p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 1.87.108 My Story – Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید
دانلود بازی 1.87.108 My Story – Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید
4.7 /5

4.7 / 5. 3

3 رای
 • سازنده ZenLife Games
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.87.108
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 1.87.108 My Story – Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی My Story مای ستوری

بازی My Story – Mansion Makeover مای ستوری نوعی سرگرمی هیجان انگیز با ترکیب سبک و موضوعات مختلف می باشد. این بازی جالب با داشتن حالت ماجراجویی خود امکان رفتن به عمق ماجراها و انجام چالش های مختلف را برای بازیکنان فراهم ساخته است. این بازی جذاب در سبک پازل طراحی شده و به منظور حل چالش ها در هر مرحله جدول های پازل زیادی عرضه گشته است.

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

هدف از ارائه این بازی فوق العاده My Story ساخت پازل های پیچیده و متنوع با داستان ها و چالش های دیگر در بین پازل ها می باشد. در طول مراحل می توانید مهارت بیشتری را برای ادامه چالش ها به دست آورید و با این قابلیت ها به دریافت جوایز بیشتر نیز بپردازید. جهت آشنایی با سایر ویژگی های بازی مای ستوری ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

بازی My Story دارای گرافیک فوق العاده می باشد!

بازی My Story – Mansion Makeover هم اکنون به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران بوده و قابلیت استفاده و دانلود آن بر روی سیستم عامل های اندروید و ios امکان پذیر می باشد. این بازی جالب توسط استودیو ZenLife Games طراحی شده و به بازار بازی ها عرضه گشته است. تاکنون بیش از پانصد هزار نفر به دانلود و نصب بازی بر روی گوشی خود پرداخته اند که با توجه به نتیجه انجام چالش ها نظرات مثبت و متعددی را ارائه داده اند.

از ویژگی های یک بازی پرطرفدار داشتن گرافیک خلاقانه و همچنین طراحی خاص برنامه در هر قسمت می باشد. تمامی بخش های بازی مای ستوری با در نظر گرفتن سبک و حالت آن طراحی شده و رنگ های شاد و متفاوت برای عوامل و شخصیت های آن در نظر گرفته شده است. گیم پلی بازی روان و یادگیری انجام چالش ها به راحتی در اوایل مراحل امکان پذیر است.

در بازی مای ستوری به طراحی عمارت خود بپردازید! 

بازی My Story امکان استفاده از سلیقه خود و قابلیت طراحی دکوراسیون خانه را برای بازیکنان در طول چالش ها فراهم ساخته است. برخی از افراد علاقه شدیدی به ساخت و ساز و طراحی منازل داشته و به دکوراسیون آن توجه زیادی دارند. این بازی به آن ها فرصت روبرو شدن با این علایق را فراهم می سازد، با استفاده از جوایز و الماس های دریافت شده می توانید به طراحی عمارت قدیمی خود و ساخت آن از نو بپردازید.

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

در بازی مای ستوری در صورتی که بتوانید امتیاز کافی برای دریافت پول کسب کنید، به راحتی قابلیت خریداری لوازم جدید عمارت برای شما وجود خواهد داشت. طراحی حیاط و باغ، آشپزخانه و وسایل آن، اتاق های خواب، پذیرایی، تراس، گلخانه و سایر قسمت های این قصر بزرگ به عهده شما می باشد. با ست کردن رنگ وسایل و انتخاب سبک مورد علاقه خود برای خانه شروع کنید.

در بازی My Story به ماجراجویی و عملکردهای مختلف بپردازید!

بازی My Story قابلیت دانلود بازی را برای تمامی افراد در رده های سنی مختلف فراهم ساخته است. محدوده سنی توصیه شده در گوگل پلی به دلیل نداشتن خشونت و ویژگی های پیچیده سه سال به بالا می باشد. علاوه بر سبک پازل و جدول های معما، سایر قابلیت های مربوط به زیباسازی مناطق و مکان های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد. آیتم ها و جوایز فراوان دریافت کنید و همواره دارایی خود را افزایش دهید.

از ماجراجویی ها و شخصیت های موجود در بازی مای ستوری لذت برده و داستان های مختلفی را با آن ها تجربه کنید. این بازی بی نظیر با شبیه سازی مناطق و ویژگی های دیگر خود امکان رو به رو شدن بازیکن با امور روزمره در دنیای واقعی را فراهم ساخته است. کسانی که به امور ساخت و ساز و طراحی دکوراسیون علاقه دارند، می توانند از این بازی لذت ببرند.

با داستان و ماجراهای جذاب بازی My Story به انجام چالش بپردازید!

بازی My Story در ابتدا از داستان جذابی برای بازیکنان ساخته شده است. ماجرای این سرگرمی زمانی شروع شد که شما به عنوان نقش اصلی در بازی یک عمارت بزرگ را به ارث می برید. این قصر شاهانه وقایع و ویژگی های مختلفی را با خود به همراه می آورد که در طول مراحل آن ها را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که به ساخت و ساز و داشتن خانه های بزرگ علاقه داشته باشید، به راحتی می توانید با انجام چالش های این بازی صاحب یک عمارت شوید.

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

ماجراجویی های پیش آمده در طول مراحل در مورد عمارت شما و وجود شخصیت های مختلف در بازی مای ستوری به شما در برخی مواقع کمک و همچنین ضرر می رساند. افراد شرور و خیرخواه موجب این اتفاقات خواهند شد. اوضاع در این عمارت به همان راحتی نبوده و وظایف مختلفی برای تعیین می شود که باید در زندگی روزمره انجام دهید. 

در بازی My Story با شخصیت های مختلف روبرو خواهید شد!

بازی My Story قابلیت رو به رو شدن با افراد و شخصیت های مختلفی را در طول مراحل برای شما فراهم می سازد. همسایگان خونگرم در اطراف عمارت زمان اسباب کشی به آن منطقه در مواقع مختلف به کمک و گفتگو با شما می آیند. دوستان قدیمی را دوباره ملاقات کنید و لحظات خوبی را با آن ها بگذرانید. یکی از مهم ترین ویژگی این بازی وجود وقایع شاد و تلخ زندگی در این دنیای خیالی می باشد.

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

این ویژگی فوق العاده بازی My Story موجب می شود اتفاقات و امور انجام شده توسط بازیکن کاملا شبیه سازی شده با دنیای واقعی باشد و تجربه ای هیجان انگیز را برای افراد به همراه آورد. با تجار حریص گفتگو کنید و آن ها را برای خرید و فروش راضی کنید. سایر افراد موجود در بازی در نقش های مختلف با شما روبرو خواهند شد. از آن ها برای حل مسائل بهره ببرید.

در بازی مای ستوری به حل پازل پرداخته و برنده شوید!

بازی مای ستوری قابلیت انجام پازل های فراوان را برای بازیکنان فراهم ساخته است. تاکنون در مورد ماجراجویی ها و داستان زندگی در عمارت به شما گفته شد. نحوه انجام چالش ها نیز به این گونه می باشد که شما باید در هر مرحله جدول های معما و پازل را با دقت و تمرکز بر روی عوامل مختلف حل کنید. در این بازی جذاب مکعب یا پازل های چهارضلعی با رنگ های متفاوت در اختیار شما می باشد.

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

در بازی My Story ممکن است در ابتدا جدول پازل کوچکتر با رنگ های کمتر باشد. شما می توانید به حل این جدول پرداخته و با ترکیب رنگ های هماهنگ با یکدیگر، به راحتی پازل را تکمیل کنید. پازل جورچین با حرکت دادن مکعب ها با توجه به تعداد فرصت های فراهم شده برای بازیکن امکان برنده شدن را دارد. چالش های فراهم شده برای بازیکن در هر مرحله قوانین جدیدی را وضع می کند.

در بازی My Story با ترکیب بیشتر مکعب ها ابزار کمکی دریافت کنید!

بازی My Story (مای ستوری) در برخی از چالش ها از بازیکن می خواهد برخی از مکعب ها با رنگ مشخصی را جمع آوری کند. تعداد مکعب های خواسته شده در صفحه اصلی بازی و در سمت چپ جدول پازل با رنگ مورد نظر نوشته شده است. تعداد دفعاتی که بازیکن می تواند از آن برای حل پازل استفاده کند نیز درربالای این مشخصات قرار دارد. می توانید با مشاهده مداوم این قسمت اطلاعات و میزان برنده شدن خود را در طول چالش تخمین بزنید.

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

در بازی My Story در صورتی که تعداد بیشتری از مکعب ها را یکدیگر ترکیب کنید، می توانید قابلیت و امکانات جدیدی برای برنده شدن به دست آورید. یکی از این قابلیت ها شامل بمب های منفجر کننده می باشد. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی تعداد زیادی از مکعب ها را در جدول جمع آوری نمایید. 

در بازی مای ستوری قابلیت های جدید را با یکدیگر ترکیب و امتیاز بیشتر دریافت نمایید!

بازی My Story قابلیت استفاده از ابزار کمکی بیشتری را در طول چالش ها برای بازیکن فراهم ساخته است. در دیگر حالت ها با به دست آوردن موشک می توانید ردیف کاملی از جدول پازل را زده و انتیاز زیادی را با این روش به دست آورید. ترکیب بمب و موشک نیز موجب دریافت بیشترین امتیاز با ابزار کمکی در جدول جورچین می شود.

سایر ابزار کمکی موجود در بازی My Story نیز به شما در برنده شدن کمک می نماید. این ابزار مربوط به جاروی کمکی، فرفره و همچنین بمب می باشد. می توانید از این امکانات در زمان اضطراری کمک بگیرید. در برخی از مراحل جدول های بازی با جعبه و چوب های محکم ساخته شده است، این اشیا تا زمانی که مکعب های موجود در پازل را با یکدیگر ترکیب نکنید، از بین نخواهد رفت.

در بازی My Story به دریافت جوایز و الماس بپردازید!

بازی مای ستوری قابلیت دریافت جوایز و امکانات مختلف را برای بازیکنان فراهم ساخته است. الماس های بنفش رنگ با ارزش فراوان را در طول مراحل جمع آوری کنید و پس از افزایش تعداد الماس ها در مواقع مختلف برای امکانات بیشتر از آن ها استفاده کنید. 

دانلود بازی 1.87.108 My Story - Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید

سکه های بی شمار با سایر ویژگی ها و جوایز بازی را در طول مراحل به دست آورید.در صورت باختن در چالش ها پازل، تعداد دفعات امکان پذیر برای انجام بازی در طول روز 5 بار می باشد. از این فرصت ها به نحو درست و با دقت بیشتری بهره مند شوید.

پیشنهادی: در دسته بازی های اندروید معمایی ، بازی Paint Dropper را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی My Story اندروید

 • امکان حل پازل جورچین در بازی My Story
 • وجود حالت داستان و ماجراجویی برای بازیکنان
 • امکان آشنایی با افراد و شخصیت های مختلف 
 • دارای ابزار و قابلیت کمکی برای حل جدول پازل
 • قابلیت دریافت امتیاز و الماس های بی شمار در چالش ها
 • طراحی دکوراسیون عمارت خود و انتخاب رنگ وسایل
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی 1.87.108 My Story – Mansion Makeover مای ستوری برای اندروید
 • شرکت سازنده : ZenLife Games
 • حجم فایل : 231 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 8 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!