p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن Threads پیام رسان ریسمان اینستاگرام “تریدس” 216.0.0.0.122 برای اندروید
اپلیکیشن Thread From Instagram پیام رسان ریسمان برای اینستاگرام
بریم به لینک دانلود

4.8 /5

4.8 / 5. 6

6 رای
 • سازنده Instagram
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 216.0.0.0.122
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن Threads پیام رسان ریسمان اینستاگرام “تریدس” 216.0.0.0.122 برای اندروید

آپدیت

اپلیکیشن Threads From Instagram
پیام رسان ریسمان اینستاگرام برای اندروید

اپلیکیشن Threads پیام رسان اینستاگرام (ریسمان) 

در طی چند سال گذشته، اینستاگرام چندین روش جدید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در اینستاگرام و جهت ارتباط سریع با افراد مورد علاقه معرفی کرده است؛ از اشتراک گذاری لحظات روزمره در استوری گرفته تا انواع پیام های تصویری در دایرکت علاوه بر برنامه اینستاگرام شما می توانید با دانلود اینستا ایکس نسخه جدید از امکانات بیشتری برخوردار شوید.

اما برای حلقه دوستان نزدیک شما، به منظور رفع نیاز به ارتباط بیشتر در طول روز، جهت به اشتراک گذاری آسان تر و سریعتر عکس ها و فیلم های شخصی شما شرکت اینستاگرام اقدام به ساخت اپلیکیشن Threads کرد. اپلیکیشن ریسمان روشی جدید برای ایجاد ارتباط با دوستان نزدیک در یک فضای اختصاصی و خصوصی می باشد.

اپلیکیشن Thread From Instagram پیام رسان ریسمان برای اینستاگرام

اپلیکیشن Threads برای افزایش سرعت و ارتباطات نزدیک 

اپلیکیشن ریسمان توسط شرکت Instagram به عنوان یک پیام رسان خوش کاربرد و پر استفاده مستقل طراحی و منتشر شده است. اپلیکیشن Threads در پلتفرم های اندروید و ios قابل استفاده می باشد. اپلیکیشن ریسمان یک اپلیکیشن مستقل است که با حفظ حریم خصوصی، در افزایش سرعت و ارتباطات نزدیک شما ساخته شده است.

بر اساس تصاویر و مطالب تبلیغاتی بیان شده در فیس بوک، به منظور اعلام و معرفی اپلیکیشن Threads، به نظر می رسد که نوجوانان هدف قرار گرفته شده اند. از طریق این اپلیکیشن می توانید عکس ها، فیلم ها، پیام ها، استوری ها و موارد دیگر را با لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. با ما همراه باشید تا از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن مطلع گردید.


افرادی را که می توانند به شما دسترسی داشته باشند را کنترل کنید!!

سال گذشته شرکت اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن آسان تر لحظات شخصی با گروهی از افراد برگزیده که در بخش کلوز فرند شما جای می گیرند، قابلیت دوستان نزدیک را معرفی کرد. اکنون می توانید با استفاده از اپلیکیشن ریسمان برای پیام دادن به آن افراد، در لیست دوستان نزدیک اینستاگرام خود استفاده کنید و یک صندوق ورودی و اعلان های اختصاصی برای آن ها داشته باشید.

همچنین می‌توانید افرادی را که از طریق این برنامه می‌توانند به شما دسترسی داشته باشند را کنترل کنید، و می توانید قابلیت تجربه را در مورد افرادی که بیشترین اهمیت را دارند، سفارشی کنید تا وضعیت آن ها را به شما یادآوری کند. اپلیکیشن Threads به یک عنوان اپلیکیشن همراه در اینستاگرام طراحی شده است شما باید آن را جداگانه دانلود کنید اما با اطلاعات اینستاگرام خود وارد آن شوید.

اپلیکیشن Thread From Instagram پیام رسان ریسمان برای اینستاگرام

 معرفی بخش های اصلی اپلیکیشن ریسمان

بخش اول

 • اپلیکیشن Threads دارای سه بخش اصلی می باشد. اولین بخش آن دوربین است که سریعترین راه برای به اشتراک گذاشتن عکس یا فیلم با دوستان نزدیک خود در اینستاگرام است. هنگام باز کردن اپلیکیشن ریسمان، برنامه در حالت پیش فرض می باشد. این بخش فقط برای گرفتن عکس و فیلم است و در اینجا ویژگی های فیلتر وجود ندارد. اپلیکیشن Threads همچنین میانبر های قابل تنظیمی را برای ارتباط با دوستان نزدیک خود ارائه می دهد. به گونه ای که اگر در ابتدا از برنامه برای پیام دادن به دو یا سه نفر استفاده می کنید، می توانید تصویر پروفایل آن ها را درست در پایین صفحه دوربین قرار دهید، عکس خود را بگیرید، روی عکس آن ها کلیک کرده و برای ارسال سریع اقدام کنید.

بخش دوم

 • دومین بخش اپلیکیشن Threads صندوق ورودی است که یک مکان جدید و اختصاصی برای مکالمات مورد علاقه شما ارائه می دهد. این بخش پیام های لیست دوستان نزدیک شما را در در بر میگیرد. به صورتی که باید انتخاب کنید که چگونه و با چه کسی می‌خواهید تعامل کنید. اپلیکیشن ریسمان پیام‌ های مستقیم شما را در اینستاگرام منعکس می کند. اما به دوستان نزدیک شما محدود می شود. میانگین لیست دوستان نزدیک هر کاربر بین یک تا ده نفر می باشد. این ویژگی شامل چت های گروهی نیز می شود. اما تنها در صورتی که همه افراد موجود دوست صمیمی شما باشند.

بخش سوم

 • آخرین قسمت مربوط به  صفحه وضعیت می باشد که به نظر می رسد جنجالی ترین بخش اپلیکیشن Threads است. این بخش به همراه برخی از تلاش های شرکت فیس بوک مبنی بر بازگرداندن بروزرسانی های وضعیت پیام AOL در شبکه های اجتماعی ساخته شده است. برای ایجاد یک رویداد جدید از طریق اپلیکیشن ریسمان، یک ایموجی انتخاب کرده و چند کلمه را تایپ کنید و یا در میان بسیاری از حالت های پیش فرضی که توسط افراد دیگر قبلاً در اینستاگرام ایجاد شده است، انتخاب نمایید. سپس در اینستاگرام خود می‌ توانید مشخص کنید که چه مدت وضعیت شما قابل رویت باشد و مدت زمان آن از یک تا چهار ساعت قابل تنظیم است. 

می توانید وضعیت خود را به صورت خودکار به روز رسانی کنید!!

نمونه ای از قابلیت های دیگر برنامه اندروید Threads این است که به طور خودکار وضعیت شما را بر اساس داده های مکانی به اشتراک گذاشته شده، به روز رسانی می کند. شرکت اینستاگرام در مورد چگونگی استفاده از داده های کاربر در صورت به اشتراک گذاری مداوم وضعیت شما یک ویژگی جالب را ارائه می کند.

از طریق این ویژگی اپلیکیشن ریسمان می‌تواند مکان، حرکت، اتصال شبکه شما و سطح باتری را از تلفن شما درخواست کند تا مشخص شود چه زمینه ای برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد و سپس اطلاعات مربوط به این چهار گزینه را در اختیار دوستان صمیمی شما قرار می‌ دهد. برای مثال این که میزان سطح باتری موبایل شما کم است یا نه، از طریق اپلیکیشن Threads به دوستان شما اطلاع داده می شود.

شما می توانید اپلیکیشن Threads را در حالت وضعیت خودکار قرار دهید که با این کار، به همراه انجام کارهای روزمره خود، وضعیت شما را در طول روز به روز رسانی می کند. به عنوان مثال وقتی که در محل کار یا منزل هستید یاد می گیرد و به همین ترتیب وضعیت شما به روز رسانی می شود. اگر اپلیکیشن احساس کند که شما در حال حرکت هستید، این وضعیت را منعکس می کند. 

اپلیکیشن Thread From Instagram پیام رسان ریسمان برای اینستاگرام

اپلیکیشن Threads از نقض حریم خصوصی شما پیشگیری می کند!

در صورتی که با ترس از نگرانی های مربوط به نقض حریم خصوصی خود در اپلیکیشن ریسمان مواجه شدید، اینستاگرام قابلیتی را قرار داده است تا کسانی که مایل نیستند وضعیت مکانی آن ها مشخص گردد، آن را از حالت وضعیت خودکار خارج کنند و در هر مکان که مایل باشند موقعیت خود را خاموش نمایند.

با وجود همه این موضوعات، شرکت اینستاگرام خاطر نشان کرده است که وضعیت شما فقط توسط دوستان نزدیک شما قابل مشاهده است. دلیل اینکه شرکت اینستاگرام اپلیکیشن Threads را در سطح جهانی عرضه کرده است این است که اطمینان کافی به محصول خود دارد.


ویژگی های اپلیکیشن Threads اندروید

 • قابلیت به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیو های شما با سرعت بالا
 • قابلیت به اشتراک گذاری وضعیت کاربر در هر زمان و مکان با دوستان نزدیک
 • ایجاد ارتباط با دوستان نزدیک در یک فضای اختصاصی و خصوصی
 • دارای صندوق ورودی و اعلان های منحصر به فرد
 • کنترل چهار ویژگی مکان، سطح باتری، اتصال شبکه و حرکت دوستان نزدیک
 • به روز رسانی وضعیت خودکار شما بر اساس داده های به اشتراک گذاری شده
 • قابلیت یادگیری اتوماتیک اپلیکیشن ریسمان 
 • قابلیت خاموش کردن وضعیت خودکار جهت محافظت از حریم خصوصی خود

معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب

با استفاده از بومرنگ اینستاگرام لحظات روزمره را سرگرم کننده و غیر منتظره می کنید. می توانید یک ویدئو کوچک فریبنده ایجاد کنید که به عقب و جلو به صورت تناوبی حرکت می کند و سپس انتشار دهید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

بومرنگ شبیه Vine می باشد برنامه ای که متعلق به توییتر می باشد. این برنامه در حال حاضر بیش از 400 میلیون کاربر اکتیو در ماه دارد و جالب اینجاست که به طور روزانه بیش از 80 میلیون تصویر در این سرویس به اشتراک می گذارد.


تغییرات آخرین نسخه برنامه

 • Threads Has a New Look
 • Pin a friend’s profile photo to see their updates first.
 • Tap anyone’s profile photo to chat with them.
 • See when friends are active.

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD ADS DOWNLOAD
دانلود اپلیکیشن Threads پیام رسان ریسمان اینستاگرام “تریدس” 216.0.0.0.122 برای اندروید
 • شرکت سازنده : Instagram
 • حجم فایل : 50 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 2 مارس 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!