p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » AhangeTO دانلود اپلیکیشن آهنگتو “خواننده شو” ایرانی ۲.۵ + مود اندروید
AhangeTO دانلود اپلیکیشن آهنگتو "خواننده شو" ایرانی ۲.۵ + مود اندروید
4.1 /5

4.1 / 5. 70

70 رای
 • سازنده گروه آوای نو
 • اندروید مورد نیاز 4.1 و بالاتر
 • نسخه ۲.۵
بریم به لینک دانلود

افزودن به علاقه مندی ها

AhangeTO دانلود اپلیکیشن آهنگتو “خواننده شو” ایرانی ۲.۵ + مود اندروید

آپدیت
AhangeTO دانلود اپلیکیشن ایرانی "خواننده شو" آهنگتو 

اپلیکیشن AhangeTO
آهنگتو + مود اندروید (سکه بی نهایت)

اپلیکیشن AhangeTO آهنگتو

این روزها آهنگ های فارسی و علاقه بیش از حد افراد به آن ها موجب شده است هر کدام به سبک مورد علاقه خود گوش دهند. یکی از این سرگرمی ها برای علاقمندان به کار بردن اهنگ ها در ویدیو ها و ساختن دابسمش می باشد. آن ها پس از ضبط آهنگ ها با حالات مختلف، ویدیوی خود را در شبکه های مجازی با دوستان خود به اشتراک می گذارند و در معرض دید دوستان خود قرار میدهند.

اما این عمل فقط یکی از کارهای موجود برای آنان می باشد. افراد دیگری نیز وجود دارند که با الهام گرفتن از سبک و آهنگ مورد علاقه خود، به ساخت آهنگ منحصر به فرد دیگری پرداخته و اثر فوق العاده ای را به مردم ارائه می دهند.

همچنین افراد دیگری وجود دارند که دارای صدای دلنشین هستند. از این رو به خواندن دوباره آهنگ اقدام می کنند و با صدای خود آن را امتحان کنند. آن ها با استفاده از آهنگ ها و موسیقی های انتخاب شده خود می توانند به صورت کارائوکه به ضبط آهنگ بپردازند. پس از ضبط آهنگ آن را برای دوستان خود به اشتراک گذاشته تا نظرات آنان را بدانند و مورد حمایت شنوندگان بیشتری قرار گیرند.

با این کار می توان استعداد های بیشتری را کشف کرد و به تشویق افراد برای ساخت آثار خود و پیشرفت در زمینه هنری پرداخت. با مطالعه ویژگی ها و قابلیت های اپلیکیشن AhangeTO همچون iromusic بهتر می توانید با این سرگرمی فوق العاده آشنا گردید.

AhangeTO دانلود اپلیکیشن ایرانی "خواننده شو" آهنگتو 

با اپلیکیشن AhangeTO صدای خود را آزمایش کنید!

اپلیکیشن آهنگتو به عنوان بهترین سرگرمی سال 97 کافه بازار معرفی شده است. تاکنون با ارائه نسخه های جدید به بهبود اشکالات جزئی و همچنین ایجاد قابلیت های جالب تر در استفاده از آن پرداخته اند. این بازی متفاوت توسط گروه آوای نو طراحی شده و به بازار توسعه یافته است. بازی ایرانی آهنگتو تاکنون در کافه بازار توسط بیش از 50 هزار کاربر دانلود و راه اندازی شده است. همچنین این بازی با آرای بیش از بیست و دو هزار نفر توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

استفاده از این اپلیکیشن خارق العاده برای تمام سیستم عامل های اندروید و IOS امکانپذیر می باشد و به راحتی می توانید به نصب سریع آن اقدام کنید. اپ AhangeTO از دسته اپلیکیشن هایی می باشد که ضمن سرگرم کردن کاربران به امتحان صدا و استعداد آنان می پردازد. همچنین به آنان کمک می کند که شجاعت خود را برای به نمایش گذاشتن صدای خود به افراد دیگر نشان دهند.

با خواندن آهنگ مورد علاقه خود به یک خواننده حرفه ای تبدیل گردید!

یکی از قابلیت های جالب اپلیکیشن آهنگتو این می باشد که می توانید خواننده مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید. پس از پیدا کردن آهنگ و موسیقی مورد نظر خود به همخوانی با او بپردازید. با گذشت زمان و به کار بردن آهنگ های مورد علاقه خود برای خواندن شما به یک خواننده حرفه ای تبدیل خواهید شد و استعداد های کشف نشده خود را به راحتی مشاهده خواهید کرد. اپلیکیشن AhangeTO یک برنامه در سبک کارائوکه می باشد که شما می توانید آهنگ خوانندگان مختلف را بدون صدای آنان دوباره بخوانید.

اپلیکیشن جذاب آهنگتو با تشخیص صوت شما، نت های اجرا شده توسط صدا را با دقت خارق العاده ای تشخیص می دهد. با توجه به صدای شما به پخش موسیقی همخوانی شده با صدای خواننده می پردازد تا هنگام ضبط صداها با یکدیگر تضاد نداشته باشند. به طور مثال فکر کنید که شما آهنگی را انتخاب می کنید که صدای خواننده آن با صدای شما تفاوت زیادی دارد و شما نمی توانید به اندازه او سطح صدای خود را زیر و بم کنید. در این صورت اپلیکیشن AhangeTO نت آهنگ را بالا و پایین می کند تا با صدای شما سازگار شده و به آهنگ دلنشینی تبدیل گردد.

AhangeTO دانلود اپلیکیشن ایرانی "خواننده شو" آهنگتو 

در اپلیکیشن AhangeTO امتیازات بالا را از آن خود کنید!

پس از ضبط آهنگ و قرار دادن آن در بازی AhangeTO ، کاربران با گوش دادن به صدای شما به اثر شما امتیاز می دهند. با ارائه نظرات شنوندگان و توصیه آنان به شما کمک می شود تا سطح اثرات خود را بالا برده و اشکالات موجود در صدای خود را رفع کنید.

این اپلیکیشن تنها یک برنامه تنظیم صدا نمی باشد بلکه با شرکت شما در مسابقه آهنگتو و ارائه آهنگ های خود در بین دیگر خوانندگان می توانید در مسابقه برنده شوید و جوایز نفیسی را از آن خود کنید. همچنین می توانید با این اپلیکیشن در جهت بهتر شدن سطح صدای خود تلاش کنید! این اقدامات به منظور حمایت از استعداد های کشف نشده ای می باشد که توانایی ضبط آهنگ نداشته و یا از صدای زیبای خود غافل هستند.

در اپلیکیشن آهنگتو با دوستان خود به همخوانی اهنگ ها بپردازید!

یکی دیگر از قابلیت های اپلیکیشن آهنگتو این می باشد که به شما اجازه می دهد تا با دوستان خود به خواندن آهنگ های مورد علاقه خود بپردازید. شما می توانید آهنگ انتخاب شده خود را با دوستان خود اجرا کرده و در جاهایی که هر کدام از شما و دوستانتان بر آهنگ تسلط بیشتری دارید آن قسمت را برای خواندن انتخاب کنید.

در صورتی که می خواهید همه قسمت های آهنگ را با هم بخوانید، می توانید به همخوانی آهنگ بپردازید. با همخوانی اهنگ های مورد علاقه خود در اپلیکیشن، می توانید اوقات لذت بخشی را برای خود و دوستانتان بسازید. یکی دیگر از قابلیت های اپلیکیشن AhangeTO این می باشد در صورتی که آهنگ مورد نظر خود را به طور کامل حفظ نباشید، می توانید متن آهنگ را بر روی اپلیکیشن بخوانید. سپس با آرامش و بدون فکر کردن به این که آهنگ را حفظ نیستید، آن را بازخوانی کنید.

ویژگی های اپلیکیشن AhangeTO اندروید

 • توانایی همخوانی با خواننده های مورد علاقه خود در اپلیکیشن آهنگتو
 • قابلیت اجرای آهنگ با دوستان خود و همخوانی با آنان
 • توانایی شرکت در مسابقه و گرفتن نظرات مثبت از شنوندگان
 • قابلیت تبدیل کردن شما به یک خواننده حرفه ای با رفع اشکالات شما
 • همخوانی کردن نت آهنگ ها با صدای شما از طریق اپلیکیشن AhangeTO
 • دارای متن اهنگ های مختلف به منظور تسلط بیشتر شما بر روی آهنگ
 • دارای نظرسنجی و قابلیت دادن امتیاز به اهنگ های شما به منظور حرفه ای تر شدن سطح صدای شما

معرفی یک اپلیکیشن دیگر در حاشیه این مطلب:

Shazam Encore یک پیشنهاد عالی برای علاقمندان به موزیک می باشد با کمک این برنامه میتوانید در آسانترین و سریعترین راه آهنگی را که مدت ها دنبالش بودید پیدا کنید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

طریقه ی کار برنامه به این صورت است که فقط کافیست برنامه را باز کنید و
از راه میکروفون موزیک مورد نظرتان را پخش و یا متن موزیک را خود بخوانید تا
ببینید چگونه شازم در زمانی کوتاه آهنگ مورد نظرتان را پیدا خواهد کرد.

اجرای اپلیکیشن AhangeTO روی کامپیوتر

برای اجرای اپلیکیشن آهنگتو در ویندوز نیازمند نصب یک برنامه شبیه ساز بر روی
ویندوز خود هستید. می توانید آن را هم از سایت ما دانلود کنید. نرم افزار های زیادی
وجود دارند که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند که از جمله آنها می توان به
بلواستکسونوکس پلیر(برای دانلود کلیک کنید) و مواردی از این قبیل اشاره کرد .

 • ابتدا یکی از این نرم افزارها را نصب کنید
 • سپس فایل نصبی اپلیکیشن AhangeTO را از پایین صفحه دانلود کنید.
 • نرم افزار برنامه شبیه ساز را اجرا کنید و در قسمت نصب برنامه فایل نصبی را انتخاب و نصب کنید.
 • سپس بر روی آن کلیک کنید و صبر کنید تا اجرا شود .
 • در برخی از برنامه های شبیه ساز ، بازی به صورت وارونه اجرا می شود
  که شما می توانید از طریق گزینه های کناری تصویر را بچرخانید
  و حالت اصلی را انتخاب و بازی را اجرا کنید.

AhangeTO دانلود اپلیکیشن آهنگتو "خواننده شو" ایرانی ۲.۵ + مود اندروید

خلاصه ای از معرفی اپلیکیشن آهنگتو AhangeTO

بازی آهنگتو AhangeTO یکی از محبوب ترین انواع برنامه اندروید است که شما میتوانید با استفاده از آن به راحتی به یک خواننده ی حرفه ای تبدیل شوید.روش کار به این شکل است که شما یک آهنگ را با خواننده ی محبوب و انتخابی خود همخوانی میکنید.

یادتان باشد که شما در ابتدا با گوش دادن به نحوه ی خواندن خواننده های محبوب خود و هم چنین دیدن مصرع ها که در آنجا مشخص می شود باید با دقت بالاتر بخوانید و ضمن بالا بردن مهارت خود امتیاز بیشتری دریافت کنید.نکته ای که در اپلیکیشن آهنگتو AhangeTO وجود دارد این است که شما اصلا لازم نیست حتما یک خواننده ی حرفه ای باشید و یا حداقل از اصول خوانندگی بدانید بلکه با کمترین استعداد هم میتوانید وارد آن شده و آهنگ و موسیقی های آسانی که در این برنامه وجود دارد را انتخاب کنید.

این اپلیکیشن که توسط تیم گروه آوای نو ساخته شده است با حجم حدودا 25 مگابایت در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است شما میتوانید با کلیک کردن به روی لینک دانلود سبز رنگ زیر نسبت به دانلود اپلیکیشن و بازی آهنگتو AhangeTO اقدام نمایید.

مشاهده جدیدترین و بروز ترین بازی و اپلیکیشن اندروید در پیج اینستاگرامی ما به آدرس p30.plus

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

ADS DOWNLOAD ADS DOWNLOAD
AhangeTO دانلود اپلیکیشن آهنگتو “خواننده شو” ایرانی ۲.۵ + مود اندروید
 • شرکت سازنده : گروه آوای نو
 • حجم فایل : 28 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ پنج‌شنبه 23 مارس 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • nafas پنج‌شنبه 30 سپتامبر 2021

  مدل گوشی : A32 ورژن اندروید : 11

  سلام . من قبلا برنامه رو داشتم اما الان روی این گوشی باز نمیکنه و پیغام اینترنت خود را چک کنید و یا ممکن است به سرور متصل نباشد رو نمایش میدهد میشه کمک کنید

  پاسخ دهید جالب بود 16
  • فخرالدین شادآور یکشنبه 3 اکتبر 2021

   سلام وقت شما بخیر.اگر این پیام رو مشاهده میکنید.مکل از دوجاست.یا سرعت اینترنت شما ( که پیشنهاد می شه اگر به vpn وصل میشید قطعش کنید ) و یا خود سرور اپلیکیشن که دچار این خطا میشه.پیشنهاد میشه برای این مورد در ساعت های دیگر امتحان کنید.

   جالب بود 10
 • فاطمه چهارشنبه 25 آگوست 2021

  بازی آهنگتو عالیه دمتون گرم از معرفی این بازی ایکاش نسخه ی مود شده ی ahangeto رو هم میزاشتید فقط

  پاسخ دهید جالب بود 10
  • فخرالدین شادآور چهارشنبه 25 آگوست 2021

   سلام خواهش میکنم موفق باشید

   جالب بود 14
 • Parham پنج‌شنبه 18 مارس 2021

  مدل گوشی : s21+ ورژن اندروید : 11

  سلام ببخشید نسخه مود کی‌میاد؟

  پاسخ دهید جالب بود 20