p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Cooking Urban Food – Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید
دانلود بازی Cooking Urban Food – Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده TWIM STUDIOS
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 8.9
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Cooking Urban Food – Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Cooking Urban Food کوکینگ یوربن فود

بازی Cooking Urban Food – Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود یک نوع سرگرمی جذاب با قابلیت های مختلف می باشد که با امکانات و ابزار بی شمار در اختیار بازیکنان قرار گرفته شده است. بیشتر افراد در دنیای واقعی با داشتن علاقه به امور مشخصی به انجام آن ها نیز می پردازند. بسیاری از افراد با علاقه به آشپزی و پخت و پز به صورت روزانه به انجام این کار مشغول هستند.

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

بازی Cooking Urban Food نیز به منظور کسب رضایت از سوی این افراد ساخته شده است. سبک این بازی سرگرمی جالب تفننی بوده و به منظور ارائه نوعی دیگر از بازی های سرآشپزی با قابلیت های جدید برای شما ساخته شده است. شما می توانید جهت آشنایی با سایر ویژگی های بازی کوکینگ یوربن فود به ادامه مطلب مراجعه نمایید و با فراگیری آموزش های ابتدایی بازی به انجام چالش ها بپردازید.

در بازی Cooking Urban Food به آشپزی و درست کردن غذاهای فست فود در ابتدای بازی بپردازید!

بازی Cooking Urban Food به شما این امکان را می دهد تا همواره به پخت و پز و آشپزی در رستوران های مختلف با غذاهای متنوع بپردازید. در ابتدای بازی ممکن است مناطق و مکان های ساده و قابلیت ها و وسایل راحت تری برای آشپزی کردن در اختیار شما قرار گیرد. در ابتدای بازی، چالش ها با پخت و پز و درست کردن فست فود و غذاهای سریع برای شما فراهم می گردد.

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

در این مرحله مواد مورد استفاده برای بازی کوکینگ یوربن فود شامل سیب زمینی، نوشیدنی، گوشت، سبزیجات، نان برگر، گوجه، پنیر، قارچ، پیاز و سایر مخلفات می باشد. مواد نام برده شده با ترکیب آن ها در این مراحل با توجه به درخواست مشتریان ساخته شده و در اختیار افراد قرار می گیرد. سرخ کردن این مواد و ارائه غذاهای خوشمزه فست فود در این رستوران فوق العاده با استفاده از مهارت و سرعت شما امکان پذیر است.

در بازی کوکینگ یوربن فود می توانید برخی از آیتم های ویژه را خریداری کنید!

بازی Cooking Urban Food هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس کاربران قرار دارد. امکان دانلود و نصب این بازی به صورت رایگان برای شما وجود دارد. همانطور که گفته شد، تمامی مراحل و چالش های بازی به ترتیب پس از برنده شدن در هر مرحله برای شما بازگشایی می شود. برخی از آیتم ها و جوایز موجود در بازی را می توانید با پرداخت درون برنامه ای دریافت کنید. 

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

بازی کوکینگ یوربن فود توسط استودیوی TWIM STUDIOS طراحی و به بازار عرضه گشته است. تاکنون بیش از پنج میلیون نفر به دانلود و نصب این بازی بی نظیر بر روی گوشی های خود پرداخته اند. با توجه به میزان رضایت و استفاده کاربران از این سرگرمی خلاقانه و همچنین دریافت آرا و نظرات از سوی بیش از 60 هزار نفر، امتیاز 4.3 از 5.0 به آن اختصاص یافته است. 

بازی Cooking Urban Food دارای گرافیک بی نظیر می باشد!

بازی Cooking Urban Food قابلیت دانلود و استفاده از تمامی بخش های بازی را برای تمامی محدوده های سنی فراهم ساخته است. به دلیل وجود عوامل و ویژگی هایی که محدودیتی برای افراد نداشته و همچنین داشتن انرژی و آموزش برای بازیکنان، امکان استفاده از بازی برای تمامی افراد وجود دارد. یکی از مهم ترین ویژگی یک بازی داشتن گرافیک خلاقانه و همچنین طراحی منحصر به فرد هر قسمت با توجه به حالت و نوع آن می باشد. 

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

گرافیک بازی کوکینگ یوربن فود بالا بوده و تمامی قسمت ها با مهارت و دقت در دست طراحی بوده است. استفاده از رنگ بندی شاد و نشاط بخش برای هر مرحله و همچنین سایر عوامل از دیگر ویژگی های آن می باشد. با توجه به میزان پیچیده شدن بازی در طول چالش ها، گیم پلی بازی و قابلیت های بازیکن نیز ممکن است برای کسانی که مبتدی هستند چالش برانگیز و دشوار به نظر برسد.

در بازی Cooking Urban Food به پخت و پز با توجه به مدت زمان مشخص شده بپردازید!

بازی Cooking Urban Food امکان انجام چالش ها را با توجه به میزان پیچیده و سخت بودن آن در مدت زمان مشخصی برای بازیکنان فراهم می سازد. در این بازی فوق العاده در هر مرحله تایمر و مدت زمانی به صورت ثانیه شمار در بالای صفحه بازی برای شما فراهم می باشد.

همواره هنگام انجام چالش ها و پخت و پز به مشاهده زمان باقی مانده پرداخته و به کار خود سرعت ببخشید.

در بازی Cooking Urban Food در صورتی که بتوانید تعداد بیشتری از غذاها را فروخته و سفارش مشتریان بیشتری را دریافت کنید، به راحتی قابلیت برنده شدن و دریافت امتیاز بالا برای شما وجود خواهد داشت. میزان امتیازی که باید در هر مرحله دریافت کنید، برای شما نوشته و در آخر با امتیاز نهایی دریافت شده شما مقایسه خواهد شد. از دیگر قابلیت ها مربوط به مشاهده تعداد مشتریانی می باشد که در هر مرحله خرید داشته اند.

در بازی Cooking Urban Food به اینترنت متصل شوید و آیتم های ویژه دانلود کنید!

بازی کوکینگ یوربن فود قابلیت انجام بازی را در حالت آنلاین نیز برای بازیکنان فراهم ساخته است. در این سرگرمی جذاب شما می توانید با اتصال به اینترنت و فعال سازی حساب کاربری فیسبوک خود به دریافت جوایز و آیتم های ویژه بپردازید. در این بازی شما می توانید هدایا و جوایز مختلفی را با داشتن حساب کاربری خود دریافت کنید. 

دیگر قابلیت های شما زمان اتصال به اینترنت در بازی Cooking Urban Food مربوط به دریافت جوایز و آیتم های ویژه با تماشای فیلم های کوتاه می باشد. این فیلم های کوتاه مدت به صورت روزانه و ساعتی نیز ستاره و سکه های بی شمار را ارائه می دهد. زمان باختن یکی از چالش ها نیز می توانید با مشاهده فیلم های تبلیغاتی بر روی اینترنت به جبران فرصت خود بپردازید و دوباره چالش را ادامه دهید.

در بازی کوکینگ یوربن فود از گارسون های ماهر کمک بگیرید!

بازی Cooking Urban Food قابلیت دریافت جوایز و سکه های بی شمار را برای بازیکنان فراهم ساخته است. در هر مرحله سکه های بی شماری با توجه به میزان امتیاز جمع آوری شده، زمان باقی مانده و همچنین تعداد مشتریان به شما تعلق می گیرد. همراه با سکه ها، برخی از ویژگی های فوق العاده شامل جوایز ستاره ای را نیز دریافت کنید.

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

با استفاده از این دو جایزه منحصر به فرد می توانید به دریافت ویژگی ها و امکانات بی نظیر برای انجام ادامه چالش ها استفاده کنید. یکی از این ویژگی ها مربوط به گارسون های موجود در بازی کوکینگ یوربن فود می باشد. در آشپزخانه شما سه گارسون با صورت و استایل های زیبا در اختیار شما می باشد. وظیفه این گارسون ها گرفتن سفارشات مشتریان و رساندن آن ها به دست شما می باشد. که کمک زیادی در رساندن غذاها به شما می کنند.

در مراحل جدید بازی Cooking Urban Food رستوران های متفاوت همراه با غذای های بیشتر و جدیدتر در اختیار شما قرار می گیرد!

بازی Cooking Urban Food در طول مراحل و با بالا رفتن سطح بازیکن مکان های جذابتر با ویژگی های متفاوت تری را برای شما فراهم می سازد. در هر مرحله چالش ها تغییر یافته و از مواد و غذاهای جدیدتری برای درست کردن غذاهای مختلف استفاده می شود. بیش از صدها مرحله با فصل های مختلف در هر منطقه برای شما طراحی شده است. 

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

در بازی کوکینگ یوربن فود در هر منطقه، رستوران تغییر یافته و فضای داخلی کافه ها و فست فودی ها با توجه به سبک غذاها طراحی می گردد. در پایان هر سطح، غذاها و مواد جدیدتری برای لول پیش رو بازگشایی می شود. غذاهایی که در سطح های پیشرفته تر بازگشایی می شود، همواره از مراحل پخت و پز پیچیده تری برخوردار است. غذاهای دریایی، نوشیدنی های کافئین، فست فود، غذاهای محلی از هر شهر و محله فراهم می باشد.

در بازی Cooking Urban Food با دقت و سرعت بالا به انجام چالش ها بپردازید!

بازی Cooking Urban Food به شما این امکان را می دهد تا همواره از نقشه داخلی مناطق و نمای کلی مناطق برخوردار گردید. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی تعداد چالش ها و مراحل پیش روی خود را مشاهده نمایید. این بازی فوق العاده قابلیت دریافت جوایز روزانه را با تنوع در نوع جایزه برای شما فراهم می گردد. 

دیگر قابلیت های شما زمان انجام بازی کوکینگ یوربن فود مربوط به انداختن غذاها و مواد پخته شده در سطل آشغال می باشد. تمامی این امور و قابلیت ها را باید در مدت زمان کمی و با سرعت و مهارت کافی برای تلف نشدن وقت انجام دهید.

در بازی کوکینگ یوربن فود به ارتقا سطح وسایل و ابزار آشپزی خود بپردازید!

بازی Cooking Urban Food قابلیت ارتقا سطح تمامی امکانات و ویژگی های در دسترس را برای شما فراهم می سازد. گارسون های موجود در بازی را می توانید با توجه به میزان صبوری در تحویل سفارش، سرعت راه رفتن و همچنین مقدار انعام گرفته شده از هر مشتری را در آن ها به روز رسانی نمایید. 

دانلود بازی Cooking Urban Food - Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید

با ارتقا بیشتر سطح هر گارسون می توانید سرعت بیشتری به چالش ها بخشیده و پول بیشتری دریافت کنید. سایر امکانات بازی شامل وسایل و ابزار آشپزی می باشد که می توانید آن ها را نیز با استفاده از سکه های جمع آوری شده ارتقا دهید. حیوانات خانگی زیبا در شکل و تنوع زیاد را برای رستوران های خود خریداری کنید و به مکان ها زیبایی بخشید. سایر وسایل دکوراسیون را نیز می توانید برای زیبایی بیشتر رستوران خریداری کنید.

پیشنهادی: در دسته بازی اندروید معمولی ، بازی Girl Genius را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Cooking Urban Food اندروید؛

 • امکان آشپزی کردن در رستوران و مناطق مختلف 
 • غذاهای منحصر به فرد و متفاوت برای بازگشایی در هر مرحله 
 • توانایی استفاده از گارسون های ماهر برای گرفتن سفارشات
 • امکان ارتقا سطح گارسون ها در بازی Cooking Urban Food
 • قابلیت به روز رسانی وسایل و ابزار آشپزی در هر رستوران
 • ارتقا سطح امکانات خود با استفاده از سکه و ستاره های دریافت شده
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Cooking Urban Food – Fast Restaurant Games کوکینگ یوربن فود برای اندروید
 • شرکت سازنده : TWIM STUDIOS
 • حجم فایل : 110 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 30 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!