p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن همراه استعلام سهام عدالت برای اندروید
دانلود اپلیکیشن همراه استعلام سهام عدالت برای اندروید
بریم به لینک دانلود

3.7 /5

3.7 / 5. 3

3 رای
 • سازنده Mohsen Heydarian
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 8.2.0
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن همراه استعلام سهام عدالت برای اندروید

آپدیت
دانلود اپلیکیشن استعلام سهام عدالت‎

دانلود اپلیکیشن استعلام سهام عدالت 8.2.0
Sahame Edalat برای اندروید

اپلیکیشن همراه سهام عدالت توسط Mohsen Heydarian طراحی شده و به بازار عرضه شده است. این اپلیکیشن فوق العاده به دنبال آغاز واریزی های مربوط به افراد مشمول سهام عدالت، به منظور اطلاع از نحوه استفاده از سهام خود در قالب یک برنامه کاربردی، آگاه بودن از زمان واریزی ها و سایر اخبار مرتبط با سهام عدالت ساخته شده است. قابلیت های متفاوت آن و استفاده راحت از قسمت های مختلف به منظور مدیریت سهام خود از طراحی بی نظیری برخوردار است که موجب دسترسی سریع به همه اطلاعات فرد می شود.

دانلود و راه اندازی اپلیکیشن بدون پرداخت درون برنامه و به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران و مشمولین سهام عدالت قرار گرفته شده است. استفاده از این اپلیکیشن برای همه افراد در هر رده سنی که دارای سهام عدالت می باشند، امکان پذیر است.

دانلود اپلیکیشن همراه استعلام سهام عدالت برای اندروید

با اپلیکیشن سهام عدالت از وضعیت گردش حساب بانکی خود آگاه باشید!

اپلیکیشن استعلام سهام عدالت هم اکنون جهت استفاده و دانلود در سیستم عامل های اندروید در دسترس شما کاربران عزیز قرار گرفته شده است. این اپلیکیشن پرکاربرد تاکنون در مدت زمان کم توسط بیش از صد هزار نفر در کشور دانلود شده است. نظرات و آرای ارائه شده توسط کاربرانی که از نحوه اجرای اپلیکیشن رضایت داشته اند موجب شده در گوگل پلی امتیاز 4.3 از 5.0 به آن اختصاص داده شود. 

قابلیت استفاده از اپلیکیشن در حالت های گوناگون برای کاربران‌ وجود دارد. شما می توانید شخصا به دانلود و مدیریت قسمت های مختلف اپلیکیشن و سهام خود بپردازید. در صورتی که امکان رسیدگی به سهام و حساب بانکی شما توسط خودتان به هر دلیلی وجود ندارد، قابلیت واگذاری اپلیکیشن به سایر دوستان برای شما امکان پذیر است. با مطرح نمودن موضوع در تنظیمات اپلیکیشن مدیریت آن را برعهده خانواده، وکلا و سایر افراد قرار دهید.

نحوه استفاده و معامله را با بهره گیری از اپلیکیشن استعلام سهام عدالت یاد بگیرید!

اپلیکیشن همراه سهام عدالت در خرداد ماه امکان آزادسازی سهم هر سهامدار را به صورت دلخواه و با تصمیم گیری شخصی در اختیار آنها قرار داده است. در صورتی که شخص سهامدار بخواهد همانند گذشته سود خود را چند ماه یکبار دریافت نماید، می تواند آن را داشته باشد. یکی از دیگر‌ راه های فراهم شده برای سهامداران، آزادسازی سهم خود و همچنین ثبت نام در سجام و احراز هویت می باشد. 

انجام مراحل ثبت نام پس از آزادسازی، به شما این امکان را می دهد تا با سهم خود به راحتی به معامله پرداخته و در بورس شریک‌ شوید. افزایش سود و سهام شما و همچنین خرید سهام بیشتر در صورتی که آشنایی لازم را در انجام این امور داشته باشید، موجب افزایش ثروت شما می شود. از دیگر قابلیت های شما پس از اتمام زمان آزادسازی، قابلیت فروختن 30 درصد از سهم و دریافت پول می باشد.

دانلود اپلیکیشن استعلام سهام عدالت‎

در اپلیکیشن همراه سهام عدالت از سود دریافت شده مطلع باشید!

اپلیکیشن استعلام سهام عدالت با انجام تمامی این کارها و‌ قابلیت ها، در هر موقعیت اطلاعات لازم را در مورد سهام و پول دریافت شده به شما ارائه می دهد. این اپلیکیشن موجب می شود که همواره از سود کسب شده و گردش حساب بانکی سهام عدالت خود آگاه باشید. دریافت اطلاعات کامل بدون مراجعه به بانک یا عابر بانک ها برای شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است. 

یکی از مهم ترین مسئله در مدیریت سهام عدالت و پول های دریافت شده، ارزش روزافزون آن می باشد. معاون رئیس جمهور با ارائه توضیحاتی در مورد نحوه استفاده و ارزش اصلی این سهام، توصیه نموده است که از آن ها به نحو احسن نگهداری کنند. به گفته مقامات نگهداری از این سهام و همچنین معامله و افزودن سهام بیشتر به آن موجب می شود طی دو سال آینده ارزش آن برای مشمولین چند برابر شود.

اطلاعات شخصی خود را برای ورود به اپلیکیشن وارد نمایید!

اپلیکیشن همراه سهام عدالت روش اصلی جهت اتصال به حساب کاربری شخصی خود در ابتدای نصب و راه اندازی آن را با آموزش و توضیحات لازم برای شما فراهم نموده است. شما باید برای اتصال به اپلیکیشن و صفحه مورد نظر خود، اطلاعات شخصی را به صورت مرحله به مرحله و کامل وارد کنید. اولین سوال موجود در اپلیکیشن کد ملی و شماره شناسنامه مشمولین سهام می باشد. با وارد کردن شماره مورد نظر، سایر اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نام‌ پدر و سایر مشخصات از شما درخواست خواهد شد.

در طول این پرسش و پاسخ ها شما باید دقت کنید که سوالات موجود را به درستی جواب دهید. به دلیل امنیت بالای این اپلیکیشن و همچنین فیلترهای فراهم شده برای جلوگیری از دسترسی سارقین، در صورتی که اطلاعات مشمولین پس از 3 بار اشتباه وارد شود، قابلیت اتصال به اپلیکیشن تا 72 ساعت آینده امکان پذیر نخواهد بود. 

دانلود اپلیکیشن استعلام سهام عدالت‎

اپلیکیشن همراه سهام عدالت از سه بخش اصلی تشکیل شده است!

اپلیکیشن سهام عدالت سه بخش را در خود جای داده است. در هر یک‌ از این بخش ها تمامی اطلاعات ثبت شده در سامانه سهام عدالت موجود بوده و قابلیت مشاهده آن ها برای شما وجود دارد. وضعیت شماره شبای بانکی یکی از این بخش های طراحی شده برای مشمولین می باشد. اطلاعات موجود در این بخش شامل تاریخ ثبت، شماره ملی مشمول، شماره شبا بانکی مشمول، نام بانک، شماره تلفن همراه و وضعیت تایید شماره شبا بانکی می باشد.

دومین بخش وضعیت تخصیص سود است که شامل توضیحات جهت آشنایی بیشتر، تاریخ اختصاص سود منتهی به سهامدار و مبلغ سود علی‌ الحساب است. سومین قسمت مربوط به وضعیت واریز سود و آگاه سازی مشمولین از آن می باشد که شامل اطلاعات مرحله واریز سود، تاریخ واریز سود، شماره شبا بانکی، مبلغ واریزی و توضیحات لازم است. با استفاده از این سه بخش اطلاعات خود را همواره داشته باشید.

پیشنهادی: در سبک برنامه های کاربردی اندروید ، اپلیکیشن Asa Trader را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های اپلیکیشن استعلام سهام عدالت اندروید

 • دارای طراحی متفاوت و بخش های جداشده برای دسترسی سریع تر
 • امکان اتصال به اپلیکیشن برای مدیریت سهام و سود خود
 • قابلیت دادن مدیریت اپلیکیشن به سایر دوستان و وکیل خود 
 • امکان قطع شدن برنامه و سامانه پس از 3 بار وارد کردن اطلاعات اشتباه
 • توانایی اتصال به نرم افزار با استفاده از اطلاعات شخصی خود 
 • وجود سه بخش اصلی برای سهامداران و دسترسی به آن ها
 • قابلیت مشاهده سودهای دریافت شده با مشخصات و تاریخ دقیق
 • امکان اطلاع از وضعیت شماره شبای بانکی با استفاده از اپلیکیشن
 • توانایی دسترسی به وضعیت تخصیص سود سهام عدالت 

اجرای اپلیکیشن استعلام سهام عدالت روی کامپیوتر

برای اجرای اپلیکیشن استعلام سهام عدالت در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید که می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید.

نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آن ها
می توان به بلواستکس و نوکس پلیر و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید.
 • سپس فایل نصبی اپلیکیشن استعلام سهام عدالت را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
  سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود.
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز اپلیکیشن به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق
  گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و اپلیکیشن را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود اپلیکیشن همراه استعلام سهام عدالت برای اندروید
 • شرکت سازنده : Mohsen Heydarian
 • حجم فایل : 11 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 1 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!