p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید
دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید
3.9 /5

3.9 / 5. 102

102 رای
 • سازنده Crazy Labs by TabTale
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 2.9.1.0
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Phone Case DIY فون کیس

دانلود بازی Phone Case DIY فون کیس نوعی بازی سرگرم کننده و جالب می باشد که در سبک شبیه سازی طراحی شده است. سبک و موضوع ساخت بازی کاملا متفاوت با سایر بازی های طراحی شده تاکنون بوده است و به دلیل این تفاوت از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی این بازی جذاب قابلیت استفاده و گذراندن وقت با آن در مکان و زمان های مختلف است.

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید

در بازی Phone Case DIY توقف بازی و ادامه دادن آن در مواقع مختلف موجب شده است کاربران از آن در زمان انتظار برای انجام دادن امور روزمره خود نیز بهره ببرند. به دلیل سبک جالب و سرگرم کننده بازی قابلیت انجام آن برای تمامی رده های سنی بزرگسال و نوجوانان نیز امکان پذیر و لذت بخش است. کشف دنیایی هنری در قالب بازی و استفاده از استعداد طراحی خود برای ساخت وسایل علاقه بیشتر بازیکنان را به همراه می آورد.

در بازی Phone Case DIY به دنیای ساخت قاب های گوشی بپیوندید!

بازی Phone Case DIY با سبک شبیه سازی خود امکان فراهم ساختن فروشگاه قاب گوشی و طراحی گارد های موبایل را در قالب سرگرمی برای کاربران فراهم ساخته است. کسانی که به امور مربوط به طراحی تلفن همراه و درست کردن قالب های مختلف از هر رنگ و شکل علاقه دارند، می توانند با بهره گیری از این بازی جذاب به راحتی تجربه ای بی نظیر از سرگرمی محبوب خود را داشته باشند.

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید

یکی از قابلیت های جالب بازی Phone Case DIY ، ارائه گوشی های مختلف در مدل های متفاوت برای طراحی توسط بازیکنان می باشد. تلفن های همراه موجود در بازی در ابعاد و اندازه های مختلفی نیز در دست بازیکن قرار گرفته می شود که موجب تنوع بیشتر زمان انجام بازی می شود. زمان آپدیت بازی فون کیس و ارائه نسخه جدید مدل های جدیدتر موبایل نیز برای ساخت قاب آن ها در اختیار بازیکنان قرار گرفته می شود.

بازی Phone Case DIY از گیم پلی روان با آموزش های لازم برخوردار است!

بازی Phone Case DIY (طراحی قاب گوشی) هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس شما کاربران قرار دارد. این بازی فوق العاده توسط استودیوی Crazy Labs by TabTale طراحی شده و به بازار بازی های پرطرفدار عرضه گشته است. تاکنون بیش از پنج میلیون نفر به دانلود و نصب بازی در سراسر جهان پرداخته اند. از بین این تعداد کاربر نتایج و نظرات ارائه شده موجب شده است امتیاز 4.1 از 5.0 به آن اختصاص یابد.

یکی از مهم ترین ویژگی بازی Phone Case DIY (فون کیس) گرافیک و نوع طراحی بخش های مختلف برای کاربران است. این بازی جالب با داشتن گرافیک منحصر به فرد و همچنین طراحی متفاوت هر قسمت موجب کسب امتیازات بیشتری شده است. گیم پلی روان و ساده بازی بت کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی به یادگیری امور مختلف زمان انجام بازی بپردازند. 

در بازی طراحی قاب گوشی Phone Case DIY به انتخاب قاب در شکل های مختلف بپردازید!

بازی Phone Case DIY قابلیت ساخت قالب ها را در چند مرحله برای بازیکن فراهم ساخته است. هر مرحله با انجام کاری متفاوت ارائه می شود که در ساخت و طراحی هر قاب به بازیکن آموزش داده خواهد شد. در فون کیس اولین مرحله مربوط به انتخاب شکل و نوع قاب می باشد. در این مرحله شکل های مختلف از قاب شامل اشکال حیوانات، شکل کاسه های بستنی، پا، ابعاد میوه، بطری های مختلف و سایر موارد می باشد. 

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید

بازیکن در این قسمت می تواند با توجه به ویژگی های مختلف به انتخاب نوع قاب بپردازد. توجه به سلیقه و روحیات مشتری، مدل گوشی و سایر موارد در انتخاب قاب گوشی به بازیکن کمک می نماید. در اوایل بازی Phone Case DIY شکل های ارائه شده برای انجام چالش ها کمتر بوده و انتخاب از بین چند نوع می باشد. در مراحل بعدی امکانات جدید موجب ارائه های متنوع تر برای بازیکن می شود.

در بازی Phone Case DIY از دستگاه چسب برای ابتدای کار استفاده نمایید!

بازی طراحی قاب گوشی Phone Case DIY در مرحله بعدی قابلیت استفاده از مواد چسبناک برای ساخت و ارائه طرح های مختلف را برای بازیکن فراهم ساخته است. نحوه ریختن چسب و استفاده از دستگاه چسب در اوایل بازی آموزش داده می شود. در قسمت بالای صفحه اصلی بازی زمان انجام کار چسب کاری بر روی قاب گوشی، در صورتی که به اندازه کافی از مواد استفاده شود گزینه ای برای اطلاع داده به بازیکن فراهم شده است.

در بازی Phone Case DIY ابزار و امکانات مورد نیاز برای طراحی قاب های گوشی در طول مراحل افزایش یافته و امکان به روز رسانی و ارتقای سطح وسایل مورد استفاده بازیکن وجود دارد. در فون کیس دستگاه چسب نیز یکی دیگر از این امکانات است که با فرد می تواند در طول مراحل به خریداری دستگاه های بیشتر با قدرت بالاتری بپردازد. لیستی کامل از انواع دستگاه های پیشرفته در شکل و رنگ های متفاوت در اختیار بازیکن قرار می گیرد.

در بازی Phone Case DIY به انتخاب رنگ های مختلف برای طراحی قاب گوشی بپردازید!

بازی Phone Case DIY پس از انجام مرحله ریختن چسب بر روی قاب گوشی، قابلیت استفاده از رنگ های مختلف را به بازیکن ارائه می دهد. در این مرحله جعبه ای بزرگ و کامل از انواع رنگ های مختلف به شکل اسپری های رنگی در اختیار بازیکن قرار می گیرد. انتخاب رنگ مورد نظر و زدن اسپری رنگی بر روی قاب گوشی از وظایف شما در این مرحله می باشد.

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید

در بازی Phone Case DIY در صورتی که بخواهید از رنگ های ترکیبی و متفاوت برای رنگ کردن قاب گوشی استفاده کنید، می توانید چند اسپری از رنگ های متفاوت را برای رنگ کردن انتخاب نمایید. انتخاب رنگ ها به صورت دلخواه و با توجه سلیقه بازیکن می باشد که ممکن است در بعضی مواقع مشتری از نتیجه کار خوشش آمده و امتیاز بالاتری را به بازیکن بدهد. لیست اسپری های رنگی بیشتر در رنگ های متفاوت در ادامه مراحل و روزانه بازگشایی می شود.

در بازی فون کیس طراحی قاب گوشی از جنس های مختلف رنگ استفاده کنید!

بازی Phone Case DIY علاوه بر اسپری های رنگی امکان استفاده از سطل های رنگ و گواش را برای طراحی گوشی به بازیکن ارائه می دهد. در این قسمت با استفاده از فرچه های مخصوص قابلیت پخش کردن رنگ ها وجود دارد که این کار برای بازیکن راحت تر و لذت بخش تر می باشد. رنگ های مورد استفاده در این بخش از تفاوت در مقایسه با اسپری های رنگی دارد. 

در بازی Phone Case DIY پررنگ و واضح تر بودن این رنگ ها در مقایسه با اسپری ها موجب محبوبیت بیشتر در بین بازیکنان شده است. تنوع انتخاب این رنگ ها نیز بالا بوده و بازگشایی رنگ های جدیدتر برای طراحی امکان پذیر است.

در بازی Phone Case DIY از خنک کننده های پیشرفته برای طراحی قاب های گوشی استفاده کنید!

بازی طراحی قاب گوشی Phone Case DIY امکان خشک کردن رنگ و چسب های استفاده شده در طراحی گوشی را در اختیار بازیکن قرار می دهد. در این مرحله سشوارهای خشک کننده به منظور خشک شدن و همچنین زیبا سازی بیشتر رنگ گارد گوشی مورد استفاده قرار می گیرد. دیگر امکانات بازی در این مرحله مربوط به انواع ابزار خشک کننده نیز می شود.

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید

در بازی Phone Case DIY شما می توانید با بالا رفتن سطح خود به خریداری و استفاده از وسایل جدیدتر برای خشک کردن رنگ ها استفاده کنید. ابزار خنک کننده جدید را با استفاده از جوایز و سکه های دریافت شده از سوی مشتریان قدیمی خریداری کنید و از آن ها برای ساخت قاب های جدید و طراحی های خود استفاده نمایید.

در بازی Phone Case DIY از طرح های جزئی برای زیباسازی قالب گوشی استفاده کنید!

بازی Phone Case DIY (فون کیس) در مرحله آخر از اشیا و ابزارهای زیبا برای پایان طراحی برخوردار است. در این قسمت انواع اکلیل های زیبا در رنگ های متفاوت فراهم شده است. پخش کردن اکلیل ها بر روی قاب گوشی و ترکیب رنگ ها برای ارائه هنری متفاوت از دیگر قابلیت های بازیکنان می باشد. دیگر موارد پرکاربرد برای طراحی شامل زنجیرهای آویزان از گوشی می باشد. 

این آویزهای زیبا در شکل های متفاوت و به رنگ های نقره ای و طلایی طراحی شده است. برچسب های مورد استفاده بر روی قاب نیز یکی از دیگر ابزار طراحی می باشد. عکس و انیمیشن های زیبا، طراحی های رنگی و سایر تصاویر به شکل برچسب در این قسمت به بازیکن ارائه می شود. 

در بازی Phone Case DIY طراحی قاب گوشی به زیباسازی ظاهر فروشگاه خود بپردازید!

بازی Phone Case DIY به بازیکنان این امکان را می دهد تا همواره به زیبایی ظاهر فروشگاه خود نیز بپردازند. این ویژگی ها نیز تنها با استفاده از جوایز و سکه های دریافت شده از سوی مشتریان امکان پذیر است. قسمت های مختلف فروشگاه شامل میز کار، دیوارها، گلدان، زمین و سرامیک ها قابلیت تغییر و به روز رسانی دارند. 

رنگ، حالت و کیفیت امکانات همواره پس از به روز رسانی های پی در پی تغییر یافته و به شکل های جدیدتری تبدیل می شوند. در صورتی که بتوانید رضایت مشتریان وی آی پی را کسب کنید، به راحتی می توانید سکه های بیشتری را دریافت نمایید.

پیشنهادی: در دسته بازی های شبیه سازی ،بازی Hero Factory را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Phone Case DIY اندروید

 • قابلیت طراحی و ساخت قاب های گوشی در بازی Phone Case DIY
 • استفاده از شکل های مختلف قاب برای مدل های متفاوت گوشی
 • وجود اسپری های رنگ و سایر ابزار برای رنگ کردن قاب ها
 • دارای دستگاه چسب برای فیکس و خشک کردن رنگ ها
 • امکان انتخاب انواع اکلیل و طرح های کوچک برای قاب ها
 • قابلیت به روز رسانی امکانات و انتخاب ابزار جدید برای کار
 • توانایی به روز رسانی وسایل و ظاهر فروشگاه خود
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی 2.9.1.0 Phone Case DIY فون کیس طراحی قاب گوشی برای اندروید
 • شرکت سازنده : Crazy Labs by TabTale
 • حجم فایل : 175 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 8 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • ♥️♥️ جمعه 11 مارس 2022

  مدل گوشي : آیفون 12 pro max ورژن اندرويد :

  پول باید بدیم اونم 200 هزار تومان😕😕😕😕😐😐😐😐😐🤐🤐🤐😯😯😯😳😳😳😳😡😡😡😡😞😞😞😥😥

  پاسخ دهيد جالب بود 14
  • فخرالدین شادآور سه‌شنبه 5 آوریل 2022

   سلام کجا باید 200 تومن پرداخت کنید؟ متوجه نشدم!

   جالب بود 9