دفترچه یادداشت Fnote ،notepad , folder notes

دفترچه یادداشت حرفه ای و پوشه بندی شده

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

 

خیلی وقت ها برای یادداشت برداری مراجعه به یادداشت تعبیه شده در داخل گوشی ،میکنیم و نوت برداری لازم را انجام می دهیم اما همان طور که میدانید تمامی نوت هایی که برداشته شده اند به صورت نامنظم در یک صفحه جا گرفته اند و ممکن است فقط با استفاده از جستجو مطلب مورد نظر خود را بیابید.

امروز پی سی پلاس به شما برنامه بسیار کاربری و حرفه ای برای نوت برداری روزانه Fnote ,folder notes پیشنهاد میکند .

نرم افزار اف نوت یک محیط بسیار ساده دارد و از رنگ آمیزی زیبا استفاده شده است شما به راحتی و بدون نیاز به مهارت خاصی می توانید نوت های مورد نظر خود را به صورت روزانه بردارید . نرم افزار fnote توسط شرکت minimal & optimal design طراحی و روانه بازار شده است .

از قابلیت های این نرم افزار پرطرفدار پشتیبانی کامل و بدون نقص از زبان فارسی می باشد پس با اینکه این نرم افزار دارای منوی انگلیسی می باشد میتوانید متن ها و یادداشت های خود را به صورت فارسی تایپ کنید.

یکی دیگر از قابلیت های خوب این برنامه تعیین رنگ مورد دلخواه خود است . شما میتوانید رنگ محیط کاری خود را به دلخواه تغییر دهید و از کار با این نرم افزار لذت ببرید.

نحوه ی کار برنامه Fnote & folder notes به این شیوه است که شما ابتدا محیط یادداشت را دسته بندی می کنید یعنی انواع پوشه به صورت نامحدود می توانید بسازید و در هر یک از پوشه می توانید به صورت نامحدود پوشه یا فولدر ایجاد کنید و در داخل هر پوشه نوت های مخصوص  آن را تایپ کنید.

 

ویژگی های محبوب برنامه اندرویدی F note , folder notes

  1. امکان ایجاد یادداشت های مختلف با دو زبان انگلیسی و فارسی
  2. امکان ساخت پوشه خای مختلف و نوشتن یا انتقال نوت ها به آن
  3. امکان قرار دادن رمز عبور برای ایجاد امنیت بیشتر
  4. نا محدود بودن ساخت انواع پوشه و نوت
  5. دارای موتور جستجوی قدرت مند جهت دسترسی بسیار سریع
  6. دارای محیطی بسیار زیبا و دلنشین
  7. امکان پشتیبانی گرفتن از کلیه اطلاعات درگوگل درایو و امکان باز نشانی آن ها

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
2+