p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود
دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده Highscore Games
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 2.3.2
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

آپدیت
تصویر معرفی بازی Rocket Punch راکت پانچ

بازی Rocket Punch راکت پانچ نوعی سرگرمی جذاب می باشد که امکان انجام چالش ها در حالت های آنلاین و آفلاین برای کاربران وجود دارد. این بازی فوق العاده در سبک پازل طراحی شده و با ارائه چالش هایی جنگی در قالب پازل و معما تنوع و تفاوت زیادی را برای بازیکنان به ارمغان آورده است.

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

مهم ترین ویژگی بازی Rocket Punch مربوط به بازگرداندن مرحله و استفاده از راه حل های مختلف برای گرفتن امتیاز و جوایز کافی می باشد. شما می توانید به انجام بازی راکت پانچ در زمان و مکان های مختلف بپردازید و با استفاده از آن به گذراندن وقت خود در بعضی شرایط بپردازید. متوقف کردن بازی و از سرگیری آن در مواقع اضطراری نیز برای بازیکنان امکان پذیر است. جهت آشنایی با سایر ویژگی های بازی و نحوه انجام چالش ها ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

در بازی Rocket Punch از فرصت های مشت زنی برای برنده شدن استفاده کنید!

بازی Rocket Punch (راکت پانچ) امکان تغییر مسیر مشت را در طول بازی به بازیکن می دهد. با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی مسیر ضربه و هدف را مشخص نمایید. در ابتدای مراحل چالش بسیار ساده بوده و دکشن در فاصله بسیار کمی از شما ایستاده است که می توانید به راحتی با کشیدن دست خود به آن قسمت او را بزنید. سه فرصت برای شما در هر مرحله فراهم می شود. 

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

در بازی Rocket Punch در صورتی که در فرصت اول بتوانید دشمن را بکشید، بالاترین امتیاز به شما داده می شود. استفاده از دو فرصت مشت زنی موجب دریافت امتیاز کمتر و همچنین در صورتی که تمامی فرصت ها را برای زدن دشمن استفاده نمایید، کمترین امتیاز و جایزه به شما تعلق می گیرد. زمانی که هر سه فرصت مشت زنی نیز برای شما کافی نباشد، بازنده مرحله خواهید شد و باید دوباره به انجام آن چالش بپردازید.

بازی Rocket Punch از گرافیک فوق العاده برخوردار است!

بازی Rocket Punch هم اکنون به صورت کاملا رایگان و جهت استفاده بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس کاربران قرار دارد. این بازی فوق العاده توسط استودیوی معروف Highscore Games طراحی شده و به بازار عرضه شده است. تاکنون بیش از یک میلیون نفر به دانلود و نصب این بازی هیجان انگیز پرداخته اند. 

نظرات و آرای دریافت شده از سوی این کاربران موجب شده است در گوگل پلی امتیاز 4.6 از 5.0 به آن اختصاص یابد. قابلیت دانلود و استفاده از بازی برای افراد در رده های سنی بالای 7 سال توصیه می شود. گرافیک فوق العاده و همچنین گیم پلی روان بازی Rocket Punch از دیگر ویژگی های مربوط به طراحی داخلی آن می باشد. استفاده و دسترسی به تمامی بخش ها به راحتی برای بازیکنان امکان پذیر است.

در بازی Rocket Punch به حل پازل ها در قالب جنگ بپردازید! 

بازی راکت پانچ Rocket Punch امکان انجام چالش های مختلف و پیچیده را به روش جنگی برای بازیکنان فراهم ساخته است. این ویژگی موجب می شود بازی از دو بعد پازل و همچنین نبردی برخوردار باشد. از تفکر و هوش خود برای پیدا نمودن راه درست و از روحیه جنگی خوب برای از بین بردن موانع و سایر افراد در میدان استفاده کنید.

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

نحوه انجام بازی Rocket Punch به اینگونه می باشد که شما در نقش شخصی جنگجو با مشت های سنگین در میدان قرار گرفته اید. وظیفه شما از بین بردن افراد خلافکار و موجودات بدجنس می باشد که در این مناطق شما را نیز به چشم یک دشمن می بینند. در صورتی که بتوانید از مهارت و هوش خود برای کشتن آن ها بهره ببرید، می توانید امتیاز بالایی را در طول مراحل به دست آورید و در نتیجه به مراحل بالاتر بروید.

در بازی Rocket Punch مناطق و حالت های مختلفی وجود دارد!

بازی Rocket Punch قابلیت استفاده از مناطق مختلف و حالت های متفاوت جهت انجام چالش را برای کاربران فراهم می سازد. این مناطق هر کدام از فصل، رنگ و حالت متنوعی برخوردارند. چالش های طراحی شده در هر حالت متفاوت بوده و به منظور ایجاد تنوع برای بازیکن پازل های جدیدتری را ارائه می دهد.در کل سطح چالش ها در تمامی حالت ها به تدریج بالاتر رفته و پازل های پیچیده تری برای حل شدن توسط بازیکن ارائه می شود. 

تعداد دشمنان و افراد موجود در میدان بازی راکت پانچ کم کم بیشتر شده و شما باید مهارت کافی برای از بین بردن آن ها و همچنین دریافت امتیاز بیشتر کسب کنید. در برخی از مراحل افرادی با شکل و نقش های متفاوتی در زمین بازی قرار می گیرند. این کاراکترهای سبز رنگ از شما کمک خواسته و مسئولیت شما کشتن دشمن برای نجات جان دوست خود می باشد.

در بازی راکت پانچ از اجسام و موانع در جهت راحت تر شدن چالش ها استفاده کنید!

بازی Rocket Punch موانع و اجسام سنگین در شکل های مختلفی را بر سر راه قرار می دهد. در صورتی که بتوانید از این موانع در اولین فرصت عبور کنید، به راحتی بالاترین امتیاز برای شما خواهد شد. موانع موجود در طول مراحل شامل کوه های بلند، مکان های تنگ، آهن های سنگین و بزرگ، دیوارهای آهنی، پله و سکوهای بلند و کوتاه، مواد مذاب و کشنده و سایر موارد می باشد.

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

در بازی Rocket Punch در صورتی که بتوانید از این موانع در جهت راحت تر شدن چالش ها استفاده کنید، برنده شدن در این معماهای جذاب حتمی می شود. برای مثال با زدن مشت به آهن سنگین می توانید آهن را به سمت دشمنان پرتاب کرده و آن ها را یک حرکت از بین ببرید. مواد مذاب موجود در بالای سر دشمنان را از جای خود بردارید و با مشت زدن به دیواره آن ماده کشنده را بر سر دشمن بریزید.

در بازی راکت پانچ از قدرت بالای دست خود برای ضربه زدن به دشمنان استفاده کنید!

بازی Rocket Punch به بازیکنان این امکان را می دهد تا در اوایل از مراحل ساده تر گذر کنند و آموزش های لازم برای برنده شدن را مشاهده نمایند. کاراکتر شما با استایل و شکلی متفاوت در بازی قرار دارد. شخصیت شما در بازی با لباس های آبی رنگ حاضر شده و ظاهری ساده دارد. 

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

در بازی راکت پانچ مهم ترین ویژگی و مهارتی که این کاراکتر دارد، قابلیت مشت زدن می باشد. یکی از دست های شما در میدان بازی بلند شده و از قابلیت کششی برخوردار است. شما می توانید این قابلیت را تا هر جا که بخواهید ادامه دهید و تا هر فاصله به صورت دلخواه دست خود را بکشانید. کشیده شدن دست به هر سمت به منظور مشت زدن به دشمنان و از بین بردن آن ها است. قدرت مشت شما بالا بوده و در صورت ضربه زدن به زمین یا دیوار لایه ای از آن جدا می شود.

بازی Rocket Punch امکانات و ویژگی های جدید در اختیار شما قرار می دهد!

بازی Rocket Punch مشت موشکی، امکانات زیادی را برای از بین بردن دشمنان در اختیار شما قرار می دهد. این امکانات شامل موشک های منفجر کننده، مشت های حرفه ای و پرقدرت تر، کلیدها در و سایر موارد می باشد. موشک و مشت های پر قدرت به منظور نابود کردن دیوار و زمین در اختیار بازیکن قرار می گیرد. موانع سخت با استفاده از موشک از بین رفته و کشتن راحت تر دشمن برای شما امکان پذیر است.

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود

در بازی راکت پانچ دکمه و کلیدهای رنگی موجود در بازی به منظور بازگشایی قفس و درب زندان دشمنان برای شما فراهم می باشد. با کشیدن دست خود بر روی دکمه و زدن کلید مربوطه می توانید درب قفس دشمن را باز کنید و آنها را از بالا به پایین بیندازید. در صورتی که کلید قفس ها در دیوار جاسازی شده باشند، باید از امکانات برای از بین بردن دیوار استفاده کنید و سپس کلید را بزنید. 

در بازی Rocket Punch به جمع آوری امکانات و دارایی بیشتر بپردازید!

بازی Rocket Punch قابلیت راه اندازی سالن زنجیره‌ای خود را در داخل بازی فراهم ساخته است. در این قسمت شما می توانید بخش های مختلف را به منظور رفع نیازهای متفاوت راه اندازی نمایید. امکانات موجود در این مکان شامل بازی های سرگرم کننده برای مشتریان، مکان و دستگاه مخصوص رقص و سایر امکانات می باشد. سطح تمامی این امکانات را می توانید در طول مراحل به روز رسانی نموده و تعداد بیشتری را فراهم سازید.

دیگر قابلیت های شما زمان انجام بازی Rocket Punch مربوط به کسب امکانات دیگر برای انجام چالش ها می باشد. این امکانات و ویژگی های جدید با استفاده از جوایز جمع آوری شده خریداری می گردد. از کاراکترهای جدید و خنده دار برای انجام نقش خود در بازی استفاده کنید. دستکش های زیبا با رنگ آمیزی های جذاب را به منظور استفاده در چالش ها خریداری نمایید. هر مشت با شکلی جدید طراحی شده است.

پیشنهادی: در دسته بازی های اندروید معمایی ، بازی Recontact London را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Rocket Punch اندروید؛

 • قابلیت انجام پازل های مختلف در سبکی جنگی و همچنین خنده دار
 • امکان استفاده از مشت قدرتمند خود برای ضربه زدن به دشمن
 • موانع و دیوارهای سخت در مراحل پیچیده تر بازی Rocket Punch
 • امکان افزایش تعداد دشمنان و وجود گروگان برای نجات توسط شما
 • دارای امکانات و ویژگی های کمکی برای برنده شدن در چالش ها
 • قابلیت استفاده از موانع برای کشتن راحت تر دشمنان
 • توانایی بهره بردن از سه فرصت برای کشتن دشمن
 • امکان خریداری کاراکترهای جدید برای استفاده در نبرد 
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی 2.3.2 Rocket Punch راکت پانچ برای اندروید + مود
 • شرکت سازنده : Highscore Games
 • حجم فایل : 86 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ چهارشنبه 3 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!