آغاز کار گوگل برای اندروید ۹٫۰

آغاز کار گوگل برای اندروید ۹٫۰ به صورت رسمی

آغاز کار گوگل برای اندروید 9.0 به صورت رسمی اعلام شد

آغاز به کار گوگل برای اندروید ۹٫۰ به صورت رسمی شروع شد.البته اخیرا آخرین نسخه اندروید را دیده ایم، آخرین نسخه اندروید با نام Android 8.0 Oreo یا همان اندروید ۸ که به صورت رسمی انتشاریافت و دستگاه های گوگل این بروزرسانی را دریافت کرده اند که به زودی برای گوشی های هوشمند دیگر منتشر خواهد شد. آغاز کار گوگل برای اندروید ۹٫۰ همراه شوید.

با این حال، گوگل خود را برای اندروید ۹٫۰ آماده کرده است.همانطور که هر سال گوگل آپدیت جدیدی را ارائه میدهد، امسال غول تکنولوژی گوگل آخرین نسخه سیستم عامل آندروید Android Oreo 8.0 را ارائه کرده است. همه ما می دانیم گوگل آپدیت های منظمی را هر سال ارائه میدهد و کاربران با در نظر گرفتن بیشتر و با احتیاط بیشتر گوشی خود را خریداری میکنند، بر اساس اینکه آیا گوشی من به زودی به روز می شود یا خیر.

Android P نسخه جدید Android است.توسعه دهندگان اطلاعاتی را در کد منبع AOSP Android Open Source برای آندروید P پیدا کرده اند که نشان میدهد این نسخه جدیدی از سیستم عامل تلفن همراه غول پیکر گوگل است.هنوز نام نهایی برای این اندروید انتخاب نشده و همچنین ویژگی های اندروید ۹ هنوز مشخص نیست.ممکن است در زمان انتشار نام اندروید ۹٫۰ تغییر یابد.
Android Oreo یا همان اندروید ۸٫۰ به اندازه کافی توسعه یافته است که بگوییم یک سیستم ۱۰۰٪ قدرتمنداست، اما خوشحالیم که بدانیم که غول تکنولوژی گوگل در حال کار بر روی نسخه بعدی اندروید است که در آینده منتشر خواهد شد. شما درباره نسخه بعدی اندروید ۹٫۰ چه فکر میکنید؟شما میتوانید نظرات خود را در این پست بازگو کنید و در مورد این موضوع بحث و گفتگو کنید.

برای دریافت آگهی بیشتر با سایت رسمی پی سی پلاس همراه بوده و به آخرین نرم افزار یا اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کنید.

منبع؛ farsiapk.ir

گزارش خرابی لینک دانلود و محتوای غیر اخلاقی

کاربر گرامی درصورتی که لینک دانلود این مطلب خراب شده است یا محتوای این مطلب غیر اخلاقی و مخالف قوانین کشور عزیزمان است لطفا هرچه سریعتر به آیدی تلگرامی ؛ @p30plus2 یا به شماره تلفن ۰۹۱۴۶۲۶۱۹۳۶ پیامک کنید ...

به کانال ما بپیوندید

Print Friendly, PDF & Email
1+