p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای برای اندروید
دانلود بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای برای اندروید
5 /5

5 / 5. 2

2 رای
 • سازنده Boss Team Games
 • اندروید مورد نیاز 6.0 و بالاتر
 • نسخه 1.0.3
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای

بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای یک بازی جالب در سری جدول بازی های رزمی می باشد،محتوای اصلی و قابل فهم این بازی انجام نوعی از بازی های انتخاب کارتی است،شما در این بازی مهیج به انتخاب کارت های گوناگون که در زمان انجام مبارزات در اختیار میگیرد،خواهید پرداخت هر کارت مربوط به انجام نوعی از تکنیک و حرکات رزمایشی میباشد،و شما با فکر خود کارت های مناسب را انتخاب می کنید.

اسکرین شات کارت بازی و انجام حرکات کاراته بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای

در بازی Cobra Kai به مبارزات آنلاین با دوستان و مردم خواهید پرداخت، این مبارزات را نه با انجام خشونت بلکه بر پایه اصول هنر های رزمی رشته کاراته دنبال میکنید، شما به عنوان استاد شاگرد های خود را آموزش می دهید ، و به نشانی بالا رفتن سطح شاگردان خود به آن ها کمربند های مختلف با رنگ مخصوص به خود را اهدا می کنید، نقش انجام مبارزات به دست خود شاگردان می باشد و شما فقط کارت های مربوط به حرکات را انتخاب مینمایید.

 

در بازی Cobra Kai حرکات مهم کاراته را تمرین کنید!

شما میتوانید در بازی Cobra Kai وارد کلاس های رزمایشی مختلف شوید،و در آنجا به آموزش و تمرین اعضای شاگردان خود بپردازید،همچنین می توانید هر کدام از جودو ها را ارتقا بدهید و با ارتقای آن ها قابلیت های دیگری را مانند تمرینات با وسایل های مختلف و همچنین انجام تمرین شاگردان با یکدیگر بپردازید،شما میتوانید میدان های ورزشی خود را با استفاده از تغییر فضای آن شخصی سازی کنید.

اسکرین شات محل های متفاوت انجام تمرینات بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای

در بازی کبرا کای با رفتن و پشت سر گذاشتن هر کدام از جودو ها میشین های مختلف برای شما درج خواهد شد، که به شما ماموریت های مختلفی خواهد داد،که با انجام ماموریت ها دلار دریافت می کنید در صورت انجام کامل ماموریت ها و بازگشایی آنها به جودوی بعدی خواهید رفت که در هر کدام از جودو ها شاگردان دیگر دریافت خواهید کرد.

 

بازی کبرا کای از گرافیک خیره کننده و محبوبی برخوردار می باشد!

بازی Cobra Kai را شرکت استودیوی موفق Boss Team Games طراحی نموده است این استودیوی برنامه نویسی در ساخت بازی های با کیفیت و پر گرافیک بسیار مشهور است،و میتوان گفت کارنامه موفقی ر ساخت بازی در لیست خود دارد،این بازی دارای ژانر انتخاب کارت میباشد،و با توجه به این موضوع می توان گفت سطح اختیاری شما در بازی انتخاب کارت و دیدن نتایج و کیفیت جالب آن است.

در بازی کبرا کای از گرافیک و کیفیت تصویری ووضوح خاصی در رزورلیشن آن بهره گرفته شده است،که بسیار خیره کننده و با کیفیت می باشد،در ساخت افراد مبارز و همچنین کیفیت آنها در هنگام انجام حرکات بسیار جالب و دیدنی است،و به همین دلیل از محبوبیت خاصی برخوردار میباشد،رنگ بندی و سایز رزولوشن آن متناسب با گرافیک آن میباشد.

 

در بازی Cobra Kai انواع کارت مربوط به حرکات مختلف وجود دارد!

در بازی Cobra Kai هر کدام از شاگردان تکنیک ها و مهارت های مخصوص به خود را دارند و علاوه بر مهارت های به خصوص،هنگام بازگشایی شاگرد های خود کارت های مختلف دیگری برای شما بازگشایی می شود،در این بازی انواع کارت که مربوط به انجام حرکت مخصوصی است و با ناحیه ای از بدن انجام می شود وجود دارد، هر کدام میزان ضربات مختلفی را انجام می دهند.

اسکرین شات لحظه انجام تمرینات کارت بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای

در بازی کبرا کای علاوه بر کارت حرکات رزمایشی می توانید در هنگام مبارزات و تمرینات از کارت های بالا بردن سطح سلامتی و بالا بردن انرژی موجود و…. استفاده کنید که هر کدام دارای نشان های مختلفی هستند و به انرژی های خاص خود نیاز دارند، شما در هنگام مبارزات آنلاین میتوانید سه تا را انتخاب کنید،بعد از انتخاب و زدن کلید مشت یا ادامه بازی نتیجه ردیف بندی را مشاهده کنید.

 

در بازی کبرا کای شاگردان خود را شخصی سازی کنید تا بهتر مبارزه کنند!

شما در بازی Cobra Kai به شخصی سازی شاگردان خود میتوانید بپردازید،هر کدام از شاگردان خود دارای اسکین یا ست لباس و همچنین پروفایل مشخصات مخصوص به خود هستند،که در آنجا می توانید سطح health ،Combo و غیره را مشاهده نمایید، علاوه بر آن میتوانید بیوگرافی هر کدام از آن ها را ببینید،همچنین میزان دارایی ایکس پی را مشاهده کنید.

اسکرین شات شخصی سازی شاگردها در بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای

در بازی کبرا کای برای تغییر لباس های هر کدام از شاگردان خود بر روی عکس آنها کلیک کنید و گزینه اسکینس را انتخاب کنید و لباس هایی را که برای آن باز کرده اید را تنظیم کنید و در مبارزات آن ها را به رخ حریفان آنلاین خود به نمایش بگذارید،هم چنین با بالا بردن سطح هر کدام از شاگردان به آنها کمربند های با رنگ های گوناگون به نشانی بالا بودن سطح مهارت ها اهدا نمایید.

 

در بازی Cobra Kai انواع شاگرد با توانایی های مختلف دریافت کنید!

در بازی Cobra Kai انواع شاگرد ممتاز وجود دارد که شما با رفت به جودو های دیگر میتوانید آنها را بازگشایی کنید،تعداد آنها نزدیک به 17 تا می باشد که البته قرار است در بروزرسانی های آینده و کامینگ سوون شاگرد های بیشتری در دسترس باشند،آنها را به مبارزات ببرید، سطح آن ها را افزایش دهید،و به آنها کمربند های مختلف اهدا کنید.

در بازی کبرا کای برای استفاده از از شاگردان در هنگام مبارزات به شما جدول و لیست شاگردان تازه نفس را میدهد که شما یکی از آن ها را که قوی نموده اید را وارد مبارزات خواهید کرد، بعد از مراحل در صورتی که ببازند به حالت ریکاوری یا استراحت و بازیافتن نفس دوباره برای ادامه مراحل وارد میشوند، که مدت زمان آن ها حدود چندین دقیقه میباشد که البته میتوان با استفاده از الماس ها مدت زمان ریکاوری را تمام نمود.

 

در بازی Cobra Kai به صورت آنلاین وارد مبارزات شوید!

یکی از قابلیت های جالب بازی Cobra Kai انجام مبارزات به صورت آنلاین است که شما میتوانید با دوستان خود و افراد دیگر به مبارزه بپردازید،در هر مبارزه با افراد مختلف در سطح های گوناگون مواجه خواهید شد،که میتواند کا را را برای شما سخت کند البته در صورتی با پلیر های خیلی قوی در می افتید که سطح مبارز شما بالا باشد تا بتواند بازیکنان دیگر را شکست دهد.

برای انجام مبارزات آنلاینی در قسمت منو بازی کبرا کای گزینه فایتینگ مود را انتخاب نمایید بعد از آن با چند گزینه دیگر مواجه می شوید گزینه های مانند AI practice و همچنین گزینه کوییک پلی یا بازی سریع و همچنین گزینه ران کید برای مشاهده رتبه ها و امتیازات بین المللی را مشاهده خواهید کرد در صورت انجام مبارزه تمرینی آی پراکتیس و در صورت انجام بازی آنلاین سریع کویک پلی را بزنید و با رقبای آنلاین مبارزه کنید.

 

در بازی Cobra Kai از فضای گیمینگ اکشن و مبارزاتی آن لذت ببرید!

در هنگام انجام مبارزات از فضای گیمری آن لذت خواهید برد، کارت های مورد نظر که فکر میکنید میتواند برای شکست دادن و گرفتن دمیج مناسب باشد را انتخاب کنید، و همان طور که گفته شد هر ارت حرکات یا توانایی های بخ خصوصی را به شما اهدا میکند، بعد از مطمئن شدن کلید مشت را بزنید و تا ببینید شاگرد شما چه حرکاتی انجام میدهد و همین شیوه در راند های بعدی بازی Cobra Kai را ادامه دهید.

اسکرین شات گرافیک عالی و حرکات جذاب تمرینات بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای

این بازی جالب و سرگرم کننده در گوگل پلی استور حدود 50.000 بار بارگیری شده است همچنین به دلایل مختلف رده بندی سنی آن 12 سال به بالا میباشد همچنین رتبه آن در گوگل پلی استور 4.0 از 5.0 میباشد و این شاید به دلیل پایین بودن سطح حرکاتی در بازی یعنی نبود اختیار انجام مشت و لگد در بازی میتواند تعریف شود.اما این به معنی بی کیفیت بودن و جالب نبودن بازی نیست و در کل بازی دارای فضای گیمری بسیار سرگرم کننده و جالب است.

پیشنهادی:در سبکبازی های کارت و کازینو اندروید، بازیLegends of Runeterra را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

 

ویژگی های مهم بازی Cobra Kai اندروید

 • برخورداری از فضای گرافیکی عالی و ممتاز بازی
 • وجود انواع کارت های مختلفی حرکاتی
 • داشتن انواع شاگر های گوناگون و مختلف
 • امکان شخصی سازی شاگردان و حساب خود
 • برخورداری از فضای گیمری سرگرم کننده و عالی
 • وجود انواع دوجو و مکان های تمرینی مختلف

 

آموزش نصب دیتایبازی Queen : Rock Tour:

 • فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
 • فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. (استخراج کردن فایل)
 • پوشه ی com.btg.cobra.kai.action.fight.card.game را در مسیر Obb کپی کنید.
 • بازی را اجرا کنید و لذت ببرید! (به هیج وجه قبل از نصب دیتای بازی، فایل نصبی اصلی را اجرا نکنید).
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Cobra Kai : Card Fighter کبرا کای برای اندروید
 • شرکت سازنده : Boss Team Games
 • حجم فایل : 53 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 19 جولای 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!