p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی My Town : Grandparents Play home Fun Life Game مای تاون گرند پارنتس برای اندروید
دانلود بازی My Town : Grandparents Play home Fun Life Game مای تاون گرند پارنتس برای اندروید
4.4 /5

4.4 / 5. 23

23 رای
 • سازنده My Town Games Ltd
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه ۷.۰۰.۰۷
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی My Town : Grandparents Play home Fun Life Game مای تاون گرند پارنتس برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

بازی My Town Grandparents Play home Fun Life Game مای تاون گرند پارنتس نوعی سرگرمی آموزشی می باشد که با هدف راهنمایی و یادگیری مطالب آموزشی به کودکان ساخته شده است. طراحی منحصر به فرد این بازی اندروید جذاب طور می باشد که تمامی قابلیت ها و عوامل روزمره در آن برای مشاهده و آموزش جای داده شده است. قابلیت استفاده از این بازی حتی زمانی که نظارت والدین در دسترس نیست بدون هیچ نگرانی امکان پذیر است.

همانطور که می دانید امروزه همواره علم و تکنولوژی در حال پیشرفت بوده و موارد جدیدتری برای بالا بردن سطح فکری کودکان ارائه می شود. به دلیل وجود مسائل و عوامل زیاد حضور تمامی کودکان در کلاس های آموزشی و همچنین سرگرم کننده امکان پذیر نیست. استفاده از بازی My Town Grandparents موجب می شود علاوه بر سرگرمی جالب و لذت بخش آن آموزش های زیادی نیز به فرزندانتان داده شود.هم چنین اگر علاقه مند به بازی های آموزشی اندروید هستید به شما بازی پاپایو را نیز پیشنهاد میکنیم.


در بازی My Town Grandparents شما به عنوان نوه یک خانواده بزرگ بازی می کنید!

بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس به اینگونه می باشد که با ارائه داستان و حوادث مختلف بازیکن را برای تجربه اتفاقات مختلف آماده می سازد. این اتفاقات علاوه بر ویژگی سرگرم کننده آن، به کودکان این امکان را می دهد تا با استفاده از قوه تفکر و ذهن خود به فهمیدن تمامی امور روزمره پرداخته و سعی در حل آن ها داشته باشند. استفاده از این روش به آن ها برای انجام امور شخصی خود در دنیای واقعی نیز کمک می کند.

اسکرین شات مراحل بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

بازی My Town Grandparents شامل بازی و سرگرمی های متفاوت می باشد. این بازی های آموزشی در بین یک خانواده چند نفره انجام می گیرد که نقش کودک در آن به عنوان نوه می باشد. مادربزرگ و پدربزرگ با صحبت کردن و توصیه های خود و همچنین آموزش های مختلف، به آن ها در انجام این کارهای سرگرم کننده کمک می کنند. این بازی نسخه دیجیتالی خانه اسباب بازی است.


از بازی My Town Grandparents برای آموزش کودکان خود استفاده کنید! 

بازی مای تاون گرند پارنتس قابلیت دانلود و راه اندازی را برای سیستم عامل های اندروید و ios فراهم ساخته است. این بازی فوق العاده برای کودکان در رده های سنی سه الی یازده سال توصیه می شود. این بازی جذاب توسط شرکت My Town Games Ltd طراحی شده و به بازار بازی های آموزشی عرضه گشته است. این سرگرمی خارق العاده تاکنون توسط بیش از یک میلیون کاربر دانلود شده است.

اسکرین شات در کنال هم بودن اعضای خانواده بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

نظرات دریافت شده از سوی کاربران موجب شده است بازی My Town Grandparents در گوگل پلی امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. در صورتی که می خواهید آموزش های لازم را به فرزندان خود بدهید، بدون توضیحات و کمک خاصی تنها با استفاده از این بازی جالب امکان برقراری ارتباط کودکان با عوامل مختلف را در دنیای دیجیتالی فراهم سازید. این ویژگی موجب می شود با اتفاقات شبیه سازی شده دنیای واقعی آشنا شوند.


در اوایل بازی مای تاون گرند پارنتس کودک باید در نظافت خانه به بزرگترها کمک کند!

بازی My Town Grandparents قابلیت داشتن خانواده ای مجازی را برای کودکان فراهم می سازد. در این بازی زمانی که بازیکن به خانه پدربزرگ می آید، وظایفی را برعهده می گیرد که پدربزرگ و مادربزرگ این امور را به او یاد می دهد. کودک باید به نظافت خانه پدربزرگ خود بپردازد. این نظافت شامل تمیز کردن خانه، جمع کردن وسایل و اتاق های به هم ریخته، شستن و مرتب کردن ظروف و سایر موارد می باشد.

اسکرین شات نوه ها و مادر بزرگ و پدر بزرگ در انجام کار های خانه بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

دیگر وظایف بازی مای تاون گرند پارنتس مربوط به خانه شامل شومینه و وسایل گرم کننده است. در ابتدا باید چوب و وسایل لازم را بریده و آن ها را برای استفاده در شومینه آماده سازد. پس از آماده سازی لوازم قرار دادن چوب ها در داخل شومینه و روشن کردن آتش برای گرم شدن خانه تنها کاری است که باید انجام دهد. این امور با وجود پیچیده بودن آن برای کودکان، امکان یادگیری ساده را فراهم میکند.


در بازی My Town Grandparents انجام امور شخصی ها توسط خود کودک آموزش داده می شود!

بازی My Town Grandparents علاوه بر قابلیت ها و کارهایی که بازیکن باید انجام دهد، سرگرمی های لذت بخش تری نیز در این میان برای آن ها فراهم می شود. یکی از این سرگرمی ها که موجب داشتن روحیه ای خوب در کودک می شود، خنده و شوخی با اعضای خانواده است. محبت از سوی افراد خانواده باعث می شود رفتار و روحیه کودکان نیز با این فضا هماهنگ شود و در دنیای واقعی نیز اینگونه عمل کند.

مهم ترین چیزی که فرد باید در اوایل یاد بگیرد، نظافت شخصی و پوشیدن لباس های خود می باشد. در دیگر مراحل بازی My Town Grandparents مادربزرگ به کودکان کمک می کند تا مستقل شوند. پوشیدن لباس های خود و انجام سایر امور شخصی یک فرد در این قسمت به بازیکن آموزش داده می شود. این ویژگی موجب می شود کودک در دنیای واقعی نیز میل به انجام کارهای شخصی خود را داشته باشد.


در بازی My Town Grandparents آموزش خوردن و جمع کردن غذا به شما داده می شود!

بازی My Town Grandparents تمامی وسایل و امور روزمره موجود در یک خانه را در معرض مشاهده قرار می دهد. زنگ خوردن تلفن خانه، انجام کارهای مختلف خانه، خرید لوازم مورد نیاز، تماشا کردن تلویزیون و سایر امور جزئی نیز به عنوان یک سرگرمی و چالش برای بازیکن فراهم می شود. دیگر قابلیت هایی که امکان انجام آن توسط کودکان وجود دارد مربوط به خوردن غذا می باشد.

اسکرین شات محیطی آشفته و نیاز به جارو بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

در بازی مای تاون گرند پارنتس از مرحله پختن غذا تا مرحله قرار دادن آن در ظرف و خوردن در جای مناسب به کودک به عنوان بازی نشان داده می شود. این امور باید توسط او انجام شود تا علاوه بر لذت انجام بازی، آموزش لازم برای خوردن و جمع کردن غذا به کودک داده شود. خوردن غذا بر روی میز ناهار خوری نیز از دیگر آموزش هایی می باشد که موجب می شود کودک در دنیای واقعی از عادات بد خود زمان خوردن تغذیه دوری نماید.


از امکانات و وسایل متنوع برای انجام مراحل بازی مای تاون گرند پارنتس بهره مند شوید!

بازی My Town Grandparents امکانات زیادی را در اختیار بازیکن قرار می دهد. در این مرحله از بازی زمان استفاده از لباس ها، استایل های متفاوت در رنگ و حالت های متنوع برای بازیکنان فراهم می شود. این ویژگی موجب می شود تنوع بیشتری زمان انتخاب لباس ها برای افراد فراهم شود و لذت بیشتری از آن ببرند.

اسکرین شات کمک به بزرگترها در بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

دیگر امکانات موجود در بازی My Town Grandparents شامل ماشین های رنگی در شکل های مختلف می باشد. حالت های مختلف کاراکترها و شخصیت های خانه را به صورت دلخواه تغییر دهید. حالت صورت اعضای این خانواده را می توانید به شکل های مختلف گریه، خوشحال، ناراحت، متعجب، ترسو و سایر موارد در آورید. در صورتی که از احساسات مثبت برای کاراکترها استفاده کنید، می توانید اعضای خانواده را خوشحال و کنار یکدیگر مشاهده نمایید.


در بازی مای تاون گرند پارنتس به بازدید اتاق قدیمی پدر خود بروید!

بازی My Town Grandparents به بازیکنان این قابلیت را می دهد تا با خاطرات پدر خود ملاقات کرده و تمامی وسایل قدیمی او را مشاهده کند. یکی از اتاق های خانه پدربزرگ مربوط به پدر شما است. این اتاق همانند گذشته باقی مانده و تمامی وسایل قدیمی نیز همان جا هستند. در یکی از مراحل بازی پدربزرگ و مادربزرگ شما را به آن اتاق برده و به تعریف کردن خاطرات بچگی پدرتان پرداخته و این وسایل را در اختیار شما قرار می دهند.

با استفاده از این وسایل و خاطرات قدیمی می توانید بفهمید پدرتان در کجا بزرگ شده است. اتاق قدیمی پرد خود را کاوش کنید و از وسایل سرگرم کننده موجود در کمد برای بازی کردن بهره ببرید. دیگر کارهای معمولی یک فرد در طول روزانه مربوط به استحمام، خوردن چای، دیدن فیلم و سایر موارد می باشد. تمامی این امور در بازی My Town Grandparents باید توسط بازیکن انجام شود.


در بازی My Town Grandparents به باغبانی و یاد گرفتن مطالب جدید بپردازید!

بازی مای تاون گرند پارنتس قابلیت رفتن به 9 مکان مختلف با قابلیت های متفاوت را برای بازیکنان فراهم می سازد. این مکان ها با آموزش و سرگرمی های جدید تجربه ای خاص را به کودکان ارائه می دهد. از جمله مکان هایی که می توان برای گشت و گذار به آن اشاره نمود مربوط به باغ خانه می باشد. با همراهی مادربزرگ خود می توانید به باغ رفته و نکته های لازم برای باغبانی را از او یاد بگیرید.

اسکرین شات نظافت منزل و پاک کردن وسایل بازی My Town Grandparents مای تاون گرند پارنتس

در بازی My Town Grandparents تمامی لوازم مورد نیاز برای باغبانی و زیباسازی درختان از دستگاه های بزرگ گرفته تا کود و سایر داروها در اختیار شما قرار می گیرد. بیش از 20 نوع گل و سبزیجات برای کاشت توسط بازیکن فراهم شده است. در این بازی قابلیت اضافه نمودن شخصیت های بیشتر به خانه برای بازیکن امکان پذیر است. بیش از 14 کاراکتر با قابلیت و نقش های متفاوت به شما معرفی می شود.

پیشنهادی: در دسته بازی های آموزشی ، بازی My Town Bakery Free را هم به شما پیشنهاد می کنیم.


ویژگی های بازی My Town Grandparents اندروید؛

 • قابلیت انجام بازی سرگرم کننده با آموزش های ساده و متفاوت
 • وجود داستان های جذاب خانوادگی برای کودکان
 • امکان استفاده از قابلیت های بازی برای یاد گرفتن امور روزمره
 • دارای بیش از 9 مکان هیجان انگیز برای گشت و گذار
 • امکان کاشت و تزئین 20 نوع درخت، گل و سبزیجات
 • قابلیت یاد گرفتن انجام کارهای شخصی در بازی مای تاون گرند پارنتس
 • وجود تنوع انتخاب برای لباس ها و سایر وسایل خانه
 • رفتن به اتاق پدر برای آشنایی با وسایل و خاطرات کودکی اش

تغییرات آخرین نسخه ی بازی

 • بهبود رابط کاربری
 • سرعت بالاتر
 • بهبود نکات فنی درون بازی
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی My Town : Grandparents Play home Fun Life Game مای تاون گرند پارنتس برای اندروید
 • شرکت سازنده : My Town Games Ltd
 • حجم فایل : 85M
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 18 ژانویه 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!