p30plus SPONSERS
خانه » بازی اندروید » دانلود بازی Warpath “وارپاس” مسیر جنگی برای اندروید
لوگوی بازی Warpath وارپاس
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده LilithGames
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 1.05.00
بریم به لینک دانلود

افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Warpath “وارپاس” مسیر جنگی برای اندروید

آپدیت
معرفی بازی Warpath وارپاس

بازی Warpath (وارپاس) نوعی بازی جنگی می باشد که با هدف جذب کاربران علاقه مند به بازی های شبیه سازی شده و مربوط به دوران جنگی ساخته شده است. در بسیاری از حکومت ها ظلم و ناعدالتی موجب محروم شدن حق مردم می شود. زمانی که نظام و قوانین آن حکومت با تغییر پادشاه و سایر فرماندهان آن عوض می شود، عدالت نیز می تواند برای همه یکسان شود.

در بازی Warpath (مسیر جنگی) شبیه سازی داستان و وقایع با دنیای واقعی و ایجاد فضایی قابل مقایسه با حکومت های این چنینی، موجب شده است بازیکنان به تجربه و لذت بردن از تغییر این حقایق بپردازند. قدرت های شیطانی و نیروهای فوق طبیعی بسیار بدی در این دنیای مجازی برقرار می باشد. ارتش های وحشی و بی رحم سعی در افزایش قدرت بیشتر و ایجاد هرج و مرج در نقاط مختلف شهر را دارند.

بازی Warpath از گرافیک فوق العاده و کیفیت بالایی برخوردار است!

بازی وارپاس هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس شما کاربران عزیز قرار گرفته شده است. این بازی جذاب با شبیه سازی نمودن و هماهنگی تمامی اجزا و مناظر داخل بازی، موجب شده است بازیکنان به عمق ماجراها کشیده شوند. طراحی منظم و طبیعی تجهیزات و عوامل در هر بخش جذابیت مراحل بازی را چند برابر نموده است.

تصویر حملات تانک ها بازی Warpath وارپاس

از دیگر ویژگی های جالب بازی Warpath وجود رنگ های خاص و زیبا با هماهنگی کامل اجزای آن می باشد. کیفیت فوق العاده مناظر و صفحه نمایش بازی نیز موجب استفاده راحت تر و همچنین تجربه لذت بیشتر می شود. گیم پلی نسبتا ساده همراه با آموزش های پی در پی شما را با بخش های مختلف موجود در بازی آشنا می سازد. یادگیری و داشتن مهارت بیشتر به شما در افزایش قدرت و امکانات کمک بیشتری می نماید.

بازی وارپاس از صداگذاری هماهنگ و مناسب با هر مرحله برخوردار است!

بازی وارپاس (مسیر جنگی) توسط شرکت LilithGames طراحی شده و به بازار بازی های اندروید عرضه گشته است. دانلود و استفاده از این بازی جذاب برای افراد در رده های سنی بالای 12 سال توصیه می شود. این بازی فوق العاده در سبک استراتژیک بوده و با داشتن قابلیت ها و امکانات متفاوت خود از جذابیت و سرگرمی زیادی برای بازیکنان برخوردار است.

تصویر سرباز و نقشه جنگی بازی Warpath وارپاس

بازی وارپاس تاکنون توسط بیش از پانصد هزار نفر دانلود شده است. نظرات و آرای زیادی که توسط کاربران ارائه شده، موجب شده است این بازی جالب امتیاز 4.0 از 5.0 را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد. از دیگر ویژگی های این بازی جذاب داشتن صداگذاری مناسب و موزیک مرتبط با سبک آن می باشد. انفجارهای ناشی از جنگ با صداهای مهیب موجب جذب بیشتر بازیکن به عمق بازی می شود.

در بازی وارپاس به نجات مردم ستمدیده این دنیای خیالی بپردازید!

بازی Warpath سعی دارد علاوه بر ایجاد سرگرمی متفاوت و لذت بخش، شما را با وظایف و قابلیت های افراد نظامی آشنا سازد. وظیفه شما در این بازی برقراری عدالت و کمک به مردم ستم دیده می باشد. آمدن شما به این دنیای خیالی و عمل کردن به وظایف یک رهبر موجب می شود، دشمنان و افراد شیطان صفت به سزای اعمال خود برسند.

تصویر نجات مردم بازی Warpath وارپاس

دشمنان شما از قابلیت های مختلفی برخوردار هستند. استفاده دشمنان از تجهیزات متفاوت در هر مرحله شما را با چالش های جدیدتر و دشوارتری آشنا می سازد. در صورتی که مهارت کافی را برای رویارویی با آن ها پیدا کنید، قدرت شما همواره افزایش می یابد. با ترکیب قدرت های منحصر به فرد و استفاده از استراتژی مخصوص خود بر دشمنان غلبه کنید. 

در بازی Warpath به نبرد آنلاین و چند نفره بپردازید!

بازی وارپاس به صورت چند نفره می باشد. نحوه انجام این بازی جذاب آنلاین بوده و با اتصال به اینترنت تمامی قابلیت ها و امکانات آن برای بازیکنان بازگشایی می شود. برقراری ارتباط با سایر بازیکنان و پیوستن به سایر بازیکنان در سراسر جهان از دیگر ویژگی های بازی می باشد. شما می توانید با متحد شدن، قدرت خود را چند برابر نموده و به مقابله و نبرد با سربازان و فرماندهان قوی بپردازید.

تصویر ارتقا بازی Warpath وارپاس

پیروزی شما به میزان قابلیت های بازیکنان متحد و همچنین مهارت کافی در میدان جنگ بستگی دارد. متحد شدن با سایر بازیکنان و حکومت های همسایه برای جستجوی آثار تاریخی و ردیابی دشمنان از دیگر قابلیت های شما می باشد. 

در بازی وارپاس ساخت قلمرو، انبار و ساختمان ها از وظایف شما می باشد!

بازی Warpath نوعی کشورگشایی و نبرد بین حکومت ها می باشد. زمانی که شما وارد بازی می شوید، مناطقی از بازی خالی بوده و به منظور استفاده از آن ها برای برپا نمودن حکومت مستقل شما فراهم می باشد. ابتدای کار با درست کردن ساختمان ها و دیوارهای کاخ شروع می شود. شما می توانید هر انبار و کارگاه ساخته شده در قلمرو خود را برای درست کردن وسایل خاصی استفاده کنید.

تصویر حملات نقشه ای و آنلاین بازی Warpath وارپاس

تجهیزات و وسایل ساخته شده در این کارگاه ها برای نبرد توسط سربازان و فرماندهان استفاده می شود. مواد غذایی و کشاورزی نیز از دیگر مواردی می باشد که در طول شبانه روز برای تغذیه مورد نیاز است. برای حالت های مختلفی از بازی وارپاس وجود دارد. مناطق و آب و هوا همواره در حال تغییر بوده و تنوع بازی را برای شما چند برابر می نماید. 

در بازی مسیر جنگی (وارپاس) ارتش و سربازان خود را ارتقا دهید!

بازی Warpath کاراکترهای مختلف جنگی با قابلیت های قدرتمند را در اختیار شما قرار داده است. فرماندهان نظامی، سربازان و سایر افراد کارکن در قلمرو شما برای مشارکت در اداره حکومت فراهم می باشد. ساخت تجهیزات جنگی توسط کارگران انجام شده و با ارتقای قابلیت های آن ها، سطح ابزار جنگی نیز بالا می رود. ارتش قوی خود را سازماندهی نموده و آن ها را برای نبرد با سایر حکومت ها آماده کنید.

تصاویر محیط بازی Warpath وارپاس

از دیگر قابلیت های شما امکان ارتقای سطح سربازان و فرمانده های نظامی می باشد. در صورتی که همواره آن ها را به روز رسانی کنید و امکانات بیشتری را در اختیارشان قرار دهید، به راحتی می توانید قدرت خود را برای شکست دشمنان افزایش دهید. ترکیب قدرت های مختلف و داشتن استراتژی به شما در پیروزی کمک بیشتر می نماید. در میدان نبرد پروفایل و عکس شما بر روی ارتش فرستاده شده قرار می گیرد. 

در بازی Warpath از تجهیزات جنگی مختلف استفاده کنید!

بازی وارپاس تجهیزات جنگی مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. از دیگر گروه های نظامی که می توانید در نبرد از آن ها استفاده کنید، سواره نظام ها، تانک های جنگی، تیرانداز و کماندارهای ماهر، پیاده نظام ها، شکارچیان تانک های دشمن و سایر افراد می باشد. این سربازان جنگی هر کدام به صورت جداگانه قابلیت به روز رسانی دارند. به روز رسانی آن ها موجب افزایش قدرت و تجهیزات آن ها و همچنین طول عمر بیشتر می شود.

نقشه های جنگی بازی Warpath وارپاس

یکی از دیگر امکانات ویژه شما در بازی داشتن انواع تانک و بمب ها می باشد. هر کدام از تانک های جنگی با قابلیتی متفاوت به پیروزی شما در نبرد کمک می نماید. از دیگر قابلیت های ارتش شما غارت منابع و وسایل ارزشمند قلمرو دشمن می باشد. زمانی که حمله می کنید، به راحتی می توانید دارایی و معادن ارزشمند آن ها را از آن خود کنید. 

از نقشه مناطق موجود در بازی وارپاس بهره ببرید!

بازی Warpath نقشه کاملی از سایر مناطق موجود در بازی را برای شما فراهم نموده است. این نقشه پرکاربرد تمامی راه ها و میانبرهای لازم برای حرکت کردن و طی نمودن مسیرها را در اختیار شما قرار داده است. قلمرو حکومتی سایر بازیکنان و دشمنان را مشاهده نمایید و برای نبرد با آن ها آماده شوید.

از دیگر کاربردهای موجود در نقشه، امکان مشاهده میدان های برفی در کولاک، کوه های بزرگ و کوچک، رودخانه ها و پل ها، مناطق آفتابی و گرم و سایر مناطق می باشد. مشاهده این مناطق به شما در کاوش و پیدا کردن معادن گرانبها کمک بیشتری می کند. از مناظر متفاوت موجود در بازی لذت ببرید. کوچک و بزرگنمایی نقشه موجب مشاهده جزئیات بیشتر در بازی می شود. 

از منابع و ثروت خود برای ارتقای سطح تجهیزات استفاده کنید!

بازی Warpath میزان طول عمر و خون از دست رفته هر ارتش را در بالای آن ها به نمایش می گذارد. شما می توانید میزان خون از دست رفته ارتش دشمن را به رنگ قرمز مشاهده نمایید. طول عمر سربازان شما نیز به رنگ سبز نشان داده می شود. از منابع و معادن گرانبهایی که جمع آوری نموده اید، برای گسترش قلمرو خود و ارتقای وسایل استفاده کنید.

لباس و زره های سربازان خود را مقاوم تر نموده و آن ها را ارتقا دهید. پس از جنگ و جستجوهای کافی، برای به دست آوردن صندوقچه های گرانبها به نبرد با سرگروهبان سرسخت بازی بروید. پیروزی در این نبرد علاوه بر باز کردن صندوقچه ها، موجب به دست آوردن واحدهای جدید برای بازی می شود. 

پیشنهادی: در سبک بازی های استراتژیک بازی nvasion : Zombie Empire را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Warpath اندروید :

 • امکان ساخت قلمرو خود و گسترش آن در بازی مسیر جنگی
 • قابلیت استفاده از سربازان و فرماندهان جنگی قدرتمند برای نبرد
 • امکان ارتقای سطح تجهیزات نظامی و استفاده از تانک های مختلف جنگی
 • وجود نقشه پرکاربرد جنگی برای جستجوی منابع و مشاهده سایر حکومت ها
 • امکان غارت منابع گرانبهای دشمن در نبرد در بازی Warpath
 • وجود معادن ارزشمند در اعماق زمین برای استخراج و جمع آوری
 • قابلیت باز کردن صندوقچه های گرانبها و به دست آوردن واحدهای جدید

آموزش نصب دیتای بازی Warpath :

 • فایل نصبی بازی Warpath را از جعبه دانلود زیر دانلود و نصب کنید.
 • فایل obb را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. (استخراج کردن فایل)
 • پوشه ی com.wondergames.warpath.gp را در مسیر Obb (حافظه داخلی » پوشه Android » پوشه obb) کپی کنید.
 • بازی را اجرا کنید و لذت ببرید! (به هیچ وجه قبل از کپی کردن obb ، بازی را اجرا نکنید)!

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Warpath “وارپاس” مسیر جنگی برای اندروید
 • شرکت سازنده : LilithGames
 • حجم فایل : 72 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 10 فوریه 2021
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • Iman دوشنبه 24 می 2021

  مدل گوشی : Redmi 9 ورژن اندروید : 10

  سلام.منظور از نسخه رایگان همون مد شده هست؟
  هک شده این بازی وجود دارد؟
  لطفا سریع پاسخ دهید

  پاسخ دهید جالب بود 13