دانلود تلگرام کامپیوتر

 

p30plus

 

تلگرام یک مسنجر و پیام رسان امن ، قدرتمند و رایگان است و به دلیل امنیت و سرعت بالایی که دارد مشهور شده است.

مدتی است که تلگرام جای خود را در میان کاربران شبکه های اجتماعی ایرانی به خوبی باز کرده است و حتی از فیس بوک هم سبقت گرفته است. و این هم بی دلیل نیست ، تلگرام با قابلیت های بسیاری که دارد توانسته است این همه کاربر را به سوی خود جذب کند و در مدتی خیلی کم یکی از ۱۰ سایت پر بازدید ایرانی از نظر الکسا شود.

یکی از دلایل محبوبیت تلگرام اینه که برای تمامی پلفتروم ها ها از جمله آندرویید ، ویندوز ، مک ، آیفون و ویندوز فون  طراحی شده است. و یکی دیگر از دلایل محبوبیت این شبکه این است که فضای بسیار امنی رو برای کاربران ایجاد کرده و واقعا هک کردن تلگرام  کار آسانی نیست و همین باعث شده است که اعتماد قابل توجهی به این شبکه بشود.

 

مزیت تلگرام ویندوز این است که میتوان زیر عکس یا فیلمی که منتشر میکنیم متن ارسال کرد. و این برای تبلیغ کنندگان بسیار عالی میباشد. در ایران هم توسط توسعه دهند گان  زیادی مورد ویرایش قرار گرفت و لی اندکی از آنان محبوب شدند و قابلیت های زیادی به تلگرام افزودند که یکی از آنها موبوگرام بود که میتوانید آن را در همین سایت دانلود کنید.

 

قابلیت های جدید :

نسخه جدید تلگرام با قابلیت ۲۰۰۰ نفر در داخل گروه ها تغییر یافته است.  و همچنین شما میتوانید گروه خود را طوری تنظیم کنید که دیگر هیچ کسی با لینک نتواند وارد گروه شما شود و فقط ادمین ها میتوانند افراد را وارد کنند. این قسمت برای جلوگیری از افراد تبلیغ کننده در گروه ها ایجاد شده است.

قابلیت گذاشتن نظر سنجی در کانال و گروه ها

در آینده :

به زودی تلگرام در نظر دارد قابلیت نظر دهی را در کانال ها برای اعضا فراهم نماید و در حال آزمایش می باشد.

 

برای عضو شدن در کانال ما وبهره بردن از مطالب مفید آن بر روی بنر زیر کلیک کنید

telegram

 

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
34+