p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Impostor vs Crewmate – Free Game Offline‏ ایمپاستر وی اس کرومیت برای اندروید
دانلود بازی Impostor vs Crewmate – Free Game Offline‏ ایمپاستر وی اس کرومیت برای اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده OneSoft Global PTE. LTD.
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 3.6
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Impostor vs Crewmate – Free Game Offline‏ ایمپاستر وی اس کرومیت برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

بازی Impostor vs Crewmate – Free Game Offline‏ ایمپاستر وی اس کرومیت نوعی سرگرمی جذاب با هیجانات بی شمار می باشد که به کاربران دین امکان را می دهد تا همواره با چالش های مواجه شده و در مراحل مختلف تجربه های جالبی داشته باشند. این بازی فوق العاده با توجه به علایق و طرفداران خاص خود طراحی شده و ویژگی های مختلفی دارد.

اسکرین شات مراحل جذاب و گرافیم عالی بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

بازی Impostor vs Crewmate در سبک اکشن ساخته شده و با ارائه قابلیت های مختلف توانایی نبرد و مواجه به دشمنان را در اختیار بازیکنان قرار داده است. تمامی قابلیت های فراهم شده را می توانید بدون اتصال به اینترنت و با دسترسی به تمامی بخش ها استفاده کنید. جهت آشنایی با ویژگی های مختلف بازی ایمپاستر وی اس کرومیت می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید و تمامی مهارت های لازم را برای انجام بازی یاد بگیرید.

در بازی Impostor vs Crewmate دشمنان را بکشید و خودتان را نجات دهید!

بازی Impostor vs Crewmate با داشتن تا حدی محور داستانی و استفاده از حالت و فضایی متفاوت محبوبیت بیشتری را در بین بازیکنان دارد. در این بازی فوق العاده شما به عنوان یک شخص فریبکار به انجام اموراتی می پردازید که نباید از آن آگاه شوند. مکانی که در آن قرار دارید فضا بوده که سفینه های فضایی نیز در این سیاره جالب در حرکت می باشد. 

اسکرین شات حمله به دشمنان در بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

در بازی ایمپاستر وی اس کرومیت در این سفینه فضایی امکانات و ابزاری وجود دارد که از آن می توان برای پیشرفت بیشتر نیز استفاده نمود. خدمه و افرادی در این سفینه بزرگ زندگی می کنند که به خدمات رسانی پرداخته و در حال کار کردن و نگهبانی هستند. مهم ترین وظیفه شما در این مراحل کشتن این خدمه ها و نجات خود از دست آن ها می باشد. در صورتی که نتوانید خود را نجات دهید، کشته شده و به ابتدای آن مرحله برمیگردید.

بازی ایمپاستر وی اس کرومیت دارای عوامل و سبک اکشن می باشد!

بازی Impostor vs Crewmate هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس شما کاربران عزیز قرار دارد. قابلیت دانلود و استفاده از تمامی ویژگی های بازی به صورت کاملا رایگان امکان پذیر است. این بازی فوق العاده توسط شرکت OneSoft Global PTE. LTD. طراحی شده و به بازار عرضه گشته است. تاکنون بیش از پنج میلیون کاربر به دانلود و نصب این بازی جذاب پرداخته اند.

نظرات و آرای دریافت شده از سوی بیش از بیست هزار نفر موجب شده است امتیاز 4.0 از 5.0 به بازی ایمپاستر وی اس کرومیت اختصاص یابد. به دلیل وجود عوامل و قابلیت های بازی، انجام چالش ها برای افراد بالای 12 سال توصیه شده و به دلیل وجود تا حدی خشونت در مراحل از محدودیت برای افراد کم سن برخوردار است.

بازی Impostor vs Crewmate از طراحی و گرافیک خلاقانه برخوردار است!

بازی ایمپاستر وی اس کرومیت از قابلیت و ویژگی های مختلف برخوردار است. یکی دیگر از این ویژگی ها که تاثیر زیادی بر روی میزان محبوبیت کاربران دارد، مربوط به فضای بازی و گرافیک آن می باشد. علاوه بر سبک و حالت انجام چالش ها طراحی خلاقانه تمامی بخش ها، مناطق فراهم شده برای بازی، ابزار و وسایل و همچنین کاراکترها موجب افزایش طرفداران بیشتر شده است. 

دیگر قابلیت های بازی Impostor vs Crewmate مربوط به گیم پلی روان آن می باشد. ممکن است در ابتدای مراحل به دلیل پیچیده بودن گیم پلی بازی در برخی از چالش ها با شکست مواجه شوید. شما می توانید با یادگیری سریع مهارت های مورد نیاز خود به بهترین فریبکار در زمین بازی تبدیل شوید. سایر آموزش های لازم را می توانید در طول مراحل برای مواجه شدن با افراد قوی تر یاد بگیرید.

در بازی Impostor vs Crewmate از موانع و شرایط سخت با مهارت خود گذر کنید!

بازی Impostor vs Crewmate به شما این امکان را می دهد تا با قابلیت های مختلف خود به نبرد با دشمنان پرداخته و برنده چالش شوید. سطح های مختلفی در بازی قرار دارد که می توانید در هر کدام با چالش و مانعی به دلیل پیچیده تر شدن آن با توجه به بالا رفتن سطح رو به رو شوید. خرابکاری و فریب دادن افراد موجود در هر چالش از وظایف شما می باشد.

در ایمپاستر وی اس کرومیت در صورتی که بتوانید سرعت، تمرکز و همچنین دقت کافی در چالش داشته باشید، به راحتی قابلیت برنده شدن و دور زدن موانع را به دست خواهید آورد. با مخفی شدن، فرار، قدم زدن و کشتن اطرافیان خود پیش رفته و به ادامه چالش بروید. این قابلیت ها به شما در برنده شدن کمک می کند.

در بازی Impostor vs Crewmate از مناطق و مکان های مختلف برای انجام چالش بهره مند شوید!

بازی Impostor vs Crewmate به بازیکنان این امکان را می دهد تا همواره به مناطق و قسمت های مختلف سفینه بروند. تنوع در فضا و مکان های مختلف سفینه موجب می شود همواره موانع و قسمت هایی با نمای جدیدتر فراهم گردد و علاوه بر تغییر در حالت چالش یکنواختی آن نیز از بین برود. شما می توانید در طول مراحل به سفینه های دیگر نیز سفر کرده و در مکان های بیشتری به انجام چالش بپردازید.

در هر سفینه امکانات و دستگاه های فوق پیشرفته با حالت های متفاوت طراحی شده است. امکان مشاهده فضای بیرونی سفینه نیز از قسمت شیشه برای شما وجود دارد. تمامی ستارگان و کهکشان راه شیری در بازی ایمپاستر وی اس کرومیت طراحی گشته است که موجب ایجاد فضای جذابی می شود.

در بازی ایمپاستر وی اس کرومیت از استراتژی و هوش خود برای کشتن دشمن استفاده کنید!

بازی ایمپاستر وی اس کرومیت به بازیکنان این امکان را می دهد تا از قابلیت ها برای نجات جان خود استفاده کنند. همانطور که در ابتدای مطالب گفته شد تمامی مهارت های مخفی شدن، فرار و کشتن این افراد را می توانید با کسب مهارت در طول مراحل یاد بگیرید. این کاراکترهای دشمن زمانی که از وجود شما آگاه شوند به دلیل داشتن قدرت زیاد از دور به سمت شما تیراندازی می کنند.

اسکرین شات استراتژی و حمله ناگهانی بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

در بازی Impostor vs Crewmate با گشت و گذار و جستجوی خدمه در سفینه رد نگاه آنها به شکل چراغ نشان داده می شود و می توانید زمان دیدن بازگشت آن ها به سمت خود سریع مخفی شوید. دیگر مواردی که موجب شک کردن آن ها به وجود شما می شود مربوط به وجود جنازه سایر خدمه ها می باشد. در چنین مواقعی تنها با دور شدن از آن محل و غافلگیر کردن دشمن از پشت حرکت کنید.

در بازی Impostor vs Crewmate انواع کاراکترها با قابلیت های متفاوت وجود دارد!

بازی Impostor vs Crewmate از انواع کاراکترها و خدمه با شکل و استایل های متفاوت برخوردار است. در هر چالش افرادی وارد زمین بازی می شوند که از نظر ظاهری، سمت و همچنین طول عمر خود با سایر خدمه ها تفاوت دارند. این خدمه ها به منظور بالا رفتن سطح شما در هر چالش با قدرت بیشتری در سفینه قرار می گیرند.

اسکرین شات حمله به پشت دشمن بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

در بازی ایمپاستر وی اس کرومیت در صورتی که بتوانید با مهارت های خود هر کدام از آن ها با یک ضربه از بین ببرید، امتیاز بالایی برای شما ثبت خواهد شد. ممکن است خدمه هایی که از مقاومت بالایی برخوردارند، در برخی از موقعیت ها به دلیل داشتن مقاومت بالا و همچنین موقعیت مکانی نامناسب با وجود ضربه زدن شما کشته نشوند و شما بازنده چالش شوید. در چنین مواقعی باید به طول عمر موجود در بالای سر خدمه توجه داشته باشید.

در بازی Impostor vs Crewmate به دریافت جوایز بی شمار بپردازید!

بازی ایمپاستر وی اس کرومیت قابلیت دریافت و جمع آوری امتیازهای بیشتر را در طول چالش ها به شما ارائه می دهد. یکی دیگر از این قابلیت ها مربوط به جمع آوری کلیدهای طلایی می باشد که داشتن سه عدد از این کلیدها به شما در امکانات و دارایی بیشتر کمک می نماید. پس از دریافت این کلیدها می توانید به قرعه کشی در بازی بپردازید.

اسکرین شات تیکه های بدن دشمنان بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

در بازی Impostor vs Crewmate این قرعه کشی جالب با باز کردن سه جعبه انجام می شود. در هر جعبه مقداری سکه فراهم می باشد که می توانید با توجه به شانس خود و به صورت دلخواه آن ها را بازگشایی کنید. در صورتی که شانس خوبی داشته باشید می توانید دارایی خود را به راحتی در این قسمت افزایش دهید. علاوه بر این قابلیت مشاهده فیلم های کوتاه با اتصال به اینترنت به شما در دریافت جوایز بیشتر کمک می کند.

در بازی Impostor vs Crewmate امکانات و قدرت بیشتر دریافت کنید!

بازی Impostor vs Crewmate امکان دریافت امکانات و ابزار بیشتر را با داشتن سکه بیشتر برای شما فراهم می سازد. یکی از این امکانات مربوط به تغییر حالت و استایل کاراکتر خود برای ادامه چالش ها می باشد. استایل شما شامل انواع لباس ها، کلاه، کفش، کیف کوله پشتی و سایر موارد است. دیگر مواردی که می توانید با استفاده از جوایز جمع آوری شده خریداری نمایید مربوط به ابزار و وسایل برای کشتن دشمن می باشد.

اسکرین شات امکانات و قدرت بازی Impostor vs Crewmate‏ ایمپاستر وی اس کرومیت

شما می توانید از دارایی خود برای افزایش قدرت و مقاومت خود در مقابله با دشمنان استفاده کنید. در صورتی که قدرت خود را همواره افزایش دهید، امکان برنده شدن در زمین نبرد برای شما افزایش می یابد.

پیشنهادی: در دسته بازی های اکشن اندروید ، بازی Vikings ll را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Impostor vs Crewmate اندروید

 • مقابله با دشمنان و خدمه در بازی Impostor vs Crewmate
 • وجود چالش های بازی در مکانی متفاوت و در سفینه فضایی
 • قابلیت مواجه با موانع و چالش های سخت تر در هر مرحله
 • جمع آوری و دریافت سکه های بی شمار در هر چالش
 • توانایی استفاده از دارایی خود برای افزایش قدرت و امکانات
 • وجود کاراکترهای مختلف با قابلیت و شکل های متفاوت
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Impostor vs Crewmate – Free Game Offline‏ ایمپاستر وی اس کرومیت برای اندروید
 • شرکت سازنده : OneSoft Global PTE. LTD.
 • حجم فایل : 62 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 12 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!