p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید
دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید
4 /5

4 / 5. 2

2 رای
 • سازنده Gamecafe
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 2.18
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز

بازی Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز (برادران اولیه) نوعی سرگرمی هیجان انگیز و چالش برانگیز می باشد که در سبک شبیه سازی برای افراد علاقه مند به موضوعات تاریخی و همچنین عوامل و کاراکترهای جدید ساخته شده است. این بازی فوق العاده با شبیه سازی واقعیات تاریخی، امکانات اولیه و همچنین شخصیت ها و عوامل قدیمی به ساخت دنیایی تخیلی برای بازیکنان پرداخته است.

دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید

سبک شبیه سازی بازی Primitive Brothers با ترکیب چالش های حماسی و نقش آفرینی های بزرگ توسط شخصیت های قدرتمند بازی موجب محبوبیت بیشتر آن در بین بازیکنان شده است. تنوع تمامی قسمت ها و ارائه امکانات و قابلیت های متفاوت نیز از دیگر ویژگی های منحصر به فرد بازی پریمیتیو برادرز شده است. جهت آشنایی با سایر ویژگی ها و قابلیت های خود در بازی می توانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید و مهارت های لازم را برای مراحل مختلف یاد بگیرید.

در بازی Primitive Brothers به دوران انسان های اولیه بازگردید!

بازی Primitive Brothers (پریمیتیو برادرز) چالش های هیجان انگیزی را در اختیار بازیکنان قرار داده است. نحوه انجام بازی در ابتدای مراحل به اینگونه می باشد که شما با برعهده گرفتن مسئولیت و وظایفی به گذشته تاریخ خواهید رفت. این گذشته مربوط به سال های پیشین نیست بلکه سال های نخست و تاریخ بشری را در برگرفته است. 

رفتن به دوران انسان های اولیه و تجربه زندگی و انجام امور آن ها از سرگرمی های جذابی می باشد که بازی Primitive Brothers در اختیار شما قرار می دهد. تمامی عوامل تاثیرگذار بر روی مخاطب که مربوط به این دوران می باشد در بازی قرار داده شده است. با رفتن به مراحل بالاتر و دریافت امکانات و تجهیزات بیشتر و همچنین داشتن مهارت کافی برای ادامه چالش ها تجربه موارد جدیدتر برای شما فراهم می گردد.

بازی پریمیتیو برادرز با توجه به وقایع تاریخی شبیه سازی شده است!

بازی Primitive Brothers هم اکنون به صورت رایگان در دسترس کاربران بوده و قابلیت دانلود و نصب آن بر روی سیستم عامل های اندروید و ios امکان پذیر می باشد. این بازی جالب توسط استودیوی Gamecafe طراحی شده و به بازار بازی های جدید و متفاوت امروزی با موضوعی تازه عرضه گشته است. تاکنون بیش از یک میلیون کاربر به بارگیری و نصب این سرگرمی فوق العاده پرداخته اند.

دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید

با توجه به میزان رضایت تعداد زیادی از افراد در گوگل پلی امتیاز 4.5 از 5.0 به آن اختصاص یافته است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی پریمیتیو برادرز مربوط به گرافیک خلاقانه و شبیه سازی تصویر تمامی عوامل از دنیای واقعی به خیالی می باشد. مراحل ابتدایی با آموزش های ساده به شما در کسب مهارت کافی برای ادامه چالش ها کمک می نماید. گیم پلی بی نظیر آن محبوبیت بیشتری به همراه داشته است.

در بازی Primitive Brothers افراد و شخصیت های بازی از قابلیت های متفاوتی برخوردار هستند!

بازی Primitive Brothers قابلیت رفتن در نقش برادران اولیه را برای شما فراهم نموده است. این افراد با قرار گرفتن در این دوره قابلیت و امکان انجام چالش ها را دارند. برادران اولیه در این بازی 5 نفر هستند که هر کدام از مهارت متفاوت و مخصوص خود برخوردار هستند. استفاده از قابلیت هر کدام در مواقع لازم موجب می شود امتیاز کافی برای بالا رفتن سطح و افزایش قدرت شما فراهم گردد.

در بازی پریمیتیو برادرز اولین شخصیت داستان با قدرت ضربه زدن و استفاده از شمشیرهای دست ساز در اختیار شما قرار می گیرد. پیدا کردن چوب و ابزار لازم برای ساخت شمشیر و سپر نیز از دیگر وظایف شما می باشد. با لمس بر روی کاراکتر دشمن می توانید به طور همزمان به زدن او و همچنین قرار دادن سپر در مقابل دشمن برای محافظت از خود بپردازید.

در بازی Primitive Brothers شخصیت های با قدرت بیشتر به نیرو های شما اضافه می شود!

بازی Primitive Brothers (برادران اولیه) برای مراحل بعدی افراد جدید با قابلیت های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت دوم در بازی مربوط به کماندار می باشد. کماندار افسانه ای چالش نیز در ابتدای مراحل با کمان ساده و با قدرت کمتری به نبرد با دشمنان می پردازد. انجام چالش ها با برادر شمشیری نیز امکان پذیر است و می توانید هر دو نفر را برای جنگ بفرستید.

دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید

در طول مراحل قدرت و جنس کمان تغییر یافته و امکان بازسازی و ارتقا ابزار برای قهرمانان شما وجود دارد. استاد پرتاب نیز از دیگر شخصیت های پرقدرت و اولیه بازی Primitive Brothers می باشد که پس از کماندار به چالش ها اضافه می شود. در این مراحل قهرمان پرتاب کننده با استفاده از خنجرهای تیز به ضربه زدن و زخمی کردن موجودات خطرناک پرداخته و از قابلیت بسیار بالایی در آسیب رساندن به آن ها برخوردار است.

در بازی Primitive Brothers از قهرمان پنجم برای از بین بردن سریع دشمن استفاده کنید!

بازی پریمیتیو برادرز ‌در چالش های دشوارتر امکان استفاده از شخصیت چهارم را برای شما فراهم می سازد. قهرمان چهارم بازی قابلیت اسلینگ شات بالایی داشته و مهم ترین ویژگی او دقت زیاد در شلیک سنگ های بزرگ و کوچک می باشد. این شخصیت با نام استاد دقت معروف است. قابلیت های هر قهرمان برای نقاط مختلف دشمن استفاده شده و پرتاب کردن ابزار جنگی به سمت دشمن با توجه به نقاط ضعف آن انجام می گیرد.

دیگر قابلیت های شما زمان انجام چالش ها استفاده از شخص پنجم برای نبرد می باشد. قهرمان پنجم از قابلیت تبردستی برخوردار است. این قابلیت مربوط به نگهداری و در دست داشتن تبرهای سنگین و ضربه زدن با آن به موجودات می باشد. قهرمان پنجم بازی Primitive Brothers به دلیل قدرت بالای خود در نگهداری تبر و ضربه زدن به حیوانات غول پیکر، قابلیت کاهش مقاومت موجودات را بیشتر از سایر برادران خود دارد.

در بازی پریمیتیو برادرز انواع موجودات خطرناک با شما مقابله می کنند! از جمله دایناسورها

بازی Primitive Brothers قابلیت نبرد و استفاده از قهرمان های جنگجو را برای موقعیت های مختلف فراهم ساخته است. ابتدای بازی با رو به رو شدن با حیوانات و موجودات کوچکتر با مقاومت کمتر نیز آغاز می شود. دلیل استفاده از حیوانات کوچکتر در این مراحل وجود امکانات خیلی کم و استفاده از یک قهرمان می باشد.

دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید

حیوانات ابتدایی بازی Primitive Brothers شامل اسکلت های پوسیده موجودات، دایناسورهای کوچک، گورخرهای وحشی، ستاره دریایی، پرندگان وحشی، پنگوئن و به تدریج موجودات قوی تر در ادامه چالش ها می باشد. با بالا رفتن قدرت و مقاومت حیوانات تعداد قهرمانان بازی و همچنین امکانات افزایش می یابد. به تدریج دایناسورهای بزرگ، اژدهایان وحشتناک، فیل و سایر جانوران قدیمی با قابلیت های بالا با شما رو به رو می شوند. طول عمر هر حیوان در بالای سر آن ها به شما نشان داده خواهد شد که با توجه به ضربات وارد شده کاهش می یابد.

در بازی Primitive Brothers مناطق و فضاهای متفاوتی برای نبرد فراهم شده است!

بازی Primitive Brothers امکان استفاده از انواع لباس های جدید را در طول چالش ها به شما ارائه می دهد. این لباس های رنگی و زیبا که با مد و استایل انسان های اولیه در بازی برای شما فراهم گشته است به تدریج و با توجه به سطح های بازگشایی شده در اختیار شما قرار می گیرد. خریداری لباس ها و انتخاب هر رنگ موجب می شود برای تمامی قهرمانان یک رنگ ست شود.

دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید

دیگر ویژگی های بازی پریمیتیو برادرز زمان انجام چالش ها مربوط به تغییر مناطق و مکان ها است. در این مراحل مناطقی چون بیابان ها، عمق دریاها و اقیانوس ها، صحراهای تاریک با درختان بلند، کوه ها، جاده های طولانی، مناطق برفی و همچنین چمن های زیبا و شاداب در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. این مکان های زیبا و جذاب در طول سطح های بالاتر بازگشایی شده و امکان انجام نبرد در تمامی آنها وجود دارد.

در بازی Primitive Brothers با توجه به زمانبندی چالش ها به نبرد بپردازید!

بازی پریمیتیو برادرز امکان استفاده از وسایل پیشرفته تر را برای بازیکنان فراهم نموده است. با نزدیک شدن به عصر جدید زره های قدرتمند برای محافظت بهتر از قهرمانان در اختیار شما قرار می گیرد. 

در بازی Primitive Brothers جعبه جوایز روزانه و جوایز مربوط به چالش ها نیز در بالای صفحه نمایش بازی برای شما نشان داده می شود. با استفاده از این قسمت می توانید جوایز ویژه و جداگانه ای را برای افزایش قدرت و ثروت خود جمع آوری کنید. چالش ها و نبردهای شما هر کدام از زمانبندی کافی برخوردارند. شما باید با توجه به این زمانبندی به از بین بردن دشمنان خود بپردازید تا برنده چالش شوید.

در بازی Primitive Brothers به دریافت الماس و جوایز فراوان بپردازید!

بازی Primitive Brothers امکان مشاهده نقشه و مناطق مختلف را برای بازیکن فراهم ساخته است. با استفاده از این ویژگی می توانید مراحل قفل شده و چالش های جذاب بعدی را ببینید و خود را برای نبردهای دشوار آماده سازید. زمان انجام نبرد با موجودات خطرناک میزان مقاومت بدنی قهرمانان و همچنین قدرت حمله آن ها در صفحه بازی برای شما نوشته می شود.

زمان حمله و از بین بردن دشمنان خود می توانید به افزایش امتیاز و الماس های خود در طول چالش توجه کنید و از میزان دارایی خود مطلع گردید. در صورتی که بتوانید چالش های سخت و حیوانات قدرتمند را از بین ببرید، قابلیت دریافت جوایز بیشتر برای شما فراهم می شود.

پیشنهادی: در دسته بازی شبیه سازی اندروید ، بازی Mars Tomorrow را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Primitive Brothers اندروید؛

 • قابلیت تجربه دوران انسان های اولیه در بازی Primitive Brothers
 • امکان شکار و کشتن حیوانات اولیه و قدرتمند 
 • وجود پنج شخصیت قدرتمند با قابلیت های متفاوت
 • دارای مناطق و مکان های مختلف برای انجام نبرد
 • توانایی ارتقا سطح تجهیزات و لباس های قهرمانان
 • دارای جوایز و الماس های بی شمار برای جمع آوری
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی 2.18 Primitive Brothers : Endless Evolution پریمیتیو برادرز برای اندروید
 • شرکت سازنده : Gamecafe
 • حجم فایل : 97 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 10 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • Aria دوشنبه 27 دسامبر 2021

  مدل گوشي : A11 ورژن اندرويد : 11

  اصن بازی باز نمیشه چرا؟

  پاسخ دهيد جالب بود 2
  • فخرالدین شادآور دوشنبه 27 دسامبر 2021

   سلام دوست عزیز. بله این لینک دچار مشکل شده به زودی رفع میشه و شما میتونید راحت دانلود بفرمایید.از شما بابت این مشکل عذرخواهی میکنیم.

   جالب بود 1