p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی Cat Simulator 2020 v5.3.3 دانلود بازی شبیه سازی گربه برای اندروید + مود
بازی Cat Simulator 2020 v5.3.3 دانلود بازی شبیه سازی گربه برای اندروید + مود
4.2 /5

4.2 / 5. 14

14 رای
 • سازنده Avelog
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 5.3.3
افزودن به علاقه مندی ها

بازی Cat Simulator 2020 v5.3.3 دانلود بازی شبیه سازی گربه برای اندروید + مود

آپدیت
دانلود بازی Cat Simulator 2020 کت سیمولیتور

بازی Cat Simulator 2020
شبیه سازی گربه کت سیمولیتور + مود اندروید

بازی Cat Simulator 2020 توسط شرکت Avelog طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. این بازی فوق العاده در سبک شبیه سازی برای علاقه مندان به این نوع از بازی ها ساخته شده است. کسانی که به پرورش و ارتباط با حیوانات علاقه زیادی داشته و در این رابطه به دنبال بازی های اندروید می گردند، می توانند به خوبی از آن بهره ببرند. پی سی پلاس سعی می کند همه بازی های شبیه سازی شده را در سطح گسترده ای برای کاربران عزیز در سلیقه های متفاوت فراهم سازد. بازی شبیه سازی گربه برای همه رده های سنی مناسب بوده و به دلیل استفاده از کاراکتر های بانمک و مناسب، از هیچ محدودیتی برخوردار نمی باشد. این بازی جذاب هم اکنون برای شما کاربران عزیز به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. شما می توانید به راحتی در زیر ویژگی های مختلف آن را مطالعه نمایید.

بازی Cat Simulator 2020 دارای گرافیک‌ فوق العاده است!

بازی شبیه سازی گربه هم اکنون جهت استفاده بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس می باشد. این بازی جالب تاکنون توسط بیش از صد هزار نفر دانلود شده است. نظرات و آرای زیادی که بازیکنان و کاربران ارائه داده اند، موجب شده است این بازی جذاب در گوگل پلی امتیاز خوب 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. بازی Cat Simulator 2020 از گرافیک فوق العاده و گیم‌ پلی منحصر به فردی برخوردار می باشد. استفاده از حیوانات واقعی در قالب دنیای خیالی و همچنین طراحی آن ها به صورت بسیار طبیعی از دیگر ویژگی های عالی آن است. استفاده از گیاهان سرسبز و پر از چمن که در مکان ها مختلفی در بازی تشکیل داده است، موجب شده است فضاهای بازی تنوع زیادی داشته باشد. در اطراف این مناطق سرسبز خانه ها و ساختمان های مختلفی برای کار ساخته شده اند.

 

بازی شبیه سازی گربه دارای محور داستانی می باشد!

بازی Cat Simulator 2020 دارای محور داستانی جذاب می باشد. در این بازی جالب شما نقش یک گربه زیبا و بانمک را بازی می کنید. یک‌ جنگل سرسبز با درختان بلند در کنار دریاچه ای وسیع قرار دارد و منظره ای زیبا و دلنشین را برای بازیکنان فراهم ساخته است. شما در این بازی یک مزرعه خانوادگی خواهید داشت و می توانید در جهت رشد این مزرعه بازی کنید. بازی کت سیمولیشن به شما این امکان را می دهد تا در این دنیای خیالی هرکاری که بخواهید انجام دهید و به ماجراجویی های مختلف بروید. بازی شبیه سازی گربه نقش بزرگ خانواده را نیز که امکان انجام کارهای مختلف را دارد، به شما می دهد. شما می توانید به عنوان یک گربه در صورت بالغ شدن با گربه ای دیگر به ایجاد رابطه ای صمیمی بپردازید و با او ازدواج کنید و خانواده ای جدید را تشکیل دهید.

دانلود بازی Cat Simulator 2020 کت سیمولیتور

در بازی Cat Simulator 2020 به تشکیل خانواده بپردازید!

بازی شبیه سازی گربه در سطح دهم به شما این امکان را می دهد که ازدواج کنید. در این سطح شما باید از همسر خود مراقبت کرده و تغذیه او را فراهم سازید. در صورتی که کارهای لازم را طی سطح ها و مراحل مختلف انجام دهید، شریک زندگیتان در جنگ ها به شما کمک خواهد کرد. در بازی کت سیمولیشن شما می توانید در مرحله بیستم اولین نوزاد خود را به دنیا بیاورید. زمانی که همه چیزهای لازم را برای پرورش فرزند خود به کار برده و همه چیز را به او یاد می دهید، می توانید قابلیت های بیشتری را برای ادامه بازی کسب نمایید. بازی Cat Simulator 2020 در کل به شما اجازه به دنیا آوردن سه بچه گربه را می دهد. با افزایش تعداد خانواده، ویژگی های جدیدتری به بازی وارد شده و می‌ توانید روباه و گراز های وحشی را نیز به دست آورید.

 

در بازی شبیه سازی گربه سوپر پاداش دریافت نمایید!

بازی Cat Simulator 2020‌ در مزرعه خانوادگی اعضای مختلفی را با شما همراه می سازد. این اعضا ساکنان همیشگی زمین های کشاورزی بوده و شما می توانید در کارهای مختلف به آن ها کمک‌ نمایید. در بازی کت سیمولیشن کشاورز، بز، خوک و سایر حیوانات در مزرعه هستند. شما توانایی برقراری ارتباط با آن ها را خواهید داشت. در صورتی که بخواهید سطح خود را بالا ببرید و زودتر به پیشرفت برسید، می توانید به کشاورزان و سایر حیوانات کمک کنید. این کاراکترها با دادن سوپر پاداش و جوایز ویژه مثل دسته های سکه از شما برای کارهایی که انجام می دهید تشکر و قدردانی می کنند. بازی شبیه سازی گربه به شما این امکان را می دهد تا از خود دفاع کرده و در برابر دشمنان کمین کنید. دزدکی خم شدن و از پشت حمله کردن به سوی آن ها از قابلیت های شما در بازی می باشد.

 

در باغ های خود به کاشت انواع سبزیجات بپردازید!

بازی شبیه سازی گربه پنجه های تیزی را برای کاراکتر مورد نظر شما طراحی کرده است که می توانید با استفاده از آن ها به شکار بدکاران رفته و آسیب های اساسی را به آن ها وارد نمایید. در بازی کت سیمولیشن در صورتی که خرگوش ها و سایر جوندگان شما را ببینند، برای کمک به متحدین خود فرار می کنند. گربه هایی که با شما متحد هستند برای پیدا کردن طعمه شما آن ها را گیر انداخته و در نتیجه اجازه نمی دهند فرار کنند. بازی Cat Simulator 2020 یک‌ باغ را برای انجام کارهای کشاورزی و پرورش انواع سبزیجات و میوه ها فراهم می سازد. شما می توانید در این باغ شلغم، هویج، چغندر یا کدو تنبل کاشت کنید. از این سبزیجات مراقبت کنید که هر کدام از موارد کاشته شده زمان رشد خود در هر مرحله برای همیشه جایزه مفیدی به شما می دهد.

دانلود بازی Cat Simulator 2020 کت سیمولیتور

در بازی شبیه سازی گربه نژادهای مختلف را انتخاب کنید!

بازی Cat Simulator 2020 گربه های مختلف در نژادهای متفاوتی را برای شما فراهم می سازد. شما می توانید همه نژادهای موجود در دنیای واقعی مثل سیامی، برملا، آبی روسیه، بنگال، مصر مائو، بمبئی، ابیسینیان را پیدا کنید. در بازی کت سیمولیشن می توانید با استفاده از این نژادها به قدرتمندترین گربه موجود در این دنیای خیالی تبدیل شده و طوری عمل کنید که همه کاراکترهای موجود در بازی از ترس قدرت شما فرار کنند. بازی شبیه سازی گربه به شما امکان پرش بر روی جاهای مختلف را می دهد. شما می توانید دسترسی کامل بر روی انبارها، یونجه، جعبه ها، حوضچه، بشکه و قفسه داشته باشید. پرش بر روی چاه ها، ساختمان های مختلف، سنگ ها یا بوته ها برای جمع آوری سکه ها برای تکمیل ماموریت های مختلف برای شما امکان‌ پذیر است، شما می توانید با این قابلیت ها رهبران و کارفرمایان را نابود سازید.

 

ویژگی های بازی Cat Simulator 2020 اندروید

 • امکان استفاده از انواع نژادهای گربه در دنیای واقعی
 • قابلیت تشکیل خانواده در بازی Cat Simulator 2020
 • امکان‌ کمین کردن در مقابل دشمنان و حمله به سوی آن ها
 • توانایی کاشت انواع سبزیجات در بازی کت سیمولیشن
 • امکان پرش بر روی انواع مکان ها و انجام ماموریت های مختلف
 • قابلیت کمک به کاراکتر های دیگر و‌ کسب پاداش در بازی شبیه سازی گربه
 • امکان برقراری ارتباط با سایر گربه ها و‌ایجاد رابطه صمیمانه

 

معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب

بازی Flying Car City دارای گرافیک بسیار زیبا و واقع گرایانه است.! کیفیت تصاویر در این بازی به صورت سه بعدی و 3D می باشد و هیجان واقعی را برای شما تداعی می کند. همچنین جزئیات بازی به شکلی دقیق و ظریف ساخته و پرداخته شده است و می تواند شما را وارد مرکز هیجان کند. برای دانلود این بازی می توانید روی این لینک بازی Flying Car City 3D دانلود بازی شهر ماشین های پرنده برای اندروید کلیک کنید.

 

اجرای بازی Cat Simulator 2020 روی کامپیوتر

برای اجرای بازی کت سیمولیتور در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی ویندوز خود
هستید که می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید.

نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها
می توان به بلواستکس و نوکس پلیر و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی بازی Cat Simulator 2020 را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
  سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز بازی به صورت وارونه اجرا می شود که شما می توانید از طریق
  گزینه های کناری تصویر را بچرخانید و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

بازی Cat Simulator 2020 v5.3.3 دانلود بازی شبیه سازی گربه برای اندروید + مود
 • شرکت سازنده : Avelog
 • حجم فایل : 140مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 11 ژوئن 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!