p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » ریپورتاژ آگهی » طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)
طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)


5 /5

5 / 5. 1

1 رای
افزودن به علاقه مندی ها

طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)

طراحی مدرن و پرفروش فرش

برای معرفی فرش وینتیج باید گفت ، عبارت وینتج یک کلمه فرانسوی به معنی قدمت شراب است و منظور ما در اینجا به معنی سبک قدیمی است ، که عباراتی از قبیل عتیقه ،کهنه نما نیز برایش استفاده می شود . زیرا با توجه به شکل ظاهریش  به فرش های قدیمی شباهت دارد .

اما  ما در زمانه ای زندگی می کنیم که گویی نمی توان بین سنت و مدرنیته یکی را انتخاب کرد! گاهی دوست داریم تمام عناصر قدیمی را از ذهن و زندگی مان بیرون بریزیم و جدیدترین ها را تجربه کنیم و برعکس گاهی به دنبال وسایل و کالاهای عتیقه ، کهنه نما میگردیم. این موضوع در همه بخش های زندگی مان به خصوص در محیط زندگی و چیدمان وسایل اطرافمان دیده می شود.

طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)

گاهی قرار دادن و تلفیق وسایل و اکسسوری  های قدیمی و مدرن در کنار هم تضاد زیبایی رابه وجود خواهد آورد. فرش وینتیج یا کهنه نما نیز به دنبال همین تفکر و برای داشتن عناصر دکوراتیو کهنه برای زندگی های امروزی مطرح شده .

فرش های وینتیج را این گونه می توان معرفی کرد طرح ها و نقشه فرش های سنتی که با روش های صنعتی، ظاهری کهنه و عتیقه به خود گرفته اند که امروزه طرف داران زیادی در زمینه چیدمان دارند.

تفاوت فرش های وینتیج 700 شانه و 1200 شانه در چیست؟

فرش های وینتیج در دو نوع 700 شانه و 1200 شانه گلبرجسته تولید و به بازار های فرش عرضه میگردد، تفاوت این دو نوع فرش در قیمت و شکل ظاهری ان هاست

اگر بدنبال فرش های با ضخامت بیشتر و قیمت مناسب تر هستین فرش های 700 شانه انتخاب مناسبی است و  برای افرادی که طرفدار بافت ریز و ظرافت بیشتری هستند فرش های وینتیج ۱۲۰۰ شانه گزینه مناسبی برای خرید می باشد.

طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)

ویژگی های منحصر به فرد فرش وینتیج:

طرح ها و نقشه های فرش های وینتیج قاعده و اصول خاصی در طراحی ندارند و اغلب بر گفته از طرح های کلاسیک قدیمی بافته میشوند.

یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر فرش های وینتیج امیران می توان به دوام بسیار بالا و خاص بودن نحوه طراحی آن اشاره نمود ، به طوریکه نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

اما ویژگی مهمی که همه فرش های وینتیج را پرطرفدار کرده در این است که با هر سبک دکوراسیون به راحتی هماهنگی پیدا میکند و به خوبی در کنار وسایل و مبلمان های مدرن می نشیند.

بنابراین خانه با هر نوع دکوراسیونی چه به سبک مینیمال چیدمان شده باشد و چه به سبک سنتی، به راحتی با یک فرش وینتیج کامل شده و اصالت خاصی پیدا خواهد کرد.

طراحان با روش های تخصصی در رنگ امیزی فرش و ایجاد فرسایش در بعضی نقاط نقشه سعی در ایجاد کردن بافتی قدیمی و کهنه نما دارند.

طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)

فرش وینتیج به علت سادگی در عین جذابیت ، به فرش های دستباف قدیمی بسیار مشابهت دارد و اصالت و قدمت را به منزل شما هدیه میدهد.

استفاده از فرش های وینتیج در اتاق خواب ها و فضاهای نشیمن بسیار کاربردی و مفید است زیر ابعاد متنوع و رنگ بندی فرش های وینتیج کمک بزرگی به خریداران فرش می کند.

فرش وینتیج در دکوراسیون:

اگر محیط مینیمالیستی و ساده‌، با رنگ های ملایم و یا خنثی دارید فرش وینتیج می تواند انفجاری از رنگ، در عین هماهنگی باشد. مثل محوری است که در مرکز ایستاده و تمامی اجزای خانه را دور خود می چرخاند. بنابراین با انتخابی دقیق و هماهنگ با مبلمان و دکوراسیون می توانید به بهترین شکل خانه را دکور کنید. اگر طالب رنگ های گرم هستید و می خواهید مشرق زمین را به گوشه‌ ای از منزل خود بیاورید، باز هم فرش وینتیج انتخاب مناسبی برای شماست. فرش وینتیج برای دور هم جمع کردن مبلمان در اتاق نشیمن، برای گرما بخشیدن و منحصر به فرد کردن به اتاق خواب و برای استقبال از مهمانان در ورودی خانه مناسب است.

ADS DOWNLOAD
طراحی مدرن و پرفروش فرش وینتیج (کهنه نما)
  • آخرین بروزرسانی :‌ سه‌شنبه 24 ژانویه 2023
  • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
  • سر صحبت را شما باز کنید!