p30plus SPONSERS
پی سی پلاس » برنامه اندروید » دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی 6.3.2 + آموزش کسب درآمد 2020
دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی 6.3.2 + آموزش کسب درآمد 2020
بریم به لینک دانلود

5 /5

5 / 5. 3

3 رای
 • سازنده Haftad Si
 • اندروید مورد نیاز 4.2 و بالاتر
 • نسخه 6.3.2
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی 6.3.2 + آموزش کسب درآمد 2020

آپدیت
اپلیکیشن 7030 هفتاد سی | دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی | دانلود برنامه 7030 | چگونه با اپلیکیشن 7030 کسب درآمد کنیم

اپلیکیشن 7030 هفتاد سی
سامانه خرید محصولات اعتباری با تخصیص هفتاد درصد سود به کاربران فعال

سامانه اپلیکیشن 7030 هفتاد سی جهت فروش محصولات اعتباری می باشد ، به صورتی که شما با استفاده از آن می توانید به صورت یکپارچه ، به روز ، سریع ، ساده و امن به پرداخت های الکترونیکی خود بپردازید.

برنامه هفتاد 7030درصدی را به طور خاص و از طریق سود حاصل از تراکنش ها ، به کاربران خود می دهد ؛
بنابراین شما می توانید کارهای روزانه خود را با این اپ انجام دهید و در حین حال درآمد کسب درآمدکنید .

اپلیکیشن 7030 هفتاد سی

در این پست آموزش خواهیم داد که چگونه در برنامه 7030 هفتاد سی ثبت نام و کسب درآمد کنید .

آموزش ثبت نام و کسب درآمد از اپ هفتاد سی 7030 :

ابتدا جدیدترین نسخه اپلیکیشن هفتاد سی را از پایین همین مطلب دانلود کنید. سپس برنامه را اجرا کنید و در صفحه اول بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید . در مرحله بعد قسمت های خواسته شده شامل شماره تلفن ، رمز عبور و شناسه یا شماره موبایل معرف
را وارد کنید . کد معرف : p30plus

در آخرین مرحله ثبت نام یک کد چهار رقمی به شماره ای که در مرحله قبل وارد کرده اید ارسال می گردد و شما باید کد را در محل (کد تایید) وارد کنید تا وارد اپلیکیشن7030 شوید . حال برای کسب درآمد به قسمت منوی برنامه بروید و گزینه دعوتنامه دوستان را انتخاب کنید ، سپس لینک خود را برای دوستان خود ارسال و یا به اشتراک بگذارید . .

توجه کنید که لینک دعوتنامه شما به صورت پیش فرض شماره تلفن شما می باشد و در صورت تغییر باید از طریق سایت هفتاد سیوارد حساب کاربری خود شوید و ایدی دلخواه برای خود بسازید .

نقد و بررسی اپلیکیشن 7030

اپلیکیشن 7030 هفتاد سی | دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی | دانلود برنامه 7030 | چگونه با اپلیکیشن 7030 کسب درآمد کنیم

اپلیکیشن 7030 از جملهبرنامه های کسب درآمد است که از طریق خرید و فروش شارژ اقدام به این عمل می نماید. به طور معمول در هر بار خرید شارژ، بسته به مقدار شارژ خریداری شده، درصدی از سود فروش، به فروشنده شارژ تلفن همراه تعلق می گیرد البته با توجه به اینکه مقدار سود این فروش، بسیار کم است، شاید برخی از افراد رغبت چندانی برای فعالیت در این زمینه نداشته باشند.

اما این نکته را نیز نباید فراموش نمود که با توجه به تعداد بسیار زیاد سیم کارت های اعتباری در ایران و انجام بی شمار تراکنش، برای خرید شارژ، همین مبالغ کم، در تعداد زیاد، می تواند حتی درآمد میلیونی برای فروشنده در پی داشته باشد.

اپلیکیشن 7030 هفتاد سی

اپلیکیشن 7030 نیز اقدام به فروش شارژ می نماید و شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن انواع شارژ سیم کارت های مختلف را خریداری و مورد استفاده قرار دهید. اما نکته ای که این اپلیکیشن را از سایر اپلیکیشن هایی که این خدمات را ارائه می دهند جدا می سازد توانایی فعالیت در آن به عنوان فروشنده شارژ است.

به عبارت ساده تر، شما علاوه بر این که می توانید از طریق این اپلیکیشن، شارژ مورد نیاز سیم کارت خود را تهیه نمایید، می توانید به دیگران نیز از طریق همین اپ، شارژ بفروشید و کسب درآمد نمایید.

دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی 6.3.2 + آموزش کسب درآمد 2020

چرا نام هفتاد سی؟

فلسفه انتخاب نام7030 برای این اپلیکیشن از شعار 70 درصد برای مشتری و 30 درصد برای اپلیکیشن، گرفته شده است ؛ در حقیقت در هر بار که شما موفق به فروش شارژ با استفاده از این اپلیکیشن شوید ، 70 درصد از سود فروش به شما تعلق گرفته و 30 درصد باقی مانده نیز به حساب اپلیکیشن واریز می شود.

این موضوع در برابر اپلیکیشن هایی که برای خرید شارژ طراحی شده اند و 100 درصد سود فروش را خود بر می دارند می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد.

نحوه کسب درآمد از 7030

کسب درآمد با اپلیکیشن 7030 بسیار ساده است و نیاز به آموزش خاصی ندارد. محیط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده و روان طراحی شده است و کاربران می توانند به سادگی با آن ارتباط برقرار کنند.

برای استفاده از اپلیکیشن 7030 ابتدا باید در آن ثبت نام نمایید. شما می توانید از سایت اپلی 7030، از گوگل پلی، کافه بازار ( bazaar ) یا از طریق لینک مستقیم ارائه شده در انتهای همین مطلب، اقدام به دانلود اپلیکیشن 7030 نموده و پس از نصب آن روی تلفن همراه خود، با شماره تلفنتان در آن ثبت نام نمایید.

ثبت نام در 7030

برای ثبت نام در اپلیکیشن 7030 نیاز به شماره تلفن همراه، نام و نام خانوادگی و یک نام کاربری می باشد تا با استفاده از آن بتوانید شروع به کسب درآمد از 7030 نمایید.

قبل از این که بخواهید در این اپلیکیشن شروع به کار کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که کسب درآمد در 7030 به صورت درختی یا هرمی می باشد و شما باید برای کسب درآمد بیشتر اقدام به گرفتناعضای زیرمجموعه بیشترنمایید.

دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی 6.3.2 + آموزش کسب درآمد 2020

خرید شارژ در هفتاد سی

به عبارت ساده تر، شما در اپلیکیشن 7030 هفتاد سی در سطح اول زیر مجموعه خود، به ازای هر خرید شارژ، مبلغی از سود را دریافت می کنید. در سطح دوم نیز مبلغی کمتر و تا چند سطح پروسه دریافت سود، به همین روال ادامه پیدا می کند هر چه تعداد عناصر زیر مجموعه شما در سطوح مختلف بیشتر باشد، طبیعتا میزان سود دریافتی شما نیز بیشتر می شود.

به این ترتیب، ممکن است با داشتن چند هزار زیر مجموعه، درآمد شما به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند از آنجا که افراد زیر مجموعه شما، شامل چند سطح مختلف شده است. زیر مجموعه های زیر مجموعه شما نیز در این لیست حساب می شوند به نظر نمی رسد، کار چندان دشواری را برای پیدا کردن زیر مجموعه داشته باشید. مهمترین سطح، همان سطح یک زیر مجموعه شما می باشد.

کد معرف اپلیکیشن 7030

با این حساب برای اینکه شما در این اپلیکیشن شروع به کسب درآمد نمایید، نیاز است که خودتان نیز به اعضای زیر مجموعه یکی از کاربران 7030 اضافه شوید. این کار با استفاده ازکد معرف انجام می شود. شما در هنگام ثبت نام، کد معرف فرد مورد نظر خود را وارد کرده و سپس به اعضای زیر مجموعه او اضافه خواهید شد.

حال شما نیز می توانید شروع به فعالیت نموده و زیر مجموعه های خود را به زنجیره افراد خود، اضافه نمایید.

آیا از اپلیکیشن 7030 استفاده کنیم؟

حتما می دانید که در گذشته نیز اپلیکیشن هایی که به طریقی وعده کسب درآمد اینترنتی را به کاربران خود می داد را بررسی نموده ایم اپلیکیشن هایی ماننداپلیکیشن پولیک ( poulik )وبرنامه شارژآمد نمونه هایی از این قبیل هستند ،که برنامه شارژامد شباهت زیادی به 7030 دارد.

با توجه به نظرات بی شمار کاربران مختلف در رابطه با عملکرد اپلیکیشن 7030 چنین به نظر می رسد
که این اپلیکیشن واقعا با کاربران خود صادق بوده و روش کسب درآمد مفیدی را در اختیار آنان قرار داده است
اکثر نظرات مرتبط با اپلیکیشن 7030 مثبت ارزیابی می شود و بسیاری از کاربران آن از استفاده از این اپلیکیشن ابراز خشنودی نموده اند.

نتیجه گیری

البته در این میان کاربرانی هستند که آنطور که باید از عملکرد برنامه راضی نبوده و آن را مفید ارزیابی نکرده اند،
اما همانطور که اشاره شد، تعداد این افراد زیاد نبوده و اکثریت آرا، به نفع اپلیکیشن 7030 بوده است.

با این حساب می توان گفت که اپلیکیشن 7030 تا حد زیادی توانسته نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند. با این حال مسئولیت استفاده از این اپلیکیشن یا برنامه های مشابه خود در نهایت به عهده خود کاربر بوده و این خود کاربر است که در نهایت انتخاب می کند که از این برنامه استفاده کند یا نه. شما هم میتوانید نظرات خود را برای ما اعمال کنید.

پیشنهادات داغ

ADS DOWNLOAD

مژده: کلیه دانلودها 50% تخفیف اینترنت دارد! روی دکمه های زیر کلیک کنید و از دانلود بهترین بازی و برنامه ها لذت ببرید!

دانلود اپلیکیشن 7030 هفتاد سی 6.3.2 + آموزش کسب درآمد 2020
 • شرکت سازنده : Haftad Si
 • حجم فایل : 31 مگابایت
 • آخرین بروزرسانی :‌ شنبه 1 آوریل 2023
 • منبع : پی سی پلاس
گفتگو و دیدگاه کاربران
 • Behnam یکشنبه 6 ژانویه 2019

  مدل گوشی : M3s

  سلام عزیزان🌹
  برای ثبت نام در 7030 سه چیز ضروریه:
  1-شماره موبایل
  2-رمز دلخواه
  3-شناسه معرف (p30plus)
  میتونید از شناسه معرف: p30plus استفاده کنید

  پاسخ دهید جالب بود 0