قوانین سایت

“شرایط عمومی استفاده از سایت پی سی پلاس – مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی”

وب‌سایت پی سی پلاس ، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه اطلاعات کامپیوتر و گوشی های تلفن همراه و نحوه استفاده درست از نرم افزار های اندروید و تحت ویندوز است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.

شرایط انتشار مطالب در پی سی پلاس

 

  • محتوای سایت اینترنتی P30PLUS.ORG به عنوان یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.
  • این وبسایت هیچ دخالتی در طراحی و کد نویسی اپلیکیشن ها ندارد و آن ها را بدون تغییر و با همان استاندارد کد نویسی در اختیار عموم کاربران قرار میدهد و قرار دادن هرگونه نرم افزار یا اپلیکیشنی که باعث از دست رفتن اطلاعات عموم کاربران شود غیر قانونی محسوب شده و از دید عموم حذف خواهد شد.
  • سایت پی سی پلاس به عنوان یک منبع قانونی و دارای پرونده ثبت شده به عنوان شرکت معرفی نرم افزار و ارائه خدمات آموزشی کار با نرم افزار ها با کد ثبتی 853 فعالیت می کند و کلیه موارد انتشار داده شده در سایت دارای پیگیرد قانونی و امکان رسیدگی به شکایات مردمی است.
  • ایمیل های کاربران عزیز در هنگام ارسال تیکت یا درخواست آموزش و نرم افزار در بانک اطلاعاتی پی سی پلاس محفوظ بوده و هیچ احدی توانایی دسترسی به آن ها و ایجاد ایمیل های تبلیغاتی را ندارند ، پس با اطمینان کامل اطلاعات خود را در قسمت ارسال نظر و تیکت های پشتیبانی پرنمایید.

پشتیبانی و رسیدگی به شکایات مردمی

  1. کسانی که از محصولات این شرکت از رضایت کافی برخوردار نیستند می توانند با ما به عنوان مدیران این سایت از طریق فرم تماس با ما و همچنین تلفن های ثابت ، در ارتباط باشند و مشکلات خود را برای ما ارسال فرمایند.
  2. زمان پاسخ گویی به تیکت ها و نظرات شما 24 ساعت می باشد و در این بازه ی زمانی مشکلات شما از طرف مدیر پشتیبانی فروش و پشتیبانی فنی سایت برطرف خواهد شد .
  3. در صورت نارضایتی مشتریان عزیز از محصولات بستگی به دلایل تشخیص داده شده توسط مدیران این سایت مبلغ پرداخت شده به طور کامل یا با کسری از هزینه به حساب این عزیزان برگشت داده خواهد شد.

باتشکر از شما همراهان همیشگی پی سی پلاس