p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی
اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی
بریم به لینک دانلود

3.9 /5

3.9 / 5. 7

7 رای
 • سازنده کاوشگران همراه کیش
 • اندروید مورد نیاز 4.2 و بالاتر
 • نسخه 2.3.5
افزودن به علاقه مندی ها

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

آپدیت
دانلود برنامه 60 شصت بانک ملی ایران

دانلود اپلیکیشن 60 بانک ملی ایران
آموزش کامل نحوه فعال سازی برای اندروید

اپلیکیشن شصت (رمز یکبار مصرف بانک ملی)

خطرات! ناشی از استفاده از رمز دوم ایستای کارت های بانکی به دلیل کلاهبرداری ها و فیشینگ افراد سودجو در حال افزایش است. مردم زیادی به این طریق مورد سو استفاده قرار گرفته اند و از حساب هایشان به نوعی دزدی پول صورت گرفته است. به همین دلیل کلیه بانک ها اقدام به تهیه رمز پویا (یکبار مصرف) نموده اند که استفاده از آن موجب افزایش امنیت در پرداخت وجه و کاهش خطرات ناشی از برداشت غیر مجاز و سو استفاده از کارت های بانکی در تراکنش های اینترنتی می شود.

لذا اگر هنوز هم از رمز ایستا استفاده می کنید، پیشنهاد می شود در سریعترین زمان ممکن نسبت به فعال سازی رمز دوم پویا (یکبار مصرف) از طریق بانک صادر کننده خود اقدام کنید. برنامه اندروید شصت بانک ملی اولین نرم افزار تهیه رمز یکبار مصرف در ایران می باشد که به این منظور به بازار عرضه شده است.هم چنین میتوانید آخرین نسخه ی همراه بانک کلی را از طریق لینک دانلود همراه بانک ملی نسخه جدید دریافت نمایید.

تریلر رسمی اپلیکیشن 60 بانک ملی ایران

اپلیکیشن 60 بانک ملی راهی ساده در جهت برقراری امنیت است!

اپلیکیشن 60 بانک ملی ایران توسط تیم کاوشگران همراه کیش طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. اپلیکیشن دیگری تحت عنوان رمزبان توسط این تیم طراحی شده است که همین کار را انجام می دهد. اپلیکیشن 60 بانک ملی اپلیکیشنی در زمینه امور مالی است که با هدف ارتقای سطح امنیت هنگام استفاده از کارت های بانکی در برداشت های حضوری و خرید های اینترنتی تهیه شده است.

فراهم کردن امنیت برای کاربران در تراکنش های بانکی چالشی بزرگ برای بانک ها به حساب می آید. اپلیکیشن شصت بانک ملی راهی ساده و مطمئن برای حل این مشکل است. استفاده از رمز یکبار مصرف می تواند در موقعیت های مختلفی مفید واقع شود.

به عنوان مثال! هنگام استفاده از ﺧﻮدﭘﺮدازﻫﺎی ﻣﺸﮑﻮک و نصب شده در ﻧﻘﺎط ﻧﺎ اﻣﻦ، پایانه های فروش (POS) که در ﻓﺮوﺷﮕﺎه های ﮐﻢ اﻋﺘﺒﺎر مورد استفاده قرار می گیرد، یا استفاده از کارت خود در ﭘﺎﯾﺎﻧﻪ ﻫﺎی ﻓﺮوش ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﯽ ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده در ﮐﺴﺐ و ﮐﺎرﻫﺎی ﻓﺎﻗﺪ ﻣﮑﺎن های معین شامل دﺳﺖ فروش های ﺑﯿﻦ راﻫﯽ و … که از جمله این محیط های نا امن به شما می رود ممکن است از کارت شما سو استفاده شود. با اپلیکیشن 60 بانک ملی امنیت برای حضور در این مکان ها فراهم می شود.

 اپلیکیشن رمزبان بانک ملی

رمز اینترنتی یکبار مصرف خود را به آسانی تهیه کنید!

شاید! برای شما هم پیش آمده باشد که با استفاده از کارت بانکی خود در مکان هایی مشخص، وارد کردن رمز عبور توسط فروشنده یا به دلایل دیگر از شما سلب می شود. در این حالت می توانید رمز یکبار مصرف خود را از اپلیکیشن 60 بانک ملی دریافت کنید و آن را با خیال راحت به اشتراک بگذارید. زیرا رمزی که توسط این اپلیکیشن برای شما ساخته می شود، تنها 60 ثانیه اعتبار دارد و پس از آن منقضی می شود.

علت نام گذاری اپلیکیشن شصت بانک ملی نیز به همین دلیل می باشد! علاوه بر برداشت ها و تراکنش های حضوری، شما می توانید برای گرفتن رمز دوم اینترنتی و یکبار مصرف از این نرم افزار استفاده کنید. این کار در دو مرحله انجام می شود! در زیر نحوه فعالسازی رمز های پویا به شیوه های مختلف توضیح داده شده است.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

آموزش دریافت رمز پویا بدون اپلیکیشن 60 (مرحله اول)!

برخی از کاربران! ممکن است گوشی هوشمند نداشته باشند و یا نسخه اندروید گوشی هوشمند آن ها پایین باشد. در حالت قابلیت نصب اپلیکیشن 60 بانک ملی برای این دسته از کاربران موجود نمی باشد. این افراد می توانند عملیات فعال سازی رمز یکبار مصرف خود را با تلفن های معمولی از طریق USSD انجام دهند. در مرحله اول با شماره گیری کد دستوری #60*737* وارد یک صفحه چهار گزینه ای خواهید شد. ابتدا باید از طریق گزینه اول ثبت نام کنید. در این مرحله، وارد صفحه دیگری خواهید شد که در آن باید شماره خود را در سامانه ثبت کنید.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

پس از وارد کردن شماره یک کد 6 رقمی به شماره مورد نظر پیامک می شود. سپس به گزینه دوم یا بخش فعال سازی (شماره گیری کد #2*60*733*) بروید و کد دریافت شده را در آن وارد نمایید. مدت زمان پایداری این کد 6 رقمی سه دقیقه می باشد.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

در مرحله بعدی می بایست یک کد 4 رقمی وارد کنید که اجباری است و نمی توان آن را نادیده گرفت (این کد را به خاطر بسپارید). یادآوری می شود این مراحل برای افرادی است که قابلیت نصب اپلیکیشن شصت بانک ملی را ندارند. با انجام درست مراحل صفحه زیر به نمایش در می آید.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

آموزش دریافت رمز پویا بدون اپلیکیشن 60 (مرحله دوم)!

در مرحله دوم باید به یکی از خودپرداز های بانک ملی بروید و پس از وارد کردن کارت و رمز خود، گزینه فعال سازی رمز یکبار مصرف اول یا دوم (بسته به نیاز خود) را انتخاب کنید.

فعالسازی اپلیکیشن 60 شصت بانک ملی ایرانبا زدن گزینه USSD، در صفحه باز شده باید شماره تلفن خود را وارد نمایید. در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات شما همخوانی دارد، گزینه تایید را وارد کنید و رسید خود را دریافت نمایید.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

سپس با تلفن خود کد #3*60*733* را شماره گیری کنید و در فیلد باز شده کد USSD دریافت شده از خودپرداز را وارد نمایید.نهایتا با شماره گیری #4*60*733* می توانید رمز پویای یکبار مصرف خود را دریافت کنید. با وارد کردن این کد لیست کارت هایی را که تاکنون فعال نموده اید، مشاهده خواهید کرد. کارت مورد نظر خود را انتخاب نمایید و رمز 4 رقمی که در بخش فعال سازی تعیین کردید، جایگذاری کنید. رمز پویای شما به صورت پیامک ارسال خواهد شد که پس از 60 ثانیه به صورت خودکار منقضی می شود.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

فعال سازی رمز پویا با نرم افزار بانک ملی و سامانه!

برای فعال سازی رمز پویا از طریق اپلیکیشن شصت یا رمزبان می بایست مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید. نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف در هر دوی این اپلیکیشن ها مشابه است. پس از نصب و اجرای برنامه گزینه رمز یکبار مصرف را انتخاب کنید. شماره خود را وارد نمایید و ثبت نام کنید.

فعالسازی اپلیکیشن 60 شصت بانک ملی ایران

در این مرحله می توانید الگویی برای ورود به اپلیکیشن تنظیم کنید تا قابلیت دسترسی برای افراد دیگر محدود شود.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

در این مرحله کد فعال سازی را که دریافت می کنید، وارد نمایید و تایید کنید. حال برای اتمام پروسه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک ملی با اپلیکیشن 60 یا رمزبان می توانید به 3 روش اقدام کنید.

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی

روش اول از طریق سامانه بام می باشد. پس از ورود به سامانه و ثبت نام در آن، گزینه فعال سازی رمز یکبار مصرف کارت را انتخاب کنید. در این مرحله می بایست کد CCV2 و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید که با این کار یک کد فعال سازی به شما داده می شود. با رفتن به اپلیکیشن شصت یا رمزبان این کد فعال سازی و کد ارسال شده از طریق پیامک را وارد کنید تا رمز پویای کارت شما فعال شود.

فعالسازی اپلیکیشن 60 شصت بانک ملی ایران

فعال سازی رمز پویا با دستگاه کیوسک و خودپرداز!

علاوه بر سامانه بام می توانید رمز دوم خود را به 2 روش دیگر نیز فعال کنید و آن را از طریق اپلیکیشن 60 یا رمزبان دریافت نمایید. می توانید حتی با دستگاه‌های کیوسک و !Cashless و خودپرداز ها! به این کار اقدام کنید! با تماشای فایل ویدیویی زیر نحوه فعال سازی رمز پویای کارت خود را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است انجام مراحل فوق فقط برای بار اول است. پس از آن می توانید رمز پویای خود را در کمتر از 30 ثانیه دریافت کنید. رمز اول پویا برای تراکنش های حضوری و رمز دوم پویا برای خرید های اینترنتی می باشد. مراحل زیر را برای دریافت رمز پویای خود در اپلیکیشن شصت با رمزبان دنبال کنید:

 • اپلیکیشن 60 یا رمزبان را اجرا کنید! دریافت رمز یکبار مصرف را انتخاب نمایید!
 • الگو و یا رمز ورود خود را وارد کنید!
 • متناسب با نیاز خود رمز دوم یا اول را انتخاب نمایید!
 • رمز یک بار مصرف شما تهیه شده است! می توانید از آن استفاده نمایید!

توجه : فایل پی دی اف شامل نکات تکمیلی، آموزش فعالسازی و کلیه موارد مورد نیاز می باشد که می توانید در باکس دانلود آن را بارگیری نمایید.

آموزش تصویری فعال سازی رمز پویا (یکبار مصرف)

معرفی یک اپلیکیشن دیگر در حاشیه این مطلب:

از این پس با اپلیکیشن رمز نت! رمز دوم شما هیچ وقت ثابت نیست! و دائما درحال تغییر می باشد! این تغییر هر 60 ثانیه یکبار خواهد بود. این امر سبب شده سارقان نتوانند حساب شما هک کنند! ناگفته نماند این سیستم کاملا هوشمند است! لذا بسته به سلیقه! و موقعیت کاربر! بصورت اینترنتی و پیامکی در دسترس خواهد بود. همچنین برای امنیت بیشتر! می توانید خود نرم افزار را هم از طریق گذرواژه! عدد! پین! و یا اثر انگشت! قفل گذاری کنید. اگر حساب بانک ملی هم دارید! میتوانید اپلیکیشن 60 را دانلود کنید! و برای حساب بانکی خود رمز یکبار مصرف دریافت کنید. تمام کارایی آن نیز مانند اپلیکیشن رمز نت است!

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

اجرای اپلیکیشن 60 بانک ملی روی کامپیوتر

برای اجرای اپلیکیشن شصت بانک ملی در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی اپلیکیشن 60 بانک ملی را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

اپلیکیشن 60 دانلود برنامه شصت و رمزبان بانک ملی ایران 2.3.5 اندروید + نحوه فعال سازی
 • شرکت سازنده : کاوشگران همراه کیش
 • حجم فایل : 9 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 3 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!