p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید
بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید
3.6 /5

3.6 / 5. 7

7 رای
 • سازنده Crazy Labs by TabTale
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 0.4.0.0
افزودن به علاقه مندی ها

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Diamond Painting دایموند پینتینگ

بازی Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ نوعی سرگرمی هیجان انگیز با قابلیت های متفاوت می باشد که امکان انجام چالش و مراحل مختلفی را برای بازیکنان فراهم ساخته است. این بازی فوق العاده امکان حل معماها و پازل های مختلف را برای خلق آثار و هنرهای زیبا فراهم ساخته است. استفاده از آیتم و ویژگی های منحصر به فرد برای حل پازل و ساخت اثری متفاوت برای شما امکان پذیر است. 

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید

یکی از ویژگی های مهم بازی Diamond Painting قابلیت توقف و همچنین از سرگیری پازل در هر زمان و مکان می باشد. زمان انتظار برای امور روزمره می توانید دقایق بیکاری خود را با استفاده از این سرگرمی جذاب پر کنید. در صورتی که بخواهید به انجام امور مختلف بپردازید، می توانید بازی را نگه داشته و دوباره به آن وصل شوید. اتصال به اینترنت لازم نبوده و قابلیت انجام بازی دایموند پینتینگ در حالت آفلاین نیز وجود دارد.

در بازی Diamond Painting به حل و انجام پازل های مختلف بپردازید!

بازی Diamond Painting هم اکنون به صورت کاملا رایگان و به منظور استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس کاربران عزیز قرار دارد. این بازی فوق العاده در سبک شبیه سازی بوده و قابلیت طراحی و ساخت هنرهای متفاوت در سبک های گوناگون را برای بازیکنان فراهم می سازد. به زبانی ساده تر ساخت لوازم زینتی برای دکوراسیون و سایر موارد در این بازی امکان پذیر است.

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید

بازی جذاب دایموند پینتینگ توسط استودیو Crazy Labs by TabTale طراحی شده و به بازار بازی های پازلی عرضه گشته است. تاکنون بیش از یک میلیون نفر به دانلود و نصب این سرگرمی بر روی گوشی خود پرداخته اند. با توجه به نتایج استفاده کاربران از بازی در گوگل پلی امتیاز 4.0 از 5.0 به آن اختصاص یافته است. جهت آشنایی با سایر قابلیت و ویژگی های بازی می توانید ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

بازی دایموند پینتینگ با گرافیک خلاقانه ای طراحی شده است!

بازی دایموند پینتینگ از گرافیک خلاقانه ای برخوردار است. این بازی فوق العاده با داشتن طراحی منحصر به فرد توسط سازندگان ماهر موجب جذب کاربران بیشتر برای انجام بازی شده اند. تنظیمات اصلی بازی بسیار ساده بوده و امکان استفاده از تمامی بخش ها را به راحتی برای بازیکنان فراهم می سازد. گیم پلی بازی نیز بسیار روان و راحت می باشد. تمامی عملکرد و قابلیت های شما با حرکت انگشت خود بر روی صفحه بازی و پازل ها انجام می شود. 

استفاده از رنگ های متفاوت در تم های مختلف برای پازل ها و همچنین انتخاب پس زمینه های متفاوت در هر مرحله موجب جذابیت و تنوع بیشتر برای بازیکنان شده است. زاویه دید بازیکن برای پازل از بالا به پایین می باشد. امکان انجام بازی Diamond Painting برای تمامی رده های سنی وجود داشته و به دلیل وجود شرایط لازم برای تمامی افراد، از محدودیتی برخوردار نیست. 

در بازی Diamond Painting انواع ابزار و وسایل طراحی برای شما فراهم می باشد!

بازی Diamond Painting (دایموند پینتینگ) قابلیت ساخت طرح های مختلف با استفاده از لوازم زینتی را برای بازیکنان فراهم ساخته است. نحوه انجام بازی به این گونه می باشد که شما باید در ابتدا با آموزش های ساده آن مرحله به جای گذاری ابزار با استفاده از وسایل مخصوص بپردازید. صفحات مورد استفاده برای این کار از حالت ورقه ای برخوردار بوده و زمان استفاده از هر صفحه باید لایه بالایی آن را جدا نمایید.

در بازی دایموند پینتینگ زمان جداسازی لایه ابزار و وسایلی برای طراحی بر روی صفحه مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از این ابزار شامل قلم و مدادهای چسبناک می باشد. این وسیله برقی با داشتن حالت چسبی خود امکان قرار دادن انواع طرح های زینتی را بر روی صفحه برای شما به ارمغان می آورد. در طول مراحل می توانید با بالا رفتن سطح خود به تغییر رنگ ابزار و وسایل طراحی خود بپردازید. 

در بازی Diamond Painting صفحات و تابلوهای مختلف در شکل و نشانه گذاری های متفاوت قرار می گیرد!

بازی Diamond Painting امکان استفاده از صفحات مختلف با شکل و اندازه های متفاوت را در دسترس بازیکنان قرار می دهد. در این بازی فوق العاده شما می توانید با رفتن به هر مرحله مقدار پیچیده شدن هر چالش را مشاهده نمایید. تعداد مناطق برای جای گذاری طرح های خود افزایش یافته و قابلیت استفاده از مکان های مشخص شده برای هر رنگ از مواد خود وجود دارد.

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید

در این چالش ها با توجه به طرح هر تصویر مورد نیاز بازی Diamond Painting، هر رنگ در محل مورد نظر خود قرار می گیرد. این کار با شماره گذاری بر روی هر نقطه امکان پذیر است. به طور مثال رنگ مورد نظر با حرف الفبای انگلیسی و یا اعداد در صفحه پازل و در بین رنگ ها نیز قرار گرفته می شود. شما باید رنگ مورد نظر را در پایین صفحه پیدا کرده و آن را در نقاط مشخص شده قرار دهید. 

در بازی Diamond Painting الماس و سنگ های زینتی فراوان آماده نقاشی است!

بازی دایموند پینتینگ قابلیت استفاده از انواع سنگ و الماس های زیبا با طرح و شکل های متفاوت را برای بازیکنان فراهم ساخته است. ابزار زینتی برای تابلو و صفحات در هر مرحله قابلیت تکمیل و ساخت اثرهای زیبا را برای بازیکنان فراهم می سازد. همانطور که از نام بازی پیداست، الماس های بزرگ و کوچک فراهم شده برای بازیکنان در رنگ و حالت های متفاوت می باشد.

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید

در بازی Diamond Painting الماس مستطیلی شکل، چهار ضلعی، پنج ضلعی و سایر شکل های آن در هر قسمت برای شما فراهم شده اند. الماس ها به صورت و شکل های متنوع در اختیار شما قرار دارد. سنگ های تیز و همچنین برآمده با حالتی درخشان در صفحات مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با بمس دوباره ابزار خود اندازه الماس را در صفحه پازل خود کوچک یا بزرگ تر نمایید. این ویژگی موجب می شود اندازه الناس ها هماهنگ و یکسان باشد.

در بازی دایموند پینتینگ الماس ها در رنگ های مختلف در اختیار شما قرار می گیرند!

بازی Diamond Painting قابلیت استفاده از رنگ های مختلف برای طراحی تابلو و صفحات را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. رنگ های شاداب و تیره هر کدام با حالت های متفاوت درخشان و مات جهت استفاده توسط بازیکنان طراحی شده اند. هر رنگ با توجه به قسمت مورد نظر پازل فراهم شده و امکان استفاده از رنگ ها به ترتیب برای شما وجود دارد. 

در بازی Diamond Painting با چسباندن رنگ مورد نظر در قسمت های مناسب و نشانه گذاری شده می توانید به راحتی طرح مورد نظر را بر روی آن پیدا کنید. در طول مراحل و با بالا رفتن سطح خود به راحتی می توانید از تنوع رنگ بیشتر و همچنین استفاده از سنگ های فراوان در پازل بهره مند شوید. رنگ های استفاده شده در هر چالش برای بازیکنان پیچیده تر خواهد شد.

در بازی Diamond Painting از ابزار کمکی برای پر کردن سریع الماس ها بهره ببرید!

بازی نقاشی الماس ها (Diamond Painting) امکان انتخاب ابزار جدیدتر را در پازل های پیچیده برای بازیکنان فراهم ساخته است. در برخی مراحل ممکن است الماس های هم رنگ و هم شکل در یک ردیف قرار گیرند. شما می توانید با انتخاب قلم های چند الماسی به پر کردن سریع تر تابلو بپردازید. این قلم ها هر کدام سه عدد الماس را در خود جای می دهند که می توانید با استفاده از این قابلیت زمان کمتری را برای الماس های هم اندازه صرف کنید.

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید

دیگر ویژگی های بازی Diamond Painting قابلیت مربوط به ردیف های افقی و عمودی می باشد. الماس هایی که از بالا به پایین هستند را می توانید با انتخاب قلم در ردیف عمومی پر کنید. ردیف های افقی نیز با استفاده از وسیله مورد نظر خود قابل حل می باشد. دیگر ابزار کمکی خود را نیز می توانید با تماشای ویدیوهای کوتاه بازگشایی نمایید.

در بازی Diamond Painting انواع تصاویر برای نقاشی با الماس ها وجود دارد!

بازی دایموند پینتینگ قابلیت انتخاب و استفاده از طرح های مختلف را برای بازیکنان فراهم ساخته است. در این بازی فوق العاده بیش از 18 فصل برای شما گردآوری شده است. هر فصل از بیش از 6 چالش برخوردار می باشد که هر کدام با ارائه پازل های پیچیده و متفاوت بازیکن را به تجربه سرگرمی جالب می کشاند.موضوعات و سبک پازل ها در طول فصل های تغییر یافته و به تصاویر و نقاشی های جدیدتر تبدیل می شود.

در بازی Diamond Painting تصاویر افراد معروف، انواع میوه، سبزیجات، ایموجی و استیکرهای پرطرفدار، عکس خانه و ساختمان ها، نقاشی انواع حیوانات، موضوعات مربوط به کریسمس و هدایای محبوب مردم، سیارات مختلف و سایر موارد در این سطح ها برای شما جمع آوری شده است. در صورتی که بخواهید موضوع و تصاویر مورد نظر خود را بازگشایی کنید، می توانید با اتصال به اینترنت به سطح ها و سایر تصاویر دست یابید.

پیشنهادی: در دسته بازی های شبیه سازی ، بازی Icing On The Cake را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Diamond Painting اندروید؛

 • قابلیت حل پازل های مختلف در بازی Diamond Painting
 • وجود مراحل و سطح های مختلف برای بازگشایی توسط بازیکن
 • دارای انواع ابزار و وسایل برای ساخت تابلوهای الماسی
 • امکان استفاده از انواع الماس ها در شکل و اندازه های متفاوت
 • انتخاب تصاویر و موضوعات مختلف در سطح های دیگر برای طراحی
 • وجود تنوع رنگ بسیار برای درست نمودن تصاویر جدید
 • قابلیت انتخاب شکل الماس ها برای هماهنگی تصویر
 • امکان استفاده از ابزار کمکی برای زدن سریع تر الماس ها
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

بازی 0.4.0.0 Diamond Painting ASMR Coloring دایموند پینتینگ برای اندروید
 • شرکت سازنده : Crazy Labs by TabTale
 • حجم فایل : 145 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 13 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!