tag-scanner

در کاربر رایانه بسیاری از اوقات باید بعضی برنامه ها را در اختیار داشته باشیم ، تا عمل کرد ما حرفه ای تر بنظر برسد . همانطور که در همه ی ویندوز ها و سیستم عامل های راه انداز کامپیوتر یا لبتاپ ها می بینید قسمتی به نام میدیاپلیر (media player) وجود دارد ، در این قسمت میتوانید فایل های قابل اجرا نظیر صوتی و تصویری یا مولتی مدیا اجرا کنید.

اگر دقت کرده باشید هر فایل صوتی که در هاد دیسک شما وجود داشته باشد در این پلیر به صورت پیشفرض دسته بندی شده است اما وقتی فایل صوتی مانند mp3 ها به اجرا در آورده می شوند یک تصویر به همراه آن نشان داده خواهد شد ، اغلب تصاویر خواننده یا شرکت آهنگ سازی است که آن را در عمق اهنگ تعبیه کرده اند.

اما شاید شما بخواهیدکه این تصاویر را حذف یا تغییر دهید برای همین در سیستم این امکان وجود ندارد که آن را به آسانی انجام دهد به همین خاطر امروز ما یک نرم افزار مخصوص اینکار را برای شما آماده کرده ایم که به راحتی و با چند کلیک تصاویر میلیون ها آهنگ را در چند ثانیه به عکس دلخواه خود تغییر دهید یا حذف کنید.

نرم افزار Tag Scanner یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های حرفه ای در این زمینه است . شاید تاحالا بدون استفاده از این نرم افزار تصاویر آهنگ ها را تغییر داده باشید اما حتما متوجه این موضوع شده اید که کیفیت تصاویر بیش از حد پایین می آید و آن طور که شما خواسته اید جواب نداده است.با این نرم افزار دیگر هر نوع عکسی با هر کیفیتی که بخواهید میتوانید برروی آهنگ ها اعمال کنید و این آهنگ به هرکجای دنیا و در هر نوع پلیری اجرا شود این تصویر به همراه اجرا شدن آهنگ نشان داده خواهد شد.

Tag Scanner محیط کار بسیار ساده دارد و هر کس می تواند با آن کار کند اما در عین سادگی هرآنچه که مربوط به یک آهنگ است را می توانید تغییر دهید مانند track ، title ، artist  و بیست گزینه ی دیگر از اطلاعات یک آهنگ …

tag-scanner1

 

telegram

 

3+