p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike برای اندروید
دانلود اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike برای اندروید
بریم به لینک دانلود

4.3 /5

4.3 / 5. 3

3 رای
 • سازنده پارسا اولیائی
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 1.8
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike برای اندروید

جدید
تصویر معرفی اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike

اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike یک‌ برنامه اندروید کمکی جهت راهنمایی دانش آموزان به صورت غیر حضوری می باشد. امروزه به دلیل وجود روش های فراوان برای یادگیری دروس رفاه و سطح علمی افراد بالاتر رفته است. آموزش از راه دور و همچنین مکالمه و ارتباط با معلمان نیز برای دانش آموزان امکان پذیر است. 

اسکرین شات برنامه ریزی روزانه اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike

از دیگر مسائلی که موجب شده است دانش آموزان و بخصوص افراد کنکوری در دوره درسی و زمان کنکور با محدودیت مواجه شوند، شیوع ویروس کرونا بود. در چنین مواقعی برگزاری کلاس ها، ملاقات با مشاوران کنکور و همچنین برنامه ریزی دقیق به تنهایی امکان پذیر نیست. در چنین مواقعی شما می توانید از اپلیکیشن تیکه که قابلیت ارائه خدمات و برنامه مناسب دارد، برای راهنمایی و کمک استفاده کنید. در مطلب زیر می توانید با یکی از بهترین اپلیکیشن ها آشنا گردید.

از ربات اپلیکیشن تیکه برای مشاوره استفاده کنید!

اپلیکیشن تیکه Tike قابلیت استفاده از گزینه ربات برای انجام تست ها و سایر دروس را در اختیار کاربران قرار می دهد. این همانند یک مشاور به صحبت کردن با فرد می پردازد و کاربران را در موضوعات مختلف راهنمایی می نماید. قسمت رباتیکه به شما این امکان را می دهد تا به ارسال پیام به ربات پرداخته و پس از انتخاب نوع درس و رشته مورد نظر، سوالات مختلف خود را مطرح کنید. 

اسکرین شات ربات مشاوره اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike

از دیگر قابلیت های اپلیکیشن تیکه امکان ساخت حساب کاربری شخصی برای استفاده از نرم افزار می باشد. این ویژگی موجب می شود در زمان های مختلف و با سایر دستگاه ها به اپلیکیشن اتصال پیدا کنید. همچنین می توانید با اکانت و حساب کاربری خود به برقراری ارتباط با سایر مشاوران بپردازید.

اپلیکیشن تیکه از طراحی بی نظیر برخوردار است!

اپلیکیشن تیکه Tike هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید در دسترس شما کاربران قرار گرفته شده است. این نرم افزار پرکاربرد توسط تیم پارسا اولیائی طراحی شده و با ویژگی های مختلف به بازار عرضه شده است. این برنامه تاکنون در مدت زمان بسیار کمی توسط بیش از پانصد کاربر ایرانی دانلود شده است. قابلیت های خوب این اپلیکیشن موجب شده است از امتیاز بالایی برخوردار گردد. 

یکی از مهم ترین ویژگی اپلیکیشن تیکه که تاثیر زیادی نیز بر روی افراد دارد، طراحی و نوع ساخت برنامه می باشد. این نرم افزار با طراحی قسمت های مختلف و جداسازی هر بخش از دیگری، امکان دسترسی سریع و یادگیری استفاده آسان از آن را برای کاربر فراهم می سازد. تمامی بخش های تشکیل شده در اپلیکیشن با رنگ های شاد و روحیه بخش توسط طراحان ماهر ساخته شده است. 

از اپلیکیشن تیکه Tike به عنوان مشاور درسی استفاده کنید!

اپلیکیشن تیکه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی برنامه ریزی منظم و کاملی برای خواندن درس، مطالعه غیر درسی، استراحت، خواب و سایر موارد داشته باشید. در صورتی که از این اپلیکیشن استفاده کنید، دیگر نیازی به مشاور نداشته و لازم نیست هزینه های گزاف را صرف این موارد کنید. این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا همانند یک مشاور و دوست با او صحبت کرده و تمامی برنامه های خود را با آن در میان بگذارید. 

در برنامه ریزی های درسی خود از اپلیکیشن تیکه به عنوان دستیاری مهربان راهنمایی و کمک بگیرید. این اپلیکیشن به شما این قابلیت را می دهد تا به حرف ها و پیشنهادات آن گوش کنید تا در این مسیر نکات درسی جدیدتری را پیدا کنید و امور درسی به صورت هدفمند پیش بروند.

اپلیکیشن تیکه از مقالات انگیزشی و علمی برخوردار است!

اپلیکیشن تیکه در صفحه اصلی خود اطلاعاتی روزانه را برای آگاهی و برنامه ریزی بهتر زمان درسی در اختیار کاربر قرار می دهد. در بالای این صفحه تاریخ به صورت کامل، روز، نکات و جملات انگیزشی نوشته شده است. در قسمت پایین تر به منظور ایجاد انگیزه بیشتر در افراد، سوالاتی از شما با فونت های زیبا و همچنین به صورت اعلان در زمینه ای رنگی پرسیده می شود. 

در اپلیکیشن تیکه، سوالات به منظور آماده سازی شما برای خواندن درس ها می باشد. قسمت پایین تر این بخش نیز مربوط به تقویم و و پرداخت درون برنامه برخی از ویژگی های اضافی اپلیکیشن است. شما می توانید از بخش انرژی مثبت نیز برای خواندن مقالات علمی و آموزشی و همچنین مقالات انگیزشی استفاده نمایید. مطالعه این مطالب موجب می شود انگیزه و اراده بیشتری برای اتمام برنامه درسی روزانه داشته باشید.

اپلیکیشن تیکه دارای برنامه ریزی پیشنهادی است!

اپلیکیشن تیکه از قسمت برنامه ریزی روزانه برای ایجاد نظم در اوقات مطالعه و خواندن دروس برخوردار است. در این بخش علاوه بر برنامه ریزی هایی که دانش آموز زیر نظر دارد، قابلیت استفاده از پیشنهادات و برنامه ای که نرم افزار برای کاربر فراهم ساخته است، وجود دارد. روز و تاریخ در این قسمت مشخص شده و تعداد و میزان درس هایی که باید در این روز مطالعه کنید به ترتیب برای شما مشخص می باشد. 

اسکرین شات ناظر آنلاین اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike

علاوه بر تعداد صفحات قابل مطالعه در اپلیکیشن تیکه کامل می توانید تعداد تست های هر درس را نیز ببینید و با استفاده از توصیه های آن عمل کنید. از دیگر قابلیت های موجود در این بخش می توان به توضیحات روزانه آن اشاره نمود. توضیحات روزانه زمان استراحت، درس های مهم و مشکل دار و همچنین سایر موارد مهم را به شما یادآوری می نماید.

در اپلیکیشن تیکه به پیش بینی میزان مطالعه روزانه خود بپردازید!

اپلیکیشن تیکه Tike قابلیت پیش بینی روزانه را برای کاربران فراهم می سازد. شما می توانید به صورت تقریبی و با توجه به توانایی خود میزان دروس قابل مطالعه در طول روز را در اپلیکیشن یادداشت کنید. در قسمت برنامه ریزی اپلیکیشن پیش بینی شما نیز برای ادامه مطالعات و‌برنامه ریزی روزانه در نظر گرفته می شود.

در صورتی که قادر به انجام این میزان از مطالعه باشید، اپلیکیشن تیکه به عنوان یک دوست از شما تقدیر کرده و آن را به شما یادآوری می نماید. در صورتی که زمان و توانایی کافی برای اتمام این مقدار از مطالعه را نداشته باشید نیز با سخنان انگیزشی و راهنمایی به شما در رسیدن به این پیش بینی کمک می کند.

اسکرین شات نمودار اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike

نکات پیشنهادی علاوه بر زیاد کردن انگیزه و آرامش شخص، سعی می کند به فرد در رسیدن به برنامه و زمان بیشتر برای مطالعه کمک نماید.

اپلیکیشن تیکه Tike درصد مطالعه شما را مشخص می نماید!

اپلیکیشن تیکه از قسمت دیگری با نام تقویم روزانه برخوردار است. در این بخش مجموع روزهایی که افراد به مطالعه می پردازند وجود دارد. تعداد ساعت پیش بینی شده توسط کاربر و همچنین تعداد زمانی که در همان روز به مطالعه پرداخته است در مقابل یکدیگر قرار گرفته می شود. در صورتی که زمان پیش بینی شده برای مطالعه دقیق باشد، میزان صد در صد از خواندن درس آن روز برای کاربر نشان داده می شود.

در اپلیکیشن تیکه علاوه بر مشخص شدن میزان درصد روزانه مطالعه افراد، ایموجی هایی با شکل های متفاوتی نیز در این بخش وجود دارد. در صورتی که در یکی از روزها به مطالعه کامل پرداخته باشید، ایموجی با خوشحالی و رضایت به شما نشان داده می شود. در صورتی که درصد کمتری به مطالعه پرداخته اید نیز ایموجی با حالت ناراحت کننده ای نمایان می شود.

در اپلیکیشن تیکه از نمودار و برنامه ریزی سایر افراد برای پیشرفت خود بهره ببرید!

اپلیکیشن تیکه لیست کاملی از سایر دانش آموزان را در قسمتی جداگانه برای کاربران فراهم ساخته است. این بخش به منظور مقایسه و ایجاد رقابت برای افراد کنکوری و دانش آموزان قرار داده می شود. برنامه ریزی افراد شامل مقدار مطالعه روزانه، تاریخ و روز مطالعه و سایر جزئیات برای کاربران وجود دارد. شما می توانید از این برنامه ریزی ها برای تغییر برنامه و همچنین ارتقا کیفیت مطالعه خود بهره ببرید.

اسکرین شات میزان رقابت اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike

از دیگر قابلیت های موجود در اپلیکیشن تیکه نمودار می باشد. قسمت نمودارها مربوط به مطالعه روزانه و همچنین میزان پیشرفت یا پسرفت دانش آموزان می باشد. نمودار برنامه پیش بینی شده توسط شما با رنگ آبی و و همچنین مقدار عمل کردن به آن به رنگ قرمز مشخص شده است. 

در اپلیکیشن تیکه ساعت های تفریح و استراحت خود را ثبت کنید!

اپلیکیشن تیکه Tike امکان استفاده از نکات مشاوره ای و برنامه ریزی توسط خودتان را در قسمت اختصاصی فراهم می نماید. یکی از این نکات مربوط به خواب روزانه می باشد. در صورتی که به صورت روزانه استراحت می کنید، ساعت و زمان دقیق را برای بررسی آن در آینده یادداشت نمایید. از دیگر امکانات اپلیکیشن مربوط به ثبت روزهای تفریحی می باشد. میانگین روزهای تعطیلی شما با توجه به میزان مطالعه روزانه متغیر است. 

مطالعه غیر درسی نیز از دیگر اموری می باشد که برخی از افراد انجام می دهند. این ویژگی در صورتی که با رعایت اصول و زمان کافی باشد، موجب بالا رفتن اطلاعات فردی، تفریح و سایر جنبه های مثبت می شود. در صورتی که به انجام مطالعه زیاد بپردازید، در این قسمت به شما هشدار داده می شود. 

پیشنهادی: در سبک برنامه آموزشی اندروید ، اپلیکیشن شاد را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های اپلیکیشن تیکه اندروید؛

 • قابلیت استفاده از اپلیکیشن به عنوان مشاور و راهنما
 • وجود برنامه ریزی پیشنهادی در اپلیکیشن تیکه 
 • امکان ثبت روزهای تعطیلی و ساعت های مطالعه شده
 • دارای نمودار برای مشاهده تغییرات در دروس 
 • توانایی استفاده از ربات اپلیکیشن برای مشاوره
 • وجود مقالات علمی، آموزشی و انگیزشی برای مطالعه
 • قسمت برنامه ریزی سایر افراد برای ایجاد حس رقابت
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود اپلیکیشن تیکه دفتر برنامه ریزی و مشاوره Tike برای اندروید
 • شرکت سازنده : پارسا اولیائی
 • حجم فایل : 4 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 1 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • کارن یکشنبه 12 دسامبر 2021

  سلام
  ممنون بابت معرفی

  پاسخ دهید جالب بود 1
  • فخرالدین شادآور یکشنبه 12 دسامبر 2021

   سلام .مخلصیم

   جالب بود 1