p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید
دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید
3.8 /5

3.8 / 5. 4

4 رای
 • سازنده WhaleApp LTD
 • اندروید مورد نیاز 4.4 و بالاتر
 • نسخه 1.0.18
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید

آپدیت
تصویر معرفی بازی Solitaire سولیتایر

بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر یک بازی جالب و سرگرم کننده با محتوای کارتی و انتخاب کار می باشد که شما علاوه بر سرگرم شدن در یک فضای فکری نیز یک روند داستانی جالب و با کیفیت را دنبال می کنید، اما با این حال وظیفه شما برای ادامه قسمت های داستان انجام مراحلی پاسوری و کارت ها است،شما بایستی کارت هایی را که به ترتیب شمارش هستند را با هم بچینید، با این حال اگر بازی های مختلف پاسوری و حکم را انجام داده باشید قطعا بازی برایتان آسان تر خواهد.

دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید

شما در بازی Solitaire به عنوان یک دختر گاوچران اهل تگزاس به بازی ملحق می شوید، وظیفه شما در ابتدای بازی نوسازی و تعمیر خانه می باشد،ام با این حال برای انجام فرآیند تعمیراتی در هر مکان باید نعل اسب های مورد نیاز را داشته باشید و در صورت نداشتن نعل های مافی باید وارد بازی شده و معمای پیچیده کارت ها را انجام دهید.

در بازی Solitaire با مراحل چالش برانگیز کارت بازی روبه رو می شوید! فکر خود را بکار گیرید و تمرکز کنید!

همان طور که گفته شد نحوه انجام بازی Solitaire بدین شیوه است است که از اولین و نخستین کارت و بزرگترین یعنی کارت A شروع می کنید تا به کوچکترین کارت یعنی کارت شماره 2 خواهید رسید،بنابراین در بازی های پاسوری و کارتی ارزش کارت ها از بزرگترین تا کوچکترین آن به این شیوه خواهد بود( تک A،شاه king،بیبی G،سرباز J، و سپس 2.3.4.5.6.7.8.9.10) پس با توجه به این موضوع کارت ها را که در مراحل وجود دارد با هم بچینید.

دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید

در هر مراحل ممکن است شما علاوه بر آنکه مجبور باشید طبق همین چینش و ترتیب حرکت بازی سولیتایر را پیش ببرید ممکن است مجبور شوید هنگامی که کارت عدد 9 را بر روی کارت عدد هشت گذاشتید، دوباره برای پیدا شدن اعداد دیگر یک کارت دیگر با همان شماره 9 را دوباره بر روی کارت شماره 8 بگذارید، به همین ترتیب روند بازی را ادامه میدهید تا تمامی کارت ها را جمع می کنید.

در بازی Solitaire از گرافیک و کیفیت فوق العاده استفاده شده است!

بازی Solitaire جالب و با کیفیت توسط استودیوی برنامه نویسی whale app LTD طراحی شده است و هم اکنون با کیفیت بالا و به طور کاملا رایگان در دسترس شما کاربران قرار گرفته است،این استودیو با بکارگیری از جدید ترین تکنولوژی های گرافیکی و کوالیتی سعی در جذب طرفدار و کاربران بیشتر برای خود دارد،با این حال بازی های هم گرافیک و با کیفیت دیگری مثل بازی Hidden Hotel،Hidden resort و چندين بازی دیگر را طراحی کرده است.

دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید

با این حال بازی سولیتایر هم نمی تواند از این قاعده مستثنی باشد،بلکه میتوان آن را به عنوان بهترین بازی با طراحی گرافیکی و کیفیتی از سوی این شرکت معروف دانست،در طراحی و رنگ بندی این بازی دقت و ظرافت های فراوانی به خرج داده شده و با توجه به ژانر و سبک آن یعنی معمایی و کارت میتوان گفت در سده بازی های با کیفیت و محبوب قرار می گیرد.

در بازی سولیتایر از روش ها و ابزار های کمکی استفاده کنید!

در هنگام انجام بازی Solitaire و مراحل های کارتی، ممکن است کارت های مورد نظر را برای ادامه یا برگشت پیدا نکنید و بدین ترتیب بازی برای تان متوقف شود،اما با این حال یکی از بهترین کمک ها در بازی وجود کارت جوکر یا کارت طلایی به حساب می آید، با استفاده از این کارت که می تواند پذیرای هر کارتی باشد می توانید بازی را ادامه دهید،اما با این حال انتخاب آن جهت کمک گرفتن سکه های اندکی از شما کسر می کند.

یکی دیگر از راه برگشت بازی سولیتایر این است،این در حالی است که شما آخرین کارتی را که از انتخاب آن پشیمان هستید را دوباره به لیست جدول موجود روبرو برمیگرداند،علامت آن در کنار کارت ها پایین صفحه با علامت برگشت نمایان شده است، در هنگام انجام مراحل برای گرفتن امتیازات بیشتر سعی کنید کمتر از کارت های کمکی استفاده کنید،یعنی آن دسته کارت هایی که برای تغییر کارت اصلی خودتان از آن استفاده می کنید.

در بازی Solitaire مراحل بیشتری را به پایان برسانید و مزرعه را نوسازی کنید!

در ابتدای بازی Solitaire هنگامی که وارد بازی می شوید خانه ای تقریبا خراب شده را مشاهده خواهید کرد که نیاز به تعمیرات اساسی دارد،سپس به مرور زمان و نوسازی و تعمیرات لازم مکان های مختلف و گوناگون شما میتوانید علاوه بر ساخت و نوسازی خانه به ساخت کلبه سگ ها و همچنین ساخت مزارع مخصوص و منحصر به فرد و چندين ساخت ساز های دیگر را انجام خواهید داد.

دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید

در بازی سولیتایر البته برای انجام هر ساخت ساز شما باید نعل های کافی برای انجام و ادامه داستان به همراه داشته باشید هر کدام از این قسمت های داستان که در آن اتفاقات مختلفی رخ می دهد نیاز به نعل اسب خواهد داشت، برای جمع آوری نعل های اسب شما باید مراحل کارتی را انجام و به اتمام برسانید این یعنی روند داستانی بازی با میزان مراحل طی شده هماهنگ خواهد بود.

در بازی Solitaire از راه های مختلف جایزه دریافت کنید!

یکی از رایج ترین راه ها برای بدست آوردن جوایز سکه ای در بازی سولیتایر Free coins های روزانه است که شما میتواند هر روز یک بار آن ها را جمع آوری نمایید،این جایزه های مختلف شامل مقادیر زیادی طلا و سکه،برگشتی کارت ها در هنگام انجام مراحل و حتی نعل اسب خواهد شد،یکی دیگر از راه ها برای گرفتن جایزه انجام مراحل به شیوه حرفه ای و متفکرانه یعنی عدم استفاده از کارت های داشبوردی در بازی که میتواند ب شما پول بیشتری بدهد.

دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید

در بازی Solitaire همچنین می توانید هر روز اسپین های رایگان دریافت کنید که هر روز به طور شانسی جایزه ای را برای شما انتخاب می نماید، این گردونه شانسی به طور اتفاقی سکه های مختلفی برای شما بیرون می آورد و به شما جایزه می دهد، اما با این حال مدت استفاده رایگان از آن هر روز یکبار است، ولی شما میتوانید برای انجام و سعی دوباره ویدیو تبلیغاتی ببند و دوباره فرایند اسپین را انجام دهید.

در بازی Solitaire از فضای گیمری و سرگرم کننده ای استفاده شده است!

بازی Solitaire جالب با توجه به ژانر آن و سبک معرفی شده آن یعنی معمایی و انتخاب کارتی میتوان گفت که از فضای گیمینگی محبوب و جالب برخوردار میباشد،و با این حال با توجه به تازه وارد شدن آن و تازه عرضه شدن در بازار گیم پلی طرفداران زیاد برای خود بدست آورده است،و میتوان گفت در سری بازی های محبوب قرار خواهد گرفت.

این بازی در گوگل پلی استور و بازار گوگل در رتبه 4.5 از 5.0 به دلیل حمایت ها و پشتیبانی ها قرار دارد و علاوه بر آن حدود 5.397 نفر از اعضا های گوگل به این بازی نظر و رای داده اند و بیشترشان با خشنودی از این بازی تعریف می کنند،همچنین با توجه به این موضوع تعداد دفعات نصب آن نیز در گوگل پلی 500.000 بار رقم خورده است و همچنین این بازی در رده بندی سنی 3 سال به عرضه می شود.

پیشنهادی:در سبکبازی های کارت و کازینو اندروید، بازیCobra Kaiرا هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های مهم و اصلی بازی Solitaire اندروید؛

 • برخورداری از گرافیک جالب و خیره کننده
 • برخورداری از فضای گیمری و گیمینگی سرگرم کننده و محبوب
 • وجود راه و روش های مختلف برای حل معما ها و کارت های در بازی
 • وجود مراحل گوناگون و مختلف در بازی
 • برخورداری از حالت داستانی بازی
ADS DOWNLOAD
دانلود بازی Solitaire : Texas Village‏ سولیتایر برای اندروید
 • شرکت سازنده : WhaleApp LTD
 • حجم فایل : 101 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ یکشنبه 5 نوامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!