p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی 1.7 Ropeman 3D روپمن برای اندروید
دانلود بازی 1.7 Ropeman 3D روپمن برای اندروید
5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده Lion Studios
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.7
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی 1.7 Ropeman 3D روپمن برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Ropeman 3D روپمن

بازی Ropeman 3D‌‌ روپمن (مرد قلابی) نوعی سرگرمی جذاب با هیجانات و اتفاقات مختلف می باشد که با داشتن ویژگی و قابلیت های جدید امکان کسب تجربه ای فوق العاده را برای بازیکنان فراهم ساخته است. این بازی جذاب در سبک تفننی بوده و با در اختیار گذاشتن توانایی های جدید امکان ایجاد فضایی متفاوت را به بازیکنان ارائه داده است.

دانلود بازی 1.7 Ropeman 3D روپمن برای اندروید

ترکیب سبک تفننی بازی Ropeman 3D‌‌ با برخی از صحنه و اتفاقات جنگی نیز هیجان بازی را چند برابر نموده است. دیگر هیجانات مربوط به بازی روپمن در مورد داستان و نحوه طراحی و شکل گیری تمامی عوامل می باشد که می توانید با آشنایی بیشتر آن تمامی حالت ها و داستان بازی را بفهمید. این بازی بی نظیر به منظور داشتن برخی از صحنه های جنگی ولی در عین حال در فضایی نشاط آور و هیجان انگیز از محدودیت برخوردار بوده و برای افراد بالای 7 سال توصیه می گردد.

در بازی Ropeman 3D‌‌ به عنوان یک قهرمان با افراد شرور کشور خود مبارزه کنید!

بازی Ropeman 3D قابلیت انجام چالش های زیاد با یک سبک و موضوع را در حالت های متفاوت فراهم می سازد. در این بازی فوق العاده افرادی وجود دارند که به انجام کارهای خلاف و بد می پردازند. به گروگان گیری افراد بی گناه در هر صنف و شغلی و حتی پلیس ها پرداخته و شما را با جان آن ها تهدید می کنند. این افراد شرور با انجام کارهای بد موجب هرج و مرج بی نظمی در کشور شده اند.

در بازی روپمن داستان شما در این لحظه به عنوان نجات دهنده شروع می شود. وظیفه شما در این چالش ها نجات افراد بی گناه از دست دشمنان خود و همچنین از بین بردن آن ها برای حفظ آرامش شهر می باشد. در صورتی که بتوانید در هر مرحله و چالش دشمنان مقابل خود را بکشید و نحوه انجام این عملکردها را یاد بگیرید، به راحتی برنده بازی خواهید شد.

بازی روپمن با امکانات و قابلیت های جدید در سبک خود عرضه گشته است!

بازی Ropeman 3D هم اکنون جهت استفاده و دانلود بر روی سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس شما کاربران عزیز قرار دارد. قابلیت دانلود و استفاده از این بازی به صورت کاملا رایگان بوده و انجام تمامی مراحل امکان پذیر است. برخی از قابلیت های ویژه و امکانات بیشتر را می توانید با پرداخت درون برنامه ای و همچنین با هزینه ای ناچیز دریافت نمایید. این بازی جالب توسط استودیوی Lion Studios طراحی شده و به بازار عرضه گشته است.

تاکنون بیش از یک میلیون نفر به دانلود و نصب نمودن بازی Ropeman 3D بر روی تلفن خود پرداخته اند. نتیجه استفاده و انجام چالش های مختلف توسط کاربران موجب شده است در گوگل پلی امتیاز 4.2 از 5.0 به آن اختصاص یابد. دیگر بازی های موجود در این سبک که توسط این استودیوی خلاق ساخته شده است را می توانید مشاهده کنید.

در بازی Ropeman 3D نحوه انجام چالش ها را سریعتر یاد بگیرید!

بازی روپمن دارای طراحی و گرافیک خلاقانه می باشد. این گروه و طراحان فوق العاده آن با طراحی منحصر به فرد هر قسمت بازی قابلیت استفاده از تمامی بخش ها را به راحتی و با دسترسی سریع تر فراهم ساخته است. استفاده از رنگ های مختلف و در عین حال هماهنگ، ایجاد حالت هایی متفاوت در طول مراحل و همچنین ساخت عوامل و کاراکترهای متنوع موجب محبوبیت بیشتر در بین بازیکنان شده است.

گیم پلی بازی Ropeman 3D نیز بسیار ساده می باشد. آموزش و یادگیری انجام چالش ها در ابتدای مراحل با دو بار حرکت دادن انگشت خود بر روی صفحه موبایل امکان پذیر است. پیچیدگی مراحل به تدریج افزایش یافته و شما باید خود را برای سخت شدن چالش ها و همچنین کسب مهارت بیشتر آماده نمایید. 

در بازی Ropeman 3D از ابزار خاص خود برای ضربه به دشمنان استفاده کنید!

بازی Ropeman 3D قابلیت استفاده از یک شخصیت قهرمانی با شکل و حالت های متفاوت را در اختیار شما قرار می دهد. نحوه انجام بازی به این گونه می باشد که شما باید با استفاده از ابزار و امکانات در دسترس خود به کشتن و از بین بردن این افراد بپردازید. هنر و خاص بودن شما در این نقش مربوط به داشتن قلاب در دست خود می باشد. تفنگ و سلاح های گرم و انواع ابزار جنگی از شما محروم بوده و لذت انجام این چالش ها با استفاده از این قلاب می باشد.

نحوه استفاده از قلاب تنها با بردن آن به سمت هدف و نشانه گیری دقیق می باشد. زمانی که انگشت خود را در قسمت مشخصی از زمین بازی روپمن لمس کنید، طناب قلاب به سمت مورد نظر رفته و در صورت لمس دقیق آن قسمت، امکان گرفتن هدف با استفاده از قلاب برای شما وجود دارد. 

در بازی روپمن از وسایل موجود در زمین بازی برای کشتن دشمنان استفاده کنید!

بازی Ropeman 3D امکان استفاده از ابزار و وسایل موجود در زمین چالش را به منظور از بین بردن دشمنان فراهم ساخته است. این وسایل آهنی و چوبی شامل انواع کامیون های بزرگ و کوچک، هلیکوپترهای بالای سر دشمن، جعبه های چوبی، خانه های آهنی و فلزی و سایر ابزار پرکاربرد می باشد. وزنه ها و آهن های آویزان شده با طناب نیز از دیگر وسایل موجود در چالش ها می باشد.

دانلود بازی 1.7 Ropeman 3D روپمن برای اندروید

در بازی روپمن با کشیدن طناب و گرفتن این اشیا با قلاب می توانید آن ها را به سمت دشمنان خود هدایت نموده و بر سر آن ها بیندازید. انداختن این اشیا بر سر آن ها موجب کشتن دسته جمعی دشمنان و استفاده کمتر از قلاب می شود. این قابلیت ها امتیاز بیشتری را برای شما جمع آوری می کند. جت های هوایی و سریع نیز در برخی مراحل در اختیار شما قرار می گیرد.

در بازی Ropeman 3D به میزان مهارت خود امتیاز بیشتر دریافت کنید!

بازی Ropeman 3D به بازیکنان این امکان را می دهد تا همواره با استفاده از ابزار جنگی خود به راحتی دشمنان را از پای در آورند. با هدف گیری دقیق طناب را به قسمت مورد نظر هدایت کرده و دشمنان و همچنین سایر اشیا موجود در زمین بازی را به قسمت های مختلف بیندازید. یکی از قابلیت های شما زمان انجام چالش ها مربوط به امکان استفاده از آهن ربا برای نبرد می باشد.

در بازی روپمن این آهن ربای قدرتمند را می توانید با مشاهده ویدیویی کوتاه به دست آورده و از آن برای یک مرحله استفاده کنید. با زدن این آهن ربا بر روی قلاب می توانید قدرت کششی آن را چند برابر نموده و امتیاز بالاتری را زمان اتمام چالش دریافت کنید. در صورتی که دو یا چند کاراکتر دشمن را با هم بکشید، امتیاز بالاتری به دلیل داشتن مهارت بالای خود دریافت خواهید کرد. 

در بازی روپمن مناطق و فصل های متنوع طراحی شده است!

بازی Ropeman 3D قابلیت انجام نبرد و مقابله با دشمنان را در مناطق مختلف برای بازیکنان فراهم ساخته است. انواع آب و هواها و فصل های متنوع، مناطق مختلف مثل فرودگاه ها، ساختمان های تاریخی شهر، خیابان ها، کارخانجات و سایر مکان های عمومی  در این بازی به منظور ایجاد فضاهای مختلف در اختیار شما قرار گرفته شده است.

هر منطقه پس از عبور از چند مرحله و با ایجاد حالتی جدیدتر در چالش تغییر می یابد. به طور مثال زمانی که مانعی جدید با شما روبرو شود، منطقه و مکان بازی نیز با توجه به آن عوض می شود. تمامی ابزار و اشیا موجود در اطراف کاراکترها نیز تغییر یافته و عوامل متفاوت تری وارد مراحل می شود.

در بازی Ropeman 3D به دریافت کلیدهای طلایی برای افزایش دارایی خود بپردازید!

بازی Ropeman 3D به شما این امکان را می دهد تا زمان انجام چالش ها نیز به جمع آوری پول و دارایی بیشتر بپردازید. هلیکوپترهای کوچک تر نیز در بعضی از مراحل در آسمان ها در حال رفت و آمد هستند. با کشیدن آن ها و انداختن آن ها بر روی دشمنان علاوه بر کشتن دشمنان می توانید کلید طلایی نیز به دست آورید. با جمع آوری 3 عدد کلید طلایی در طول مراحل می توانید قرعه کشی انجام دهید.

زمان دسترسی به جعبه قرعه می توانید با انتخاب یکی از جعبه ها مقدار بیشتری پول به دست آورید و به میزان دارایی خود بیفزایید. 

در بازی Ropeman 3D امکانات و وسایل جدید خریداری کنید!

بازی Ropeman 3D توانایی دریافت امکانات و ابزار بیشتری را برای کاراکتر خود فراهم ساخته است. این امکانات شامل انواع دستکش های طرح دار با رنگ و حالت های متفاوت می باشد. ساعت های پسرانه با تنوع مدل و رنگ به منظور زیبایی بیشتر استایل بازیکن جهت خریداری توسط شما فراهم گشته است. 

دیگر ابزار مورد نظر بازی روپمن برای خریداری شامل قلاب های مختلف در طرح و حالت های حدی می باشد. این قلاب ها هر کدام با خالت و رنگ طناب و سایر مشخصات آن در اختیار شما قرار گرفته شده است، برخی از این امکانات را می توانید با مشاهده ویدیوهای کوتاه به دست آورده و سایر وسایل را نیز می توانید با دارایی و پول جمع آوری شده خود تهیه کنید.

پیشنهادی: در دسته بازی های اندروید معمولی ، بازی Pixel Rush را هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Ropeman 3D اندروید؛

 • امکان انجام نبرد با ابزار مخصوص در بازی Ropeman 3D
 • قابلیت نبرد با افراد شرور و خلافکار برای نجات افراد بی گناه
 • وجود مناطق و مکان های مختلف برای شرکت در چالش ها
 • انواع وسایل و اشیا آهنی و چوبی برای انداختن بر روی دشمن
 • امکان جمع آوری جوایز و پول بی شمار در طول مراحل
 • توانایی استفاده از دارایی خود برای خریداری امکانات و وسایل زینتی 
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی 1.7 Ropeman 3D روپمن برای اندروید
 • شرکت سازنده : Lion Studios
 • حجم فایل : 83 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 1 می 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!