p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram برای اندروید

دانلود اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram

اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram یک نرم افزار پرکاربرد جهت برقراری ارتباط کاربران با سایر دوستان خود می باشد. این برنامه فوق العاده با داشتن امکانات پیشرفته و پرکاربرد خود امکان استفاده و بهره بردن از ویژگی های مختلف جهت تمامی قابلیت ها را برای کاربران فراهم می سازد. آپدیت جدید این برنامه اندروید و سایر به روز رسانی های بعدی موجب افزایش امکانات و قابلیت های کاربران می شود.

اسکرین شات فونت های زیبا اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram

با استفاده از تنظیمات اپلیکیشن آذین گرام به تغییر پوسته و حالت های مختلف برنامه بپردازید و از رنگ های مورد علاقه خود برای آن استفاده کنید. این اپلیکیشن جالب از گزینه ای با نام تم های آنلاین برخوردار است. در این قسمت شما می توانید تم های جدید با ترکیبات متفاوت را برای طراحی اپلیکیشن خود دریافت کنید.

اپلیکیشن آذین گرام Azingram دارای سرورهای پرسرعت پروکسی و ضد فیلتر است!

اپلیکیشن آذین گرام Azingram هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس کاربران می باشد. این برنامه فوق العا‌ده توسط تیم قدرتمند hamed mohajeri طراحی شده و به بازار عرضه شده است. این نرم افزار جالب تاکنون توسط بیش از ده هزار نفر در سراسر کشور بارگیری شده است. نظرات ارائه شده از سوی کاربران گوگل پلی موجب اختصاص یافتن امتیاز 4.0 از 5.0 به برنامه شده است.

اسکرین شات ابزار پروکسی اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram

قابلیت استفاده از اپلیکیشن آذین گرام جالب بدون محدودیت و بدون استفاده از روش های ضد فیلتر امکان پذیر است. این نرم افزار فوق العاده با قابلیت ضد فیلتر خود و همچنین وجود پروکسی در قدرت زمان استفاده از آن امکان برقراری سریع ارتباط برای کاربران وجود دارد. با تغییر سرور سرعت خود را بالاتر ببرید و به دانلود فایل های پرحجم نیز بپردازید.

دراپلیکیشن آذین گرام پیام های ویرایش شده را مشاهده نمایید!

اپلیکیشن آذین گرام قابلیت استفاده از تمامی ویژگی ها را بدون محدودیت برای کاربران فراهم می سازد. یکی از مشکلاتی برخی پیام رسان ها دارند، وجود تبلیغ و آگهی های مزاحم زمان استفاده از نرم افزار می باشد. در برخی از برنامه ها کانال های تلگرامی به صورت یکدفعه ای باز شده و موجب مزاحمت برای کاربران می شود. در صورتی که با چنین مشکلاتی مواجه می شوید، به راحتی می توانید از این برنامه برای حل مشکلات خود استفاده کنید.

تبلیغات و آگهی های اضافی، کانال های مختلف و سایر موارد در اپلیکیشن آذین گرام وجود نداشته و امکان استفاده مداوم از آن برای شما وجود دارد. دیگر قابلیت های اپلیکیشن Azingram شامل مشاهده پیام های ویرایش شده و همچنین حذف شده از سوی سایر کاربران می باشد. با استفاده از این قابلیت از پیام های دیده نشده نیز آگاه شوید.

از امنیت بالای اپلیکیشن آذین گرام برای حفظ حریم شخصی خود بهره ببرید!

اپلیکیشن آذین گرام Azingram از ویژگی های بیشتری برخوردار است. دیگر ویژگی منحصر به فرد اپلیکیشن مربوط به امنیت بالای آن می باشد. تمامی پیام ها و اطلاعات با امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی کاربران در برنامه قرار گرفته می شود. در صورتی که بخواهید می توانید برخی از پیام های شخصی و کانال های خود را نیز به بخش مخفی انتقال دهید.

اسکرین شات تب یندی کانال های محبوب اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram

در اپلیکیشن آذین گرام قابلیت فوروارد پیشرفته و چندگانه به منظور استفاده از پیام ها در حالت های مختلف فراهم شده است. فوروارد پیام ها به روش های زیادی برای شما امکان پذیر است که می توانید از این ویژگی برای شرایط مختلف بهره ببرید.

در گزینه مربوط به چت های شخصی امکان کپی کردن متن پیام ها در حالت های مختلف نیز برای شما وجود دارد. در این قسمت شما می توانید تنها بخشی از پیام را به صورت دلخواه و یا تنها لینک موجود در پیام را کپی کنید.

از گزینه رفع ریپورت اپلیکیشن آذین گرام بهره ببرید!

اپلیکیشن آذین گرام Azingram امکان تب بندی و استفاده از پیام ها، گروه ها، کانال ها و سایر بخش ها را در دسته های مختلف به کاربرد می دهد. در این حالت شما می توانید با دسته بندی مورد علاقه خود دسترسی سریع تر و راحت تری را به تمامی موارد داشته باشید. دیگر ویژگی این قسمت مربوط به لیست کانال های محبوب می باشد. با استفاده از این قابلیت می توانید کانال های مورد علاقه خود را در این قسمت قرار دهید.

اسکرین شات تنظیمات اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram

گزینه رفع ریپورت در تنظیمات اصلی اپلیکیشن آذین گرام قرار دارد. این قسمت زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کاربر توسط تعدادی از افراد بلاک و یا مسدود شده است. با استفاده از این قسمت می توانید خود را از حالت ریپورت در آورید و به راحتی از برنامه بهره ببرید.

پیشنهادی:در دستهتلگرام ضد فیلتر، تلگرام آنلاین گرامرا هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های ا‌پلیکیشن آذین گرام اندروید؛

 • برقراری ارتباط با دوستان با استفاده از برنامه ضد فیلتر
 • وجود پروکسی و سرورهای قدرتمند برای بالا بردن سرعت
 • دارای گزینه رفع ریپورت برای حل مشکلات کاربران
 • وجود تنظیمات اختصاصی برای پوسته و تم آنلاین برنامه
 • انتقال کانال های مورد علاقه به لیست کانال های محبوب
 • فوروارد و کپی کردن پیام های متنی به روش های مختلف
 • امکان مشاهده اصل پیام های ویرایش شده و حذف شده
ADS DOWNLOAD
دانلود اپلیکیشن آذین گرام ضد فیلتر Azingram برای اندروید
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 5 نوامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • Vkhafi سه‌شنبه 20 دسامبر 2022

  مدل گوشي : اندروید

  عالی

  پاسخ دهيد جالب بود 1