p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » بازی اندروید » بازی SwipeTrix دانلود بازی الماس‌ها را به‌دست بیاورید v1.3 اندروید
بازی SwipeTrix دانلود بازی الماس‌ها را به‌دست بیاورید v1.3 اندروید
4.6 /5

4.6 / 5. 9

9 رای
 • سازنده Rakshak Kalwani @ VR Playing Games
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه 1.3
افزودن به علاقه مندی ها

بازی SwipeTrix دانلود بازی الماس‌ها را به‌دست بیاورید v1.3 اندروید

آپدیت
دانلود بازی الماس‌ها

بازی SwipeTrix
بازی جذاب الماس‌ها را به‌دست بیاورید

بازی SwipeTrix الماس‌ها را به‌دست بیاورید يک بازی اندروید پازل و معمایی جذاب که سعی دارد با ظاهری ساده، بازی ارزشمندی را ارائه دهد وجزء آن دسته از بازی‌هایی است که سیر داستانی خاصی ندارد و صرفا با گیم‌پلی جذاب، سعی در سرگرم نگه داشتن گیمر‌ها دارد.این بازی توسط استودیو (Rakshak Kalwani) طراحی شده است که پيش از اين بازي‌هاي Park Tiny Cars و A Theif’s Journey را در کارنامه کاری خود دارد.

اين بازي در سبک معمايي مي باشد براي اين بازی ، مي توانيد از تلفن همراه با نسخه اندروید 4.1 يا بالاتر استفاده کنيد. بازی SwipeTrix توانسته از گوگل پلی امتياز 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. اين بازي داراي رتبه 3سال به بالا طراحي شده است.دانلود بازی الماس‌ها را به‌دست بیاوریدرايگان مي باشد واین بار با بازی اندروید و آیفون تجربه‌ای سرگرم کننده و لذت بخش را به مخاطبین ارائه می‌دهدSwipeTrixيک بازي دو بعدي و جذاب است که سعي دارد با ظاهري ساده، بازي ارزشمندي را ارائه دهد.

تریلر رسمی بازی (From YouTube)

بازيSwipeTrix بسيار سرگرم کننده و جذاب است!

امروزه سبک پازل براي علاقه مندان به بازي بسيار سرگرم کننده و جذاب بوده; و توانسته جايگاه مناسبي را در بين بازي‌هاي محبوب‌بازار پيدا کند،بازیSwipeTrix آن سري بازي‌هايي‌است که مي‌تواندحسابي سرگرمتان کند;پس از شروع بازي الماس‌ها را به‌دست بیاورید بدون هيچ بخش آموزشي خاصي وارد مرحله اول مي‌شويد.

در گوشه و کنار محيط مراحل وجود دارند و رکن اصلي بازي سویپ تریکس به شمار مي‌روندوظيفه شما اين است; که تمامي الماس‌ها را بدست بياوريد تا بتوانيد مراحل را با موفقيت پشت سر بگذاريد; همچنين يک مربع رنگارنگ هم دربازي وجود دارد که بايد با تغيير مسير آن به سمت الماس‌هاآنها را بدست بياوريد.

SwipeTrix 

در بازی الماس ها را به دست بیاورید گیم پلی متفاوت را احساس کنید !

بازی اندروید الماس‌ها را به‌دست بياوريددر واقع بايد با کنترل اين مربع رنگين و هدایت آن به سمت الماس‌هاي محيط ; مراحل را رد کنيدو به سمت چالش هايي جديد پيش برويد; مکانيزم بازي SwipeTrix بسيار آسان است و کنترل مربع رنگارنگ کار سختي نيست ; تنها کنترلي که بر روي اين مربع داريد کشيدن آن به سمت‌هاي مختلف است; و بايد آن را به سمت الماس‌هاي درخشان که در گوشه و کنار محيط قرار گرفته‌اند، هدايت کنيد.

 SwipeTrix

بازی SwipeTrix چالش‌هاي بيشتري را براي بازيکن ها فراهم کنند

همچنين تعدادي خانه خالي در محيط وجود دارد که مي‌توانيد مربع متحرک را در آن‌ها قرار دهيد; تا بواسطه آن‌ها به الماس‌ها برسيد البته اجازه اين را نداريد که مربع رنگارنگ را در هر خانه‌اي قرار دهيد; بلکه فقط مي‌توانيد آن را به سمت خانه‌هاي گوشه‌اي محيط هدايت کنيد.

سازندگان بازی SwipeTrix سعي دارند با اين کار جذابيت را به بازي اضافه کنند; و چالش‌هاي بيشتري را براي بازيکن ها فراهم کنند فضا‌هاي مراحل مختلف با هم متفاوت هستند; و تنوع خوبي دارند به طوري که با پشت سر گذاشتن آن ها احساس خستگي نمي‌کنيد.

SwipeTrix 

معما‌هاي بازي SwipeTrix در ابتدا بسيار راحت هستند!

دربازیSwipeTrix همچنين چيدمان خانه‌ها در هر مرحله نيز تغيير مي‌کند; تا حل معما‌ها را لذت بخش‌تر کنند با پشت‌سر گذاشتن قسمت‌هاي مقدماتي و با کسب امتياز در مراحل مي‌توانيد;از قسمت شخصي‌سازي که براي شما در نظر گرفته شده است استفاده کنيد.

در قسمت شخصي‌سازي گزينه‌هاي زيادي براي بازيکن ها در نظر گرفته نشده است; و فقط قادر به تغيير شکل و رنگ مربع رنگارنگ مراحل هستيد; شکل و رنگ‌هاي جذابي هم در قسمت شخصي‌سازي براي بازيکن ها تعبيه شده است; موسيقي بازي متناسب با سبک پازلي و فضا‌هاي آن است و چاشني هيجان را به بازي swipeTrix اضافه مي‌کند; سيستم بازي کار شما را براي رد کردن مراحل، به تدريج پيچيده‌تر مي‌کند.

به طوري که پس از رسيدن به بخش‌هاي مياني بازي سویپ تریکسچالش‌ها و مراحل جديدي به محيط اضافه مي‌شود; خانه‌هايي قرمز رنگ در محيط قرار دارند که نبايد از آن‌ها عبور کنيد.

SwipeTrix 

بازی SwipeTrix براي تقویت ذهن بسيار مناسب است!

در بازی الماس‌ها را به‌دست بیاوریدخانه‌هايي هم که قفل شده اند;بايد کليد آنها را در محيط پيدا کنيد و قفل اين خانه ها را باز کنيد; تا بتوانيد به راحتي مربع را جابجا کنيدمعما‌هاي بازي در ابتدا بسيار راحت هستند; و دردسر زيادي را ايجاد نمي‌کنند اما هرچه به پيشروي در مراحل بپردازيد; با معما‌هايي سخت‌تر و همچنين چالش بر انگيز‌تر روبرو خواهيد شد.

اگر از طرفداران بازي‌هاي فکري و در سبک پازل هستيد بازي SwipeTrix ميتواند رضايت شما را به خود جلب کند; و ساعت‌ها سرگرم‌تان کندوبراي کودکان بسيار مناسب است.

 

ويژگي هاي بازی SwipeTrix

 • بيش از 100 سطح دست ساز در انتظار بازيکنان
 • هر هفته 9 سطح منحصر به فرد بازي کنيد با چالش هاي روزانه
 • گيم پلي بصري ، آسان براي يادگيري ، اما کارشناسي آن دشوار
 • هر سطح باتنظيمات متفاوت
 • براي پاک کردن سطح ، جمع آوري تمام الماس ها
 • محدوديت زماني وجود ندارد ، براي يافتن راه حل

 

معرفی یک بازی دیگر در حاشیه این مطلب:

بازی شوخیت گرفته دارای گیم پلی جذاب، اعتیاد آور و سرگرم کننده است. این بازی به صورتی طراحی شده است که استفاده از قوه تخیل کاربر را برای پیشرفت در جریان گیم پلی آن می طلبد. بعضی از سوالات آن به گونه ای شوخ طبعانه می باشد که لبخند را بر روی لب های شما می آورد.برای دانلود این بازی می توانید روی این لینک دانلود بازی Kidding Me شوخیت گرفته کلیک کنید.

ADS DOWNLOAD
بازی SwipeTrix دانلود بازی الماس‌ها را به‌دست بیاورید v1.3 اندروید
 • شرکت سازنده : Rakshak Kalwani @ VR Playing Games
 • حجم فایل : 9 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ دوشنبه 20 نوامبر 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • سر صحبت را شما باز کنید!