p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 2.10 Evo Pop “انفجار اوو پوپ” برای اندروید + مود
دانلود بازی 2.10 Evo Pop “انفجار اوو پوپ” برای اندروید + مود
بریم به لینک دانلود

5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده ZeptoLab
 • اندروید مورد نیاز 6.0 و بالاتر
 • نسخه 2.10
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 2.10 Evo Pop “انفجار اوو پوپ” برای اندروید + مود

آپدیت
معرفی بازی Evo Pop

دانلود بازی Evo Pop انفجار اوو پوپ ها
مربع های تک چشم برای اندروید

بازی Evo Pop یک بازی جدید و بسیار سرگرم کننده می باشد که در سبک بازی های استراتژیک طبقه بندی شده است. هدف در اغلب بازی هایی که دارای چنین طراحی و گرافیکی هستند، سرگرمی و گذران وقت می باشد. با نگاه کردن به عکس های این بازی ممکن است است این سوال در ذهن پلیر به وجود بیاید؛ چرا این بازی یک بازی استراتژیک است؟ 

بازی انفجار اوو با وجود این که در قالب یک بازی تفننی طراحی شده است، عناصری را در خود جای داده است که بیشتر در بازی های سبک استراتژیک یافت می شود. یکی از آن ها این است که با به کارگیری یک روش پلیر قادر نخواهد بود همه مراحل بازی را پشت سر بگذارد. از این رو برای پیشرفت در جریان بازی باید استراتژی های مختلف را به کار گیرد. در زیر می توانید با ویژگی های بازی اوو پاپ بیشتر آشنا شوید.

در بازی Evo Pop اوو پوپ مربع های تک چشم تولید مثل می کنند!

بازی انفجار اوو مکانیک بسیار جالبی دارد. در این بازی شما کنترل دسته ای از موجودات رنگی را در اختیار خواهید داشت. به این موجودات اوو گفته می شود و مهم ترین ویژگی آن ها تولید مثل و زاد و ولد می باشد. سرعت تولید مثل اوو ها بسیار زیاد است و نقش شما این است با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارید، این روند را بیش از پیش تسریع بخشید.

تصویر حمله اوو ها در بازی Evo Pop

قوانین بازی Evo Pop بسیار ساده و سطحی می باشد. همچنین گیم پلی آن راحت است و به آسانی می توانید آن را یاد بگیرید. اما برای رد شدن از مراحل مختلف می بایست از استراتژی های متفاوت استفاده کنید و این کار ممکن است تا حدودی چالش برانگیز و دشوار باشد.

در بازی انفجار اوو پوپ برای استفاده از قدرت ها نیاز به انرژی دارید!

بازی Evo Pop دارای انواع مختلف از Evo ها می باشد. هر یک از اوو ها دارای قدرت های منحصر به فرد خود هستند و کار های مختلفی انجام می دهند. قدرت های هر یک از آن ها نیاز به مقادیر مختلفی انرژی دارد. برای درک بهتر قدرت ها آن ها را از چپ به راست در زیر با اعداد نامگذاری خواهیم کرد.

تصاویر ارتقا بازی Evo Pop

در بازی انفجار اوو برای استفاده از هر قدرت می بایست مقداری انرژی مصرف کنید. در حین بازی یک نوار زرد رنگ وجود دارد که میزان انرژی شما را نشان می دهد. این انرژی به صورت خودکار و همیشه در حال پر شدن است. انرژی مورد استفاده برای هر یک از قدرت ها در زیر آن قدرت با یک عدد نشان داده است. تا زمانی که انرژی لازم را نداشته باشید، آن قدرت را نمی توانید استفاده کنید.

در بازی Evo Pop می توانید Evo های دیگر را بخورید!

بازی انفجار اوو نیاز به دقت و تمرکز دارد. این بیان هنگام استفاده از انرژی بیش از پیش منطقی می شود. زیرا استفاده نادرست از انرژی می تواند شما را از رقیبتان عقب بیندازد. هدف در این بازی رسیدن به مقدار خاصی از اوو ها می باشد. به عبارتی دیگر شما باید بتوانید سرعت تولید مثل خود را به هر روشی افزایش دهید و تعداد اوو های بیشتری نسبت به حریف هایتان داشته باشید.

برای مثال در بازی Evo Pop هر کس که به 300 اوو برسد، برنده خواهد شد. البته روش دیگری نیز برای برنده شدن وجود دارد. شما و حریف هایتان هنگام شروع بازی فقط یک اوو در اختیار دارید. در صورتی که حریف شما اوو شما را بخورد بازی را خواهید باخت. از این رو می توانید اوو های خود را افزایش دهید و شروع به خوردن اوو های حریف کنید.

در بازی Evo Pop انفجار اوو ها سه دسته قدرت وجود دارد:

بازی Evo Pop همانطور که اشاره شد، انواع مختلفی از اوو ها را در خود جای داده است. کلیه قدرت های مربوط به اوو ها در زیر اشاره شده است. بعضی از اوو ها ممکن است ترکیبی از چندین قدرت یک اووی خاص را در خود جای داده باشند. 

قدرت اول اوو ها را در بازی Evo Pop را بشناسید! (1)

قدرت Offspring: با این قدرت می توانید با کلیک بر روی یکی از اوو های خود، از آن اوو یک نسخه دیگر در همان اندازه تولید کنید. این قدرت به 3 انرژی نیاز دارد.

قدرت Grow: با کلیک بر روی یک ناحیه مورد نظر شامل اوو ها، اوو های موجود در آن ناحیه از نظر اندازه بزرگتر می شوند. این قدرت به 3 انرژی نیاز دارد.

قدرت Explosion: با استفاده از این قدرت، می توانید موجب یک انفجار شوید و اوو های خود را پراکنده کنید. این قدرت بازی انفجار اوو به 5 انرژی نیاز دارد.

تصویر انفجار بازی Evo Pop

قدرت دوم اوو ها را در بازی انفجار اوو بشناسید! (2)

قدرت Impulse: در بازی Evo Pop با به کار بردن این قدرت در یک ناحیه هنگام به دنیا آمدن اوو های جدید، پرش های بلند صورت می گیرد. این قدرت به 4 انرژی نیاز دارد. 

قدرت Slide: با استفاده از این قدرت بر روی یک ناحیه، اوو ها حالت لغزندگی پیدا می کنند و بر روی همدیگر سر می خورند. این قدرت به 2 انرژی نیاز دارد.

قدرت Shrink: با استفاده از این قدرت می توانید اوو های بزرگ شده خود را کوچک کنید. این قدرت به 1 انرژی نیاز دارد.

قدرت Fog: این قابلیت اوو های شما را با یک مه غلیظ مخفی می کند و در امان نگه می دارد. برای استفاده از آن باید 2 انرژی مصرف کنید.

قدرت Tower: با استفاده از این قدرت در بازی انفجار اوو می توانید اوو های موجود در یک ناحیه را برای ساخت یک برج بر روی یکدیگر قرار دهید. این قدرت نیاز به 4 انرژی دارد.

قدرت سوم اوو ها را در بازی اوو پاپ بشناسید! (3)

قدرت Attract: در بازی Evo Pop این قدرت را می توانید برای جذب اوو های حریف خود به کار بگیرید. با این کار می توانید اوو ها را وارد قلمرو اوو های خود کنید و آن ها را بخورید. این اوو ها با 3 انرژی فعال می شوند.

قدرت Subdivide: این قدرت در اوو هایی وجود دارد که توانایی تولید مثل ندارند و صرفا بزرگتر می شوند. با اجرای این قدرت می توانید آن ها را به قطعه های کوچکتر تبدیل کنید و تعداد آن ها را افزایش دهید. این اوو ها به 2 انرژی نیاز دارند.

قدرت Mirror: این قدرت را می توانید برای تغییر مکان اوو های خود استفاده کنید. به این ترتیب که اوو های موجود در یک ناحیه با همدیگر تعویض می شوند. این قدرت به 4 عدد انرژی نیازمند است.

قدرت Jump: این قدرت اوو های شما را به پرواز در می آورد و برای دو ثانیه در هوا شناور می کند. برای استفاده از این قدرت بازی انفجار اوو به 6 انرژی نیاز دارید.

در بازی Evo Pop رفتار هر یک از اوو ها با دیگری متفاوت است!

بازی انفجار اوو تاکنون دارای 14 نوع می باشد که هر از آن ها رفتار مشخصی دارد. اووی Original اووی اولیه شماست و یک اووی عادی با قابلیت تولید مثل می باشد. به تدریج با پیشرفت در مراحل بازی می توانید اوو های دیگر را نیز بازگشایی کنید. اووی دوم Poisonous است! این اوو هنگام از بین رفتن اوو های دیگر را مسموم می کند و قابلیت تولید مثل نیز دارد.

تصاویر بازی Evo Pop

اوو های دیگر بازی Evo Pop نیز به همین صورت می باشند. اووی Ice قابلیت لغزندگی دارد! اووی Balloon قابلیت تولید مثل ندارد و صرفا بزرگ می شود! اووی Pudding برای تولید مثل نیاز به بزرگتر شدن دارد! برای درک بهتر رفتار اوو ها پیشنهاد می شود خودتان آن ها را امتحان کنید.

بازی انفجار اوو دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی می باشد!

بازی Evo Pop دارای مراحل مختلفی است که در قالب دنیا (World) های متفاوت به کاربر عرضه می شوند. طراحی هر یک از این دنیا ها با دیگری تفاوت می کند و از رنگ های متفاوتی در ساخت آن ها استفاده شده است. این بازی دارای گرافیک شفاف و روانی می باشد که رضایت خاطر خاصی را در کاربر ایجاد می کند. بازی انفجار اوو توسط استودیوی ZeptoLab طراحی شده است و در گوگل پلی دارای امتیاز 4.5 از 5.0 می باشد.

انجام بازی اوو پاپ در کل به کاربر آرامش می دهد و گیم پلی آرام بخشی دارد. این بازی بدون موسیقی پس زمینه طراحی شده است. لذا در طول بازی فقط افکت های صوتی ناشی از تولید مثل اوو ها قابل شنیدن است. کنترل آن نیز صرفا مبتنی بر کشیدن است و برای اجرای قدرت ها باید آن ها را بر روی اووی مورد نظر بکشید و سپس رها کنید.

سطح خود را در بازی Evo Pop ارتقا دهید!

بازی انفجار اوو جوایز مختلفی به شما در طول مراحل می دهد. شما می توانید سکه ها را جمع آوری کرده و از آن ها در افزایش سطح اوو ها استفاده کنید. با افزایش سطح اوو ها می توانید قدرت های جدید آن ها را بازگشایی نمایید و حتی قدرت های بخش آپگرید آن ها را نیز فعال کنید. علاوه بر سکه ها برای افزایش سطح اوو ها به ستاره ها نیز نیاز خواهید داشت.

تصویر مراحل بازی Evo Pop

ستاره ها در بازی Evo Pop منحصر به فرد هستند و ستاره هر اوو، تنها از طریق بازی کردن توسط آن اوو به دست می آید. با هر بار پشت سر گذاشتن یک مرحله می توانید XP بیشتری به دست آورده و سطح خود را نیز افزایش دهید. با ورود به هر سطح جوایزی به شما تعلق می گیرد که برخی از آن ها شامل صندوقچه ها و اوو های جدید می باشد. چالش ها را نیز برای دریافت الماس و سکه پشت سر بگذارید.

پیشنهادی: در سبک بازی های استراتژیک بازی World War Doh را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Evo Pop اندروید :

 • بازی Evo Pop در سبک استراتژیک و تفننی
 • قابلیت به دست آوردن اوو های جدید با قدرت های منحصر به فرد
 • رفتار متفاوت هر یک از اوو ها در بازی اوو پاپ
 • امکان به دست آوردن سکه و صندوقچه های مختلف
 • قابلیت پشت سر گذاشتن چالش های مختلف 
 • امکان ارتقای سطح هر یک از اوو ها در بازی انفجار اوو
 • امکان ورود به دنیا های جدید و شرکت در مراحل مختلف
 • گرافیک بسیار لذت بخش و روان با افکت های صوتی جذاب
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی 2.10 Evo Pop “انفجار اوو پوپ” برای اندروید + مود
 • شرکت سازنده : ZeptoLab
 • حجم فایل : 112 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 10 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!