکانات واقعی در دنیایی دیجیتالی را القا می دهد. صداگذاری منحصر به فرد بازی تاثیر و فضاسازی بیشتری را برای بازیکنان در طول مسابقات ارائه می دهد. 

بازی Xtreme Motorbikes از قابلیت شبیه سازی مسابقه در مقایسه با دنیای واقعی برخوردار است!

بازی Xtreme Motorbikes قابلیت استفاده از امکانات و قابلیت های واقعی بازیکن در یک دنیای مسابقه ای را در حالت بازی به شما ارائه می دهد. تجربه این دنیای رقابتی موتور در سبک اکستریم بوده و هیجانات و شگفتی های زیادی را در طول مراحل بازی برای بازیکن فراهم ساخته است. 

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

در بازی اکستریم موتور بایکس کنترل تمامی قابلیت ها از سوی موتورسوار و نزدیک بودن تمامی این قابلیت ها به انجام مسابقه در دنیای واقعی موجب ایجاد فضایی متفاوت برای بازیکن شده است. مهارت های خود را در این سبک آزاد آزمایش کنید، آن ها را تقویت نموده و مراحل جدید را برای خود بازگشایی نمایید. 

در بازی Xtreme Motorbikes تنوع در انتخاب موتورهای مسابقه ای اسپرت و قدرتمند برای بازیکنان وجود دارد!

بازی Xtreme Motorbikes به بازیکنان این امکان را می دهد تا از انواع موتورهای پرقدرت و با کاربردهای مختلف استفاده کنند. این ویژگی موجب می شود تنوع انتخاب این ابزار وسایل برای بازیکنان فراهم بوده و از تمامی آن ها در طول مراحل بهره ببرند. تنوع طراحی و ساخت این موتورها به بیش از 20 عدد رسیده و قابلیت های هر کدام در مقایسه با دیگری متفاوت می باشد.

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

موتورهای اسپرت و قدرتمند بازی اکستریم موتور بایکس را می توانید به صورت دلخواه انتخاب نموده و از قابلیت های کاملا دقیق هر کدام برای رانندگی کردن در مکان های مختلف بهره مند شوید. رنگ، شکل، صدا و سایر ویژگی های موتور نیز متفاوت بوده و با توجه به سلیقه های کاربران و همچنین ویژگی های یک موتور در دنیای واقعی توسط طراحان در بازی Xtreme Motorbikes طراحی شده است. برای بازگشایی موتورهای قوی و زیباتر می توانید به سطح های بالاتر دست یابید.

در بازی Xtreme Motorbikes قطعات ، قدرت کنترل و شتاب موتور خود را ارتقاء دهید!

بازی Xtreme Motorbikes مسابقه موتورسواری قابلیت سفارشی کردن امکانات را برای شما فراهم ساخته است. این امکانات شامل موتورها، رنگ موتورها، رینگ، لاستیک، گیربکس و سایر موارد می باشد. سفارشی نمودن این ابزار به شما این امکان را می دهد تا به راحتی سطح آن ها را بالا برده و از وسایل پیشرفته تر زمان انجام مسابقات استفاده کنید. قابلیت عوض کردن صدای موتورها توربو شارژر نیز از دیگر ویژگی های موجود در بازی می باشد.

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

در بازی Xtreme Motorbikes صدای واقعی موتورها تاثیر زیادی بر روی فضای کلی میدان مسابقه دارد. در صورتی که لاستیک یا یکی دیگر از ابزار موتور در طول مسابقه خراب شود، قابلیت ترمیم و عوض کردن آن امکان پذیر است. رانندگی در حالت های صحیح موجب می شود آسیب کمتری به موتور و سایر اجزای آن وارد شود. میزان آسیب وارد شده به موتور در صفحه نمایش اصلی بازی و زمان انجام مسابقه به شما اطلاع داده می شود. 

در بازی Xtreme Motorbikes تنوع در انتخاب کاراکتر و لباس ها وجود دارد!

بازی Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس علاوه بر امکانات مربوط به موتور و سایر اجزای آن، در زمینه های دیگری نیز تنوع انتخاب را برای بازیکنان فراهم ساخته است. این تنوع برای انتخاب کاراکترهای مسابقه ای نیز امکان پذیر است. انواع شخصیت های بازیکن در این دنیای رقابتی در اختیار شما قرار گرفته شده است. انتخاب هر کدام از این افراد به صورت دلخواه است. 

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

پس از انتخاب فرد موتور سوار، لباس و استایل مد نظر می باشد. بیشتر افراد به انتخاب استایل مورد نظر خود برای مسابقات پرداخته و علاقه زیادی به این بخش نیز دارند. لباس های فراهم شده در بازی Xtreme Motorbikes را می توانید با توجه به موقعیت بازیکن در طول هر مرحله متفاوت مشاهده کنید. زمان انجام مسابقات لباس کاراکتر محافظتی بوده و با رنگ های متفاوت می باشد. در مواقع مختلف نیز استایل های دیگری برای موتورسواران فراهم است.

در مناطق مختلف مسابقات موتورسواری اجرا کنید!

بازی Xtreme Motorbikes قابلیت انجام مسابقات و سرگرمی موتورسواری را در مناطق مختلف فراهم کرده است. مسابقات موتورسواری در مکان های مختلف برگزار شده و خیابان های زیاد با شکل و حالت های متفاوتی برای انجام این مسابقات طراحی شده است. دیگر مواقع موتورسواری مربوط به حالت عادی می باشد. در این حالت نیز مکان های زیبا و دیدنی زیادی برای بازیکنان وجود دارد.

بازیکنان می توانند از حالت نمایشی بازی Xtreme Motorbikes نیز برای انجام بازی استفاده کنند. در این حالت مکان های بازی با وسایل و تجهیزات مختلف طراحی شده است. این وسایل مربوط به موتورسواری بوده و امکان پرش و انجام حرکات نمایشی در این قسمت برای آن ها فراهم است. با توجه به این حرکات و میزان امتیازات دریافت شده جوایز زیادی به بازیکن داده می شود.

از حالت پلیس بازی اکستریم موتور بایکس استفاده کنید!

بازی Xtreme Motorbikes در بعضی از مراحل کاراکترهای پلیس را نیز وارد نموده است. در این قسمت ها تنها قابلیت شما استفاده از مهارت هایی می باشد که تاکنون در طول سطح ها به دست آورده اید. با استفاده از این مهارت ها می توانید سرعت خود را بالا برده، موانع را بر سر راه ماموران پلیس قرار داده و از میانبرها برای دور زدن آن ها بهره ببرید.

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

در بازی اکستریم موتور بایکس میزان سرعت شما زمان موتور سواری در بالای صفحه نمایش گوشی برای شما به نمایش گذاشته شده است. ساختمان های بلند، پل های دریایی و سایر قسمت های مربوط به منطقه مسابقه برای استفاده توسط شما فراهم شده است. شما می توانید از این ویژگی برای تبدیل شدن به مامور پلیس نیز استفاده کنید. در این حالت شما باید به دنبال موتورسواری های خلافکار رفته و آن ها را دستگیر نمایید.

در بازی Xtreme Motorbikes به شنیدن موزیک های پرانرژی بپردازید!

بازی اکستریم موتور بایکس قابلیت توقف بازی را در زمین بازی برای بازیکن فراهم نموده است. شما می توانید با استفاده از این ویژگی منحصر به فرد بدون خروج از مسابقه به انجام کارهای ضروری خود پرداخته و پس از اتمام امور به ادامه مسابقه بپردازید. امکان تعمیر و زدن بنزین به موتور برای بازیکت وجود دارد. این قابلیت زمانی انجام می شود که موتور از بنزین و سایر نقص ها برخوردار است.

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

در بازی Xtreme Motorbikes استفاده از قابلیت موسیقی به بازیکنان این امکان را می دهد تا به راحتی همزمان با موتور سواری به گوش دادن موزیک بپردازند. این ویژگی به منظور ایجاد تنوع و واقعی تر شدن سرگرمی برای بازیکنان فراهم شده است. موزیک های پرانرژی و تاثیر گذار بازی را برای زمان موتورسواری فعال کنید. از قابلیت فلش نیز می توانید برای بازگشت به ابتدای مرحله استفاده نمایبد و دوباره چالش را شروع کنید.

در بازی Xtreme Motorbikes از گزینه های مختلف برای انجام حرکات نمایشی استفاده کنید!

بازی Xtreme Motorbikes توانایی استفاده از انواع حالت ها را برای کنترل موتور مسابقه ای خود را فراهم ساخته است. جهت های مورد نظر برای حرکت دادن موتور شامل سمت چپ و راست می باشد و قابلیت رفتن به هار سو به راحتی برای بازیکن وجود دارد. دیگر قابلیت های شما زمان موتورسواری چرخش با استفاده از چرخ های موتور می باشد. 

دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید

در بازی اکستریم موتور بایکس امکان انجام حرکات نمایشی موتور با استفاده از گزینه چرخ جلو و چرخ عقب برای بازیکن وجود دارد. این گزینه ها هر‌ کدام به صورت جدا در صفحه نمایش بازی و زمان حرکت دادن موتور در دسترس بازیکن است. زاویه دید بازیکن زمان موتورسواری در دو حالت قرار می گیرد. از زاویه دور می توانید مناطق و تمامی اجزای موتور را نیز مشاهده کنید. دیگر زاویه دید شما نزدیک تر بوده و تنها امکان مشاهده راه برای بازیکن وجود دارد.

پیشنهادی: در دسته بازی های مسابقات موتورسواری ، بازی Happy Wheels را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Xtreme Motorbikes اندروید؛

 • امکان انجام مسابقات و چالش های مختلف موتورسواری 
 • وجود بیش از 20 نوع موتور مسابقه ای در بازی Xtreme Motorbikes
 • قابلیت انتخاب بازیکن و کاراکترهای متفاوت برای انجام بازی
 • دارای حالت سفارشی برای بالا بردن سطح ابزار و اجزای موتور
 • امکان گشت و گذار به مناطق و مکان های مختلف 

آموزش نصب دیتای بازی Xtreme Motorbikes

 1.  فایل apk بازی XtremeMotorbikes را دانلود کرده و نصب نمایید.
 2. دیتای بازی را دانلود کرده و آن را از حالت فشرده خارج سازید 
 3.  پوشه ی com.mehdirabiee.XtremeMotorbikes را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه خود کپی کنید.
 4. بازی را اجرا  کرده و لذت ببرید!
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی 1.5 Xtreme Motorbikes اکستریم موتور بایکس برای اندروید
 • شرکت سازنده : MehdiRabiee
 • حجم فایل : 52 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 20 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • طاها جمعه 21 جولای 2023

  سلام خیلی خوب هست🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  پاسخ دهيد جالب بود 1