p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Colorscapes Plus – All-in-One Coloring Games‏ کالر اسکاپس پلاس برای اندروید
دانلود بازی Colorscapes Plus – All-in-One Coloring Games‏ کالر اسکاپس پلاس برای اندروید
بریم به لینک دانلود

5 /5

5 / 5. 2

2 رای
 • سازنده Fuero Games Sp. z o.o.
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 3.15.0
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Colorscapes Plus – All-in-One Coloring Games‏ کالر اسکاپس پلاس برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

بازی Colorscapes Plus – All-in-One Coloring Games‏ کالر اسکاپس پلاس یک بازی مفید برای بالا بردن دقت،هوش و ذکاوت می باشد،این برنامه جالب با توجه به تازه وارد شدن آن به بازار و گوگل پلی استور از محبوبیت زیادی در بین کاربران علاقه به هنر های نقاشی و رنگ آمیزی پیدا کرده است،در این نرم افزار هر گونه فرایند هنری و تاکتیکی دنبال می شود،و شما به دلخواه خود در هر عرصه هنری و فکری می توانید وارد چالش های مختلف شوید.

اسکرین شات نقاشی و طراحی در بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

در بازی Colorscapes Plus این چالش ها انواع و اقسام مختلفی دارند و هر کدامشان مربوط به موضوع و مفهوم خودشان هستند، اما در کل میتوان گفت که این برنامه برای بالا بردن و تقویت هوش و همچنین ارتقای حواس بینایی بسیار مفید و کاربردی است و بسیار سرگرم کننده و خیره کننده به حساب می آید،همچنین از لحاظ فضای نرم افزاری بسیار ساده و روان است و محیط کاربری خیلی پیچیده ای ندارد.

در بازی Colorscapes Plus از ذهنتان استفاده کنید و نقاشی کنید!

در بازی Colorscapes Plus کاربردی حجم عظیمی از موضوعات مختلف هنری و طراحی شده وجود دارد، اما با این حال شما باید با استفاده از دقتتون طراحی را رنگ کنید در موضوعات مربوط به رنگ کاری تعداد زیادی از رنگ های مختلف را با اعداد و شماره های مختلف میده دريا،و شما باید از اولین شماره و رنگ شروع کنید، نحوه انجام رنگ آمیزی بدین شیوه است که با انتخاب هر کدام از رنگ ها بخش هایی از نقاشی و طرح هاشور میشوند، این قسمت همان جایی است که باید رنگ بر روی آن زده شود.

اسکرین شات نقاشی کردن و حل کردن پازل بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

به همین ترتیب نقاط مختلف را رنگ آمیزی کنید تا عکس کامل می شود، همچنین بعد از اتمام نقاشی بازی کالر اسکاپس پلاس به شما تبریک می گوید و سپس می توانید، نقاشی تمام شده یا پازل تمام شده را در گالری خودتان ذخیره نمایید یا اینکه با استفاده از گزینه shareit آن را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید،شما میتوانید برای پیدا کردن زودتر رنگ مخصوص به هر قسمت از نقاشی آن شماره و قسمت بی رنگ را لمس و نگه دارید تا اینکه ان قسمت هم نیز هاشور میشود و رنگ مخصوص آن پیدا خواهد شد.

بازی Colorscapes Plus دارای فضای طراحی و رنگ بندی خیره کننده ای است!

این بازی Colorscapes Plus کاربردی و جالب توسط شرکت استودیویی Fuero Games sp z.o.o طراحی و عرضه شده است،با این حال این برنامه را میتوان به عنوان یک گیم و بازی سرگرم کننده در نظر گرفت زیرا با اینکه فضا و محتوای آن مربوط نقاشی و هنرهای طراحی است اما می تواند سرگرم کننده و جالب باشد،و کاربران بسیاری را به خود مشغول کند، با این حال فضا و design بسیار محبوبی دارد و در سری برنامه های فوق العاده جالب قرار میگیرد.

اسکرین شات ذخیره کردن نقاشی و پازل ها بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

علاوه بر آن طراحی داخل برنامه و رنگ بندی محتوای بازی کالر اسکاپس پلاس بسیار ساده و در عین حال ستودنی می باشد و علاوه بر آنکه رنگ بندی جالبی دارد فضای کاربری و برنامه آن سریع و روان است و میتواند برای هر نسخه اندروید مناسب و خوانا باشد،به همین علت ها با توجه به تازه انتشار شدن آن در بازار گوگل پلی استور طرفداران زیادی پیدا کرده است.

در بازی کالر اسکاپس پلاس پازل های مختلف را کامل کنید و جایزه بگیرید!

به غیر از انجام نقاشی و طراحی در بازی Colorscapes Plus شما میتوانید مراحل پازلی و کامل کردن تصویر مورد نظر را به انجام برسانید در هر مرحله پازلی تصویری به شما از قبل داده میشود شما تصویر را در ذهنتان ذخیره نمایید و با استفاده از پازل های مختلف و گوناگون آن ها را به هم دیگر بچسبانید،و به همین شیوه این فرایند را ادامه دهید تا تصویر کامل میشود و شما مرحله را به پایان میرسانید.

اسکرین شات تکمیل تابلوهای نقاشی بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

در بازی کالر اسکاپس پلاس انواع مختلفی از طرح های پازلی وجود دارد که هر کدام مربوط به عکس های مختلفی هستند، ولی شما باید برای دیدن عکس ها و طراحی ها به اینترنت متصل باشید، تا بتوانید طراحی های دیگر را مشاهده کنید، با این حال نیازی به دانلود کردن و ذخیره سازی آنها وجود ندارد و همچنین میزان مصرفی داده شما خیلی زیاد نخواهد بود.

در بازی Colorscapes Plus با انواع موضوعات مختلف هنری روبه رو شوید! نقاشی های خود را ذخیره کنید!

همانطور که بیان شد در بازی Colorscapes Plus انواع طراحی ها با موضوعات مختلف هنری وجود دارد اینکه با چه چیزی هنر کاری شده اند و اینکه مربوط به چه چیزی هستند و چندين نوع موضوع دیگر، از جمله این موضوعات میتوان به (christmas کریسمس،heart and love عشق و علاقه،words کلمات و واژه ها،Fruits میوه جات ها، Birds پرندگان،Foods خوراکی و غذا ها،Fantasy فانتزی،nature طبیعت و چندین موضوع  مختلف و گوناگون دیگر.

اسکرین شات موضوعات هنری و نقاشی بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

با اتمام هر نقاشی و طراحی های پازلی مختلف بازی کالر اسکاپس پلاس آن را به طور خودکار برایتان در لیست My Art ذخیره می کند، هر کدام از این نقاشی ها برای افراد و کاربران دیگر این نرم افزار به اشتراک خواهند گذاشت،همچنین میتوانید از افراد مختلف آنلاینی لایک و نظر دریافت کنید،هر چه قدر لایک های شما بالاتر باشد افراد بیشتری شما را دنبال می کنند، با این حال این ویژگی جالب هنوز به طور کامل سر سامان نگرفته و در بروز رسانی های دیگر گذاشته شود.

برای وارد شدن به لیست My Art یا نقاشی های من در قسمت منوی بازی گزینه همان گزینه مای آرت در پایین صفحه وجود دارد با مراجعه به آن با سه لیست مختلف روبرو خواهید شد که شامل in progress در حال تکامل و انجام شده یعنی نقاشی و پازل هایی که نیمه تمام مانده اند، completed طرح های کامل شده،favorites مورد علاقه شما که به آن لایک و قلب داده اید.

بازی Colorscapes Plus دارای فضای نرم افزاری و محبوبی می باشد!

همان طور که گفته شد بازی Colorscapes Plus جالب دارای فضای کاربری و محبوبی می باشد و به این ترتیب افراد زیادی از کاربران گوگل پلی استور به این بازی رای داده اند و از آن تعریف کرده اند،همچنین تعداد دفعات بارگیری آن بسیار زیاد رقم خورده است که میتواند مدرک مناسبی برای تعریف از این برنامه به حساب آید.

اسکرین شات محیط نرم افزاری جذاب بازی Colorscapes Plus‏ کالر اسکاپس پلاس

در گوگل پلی استور این برنامه و نرم افزار جالب در رتبه 4.8 از 5.0 قرار دارد که این نشان میدهد که محبوبیت آن بسیار زیاد میباشد. همچنین تعداد افراد نظر داده و رای دهنده در گوگل پلی حدود 3.597 نفر رقم خورده اند،علاوه بر اینها تعداد دفعات بارگیری و نصب از سوی کاربران گوگل پلی حدود 100.000 بار میباشد،و این برنامه در رده بندی سنی 3 سال به بالا قرار میگیرد.

پیشنهادی: در سبک بازی های تخته ای اندروید ، بازی hello ludo را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های مهم و اصلی بازی Colorscapes Plus اندروید؛

 • برخورداری از فضای کاربری ساده و با حال
 • وجود طراحی های مختلف در برنامه
 • وجود طرح های پازلی و کاملی
 • رنگ آمیزی طراحی ها با رنگ های مختلف  و در دسترس
 • وجود موضوعات مختلف و گوناگون هنری
 • امکان ذخیره و به اشتراک گذاری طراحی ها در لیست ذخیره خود
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Colorscapes Plus – All-in-One Coloring Games‏ کالر اسکاپس پلاس برای اندروید
 • شرکت سازنده : Fuero Games Sp. z o.o.
 • حجم فایل : 61 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 9 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!