p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » دانلود بازی Stella Arcana استلا آرکانا برای اندروید
دانلود بازی Stella Arcana استلا آرکانا برای اندروید
بریم به لینک دانلود

5 /5

5 / 5. 1

1 رای
 • سازنده LRGame Inc.
 • اندروید مورد نیاز 5.0 و بالاتر
 • نسخه 0.13.154
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بازی Stella Arcana استلا آرکانا برای اندروید

جدید
تصویر معرفی بازی Stella Arcana استلا آرکانا

بازی Stella Arcana استلا آرکانا نوعی بازی سرگرم کننده در قالب و سبک نقش آفرینی می باشد. ترکیب کاراکترهای جذاب و دوست داشتنی و ارائه قابلیت های متفاوت برای بازیکنان از دیگر ویژگی های مربوط به طراحی منحصر به فرد بازی است. هدف از ساخت این سرگرمی جالب فراهم ساختن شیوه و نوعی جدید از بازی های نقش آفرینی با داستان جالب می باشد.

اسکرین شات لحظه بازی و ابزار ها در بازی Stella Arcana استلا آرکانا

امکان انجام چالش های بازی Stella Arcana به صورت آنلاین برای کاربران وجود دارد. به دلیل سبک و موضوع جنگی آن قابلیت انجام بازی برای افراد در رده های سنی بالای 12 سال امکان پذیر است. دیگر ویژگی های بازی استلا آرکانا مربوط به صداگذاری بی نظیر تمامی بخش ها و به خصوص مراحل انجام بازی می باشد. صداگذاری جذاب و متفاوت تاثیرگذاری بیشتری را بر روی بازیکنان دارد. جهت آشنایی با ویژگی و قابلیت های مختلف خود در بازی می توانید ادامه به مطلب مراجعه کنید.

در بازی Stella Arcana با مهارت و قابلیت های خود قلمرو نور را برای مردم نجات دهید!

بازی Stella Arcana (استلا آرکانا) قابلیت تغییر داستان و ایجاد موضوعی متفاوت برای ادامه آن را در اختیار بازیکنان قرار داده است. زیرا با گذشت زمان، افراد و مردم ساکن سرزمین نور به عقاید و افسانه های پر قدرت خود پشت کردند و ایمان خود را از دست دادند. این بی توجهی موجودات این قلمرو بی نظیر موجب شد 12 صورت فلکی خدای نور نیز به تدریج قدرت خود را از دست بدهند.

در بازی Stella Arcana از دست رفتن قدرت 12 صورت فلکی موجب می شود قابلیت محافظت از افراد و مردم ساکن سرزمین نور از بین برود. از آن جایی که تاریکی ممکن است هر لحظه بازگردد و به دنبال کسب قدرت باشد، شما باید کمک کنید تا نور ملک دوباره ایمان خود را بازیابی نماید. با برگشتن به ایمان خود می تواند قدرت را به 12 صورت فلکی بازگرداند و یک عصر ستاره جدید و متفاوت را برای مردم در قلمرو ایجاد کند.

بازی استلا آرکانا از کیفیت گیم پلی و گرافیک فوق العاده ای برخوردار است!

بازی Stella Arcana هم اکنون به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران بوده و قابلیت دانلود و استفاده بر روی سیستم عامل های اندروید و ios وجود دارد. این بازی جذاب توسط شرکت LRGame Inc. طراحی شده و به بازار بازی ها عرضه گشته است. تاکنون بیش از پانصد هزار نفر به دانلود و نصب بازی پرداخته اند که با توجه به نظرات ارائه شده از سوی آن ها امتیاز خوب 4.5 از 5.0 به آن اختصاص داده شده است.

اسکرین شات گرافیک و گیم پلی عالی بازی Stella Arcana استلا آرکانا

بازی جالب استلا آرکانا با داشتن گرافیک فوق العاده خود امکان تجربه ای بی نظیر را برای بازیکنان فراهم می سازد. کیفیت اجرایی بازی در تمامی مراحل و بخش ها بالا بوده و طراحی قسمت های مختلف با دقت و هنر فراوان انجام شده است. گیم پلی بازی نیز کاملا راحت و یادگیری تنامی مهارت ها بسیار زود برای کاربر انجام می گیرد.

بازی Stella Arcana براساس محور داستانی جالب طراحی شده است!

بازی Stella Arcana (استلا آرکانا) از محور داستانی فوق العاده جذاب و متفاوتی در این دنیای زیبای خیالی برخوردار است. طراحی و ساخت داستان برای بازی موجب شده است بازیکن به عمق ماجرا کشیده شده و تاثیر گذاری بیشتری را زمان انجام چالش ها داشته باشد. در این داستان نیز همواره نقش برخی از افراد بد و نقش بعضی دیگر نیز خوب و کاردرست می باشد.

در بازی Stella Arcana سالها پیش این قلمرو بزرگ و زیبا توسط بالدور خدای نور ایجاد شد. این قلمرو به دلیل حکمرانی و نظارت بالدور به قلمرو نور معروف شد. سرزمینی پر برکت که ستاره ها بر روی آن می درخشیدند و آرامش و خوشحالی در همه مناطق و شهرها موج می زد.

در بازی Stella Arcana سرزمینی جدید با مشکلات آن در انتظار شماست!

بازی استلا آرکانا (Stella Arcana) با توجه به تغییرات پیش آمده در این داستان ساخته شده است. در ادامه این داستان زمانی که بالدور به رونق شهر کمک زیادی کرده بود، کئوس خدای تاریکی به حسادت، عصبانیت و خشم خود نسبت به بالدور بیشتر ادامه میداد. خدای تاریکی به دلیل این حسادت بیجای خود، باعث شد باری دیگر جنگ را به این سرزمین مقدس برگرداند و با بالدور وارد نبردی سخت شود.

اسکرین شات سرزمین جدید و نجات آن برای مردم بازی Stella Arcana استلا آرکانا

در بازی Stella Arcana زمانی که بالدور از این مشکل باخبر شد، به دلیل اینکه شهر و سایر افراد سرزمینش آسیبی نبینند، دست به کار شد. خدای نور برای از بین بردن ورود حمله به سرزمین خود، جان خود را فدا کرد و نیروهای تاریکی را به سرعت مهر و موم نمود. این فداکاری بالدور موجب شد با مهر و موم تاریکی ها به 12 صورت فلکی تبدیل شود تا بتواند از بقیه افراد محافظت کند.

در بازی استلا آرکانا باید با موجودات بدجنس مبارزه کنید!

بازی Stella Arcana در ابتدای اتفاقات و مراحل مبارزات و نبردهای مختلفی را برای بازیکنان طراحی نموده است. افراد بد و موجودات پر قدرت خلافکار برای از بین بردن نور و خوبی وارد سرزمین شده و تلاش خود را برای نابود ساختن مردم شهر نیز می کنند. دلیل این جنگ ها نیز مقابله با این افراد بدجنس و کشتن آن ها در میدان مبارزه می باشد.

در بازی استلا آرکانا یک سری نبردهای هیجان انگیز با قابلیت های متفاوت در هر مرحله در اختیار شما قرار می گیرد. مهارت های پیچیده و عمیق خود زمان جنگ با دشمن را یاد بگیرید و برای کشتن سریع تر افراد به قابلیت های جدید و ترکیب قدرت های خود بپردازید. اولین قدم برای نبرد با دشمن استفاده از اسلحه های جنگی مختلف می باشد. این ابزار هر کدام به روش و قدرت متفاوتی در دسترس بازیکنان است.

اسکرین شات مبارزه با موجودات بد جنس بازی Stella Arcana استلا آرکانا

بازی Stella Arcana امکانات و قابلیت های متفاوتی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. همانطور که گفته شد ابزار جنگی در ویژگی های مختلفی در دسترس بازیکنان است. انواع تیروکمان های پرقدرت در حالت رگباری و تک تیر برای بازیکنان فراهم شده است که می توانند از هر مهارت برای شرایط لازم استفاده کنند.

در بازی Stella Arcana نیرو و مهارت های جدید قفل بوده و به منظور بازگشایی قدرت های جدیدتر باید به کسب جوایز و امتیاز کافی در طول نبردها بپردازید. زمان جمع آوری امتیاز لازم برای دریافت امکانات بیشتر، می توانید به خریداری ابزار جنگی بیشتر با قدرت بالاتر بپردازید. شمشیرهای افسانه ای با قدرت اسرارآمیز، نیروهای جادویی و فرازمینی و همچنین کمان در قدرت های مختلف با شکل های متفا‌وت در اختیار بازیکنان قرار گرفته شده است. ترکیب این قدرت ها نیز موجب چند برابر شدن مقاومت و توانایی شما در برابر دشمن می شود.

در بازی Stella Arcana از طریق نقشه جهانی به سفر و جنگ با دشمنان بپردازید!

بازی Stella Arcana قابلیت استفاده از نقشه کلی سرزمین نور را برای بازیکنان فراهم ساخته است. با استفاده از این ویژگی می توانید زمان انجام بازی به راحتی موقعیت مکانی خود را مشخص سازید. مناطق اطراف خود را در نقشه کنترل کنید و تمامی قسمت های این سرزمین زیبا را بشناسید.

برای رفتن به نبرد با دشمنان موقعیت مکانی پیش رو را در این نقشه جهانی پر زرق و برق علامت بزنید. با مشخص کردن مکان مورد نظر می توانید موقعیت خود را همواره بررسی کنید و از آن باخبر شوید. با رفتن به جنگ همواره سفری لذت بخش با تجربه ای متفاوت را نیز کسب کنید. این سفر در بازی استلا آرکانا لحظاتی پر از شگفتی و هیجان را در اختیار شما قرار می دهد.

در بازی Stella Arcana به صورت آنلاین با دوستان خود مبارزه کنید!

بازی Stella Arcana قابلیت انجام بازی را به صورت آنلاین برای بازیکنان فراهم نموده است. شما می توانید با اتصال به اینترنت به تمامی قابلیت و بخش های بازی دسترسی پیدا کنید و از این طریق از موقعیت خود و شراطی سرزمین خود آگاه شوید. دیگر قابلیت های شما زمان انجام بازی پیوستن به صنف های مختلف و ایجاد اتحاد در بین سایر بازیکنان در سراسر جهان می باشد.

اسکرین شات ایجاد اتحاد و مبارزه آنلاین با دوستان بازی Stella Arcana

در بازی استلا آرکانا قدرت دوستان را با توانایی های خود ترکیب کنید و با یکدیگر به جنگ بروید. دیگر ویژگی های بازی مربوط به مسابقات PvP است که در آن می توانید تنها یک به یک به نبرد بپردازید. برای رفتن نام خود در لیست رتبه بندی، صعود و کسب رتبه ای عالی، می توانید قدرت، استراتژی و نبردهای خود را به صورت ماهرانه پیش ببرید. زمان انجام نبرد به صورت همزمان به گفتگو و چت کردن با دوستان و سایر بازیکنان بپردازید.

در بازی استلا آرکانا کاراکترهای قدرتمند خود را ارتقا دهید!

بازی Stella Arcana به بازیکنان این امکان را می دهد تا قهرمانان افسانه ای و در قدرت را برای خود انتخاب کنند. با بالا رفتن سطح خود می توانید کاراکترهای فوق العاده خود را افزایش دهید و سایر شخصیت های قدرتمند را وارد بازی کنید. در صورتی که بخواهید از قدرت و امکانات بیشتری زمان انجام نبرد برخوردار گردید، می توانید سطح شخصیت های خود را به راحتی ارتقا دهید.

در بازی Stella Arcana منابع ارزشمند و گرانبهای موجود در بازی را زمان سفر به مناطق مختلف و همچنین در نبردهای مختلف جمع آوری کنید. از این منابع ارزشمند زمان بالا بردن سطح امکانات و قابلیت های خود و برای به روز رسانی قلمرو و سرزمین خود بهره ببرید. درختان، پل های کوچک و زینتی، ساختمان های مختلف و سایر امکانات خود را ارتقا دهید و به زیباسازی مناطق خود بپردازید.

پیشنهادی: در دستهبازی های نقش آفرینی، بازی Spiral Warriorرا هم به شما پیشنهاد می کنیم.

ویژگی های بازی Stella Arcana اندروید؛

 • امکان انجام نبرد در حالت آنلاین در بازی Stella Arcana
 • دارای محور داستانی جذاب با قابلیت های متفاوت و جذاب
 • وجود مهارت و ویژگی های منحصر به فرد برای نبرد
 • قابلیت استفاده از نقشه جهانی بازی برای سفر به مناطق
 • ارتقا سطح هیروها، امکانات و سرزمین های تحت نظارت خود
 • امکان جمع آوری منابع و غارت امکانات دشمن زمان نبرد

آموزش نصب دیتای بازی Stella Arcana؛

 • فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
 • فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. (استخراج کردن فایل)
 • پوشه ی en.lrgame.sr.and.sa را در مسیر Obb کپی کنید.
 • بازی را اجرا کنید و لذت ببرید! (به هیج وجه قبل از نصب دیتای بازی، فایل نصبی اصلی را اجرا نکنید)
ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود بازی Stella Arcana استلا آرکانا برای اندروید
 • شرکت سازنده : LRGame Inc.
 • حجم فایل : 64 + 515 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ جمعه 22 ژانویه 2021
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!