p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید
بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید
3.7 /5

3.7 / 5. 6

6 رای
 • سازنده tap4fun
 • اندروید مورد نیاز 4.3 و بالاتر
 • نسخه 1.103.0
افزودن به علاقه مندی ها

بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید

آپدیت
بازی Kiss Of War بوسه جنگ

بازی Kiss Of War
بوسه جنگ + دیتا + مود اندروید

بازی Kiss Of War !توسط شرکت Tap4fun طراحی شده‌ و به بازار عرضه گشته است. این‌ بازی در سبک بازی استراتژیک اندروید و جنگی برای علاقه مندان ساخته شده است. دانلود بازی بوسه جنگ به دلیل سبک و طراحی جنگی آن، برای افراد بالای ۱۶ سال توصیه می شود. ایجاد روحیه جنگاوری و طی کردن مراحل مختلف برای شکست دشمنان از دیگر هیجان های این بازی فوق العاده می باشد.

هم اکنون امکان‌ دانلود بازی Kiss Of War به صورت کاملا رایگان برای شما کاربران عزیز امکان پذیر است. گذراندن اوقات بیکاری و ایجاد نوعی سرگرمی جدید به نام بازی بوسه جنگ که از تفاوت هایی نسبت به دیگر بازی های استراتژیک برخوردار است، شما را با نوعی دیگر از بازی های لذت بخش و جذاب آشنا می کند. در زیر به برخی از ویژگی ها و امکانات این بازی پرطرفدار اشاره شده است.

بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید

در بازی بوسه جنگ زنان در راس قدرت قرار دارند!

بازی بوسه جنگ تاکنون توسط بیش از پانصد هزار نفر دانلود شده و با کسب آرای بیش از چهل و چهار هزار و پانصد نفر توانسته در گوگل پلی امتیاز خوب 4.7 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. این بازی از گرافیک فوق العاده جذاب برخوردار می باشد و مناسب با سبک جنگی ساخته شده است. زنان حاضر در صحنه جنگ و طراحی لباس ها از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد که جلوه متفاوتی را در مقایسه با دیگر بازی های استراتژیک دارد.

داستان بازی Kiss Of War متناسب با اواخر دوره مدرن ساخته شده است، در مورد زنانی می باشد که هر کدام از پیشینه های مختلفی با ویژگی های جالب برخوردار هستند. این زنان با شجاعت کامل به جنگ با متفقین در سراسر جهان می پردازند و کشورها را فتح می کنند. این بازی حضور زنان در راس قدرت را به تصویر می کشد.

بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید

با فرماندهان قدرتمند دیگر در این بازی استراتژیکی بپیوندید!

بازی Kiss Of War از قابلیت های مختلفی برخوردار است. شما باید در این بازی هیجان انگیز به عنوان یک فرمانده بر تمامی امور نظارت کنید. یکی از قابلیت های این بازی تربیت و آموزش سربازها و کمک در افزایش قدرت آن ها می باشد. شما می توانید افسران زن زیبا را جهت رهبری و آموزش سربازها انتخاب نمایید. تعیین هر افسر برای گروه های مختلف به منظور قدرتمند ساختن نیروی جنگی به پیشرفت بیشتر و سریع تر سربازان شما کمک می کند.

در بازی بوسه جنگ فرماندهان زیادی همانند شما در جنگ های مختلف شرکت می کنند و دشمنان را شکست می دهند. شما می توانید با فرماندهان متحد شده و به جنگ با دیگر مهاجمان بروید. متحد شدن با فرماندهان قدرتمند به پیشرفت بیشتر شما در مراحل و جنگ های مختلف کمک می کند. شما می توانید با دیگر فرماندهان از طریق ایجاد یک انجمن صنفی قوی تر به صلح جهانی برسید.

بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید

شما حتی می توانید به صورت چند نفره و زنده بازی کنید!

بازی بوسه جنگ به صورت آنلاین و زنده در دنیایی واقعی برای بازیکنان ارائه می شود. از دیگر ویژگی‌های جذاب این بازی هیجان انگیز امکان بازی کردن با دیگر‌بازیکنان و اتصال با دوستان در سراسر جهان می باشد. انجام بازی و مبارزه به صورت چند نفره همیشه از طرفداران بیشتری نسبت به بازی های معمولی در قالب یک‌ نفره برخوردار بوده است. شما می توانید با مبارزه کردن به صورت چند نفره، از دیگر بازیکنان درخواست‌ کمک کنید و قدرت خود را روز به روز بیشتر افزایش دهید.

شما در بازی Kiss Of War حتی اگر از قدرتمندترین بازیکنان باشید، هر لحظه ممکن است به کمک احتیاج داشته باشید. دلیل نیاز شما به دیگر‌بازیکنان حمله دشمنان به صورت چند نفره به سمت شما می باشد و شما نیز باید به کمک دیگر بازیکنان‌ با آن ها مقابله کنید. ایجاد یک‌ انجمن صنفی در بازی بوسه جنگ به پیشرفت شما کمک بیشتری می نماید.

در بازی Kiss Of War سربازان را آموزش دهید!

بازی بوسه جنگ از سیستم جدید کنترل سربازها استفاده می کند. این سیستم به بازیکنان و فرماندهان اجازه می دهد تا به صورت رایگان دستورات مختلفی را به سربازان بدهند و اهداف خود را تغییر دهند. شما می توانید به راحتی به سربازان خود دستور دهید که راهپیمایی کنند، به گروه های مختلف تقسیم شوند، به حالت آماده باش در بیایند و به این ترتیب اهداف خود را در مسیر پیروزی تغییر دهند.

همچنین شما می توانید در مراحل آموزش به آن ها دستور دهید که در صورت پیدا شدن راه های جدید برای شکست دشمنان، مسیرهای راهپیمایی را در میدان نبرد تغییر دهند و از سیاست های جدید برای جنگیدن استفاده نمایند. در بازی Kiss Of War سربازان قدرتمند و آموزش دیده بدون رهبری و استراتژی عالی نمی توانند به مراحل بالاتر دست یابند. کسب آموزش ها در هر مرحله موجب تکامل و پیشرفت بیشتر سربازان در جنگ های پی در پی می شود.

بازی بوسه جنگ براساس جغرافیای اروپا ساخته شده است!

بازی Kiss Of War !بر اساس جغرافیای واقعی از دوران مدرن ساخته شده است! شبیه سازی مکان ها و فضای بازی به صورت کامل مطابق با واقعیت و به شکل جغرافیای اروپا برای بازیکنان فراهم شده است. همچنین شما می توانید از جمله مکان هایی که مردم در دنیای واقعی آن ها را به رسمیت می شناسند را در این بازی فوق العاده مشاهده نمایید. در این نقشه جغرافیای بی نظیر به راحتی می توانید شهرهای مختلف و تشکیل شده را پیدا کرده و جبهه های جنگی ایجاد شده را انتخاب کنید.

هدف از بازی بوسه جنگ بازگرداندن بازیکنان به دوره ظهور افسانه و رو به رو شدن آن ها با واقعیت های جالب آن می باشد. به همین منظور ماشین های جنگی که حتی در اواخر دوره مدرن وجود داشته و سربازان از آن ها می کنند را در قالب بازی شبیه سازی کرده و در اختیار بازیکنان قرار داده اند.

بازی بوسه جنگ تانک ها و ابزار جنگی مختلفی را فراهم می کند!

بازی Kiss Of War !دارای کشورهای زیادی در نقشه می باشد! شما می توانید کشورهای مختلفی را در طول مراحل بازی برای جنگیدن انتخاب نمایید. هر کدام از این کشور ها از ویژگی‌های منحصر به فرد خود که در واقعیت داشته اند برخوردار است. این کشور ها با توجه به شرایط اقتصادی و نظامی خود در دوره مدرن دارای ابزار جنگی‌، تانک ها و وسایل نقلیه معروف خود که در آن زمان از آن ها استفاده شده اند، می باشد.

هر کدام از ماشین های جنگی معروف از ویژگی های منحصر به فرد برخوردار بوده و به صورت خاصی خدمت می‌ کنند. در بازی بوسه جنگ شما می توانید ارتش خود را سازماندهی کرده و به جنگ علیه دشمنان بروید. میلیون ها بازیکن در میدان جنگ حاضر شده و می توانند با شما انجمن های صنفی را تشکیل دهند. قدرتمندترین سرزمین ها را صاحب شوید و دنیا را فتح کنید.

ویژگی های بازی Kiss Of War اندروید

 • دارای گرافیک و طراحی منحصر به فرد در هر بخش
 • امکان انتخاب رهبر و افسر زن برای نظارت بر سربازان
 • قابلیت تربیت و آموزش سربازان به منظور قدرتمند شدن
 • امکان کسب قدرت بیشتر از طریق آموزش ها و کشورگشایی ها
 • قابلیت حمله و شورش به سمت دشمنان در بازی Kiss Of War
 • امکان متحد شدن با دیگر بازیکنان برای حمله به حکومت ها
 • وجود نقشه اروپا و کشور های مختلف با‌ ویژگی های جنگی بی نظیر
 • قابلیت استفاده از ابزار و ماشین های جنگی مختلف در بازی بوسه جنگ
معرفی بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

بازی !Nova Empire! : Space Commander یک بازی اعتیاد آور! در ژانر اکشن! و خشونت آمیز! است که تجربه! شگفت انگیزی! را در سبک بازی های نسل جدید استراتژیک! و آنلاین فضایی! برای شما به وجود می آورد. این بازی محصولی از شرکت !GameBear Tech می باشد! امپراطوری قدرتمند خود را تشکیل دهید…!

برای دانلود این بازی می توانید روی این لینک دانلود بازی Nova Empire امپراطوری نووا کلیک کنید.

آموزش نصب دیتای بازی

 • فایل نصبی بازی Kiss Of War را دانلود و نصب کنید.
 • فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. (استخراج کردن فایل)

پوشه ی main.873.com.tap4fun.kissofwar.googleplay.obbرا در مسیر Android/obb کپی کنید.

 • بازی را اجرا کنید و لذت ببرید! (به هیج وجه قبل از نصب دیتای بازی، فایل نصبی اصلی را اجرا نکنید)
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

بازی Kiss Of War دانلود کیس آف وار بوسه جنگ 1.103.0 اندروید
 • شرکت سازنده : tap4fun
 • حجم فایل : 715 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 21 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • رضا شنبه 2 اکتبر 2021

  لطفا نسخه مود رو بذارید

  پاسخ دهيد جالب بود 1
  • فخرالدین شادآور یکشنبه 3 اکتبر 2021

   سلام به محض انتشار . چشم

   جالب بود 3
 • Reza جمعه 28 می 2021

  مدل گوشي : À2cor ورژن اندرويد : 8

  نسخه مود رو بذارید لطفاً

  پاسخ دهيد جالب بود 6